Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #151
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Stefan1555 napisał(a):Teraz SAF musi skupić się na pozyskaniu Huntera, myślę że to byłby najodpowiedniejszy napastnik do naszej koncepcji.

W pełni popieram, po sprzedaży Keanea do Live za bądź co bądź niezłą kasę Ramos nie puści teraz Berbatova . W sumie dobrze się stało bo od samego początku należałem do przeciwników Bułgara . A jak nie on to automatycznie kandydatem numer jeden wydaje się Huntelar którego z wielką chęcią widziałbym w czerwonej koszulce Manchesteru ;]

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
29-07-2008 10:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #152
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Stefan1555 napisał(a):Teraz SAF musi skupić się na pozyskaniu Huntera, myślę że to byłby najodpowiedniejszy napastnik do naszej koncepcji.
Na to wygląda. Teraz pewne jest że Totenham nie puści Berbatova więc zostaje ten cały Huntelaar, no i dzisiejszy wymysł prasy Henry

No to koniec off topa. Sunderland ma zamiar pozyskać kolejny dwóch zawodników Totenhamu. Mowa tu o Steed Malbranque and Younes Kaboul, przypomnę że w ostatnio pozyskali już Teemu Tainio and Pascal Chimbonda.
Keane znalazł sobie miejsce na zakupy Big Grin



Mój Blog: Pod presją czasu
29-07-2008 10:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #153
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Ja myślę, że Keane postępuje jak najbardziej słusznie. Zawodnicy tacy jak Malbranque, czy Chimbonda powinni odnaleść się w Sunderlandzie i być sporym wzmocnieniem dla tego klubu.

Powodzenia Roy! Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
29-07-2008 13:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #154
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
muszeq napisał(a):Voronin to cieć. Babel gra na skrzydle, Kuyt chyba zresztą też, a nawet jeśli nie to zostaje im 2 napastników. Strasznie dużo.

Może i cieć ale bądź co bądź jest napastnikiem. Babel ok, jest skrzydłowym ale Kuyt to jest jednak typowy napastnik, a zresztą co mnie teraz obchodzi Liverpool, nich Rafa kupuje kogo chce i tak ma mierne szansę na zajęcie 3 miejsca.
29-07-2008 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #155
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Stefan1555 napisał(a):Może i cieć ale bądź co bądź jest napastnikiem. Babel ok, jest skrzydłowym ale Kuyt to jest jednak typowy napastnik, a zresztą co mnie teraz obchodzi Liverpool, nich Rafa kupuje kogo chce i tak ma mierne szansę na zajęcie 3 miejsca.

No sam zacząłeś temat, że po co Liverpoolowi nowy napastnik skoro już ich tylu mają. Tak się składa, że to zupełna nieprawda, bo jedynym dobrym napastnikiem jest Torres. Babel to skrzydłowy i upieram się, że Kuyt również lepiej ze swoimi cechami charakteru prezentuje się na skrzydle. Voronin to zwykła zapchajdziura, która nie nadaje się do pierwszego składu klubu, który chce walczyć o wszystkie możliwe trofea. Keane to po prostu uzupełnienie ataku, które było potrzebne Liverpoolowi, tym bardziej, że sprzedali Croucha. Tak więc nie na miejscu jest stwierdzenie, iż Liverpoolowi napastnik jest niepotrzebny.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
29-07-2008 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #156
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
muszeq napisał(a):upieram się, że Kuyt również lepiej ze swoimi cechami charakteru prezentuje się na skrzydle.
To szkoda, że się upierasz, bo skrzydłowy z niego chujowy. Techniki brak, szybkości brak, dryblingu brak, dośrodkowania słabej jakości. Kuyt najlepiej prezentuje się w ataku, bo... jest napastnikiem. A ze Benitez tego nie umie wykorzystać to już jego problem, choć z drugiej strony Kuyt wybitnym piłkarzem nie jest i pewnego poziomu nigdy nie osiągnie. Ot taki średniak jakich na AR pełno.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
29-07-2008 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #157
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
IMO lepiej prezentuje się na skrzydle niż w ataku. Z takim wykończeniem akcji napastnik z niego kiepski. On dużo biega, nawet bardzo dużo. Ma świetne walory defensywne, a to bardziej się przydaje skrzydłowemu niż napastnikowi. Choć podobnie jak ty uważam, że Kuyt to co najwyżej przyzwoity zawodnik, jednak na skrzydle jest bardziej przydatny niż w ataku, co pokazał choćby na Euro.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
29-07-2008 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #158
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
muszeq napisał(a):upieram się, że Kuyt również lepiej ze swoimi cechami charakteru prezentuje się na skrzydle
Każdy ma swoje zdanie. Dla mnie Kuyt to jest typowy napastnik, po prostu nie posiada takich cech jak skrzydłowy, no może zgodzę się z Tobą że ma walory defensywne ( zapewne chodzi o siłę i odbiór piłki / waleczność ) ale to też jest potrzebne snajperowi.

muszeq napisał(a):Voronin to zwykła zapchajdziura, która nie nadaje się do pierwszego składu klubu, który chce walczyć o wszystkie możliwe trofea.
Ok z tym to się akurat zgadzam, on jest tylko w cieniu, uzupełnia skład kiedy ktoś jest zmęczony bądź kontuzjowany.
29-07-2008 19:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elmaggico Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #159
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Benitez dopiero w tym sezonie przekwalikował Kuyta na skrzydłowego, ale jednak to jest napastnik , tam powinno być jego miejsce.
No napewno powyżej pewnego poziomu sie nie wniesie, ale jest bardzo waleczny i wykonuje mase roboty , a to jest bardzo ważna cecha w PL.
Co do Voronina to się zgadzam z wszystkim co napisaliście.
29-07-2008 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #160
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Że tak zapytam. Gdzie gra Kuyt w reprezentacji?
30-07-2008 06:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #161
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Na skrzydle ale to nie zmienia faktu że jego nominalną pozycją jest napastnik. W reprezentacji po prostu nie ma miejsca na szpicy ataku, oni grają 4-3-3. Na szpicy gra zwykle Ruud także Kuyt jest ustawiany jako skrzydłowy. Każdy trener widzi go na innej pozycji...
30-07-2008 08:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #162
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
A Benitez niby gra 3-5-2?
30-07-2008 09:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #163
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
4-5-1

o tak najczęściej Big Grin

-----x-----
x---------x
--x-----x--
-----x-----
-x-x-x-x-

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
30-07-2008 11:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #164
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
A po skrzydłach obok snajpera pewnie biegają Babel i Kuyt. Nie mam jak sprawdzić, bo usunąłem wszystkie części MOTD, a sam dokładnie nie pamiętam.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
30-07-2008 11:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elmaggico Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #165
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Cytat:Andriej Arszawin w najbliższym sezonie będzie piłkarzem Tottenhamu- donosi brytyjski Daily Mirror. Według dziennika angielski klub zapłacił Zenitowi Sankt Petersburg za rosyjskiego napastnika 19 mln funtów.

Arszawin należy obecnie do najlepszych rosyjskich piłkarzy. Interesowała się nim m.in. Barcelona, która chciała zapłacić za napastnika Zenitu 15 mln. euro. Podczas ostatnich mistrzostw Europy Arszawin został wybrany przez UEFA do najlepszej jedenastki turnieju. W sezonie 2007 Arszawin grając w barwach Zenita został mistrzem Rosji, wiosną 2008 sięgnął po Puchar UEFA oraz Superpuchar Rosji. W finałowym meczu pucharu UEFA przeciwko Glasgow Rangers został uznany za najlepszego gracza finału.

Hmmm...może za Keana , a może się liczą z odejściem Berbatova...
30-07-2008 16:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości