Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diabły na wypożyczeniach
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #211
Re: Diabły na wypożyczeniach
SAF zapowiedział, że w przyszłym sezonie zarówno Tom jak i Welbeck otrzymają szansę gry w pierwszym zespole. Mam nadzieję, iż obaj swoją szanse wykorzystają i na długo zagoszczą w pierwszym składzie United.



Mój Blog: Pod presją czasu
26-03-2011 15:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #212
Re: Diabły na wypożyczeniach
Tom i Welbeck zapewne wrócą i dostaną szansę, ale Diouf i Macheda znów zostaną wypożyczeni.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
26-03-2011 15:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #213
Re: Diabły na wypożyczeniach
Dioufa to ja bym sprzedał bez mrugnięcia okiem. Szczerze Wam powiem, że nawet zapomniałem, że taki gracz figuruje w kadrze naszego zespołu :lol:

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
26-03-2011 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #214
Re: Diabły na wypożyczeniach
Skoro zapomniałeś, że w ogóle mamy to pewnie tez nie bardzo widziałeś jak grał gdy dostawał szansę, więc po co te wywody... Parę bramek strzelił, chyba nawet więcej w pucharach niż w lidze, wydaję mi się, że ustrzelił nawet jakiegoś hat-tricka. Całkiem dobrze gra głową. Moim zdaniem daje więcej zespołowi niż Macheda. Ten zaś ustrzelił jakąś farciarską bramę przewracając się, a później ławka. Ponowne wypożyczenie tych dwóch zawodników to chyba najrozsądniejsza opcja.
26-03-2011 15:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #215
Re: Diabły na wypożyczeniach
Z początku sezonu, kiedy grał więcej trochę go oglądałem i nie widzę w tym chłopaku nic ciekawego, niczego nieprzeciętnego, co pozwala o grze w takim klubie, jak United. Rasiak też nieźle gra głową, czemu jeszcze nie zawitał na OT? Facet ma sporo braków technicznych, mało wie o grze na najwyższym poziomie i nie jest raczej gościem o dużym potencjale, bo nie widzę u niego większych postępów, które powinny być, aby mógł myśleć o pozostaniu w tym klubie. Mamy dużo więcej, lepszych zawodników na tej pozycji i nie widzę dla niego miejsca. No chyba, że odpowiada mu nazywanie się piłkarzem United i granie w rezerwach, jak pewien Francuz.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
26-03-2011 15:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #216
Re: Diabły na wypożyczeniach
Zapomniałeś tez o jednym Portugalczyku :-D W sumie też nie sądzę, by na razie był to zawodnik na miarę United, ale skoro z Mached'y robimy przyszła gwiazdę po strzeleniu jednej bramki z AV, no to traktujmy wszystkich równo.
26-03-2011 16:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #217
Re: Diabły na wypożyczeniach
rav10 napisał(a):ale skoro z Mached'y robimy przyszła gwiazdę po strzeleniu jednej bramki z AV, no to traktujmy wszystkich równo.
Ta, gwiazda jednej bramki.
Rokuje na przyszłość świetnie więc nic dziwnego , że Alex pokłada w nim nadzieje, rządził w rezerwach, nie raz grał fajnie w meczach 1 drużyny. Mówienie gwiazda jednej bramki to nonsens.
26-03-2011 16:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #218
Re: Diabły na wypożyczeniach
Ja tam żadnego hura nie dostrzegam w chłopaku. Raz strzelił ładną bramkę, drugi raz się piłka od niego odbiła i wielkie halo. Wszystko może i byłoby ok gdyby w międzyczasie nie pojawił się Javier. Bo co ma Makeda czego Chicha nie posiada? Federiko ani nie wróci się za piłką jak Roo, ani nie ma techniki i przeglądu pola Berby a wspomniany Hernandez bije go na głowę jeśli chodzi o grę bez piłki i odnajdywanie się w polu karnym. Jeśli odpowiada mu opcja 4 czy 5 napastnika to ok tylko wtedy marnujemy SUPER TALENT.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
26-03-2011 20:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #219
Re: Diabły na wypożyczeniach
Taaa gwiazda jednej bramki. Najpierw to trzeba ją było strzelić. Kiko może potem w 1. zespole już tak nie błyszczał, ale ludzie - on ma 19 lat! Co, już ma sadzić hattricki w każdym meczu? Macheda rozwija się w przyzwoitym tempie, ostatnio bardzo popracował nad tężyzną fizyczną i to widać. Teraz potrzebuje wypożyczenia - ale nie do Włoch, tylko do klubu pokroju WBA czy Wigan (jak się utrzymają of course).

A jak chodzi o powroty z wypożyczeń. Cleverley - gorąco zapraszam, naprawdę się przyda. I to prędzej do środka pola niż na skrzydło. Welbeck - odchodzi Owen i przychodzi Danny - mamy 4 świetnych napastników. I wcale nie musi być tak, że Rooneyowi nie będzie partnerował Welbeck, gdyż jak ostatnio widzieliśmy, Berbatow nie jest świętą krową i nawet w swoim najlepszym sezonie w naszych barwach musi czasami posiedzieć na ławie. Diouf - ja w nim nie widzę nic w ogóle jak na razie, a ma już chyba 23 lata. Opchnąć do Blackburn (jak będą chcieli). No i Federico do ww. drużyn wypożyczyć. I git będzie. Wtedy to już nawet poza bramkarzem nie trzeba nikogo kupować. No, chyba, że Scholesy nie przedłuży kontraktu (tfu tfu tfu!).

Aha, no i trzeba by się też zastanowić, czy nie wypożyczyć na np. 3 miesiące (częsta praktyka u nas) Kinga czy Pogbę do jakiegoś klubu Championship. Niech zasmakują prawdziwej piłki. No i naszego herbatnika Bebe też, ale jego to może do jakiegoś beniaminka PL? :?

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
27-03-2011 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #220
Re: Diabły na wypożyczeniach
Mubinio napisał(a):Aha, no i trzeba by się też zastanowić, czy nie wypożyczyć na np. 3 miesiące (częsta praktyka u nas) Kinga czy Pogbę do jakiegoś klubu Championship. Niech zasmakują prawdziwej piłki. No i naszego herbatnika Bebe też, ale jego to może do jakiegoś beniaminka PL?

Już chyba prędzej odwrotnie da się to zrobić :roll:

Gdzie jest Groszek?
27-03-2011 21:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
santi Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0
Post: #221
Re: Diabły na wypożyczeniach
Macheda może zostać na drugi sezon w Sampdorii

Niby to tylko wiadomość od agenta i nic pewnego, ale sama sprawa ciekawa. Od początku nie podobał mi się pomysł wypożyczenia do Włoch, dodatkowo teraz Sampdoria spada do Serie B, a Kiko i tak dużo nie pograł. Mając na uwadze powrót Welbecka na OT, nie widzę innej możliwości dla Machedy jak tylko ponowne wypożyczenie. Byle do Anglii, bo tutejsza liga to zupełnie inny wymiar niż włoska.

You told us to come back when we've won 18. We are back.
10-05-2011 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futbolski Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0
Post: #222
Re: Diabły na wypożyczeniach
santi napisał(a):Mając na uwadze powrót Welbecka na OT, nie widzę innej możliwości dla Machedy jak tylko ponowne wypożyczenie. Byle do Anglii, bo tutejsza liga to zupełnie inny wymiar niż włoska.

W pełni się zgadzam, że Macheda nie ma co grać w lidze włoskiej czy w ogóle w innej lidze niż angielska. W Sampdorii się nie sprawdził. Wystarczy spojrzeć na stytystyki: zero bramek w lidze. Nie ma co ukrywać, że wybór, może nie tego konkretnego zespołu, ale właśnie tej ligi, okazał się zły. Niby włoska krew, ale jeżeli kultywował swe umiejętności w United (i dlatego widzi się w nim spory potencjał) to niech zostanie gdzieś w okolicach. Sądzę, że angielskie boiska będą mu służyć.
17-05-2011 07:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #223
Re: Diabły na wypożyczeniach
Futbolski napisał(a):może nie tego konkretnego zespołu, ale właśnie tej ligi, okazał się zły

Klubu też. Gdybyśmy wypożyczyli tam Rooneya nic by to nie dało. Wystarczy spojrzeć na mecze sampy.

Macheda mógłby iść do Sunderlandu czy Norwich. W Anglii by sobie poradził bardzo dobrze.
17-05-2011 07:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #224
Re: Diabły na wypożyczeniach
samcro napisał(a):Macheda mógłby iść do Sunderlandu czy Norwich. W Anglii by sobie poradził bardzo dobrze.
Pierwsze zdanie popieram. Drugiego nie jestem taki pewien, chociażby dlatego, że Macheda nie przekonuje mnie od początku kariery w United. Ilekroć miał szansę wykazać się inaczej niż w strzeleniu gola na aferę nie spełniał oczekiwań w nim pokładanych.
nie wykluczam, że wypożyczenie do jakiegoś Wigan czy QPRu odblokowałoby go, ale niestety, na razie jest strasznie... drewniany.

Gdzie jest Groszek?
17-05-2011 12:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futbolski Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0
Post: #225
Re: Diabły na wypożyczeniach
Być może mało kto pamięta, ale w połowie lat 90. był w Barcelonie taki piłkarz jak Oscar Garcia. Wychowanek, z potencjałem. Lubiłem go, bo potrafił wejść z ławki i trochę nastrzelać. Był częścią zespołu dokładnie w latach 1992–1999 (w tym był raz na rok wypożyczony do Albacete) i w sumie w Barcelonie rozegrał 69 i zdobył, uwaga, aż 21 goli. Trzeba przyznać, że to wynik godny podziwu jak na tak anonimową postać. Jego kariera jednak nie potoczyła się zbyt pięknie, chociaż dziś jest trenerem w jednej z młodzieżowych kadr Barcelony (i kto wie, może pewnego dnia zastąpi Guardiolę na stanowisku trenera pierwszego zespołu?). Mówię o nim nie bez kozery, bo choć Macheda nie ma tak dobrego stosunku meczów do bramek w United, to jest w nim też niezły potencjał. Zresztą kolejne posty to potwierdzają. Nasz wspólny głos to wypożyczenie do np. QPR, a potem "zobaczymy".
17-05-2011 15:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości