Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #196
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Miko napisał(a):A może to Manchester United powinien wziąć Poldiego? Oczywiście, żartuję.

Wtedy trafiłby z deszczu pod rynnę, bowiem w United też byłby skazany za ławkę Wink.

Osobiście również stawiam na City. Mają kasy jak lodu i pewnie nie będą się zastanawiać jak dużo mają wyłożyć żeby go kupić. Chociaż Tottenham nie jest bez szans. Mają Romana, Benta i Campbella, który najprawdopodobniej w styczniu wróci na Old Trafford więc pozostaje im tylko dwóch napastników...
25-11-2008 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #197
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Carlito napisał(a):Campbella, który najprawdopodobniej w styczniu wróci na Old Trafford więc pozostaje im tylko dwóch napastników...
Że co? Skąd masz takie info? Coś tam Ferguson opowiadał, że jest taka klauzula, że mogą ściągnąć go już zimą do siebie, ale nie wydaje mi się, żeby tak się stało. Chyba, że już transfer Teveza jest już nieaktualny, wtedy całkiem możliwe. W przeciwnym wypadku nie widzę sensu, żeby już w styczniu miał zawitać na OT. Dużo większe szanse na regularne granie ma w Tottenhamie.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
25-11-2008 20:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #198
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Cytat:Andriej Arszawin ustalił już warunki kontraktu z działaczami Arsenalu i nic nie stoi na przeszkodzie by już niebawem założył koszulkę Kanonierów. Wszystko dzięki temu, że Zenit Sankt Petersburg obniżył cenę za swojego piłkarza do 20 milionów euro.

Wenger pewnie odkładał euro po euro do skarbonki w kształcie armaty i ma Arszawina. Moim zdaniem takowy zawodnik im się przyda, i czasem może mieć to związek z odejściem Persiego.
23-12-2008 20:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #199
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Miko napisał(a):może mieć to związek z odejściem Persiego
Mógłbyś rozwinąć? To Van Persie zamierza odejść z Arsenalu? Jakieś info, pogłoski, cokolwiek, bo pierwsze słyszę i aż nie chce mi się w to wierzyć.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
23-12-2008 22:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olle Offline
Member
***

Liczba postów: 159
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #200
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Miko napisał(a):Wenger pewnie odkładał euro po euro do skarbonki w kształcie armaty i ma Arszawina.
Wenger mógłby pewnie co roku wydawać po 40-50 milionów na nowych zawodników, tylko mu się nie chce Smile. Tym bardziej dziwi mnie, że ma sprowadzić na Emirates Arszawina. Chłop ma za sobą cały sezon, ba nawet jakby wrócił z miesięcznych wakacji i był w życiowej formie, to nie zniósłby trudów PL i gry co trzy-cztery dni, co pokazały ME. A jak wróci Fabregas to niechybnie czeka go bliższe zapoznanie się z ławą rezerwowych. Jeżeli transfer dojdzie do skutku, to moim zdaniem będzie to świadzyło tylko i wyłącznie o panice w szeregach trenerskich Arsenalu.
23-12-2008 22:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #201
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
A gdzie te zastępy zdolnej młodzieży? :lol: Wenger powinien wykorzystać to jako okazję do dania szansy na grę młodym zawodnikom.
Arszawin powiedział coś bardzo dziwnego. Miał oświadczyć władzom klubu, że jeśli nie pozwolą mu odejść to będzie zawodnikiem Zenitu tylko na papierze.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
23-12-2008 22:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #202
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
W ogóle nie wiem o co tyle szumu. Arshavin zagrał kilka (a może to za dużo powiedziane) dobrych meczów na Euro i nagle pół Europy się nim interesuje. Oglądałem może ze dwa spotkania Zenitu na Polsacie Sport i szczerze mówiąc Arshavin nic nie pokazał. Oczywiście wnioskuję to tylko po tych meczach. A już cena - 20 mln funtów jest śmieszna. Niedługo dojdzie do tego, że za piłkarzy pokroju Rasiaka trzeba będzie płacić po 10 mln.

Olle napisał(a):A jak wróci Fabregas to niechybnie czeka go bliższe zapoznanie się z ławą rezerwowych.

Przecież Arshavin to napastnik, więc raczej z Fabregasem ma niewiele wspólnego.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
23-12-2008 23:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #203
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Wayne Bridge przechodzi za 12 mln Ł z Chelsea do Manchester City. A więc araby zaczynają szastać kasą. 12 mln Ł za Bridge'a :shock: Podobno złożyli też ofertę w wysokości 8 mln Ł za Scott'a Parkera, choć działacze WHU zdementowali tą informacje. Ale nie ma się co czarować, imo ten transfer do skutku dojdzie, West Ham sprzedawać musi, a City kogoś do środka potrzebuje, zwłaszcza, że agent Senny zaprzeczył jakoby Hiszpan był zainteresowany transferem do City.

Co tam jeszcze słychać? Ano, Given chce uciekać z Newcastle, bardzo dobrze, lubię gościa, świetny bramkarz, a musi co roku walczyć o utrzymanie. Podobno Arsenal i City są zainteresowane Irlandczykiem. Arsenal? Bez jaj.

Chelsea podobno jest skłonna sprzedać Alexa, a za otrzymane pieniądze kupić Zhirkova z CSKA.

A Defoe, zmył się z treningu Portsmouth, bo źle się czuje. Jasssne.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
02-01-2009 13:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #204
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
matys napisał(a):Arsenal? Bez jaj
Dlaczego? Przecież to bardzo dobry kierunek dla Givena. Żal patrzeć jak w meczach, gdzie Newcastle traci po 5, 6 bramek on i tak jest najlepszy na boisku. Gdyby nie przywiązanie do klubu to zapewne wcześniej by pogratulował umiejętności swoim obrońcom i zmienił klub.


Fan United od 1992 roku
02-01-2009 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #205
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Sebos, nie o to mi chodziło. Po co Arsenalowi kolejny bramkarz? Mają solidnego Almunie i perspektywicznego Fabiańskiego. Nie chce mi się wierzyć, żeby Wenger posadził na ławce Almunie, a Fabiana wysłał do rezerw.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
02-01-2009 13:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #206
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Co do City to ja ciągle czekam aż zaczną ściągać tych piłkarzy po 30 mln funtów sztukaWink. Oczywiście chodziło raczej o zrobienie szumu a nie realne plany. A więcej szumu wokół City nie było od dawna.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
02-01-2009 15:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #207
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
City pewnie kupię kilka "gwiazd" po kilka mln i będę one przepłacone, Bridge za za tyle kasy?! Paranoja IMO.

Arsenal interesuje się paroma golkiperami więc nie powinno być zdziwienia, że spojrzeli na Givena. Almunia to tylko solidny bramkarz, chociaż Fabiański jest przyszłościowy a wiadomo jak Wenger patrzy na takich graczy.
02-01-2009 15:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #208
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Ja jestem bardzo ciekawy jak City zacznie szastać tą kasą co z tego wyjdzie.
Niech kupują gwiazdy za wielką kase tylko jak te gwiazdy nie będą grać jak należy to sie dopiero zacznie lamentowanie.
W zespole musi być zgranie a nie jest powiedziane że w City mając same gwiazdy zgranie będzie.
02-01-2009 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #209
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
City to chyba chce kupić każdego, kto się rusza. Given, Toure, Roque Santa Cruz, Bellamy, Parker. A ceny? Też zdrowo jebnięte. Given 10 mln, Toure 8 mln, Cruz 18 mln, Parker i Bellamy, obaj około 8 mln Ł. A już wydali 12 baniek za Bridge'a. Po chuj im kolejni napastnicy? Śmiech na sali.

Powoli sypie się Arsenal, czas Wengera imo się skończył, z taką polityką transferową może wypierdalać. Z klubu podobno odejść chce Toure, ich najlepszy obrońca, latem w razie braku awansu do LM, z klubem myślę, że pożegnają się Adebayor, a może i Fabregas. Chcieli kupić Artete, ale Moyes powiedział, że mogą o nim pomarzyć. Miał być Arshavin, też jak na razie nie widać, aby transfer miał dojść do skutku. Ogromne dziury mają w kadrze, ławki rezerwowej brak.

Lucas Neill bliski powrotu z WHU do Blackburn. Ciężka runda się zapowiada dla Młotów. Bez Bellamy'ego, Parkera, Neill'a.

A Daily Mail podaje, że jesteśmy gotowi złożyć ofertę w wysokości 10 mln Ł za młodego Fabiana Delpha.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
03-01-2009 11:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #210
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Zaraz, zaraz. Kolo Toure 8 mln? Coś mi tu nie gra. Przecież to jest zajebisty obrońca, a do tego ma 28 lat, co dla obrońcy jest idealnym wiekiem. Gdyby nie nasz genialny duet + Evans to bardzo chętnie ujrzałbym go w naszych barwach. Inna sprawa, że chce odejść, a Arsenal nie chce go puścić. W takim sporze jednak to raczej zawodnik jest górą. Jednak wydaje mi się, że raczej City nie wchodzi w grę, bo po co miałby odchodzić do 2 razy słabszego klubu. Tylko dla pieniędzy. Podejrzewam, że kierunek - Hiszpania, ewentualnie Włochy. To by pewnie interesowało Toure. I uważam, że chętnych by nie brakowało, bo w przeciwieństwie do Gallasa, Toure to zajebisty obrońca.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
03-01-2009 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości