Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #1561
Re: Komentarze
Intel napisał(a):Ale czy faktycznie tak dużo tych nieaktywnych graczy? Wyliczankę można zakończyć na czterech: Kojot, Rav, Rimas i Cyber (przy czym niektórzy miewali krótkie zrywy),
Jeszcze parę osób by się znalazło, Czary, Foster, czy buri, który pod koniec odpuścił.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
07-05-2012 18:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #1562
Re: Komentarze
Kiedy będą zapisy do nowego sezonu, o ile takie się odbędą?
Widzę, że mieliście trochę problemów w niedawno zakończonym sezonie. Grałem w tą grę, na innym forum, więc myślę, że mógłbym pomóc, nieco w ogarnięciu Wink

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
08-06-2012 11:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #1563
Re: Komentarze
Akurat w "ogarnianiu" pomoc nie jest potrzebna. Największy problem to aktywni użytkownicy. Masz 6 postów - trochę mało. Osobiście nie znam Cię, ale jeśli będziesz się regularnie wypowiadał na forum, to raczej nie będzie problemu, aby grać. Najgorszy moment w sezonie jest wtedy, gdy ktoś odchodzi. :| :roll:

amor patriae nostra lex
08-06-2012 12:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #1564
Re: Komentarze
No właśnie wiem, bo jestem też zarejestrowany na rywalizującym z wami forum. No i m.in. widziałem tam kilku użytkowników, którzy tu zrezygnowali w grze, by przenieść się tam. Jak osobiście porzuciłem, tam życie, bo tamto forum jest dosyć specyficzne - a tu widzę, że na luzie, bardzo przyjemnie można pogadać o sprawach związanych z United, choć nie tylko Wink

@E: Tak w ogóle, cofnięcie się o dwie strony, wystarczyło, by przeczytać, że mieliście problemy z uzupełnianiem kolejek. Big Grin
No i wg. mnie powinno się wprowadzić kilka poprawek do regulaminu. Na przykład, z której strony bierzemy pozycje, dla zawodników na draft?

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
08-06-2012 12:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1565
Re: Komentarze
Przed każdym draftem zamieszczany jest osobny regulamin tego konkretnie draftu. Jak było w ostatnim roku - patrz tu. Jak widać, korzystamy z transfermarkt.de. Innymi pomysłami też możesz zarzucić, rozsądzimy, czy to przydatne i czy przypadkiem się nie dubluje.

Uzupełnianie kolejek było wydarzeniem jednorazowym, a że w grze bierze udział kilku moderatorów, drugi raz do czegoś takiego nie powinno dojść. Najwyżej odpowiednie prawa da się większej liczbie osób - być może też Tobie, ale to już byłaby decyzja Maty & Co. Smile

Zapisy do nowego sezonu będą miały miejsce, jak mniemam, po Euro - póki co znaczna część forum ma co innego na głowie. Smile

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
08-06-2012 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #1566
Re: Komentarze
Ligi wszystkie mi pasują i to bardzo, dobrze że nie ma Belgii czy Szkocji.
Strona do zawodników też jest OK, przejrzysta, w dodatku pasują mi pozycje kilku zawodników Wink

Żadnych uprawnień na razie nie chcę, jak zacznę tu grać, to zacznę robić gazetkę, bo tego mi tu głównie brakuje.

No i po EURO będzie zapewne wielka zajawka na robienie listy Tongue

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
08-06-2012 20:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #1567
Re: Komentarze
Fajnie, że dojdzie aktywny user. Wink

Aha.. KARTONick - najlepsze forum do dyskusji to forum.manutd.com.pl, a to tutaj czy tamto, gdzie byłeś.

amor patriae nostra lex
09-06-2012 00:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #1568
Re: Komentarze
Czyli wychodzi na to, że tutaj jest się tylko dla Piłkarzyków czy jak? Big Grin

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
09-06-2012 08:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1569
Re: Komentarze
Toć to reklama tylko. Zashi wskutek fuzji dwóch for (co miało miejsce jeszcze na początku RedCafe) trafił tutaj, został dla piłkarzyków, natomiast wraz ze swoimi kolegami ze starego forum, którym tutaj się nie spodobało, wrócili na stare śmieci, by kontynuować dyskusję na "ich" poziomie (tej kwestii osądzać nie będę). Po prostu Zashi promuje swój styl życia, nie słuchaj go. :-D

Ale chyba już czas na koniec OT, bo jednak sprawa dotyczyć miała piłkarzyków, a powoli schodzimy na temat poziomu RC.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
09-06-2012 09:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #1570
Re: Komentarze
Zastanawialiście się nad wprowadzeniem ligi szkockiej do rozgrywek kosztem polskiej? Po odejściu Rudneva, naprawdę nie ma tu kogo brać, ta liga jest tragicznie słaba. A w Szkocji gra naprawdę kilku ciekawych graczy.

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
09-06-2012 19:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #1571
Re: Komentarze
Nie ma takiej opcji. Po pierwsze polska liga być musi, choćby z tego względu, że to nasza, krajowa. Poza tym liga szkocka to tak naprawdę 2 zespoły, reszta to jakieś ogórki grające przeważnie na pastwiskach. Szkocka była u nas w poprzednich rozgrywkach, ale została zastąpiona turecką.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
09-06-2012 19:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #1572
Re: Komentarze
No ja rozumiem, że sentymenty, ale tak naprawdę Piłkarzyki ma zbierać najlepsze ligi europejskie, albo chociaż ligi gdzie pada dużo goli. Ani jedno, ani drugie nie kwalifikuje rodzimej ligi.
A myśleliście coś chociaż o Belgijskiej, czy macie podobne zdanie jak ze szkocką?

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
09-06-2012 19:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #1573
Re: Komentarze
Szkocka na nie - była i to nie był dobry eksperyment. 1-2 przegiętych zawodników z 40 goli na sezon potem długo nic. Natomiast co do wywalenia Polskiej to ja bym się zastanowił, nie wiem skąd ten sentyment - w piłkarzykach powinny być sensowne ligi, u nas się gra mało meczów do tego jest przerwa zimowa i jeszcze pada wybitnie mało bramek. Nie rozumiem po co ludzie w ogóle biorą z niej zawodników, ja przez 3 sezony w piłkarzykach nie miałem żadnego zawodnika z Ekstraklasy (hmmm po zastanowieniu to raz miałem Kirma z Wisły i strzelił chyba 1 gola w sezonie ^^ ). Imho jest niepotrzebna

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
12-06-2012 00:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #1574
Re: Komentarze
Rudniew mi nie jeden raz rzyć uratował Wink

Gdzie jest Groszek?
12-06-2012 08:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #1575
Re: Komentarze
Ale co Wam ta polska liga tak przeszkadza? Zawsze jest to większy wybór piłkarzy, a jeśli nie pasuje Wam, to nie musicie brać z niej zawodników. A jak ktoś poszuka, to znajdzie w niej ciekawego grajka, którego warto wystawiać, jak ja kiedyś Micanskiego (runda wiosenna, się nastrzelał wtedy chłopak), czy Kris ostatnio Rudnieva. No i poza tym Mata by nie przeżył, nie mając w składzie żadnego Vrdoljaka. :-D

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
12-06-2012 12:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości