Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diabły na wypożyczeniach
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #166
Re: Diabły na wypożyczeniach
Wie ktoś jak zaprezentował się Welbeck w meczu z Manchesterem City?

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
29-08-2010 20:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #167
Re: Diabły na wypożyczeniach
Danny zagrał naprawdę dobrze. Był bardzo aktywny z przodu, można by rzecz że w drugiej połowie rozruszał ofensywę Sunderlandu. Miał dwie sytuacje, w których mógł strzelić bramkę. W pierwszej z ok 11 metrów uderzył ponad bramką, a w drugiej z ok. 16 metrów uderzył po ziemi, jednak Hart nie miał problemów z obronieniem tego strzału.



Mój Blog: Pod presją czasu
29-08-2010 21:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #168
Re: Diabły na wypożyczeniach
Cleverley jest kolejnym naszym zawodnikiem, który został wypożyczony do zespołu z Premier League.
Blackburn Rovers, Sunderland i Wigan Athletic - teraz warto oglądać mecze tych drużyn, właśnie ze względu na naszych Diabełków.



Mój Blog: Pod presją czasu
31-08-2010 19:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #169
Re: Diabły na wypożyczeniach
Warto też - jak nadarzy się okazja - podpatrywać Championship, a przede wszystkim Cardiff oraz Preston. Ci pierwsi są gronie faworytów do awansu, a świetne recenzje zbiera w tej drużynie Danny Drinkwater. W PNE wiodące role odgrywają natomiast King oraz James, ale zespół Fergusona póki co niewiele ma do powiedzenia - grają dobrze, ale zdobycz punktowa mierna.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
31-08-2010 21:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #170
Re: Diabły na wypożyczeniach
Tom Cleverley, który przebywa na wypożyczeniu w Wigan Athletic dzisiaj zadebiutował w składzie swojego tymczasowego zespołu. Tom wszedł na ostatnie 16 minuty i zaliczył asystę. Czekamy na więcej.



Mój Blog: Pod presją czasu
11-09-2010 21:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #171
Re: Diabły na wypożyczeniach
Tom doznał kontuzji podczas jednego z treningów i będzie pauzował dwa tygodnie.

Tak przy okazji, oglądał ktoś mecz Sunderland vs Arsenal? Jak zaprezentował się Welbeck? Bo ze skrótów z MOTD ciężko cokolwiek wywnioskować.



Mój Blog: Pod presją czasu
21-09-2010 17:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #172
Re: Diabły na wypożyczeniach
Blado wypadł. W drugiej połowie mniej widoczny, praktycznie nie miał piłki przy nodze. W pierwszej natomiast dwa razy fajnie pociągnął z piłką, częściej był pod grą. Zagrożenia mimo wszystko pod bramką nie zrobił żadnego, przynajmniej nie przypominam sobie. Minus za głupią żółtą kartkę za bezsensowny faul na Sagni.

Edit

Danny w przedmeczowych składach znajdował się obok Benta w linii napadu, ale w pierwszej połowie schodził także do lewej strony, gdzie na papierze ustawiony był Malbranque, ale ten natomiast często operował w środkowej strefie.
21-09-2010 18:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #173
Re: Diabły na wypożyczeniach
Nick Ajose strzelił dzisiaj jedną z trzech bramek dla Bury w wygranym meczu przeciwko Accrington.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
09-10-2010 21:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #174
Re: Diabły na wypożyczeniach
Ajose zalicza kolejne trafienie dla Bury w wygranym 3-4 meczu przeciwko Torquay. Z kolei King wrócił po kontuzji do składu Preston, niestety jego zespół przegrał na wyjeździe 3-0 z Derby. Oliver Gill oraz Reece Brown zagrali pełne 90min w wygranym przez Bradford meczu przeciwko Cheltenham.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
16-10-2010 19:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #175
Re: Diabły na wypożyczeniach
Cytat:Corry Evans został wypożyczony do grającego w League One Carlisle United. Pomocnik Manchesteru United będzie grał tam przez najbliższy miesiąc.
Mam nadzieję, że w styczniu Corry trafi do Championship, gdyż moim zdaniem chłopak prezentuje się na tyle dobrze, że szkoda wysyłać go jeszcze niżej.



Mój Blog: Pod presją czasu
22-10-2010 18:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #176
Re: Diabły na wypożyczeniach
Ajose zalicza kolejne trafienie dla Bury a jego zespół wygrywa na wyjeździe 1-3 z Aldershot. Rośnie kolejna pociecha :-D

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
30-10-2010 21:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #177
Re: Diabły na wypożyczeniach
Dziś prócz Berbatova i spółki do siatki trafiali również piłkarze wypożyczeni:

T. Cleverley z Wigan zmniejszył rozmiary porażki z WHU (3-1)
D. Welbeck z Sunderlandu wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie 2-1, ale w ostatnich minutach Wolves zdobyło 2 gole i jego drużyna również przegrała

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
27-11-2010 21:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #178
Re: Diabły na wypożyczeniach
Jak widać wypożyczenia służą naszym Diabłom. Cóż można powiedzieć? Tak trzymać i wróćcie silniejsi do United.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
27-11-2010 21:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #179
Re: Diabły na wypożyczeniach
A pro po Toma, to ogromna szkoda, że przez kontuzje przegapił kilka pierwszych spotkań. Cieszy natomiast to, że zarówno On jak i Danny pokazują na wypożyczeniu, że dają sobie radę w Premier League.
Bramka Tomka przepiękna. Danny jest w gazie, ładuje bramkę za bramką, jak tak dalej pójdzie to będzie na czele razem z Dymim Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
27-11-2010 22:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #180
Re: Diabły na wypożyczeniach
Dzisiaj kolejną bramkę zdobył Cleverley, brawo! Oby tak dalej.

Cytat:Danny Welbeck może okazać się kluczem do sfinalizowania transferu obiecującego pomocnika Sunderlandu, Jordana Hendersona - informuje serwis "Manchester Evening News".
Jestem bardzo zaniepokojony tymi doniesieniami. Danny obecnie pokazuje jak ogromny posiada talent i jakim kozakiem może być już niedługo. Jeśli Ferguson pozbędzie się Anglika, to będzie to moim zdaniem jeden z jego większych błędów i osobiście będę bardzo zły.



Mój Blog: Pod presją czasu
04-12-2010 20:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości