Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Manchester United 3-2 Wolverhampton (26.10.2010)
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #31
Re: CC: Manchester United - Wolverhampton (26.10.2010, 21:00)
Dziwny jestem,ale po części.. cieszą mnie te stracone gole. I to w takich momentach, kiedy musieliśmy przycisnąć - przycisnęliśmy. Młodzi się nie obsrali, grali pewnie. Oczywiście, wieleee rzeczy jest do poprawy, ale myślałem że będzie to gorzej wyglądać.

Bebe. Jestem bardzo zaskoczony. Byłem pewien że przy debiucie na OT, trema go zeżre, będzie biegał zestresowany jak Obertan rok temu vs Blackburn. Skądże! Szarża, zwody, chęć gry do przodu. Nieźle. Na pewno zagrał lepiej od Obertana, który zaliczył przeciętny występ. Po raz kolejny zawodzi Park, dobrze że przynajmniej gola zdobył. Carrick próbował rozgrywać, raz zagrał świetną piłkę do Parka. W przodzie - słaboo. Macheda dziś bezproduktywny, w zasadzie trudno znaleźć plusy występu młodego Włocha.

W obronie znów cyrki. Evans w tym sezonie to klapa, to jak grał pół roku temu, a jak teraz to inny świat. Samlling poprawnie, chociaż podobnie jak jego partner często gubił krycie. Boki nie najgorzej, z tym że chyba tylko raz widziałem Rafaela na połowie 'Wilków'. Browna ani razu. Zero gry z przodu.

Ogólnie - fajny mecz, a raczej połowa. Znów Hernandez ratuje nam dupę, z czego się cieszę, bo służy mu i wchodzenie z ławy, jak i gra od początku. Jestem pełen podziwu, rośnie nam nowy Ole.

IMO bardziej cieszyłem się z tej wygranej, niż ze Stoke(sam nie wiem czemu). Mimo iż gra była taka sobie, to jednak ciąg na bramkę po straconych golach(i nie tylko) był. Coś co coraz rzadziej widzimy u starszych kolegów.
26-10-2010 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: Manchester United - Wolverhampton (26.10.2010, 21:00) - Jaceks_21 - 26-10-2010 22:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości