Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentatorzy sportowi
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #181
Re: Komentatorzy sportowi
Foster napisał(a):A tak przy okazji komentatora z Sport1 to wczoraj dowiedziałem się, że u nas w drużynie gra niejaki Darron Gibs :?

Na Sportklubie grał za to Luis Valencia.

E: @down
Znów się wygłupiłem :oops:

Gdzie jest Groszek?
13-03-2011 22:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Angelito Offline
Legenda Haxa :)
****

Liczba postów: 404
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 5
Post: #182
Re: Komentatorzy sportowi
http://en.wikipedia.org/wiki/Antonio_Valencia

potem już mówił Luis Antonio Valencia ;] więc błędu raczej tutaj koleś nie popełnił

Foster napisał(a):
Kwas napisał(a):Wolałeś oglądać na niemieckim kanale ? Mając wybór, mimo komentatora - amatora zdecydowałbym się na polską wersję.
Po pierwsze, wyboru nie miałem, bo nie posiadam tego kanału. Po drugie, nawet gdyby miał to wolałbym oglądać po niemiecku niż słuchać tych debili z tej stacji.

na Sport1 była 1000000 razy lepsza jakość obrazu od Sportklubu
ja czekam na MotoGP i tak w miarę reagujących komentatorów np na mijanki czy upadki w stylu panów z eurosportu eng gdy jeszcze tam motory pokazywali live
13-03-2011 23:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #183
Re: Komentatorzy sportowi
Kiedyś u nas grał Adolfo Valencia przecież, też na Sportklubie.

@down: faktycznie, całkiem możliwe.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
13-03-2011 23:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #184
Re: Komentatorzy sportowi
Chyba na n-ce go tak nazwali.
13-03-2011 23:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #185
Re: Komentatorzy sportowi
A ja nigdy nie zapomnę, jak nieodżałowanej pamięci (żyje, ale nie komentuje jużSmile) Marek Jóźwiak nazwał Scholesa.... Szolem.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
14-03-2011 06:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #186
Re: Komentatorzy sportowi
Tak w temacie nieszczęsnego Sportklubu i zarazem wczorajszego meczu Anglia-Ghana. Jak ktoś oglądał, to pewnie rzuciło mu się w uszy, jak szanowny komentator chciał zrobić z Welbecka... obrońcę. Najpierw, jak wchodził na boisko to powiedział o nim obrońca Sunderlandu, a potem jak zobaczył, w jakim sektorze boiska operuje, to się zreflektował(rzecz jasna nie do końca Wink ) i zrobił z niego uniwersalnego gracza, który może grać i w obronie i w pomocy. Na zrobienie go napastnikiem nie starczyło już czasu meczowego :-D Całe szczęście, że nie zrobił z Welbecka bramkarza, bo dopiero wtedy miałby lekkie zdziwko :shock: , gdzie ten facet biega po boisku

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
30-03-2011 12:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomasson Offline
Member
***

Liczba postów: 207
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #187
Re: Komentatorzy sportowi
A teraz coś na przełamanie:

David Goldstrom, angielski komentator skoków narciarskich na Eurosporcie. Każda transmisja w jego wykonaniu to dla mnie majstersztyk, stanowi świetną alternatywę dla Szaranowicza. Tak więc gdy (nie)Szczęsny albo Snopek łapią za mikrofon, ja szybko przerzucam się na ESP i delektuję się komentarzem pana Davida. Wink

Próbka jego możliwości: http://www.youtube.com/watch?v=iQnVQ0uPKwo

Nie chce mi się z Tobą gadać.
30-03-2011 14:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #188
Re: Komentatorzy sportowi
Wczoraj podczas El Classico mogli z kolei wykazać się ichmościowie z TVP. Do poziomy Ryczela czy Kołtonia bardzo im daleko, ale widać, który klub jest tym jedynym.

A już najlepszą opcją było, gdy ten spięty, niepewny Ronaldo mijał na pełnej prędkości zawodników FCB i do tego wbił gola, gdzie po drugiej stronie boiska genialny Messi obijał się o obronę Realu.

Gdzie jest Groszek?
21-04-2011 20:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #189
Re: Komentatorzy sportowi
Na ipli jest polsatowskie studio LM z wczoraj. Polecam, Kowalczyk dał popis.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
05-05-2011 20:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #190
Re: Komentatorzy sportowi
Co powiedział?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
05-05-2011 20:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #191
Re: Komentatorzy sportowi
Tam gadają o tym nieuznanym golu i najpierw Borek mówi, że albo rzut wolny powinien być dla Realu, albo sędzia puszcza grę dalej i jest gol, potem jakiś drugi koleś(nie wiem kto to) też mówi, że błąd sędziego i skrytykował Maszczerano(jak według Wojtusia się wymawia jego nazwisko) za pajacowanie, wtem odzywa się Kowalczyk, gol nie powinien być uznany, Ronaldo przeszkodził Maszczerano w interwencji i ten nie mógł wybić piłki spod nóg Higuaina. Bardzo logiczne Idea To się go Borek pyta, jak to możliwe, że sędzia dał wolny dla Barcelony, to ten mówi, że 'widocznie sędzia podjął taką decyzję' i go Kołtoń wtedy wyśmiał. Potem jeszcze mówił, że nie można mówić o nieuznanym golu, bo sędzia gwizdnął zanim Higuain strzelił gola. Znowu bardzo trafna analiza.

Jeszcze pokazują faul Adebayora, Kowlaczyk: "O, tutaj czerwona oczywiście, sędzia zawalił, że nie dał".


No prze debil.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
05-05-2011 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #192
Re: Komentatorzy sportowi
Kowalczyk powinien częściej do lasu chodzić i grzyby zbierać, a rzadziej w studiu siedzieć.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
05-05-2011 21:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jov Offline
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #193
Re: Komentatorzy sportowi
matys napisał(a):potem jakiś drugi koleś(nie wiem kto to)".
To był Dziekanowski. Też widziałem tą sytuacje i nie rozumiem jak można być tak stronniczym :shock:. Najlepszy był Kołtoń, który nic nie mówił, ale ciągle się śmiał pod nosem.
06-05-2011 09:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hotwarty Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 0
Post: #194
Re: Komentatorzy sportowi
[flash=425,344]http://www.youtube.com/v/iawr56-bqlU[/flash]

Here you go.

Kowalczyk reprezentuje biedę. Umysłową.
06-05-2011 09:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #195
Re: Komentatorzy sportowi
Kowalczyk to gość z typowym barcelońskim podejściem - my wiemy co to futbol, my wiemy co to antyfutbol, my wiemy jak się wychowuje młodzież, my wiemy, że Ty nie masz racji itd. Choć z jednym byłbym w stanie się zgodzić, real popełnił sporo przewinień, inna sprawa, że niektóre przewinienia (jak Ronaldo na maszczerano <świr> ) były kuriozalne.

Jak komentator jest stronniczy to to słychać (jak u Ryczela), jak jest stronniczy ale jest dobrym komentatorem to słychać to już trochę mniej. Ciekaw jestem jakby wyglądał komentarz finału LM w przypadku mistrza z Nki? ...: przy piłce Szkot Darren Fletcher. Przy piłce najznakomitszy wychowanek lamassi, zdobywca dwóch złotych piłek, trzeci strzelec w historii barcelony, piłkarz na miarę XXI wieku, twarz chipsów Lays, mesjasz futbolu ależontozrobił Lionel Messi.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
06-05-2011 10:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości