Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premier League 2008/09
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #256
Re: Premier League 2008/09
No cóż, skoro Stoke obiera taktykę - zakopać przeciwnika na śmierć, to po 80 minutach opada z sił, jak przeciwnik dalej sie trzyma na nogach - co jak co i my i Chelsea mamy twardych zawodników, a chamskie wjazdy w nogi widać tez są męczące. Osobiście nie lubie Stoke, dla mnie to takie drugie Leeds. Sędziowie powinni ostrzej reagowac na to co oni wyprawiają.
Duzo bardziej podoba mi się Hull - waleczne chłopaki, choć brak im wyszkolenia technicznego jakie mają piłkarze z czołowych klubów(heh, Hull w sumie też w czołówce jest, tylko tej troszkę dalszej).

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
18-01-2009 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #257
Re: Premier League 2008/09
Nie wiem czy mieliście okazję oglądać mecz Sunderlandu z Aston Villą- gdzie wygrali goście, ale przy dobrym sędziowaniu spokojnie Czarne Koty mogły uzyskać remis, a nawet zwycięstwo.
Sędzia nie widział zagrania piłki ręką w swoim polu karnym gracza z Birmingham, bramkę zdobyli również przy pomocy ręki a ponadto został podyktowany rzut karny dla nich też niesłusznie, bo przed tym zdarzeniem napastnik otrzymując podanie był na pozycji spalonej. Szkoda, że sędzia miał taki spory udział w wyniku spotkania :/

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
18-01-2009 16:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #258
Re: Premier League 2008/09
Bywa. U nas też tak bywa. Raz sie ma szczęście raz pecha. Villa nie gra porywającego futbolu, ale są solidni. I mają trochę szczęścia - nic wtym złego, każdy go trochę potrzebuje. Musmy go mieli sporo rok temu. Teraz różnie bywa. Ale zdarzają się po 2 gole w meczu na naszą korzyść, które mogłyby być nie uznane 8-)

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
18-01-2009 16:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
perelka Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #259
Re: Premier League 2008/09
Szcun!Czy ktoś zna i napisze gdzie / na jakiej stronce można kupić pewne bilety na mecz Manchester United vs Arsenal? Zaglądałem na official-tickets.com , ale czytałem i słyszałem, że mało kto po przelewie widzi bilety. Z góry dzięki i pzdr! Wink
19-01-2009 14:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #260
Re: Premier League 2008/09
manutd.com napisał(a):United's February fixture list has changed again with the rearrangement of the home league match against Everton and the addition of a trip to Derby County or Nottingham Forest in the FA Cup fifth round.

Wayne Rooney's former club Everton will now visit Old Trafford on Saturday 31 January at a time to be confirmed, instead of Monday 2 February. This is due to the Toffees having to replay their FA Cup tie against Liverpool on Wednesday 4 February.

The change of date for Everton follows last week's postponement of the Portsmouth game.

United were originally set to host Portsmouth on Saturday 28 February but the Reds will now play in the Carling Cup final that same weekend, on Sunday 1 March.

2 dni mniej na regeneracje...

Tak wygląda rozpiska meczy United w najbliższym czasie:

27 Jan - West Brom away (League)
31 Jan - Everton home (League)
8 Feb - West Ham away (League)
14 Feb - Derby or Nottingham Forest away (FA Cup)
17 Feb - Fulham home (League)
21 Feb - Blackburn home (League)
24 Feb - Inter Milan away (Champions League)
01 Mar - Tottenham (Carling Cup final)



Mój Blog: Pod presją czasu
25-01-2009 22:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #261
Re: Premier League 2008/09
Szczerze mówiąc najbardziej niepokoi mnie West Ham away(chyba każdy wie jak wspaniale nam sie gra z West Hamem...) i Inter oczywiście. Everton powinniśmy zlac u siebie. Derby może nie by tez takie łatwiutkie(bo stawiam, że wygrają z Nottingham), chłopaki potrafią walczyć, szczególnie u siebie.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
25-01-2009 22:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
M.T. Offline
Member
***

Liczba postów: 104
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #262
Re: Premier League 2008/09
WBA - Everton / FA Cup - Fullam / Blackburn - Inter ... kurde strasznie ciasno Big Grin 2 dni przerwy. Przydadzą się te okresy wolnego dla Diabłów 31/1 - 8/2 i 24/2 - 1/3
25-01-2009 23:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #263
Re: Premier League 2008/09
Przez tę całą plagę kontuzji omal nie zapomniałem, że w niedzielę czeka nas bardzo ciekawy mecz, a mianowicie zagrają ze sobą dwaj najgroźniejsi(na dzień dzisiejszy) rywale United do końcowego tryumfu w lidze, czyli Liverpool i Chelsea. "The Reds" nie przegrali u siebie od ponad roku, jednak to Chelsea w tym roku bardzo dobrze spisuje się na wyjazdach, (nie licząc porażki 3:0 w tym miesiącu, tylko zapomniałem już z kim Tongue ) więc szykuje nam się naprawdę ciekawe widowisko Wink Liverpool zremisował aż 3 razy w ciągu ostatnich 5 spotkań, co ułatwiło nam powrót na fotel lidera, mimo jednego meczu mnie, a Chelsea oprócz wymienionej wcześniej porażki zremisowało dwa razy, co daje 2 zwycięstwa w 5 meczach, kiepski wynik Wink Jak widać obie drużyny nie są w szczytowej formie, jednak na ten mecz piłkarze mogą się zmobilizować bardziej niż zwykle, w końcu między klubami są tylko 2 punkty różnicy, więc niedzielne spotkanie będzie tym z gatunku o sześć punktów Wink Z naszego punktu widzenia remis byłby najkorzystniejszym wynikiem i oby tak się skończyło Wink
27-01-2009 13:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #264
Re: Premier League 2008/09
Dolicz kolejny remis, bo Liverpool zremisował dzisiaj z WiganSmile. Everton wygrywał do 90-tej minuty, ale punkt dla Arsenalu uratował Van Persie. Chelsea natomiast wygrało 2:0. Parę komentarzy ze strony kibiców LiverpooluWink.

Cytat:nie ma już nic. I nie będzie. Z taką grą, to naprawde nic nie osiągniemy !
Cytat:no to mamy POmistrzowane...
Cytat:długo sie wstrzymywałem z tym komentarzem ale dziś niestety sie przebrało:
Nie bedzie mistrzostwa. Gramy frajersko, jak szmaciarze.
Smile

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
28-01-2009 22:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #265
Re: Premier League 2008/09
No to jeszcze jeden ciekawy cytat Wink :
Cytat:kolejny raz po "genialnych" zmianach Beniteza. bronic wyniku od 75min grajac z taka potega jak Wigan

Wigan kolejną potęgą PL!!! Big Grin
29-01-2009 10:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #266
Re: Premier League 2008/09
Trzeba sie teraz przyzwyczaić do takich tekstów w stylu k**** h*** na stronkach Liverpoolu bo napalili sie na mistrza jak ich kochany klub był liderem ale niestety United dało o sobie znać i nerwy im puszczają. Ale ja lubie sie czasami pośmiać z takich tekstów Smile

To było wiadomo że im sie prędzej czy później noga podwinie bo ten zespół już taki jest.
A United często na początku sezonu ma problemy a dopiero po nowym roku zaczynają dobrze grać.
W zeszłym sezonie też dość późno sie obudzili ale udało sie zdobyć tytuł. Myślę że tym razem też tak będzie.
29-01-2009 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #267
Re: Premier League 2008/09
Liverpool wciąż jest w czołówce, więc czy to już ta forma, która tak lubimy nadeszła na dobre przekonamy się za 2-3 kolejki. Fakt 4 remisy w tak krótkim odstępie czasowym to to co kibice United lubią najbardziej Wink W tym roku i tak "The Reds" od dłuższego czasu trzymają się w tej czołówce czołówki, co mnie lekko zaskoczyło, ale mam nadzieję, że wszystko już wraca do normy i harmonia Premiership zostanie zachowana Wink
A w marcu i tak pewnie będą się odgrażać, że jak wygrali na Anfield to i na Old Trafford wygrają, a po meczu zwalą winę za porażkę na to, że grali trzynastego Tongue

Arsenal już 5 punktów za Villą Smile Jak dla mnie może tak zostać do maja Wink Ciekawe, jeśli uda się "The Villans" utrzymać te wysokie miejsce do końca jakby sobie poradzili w CL Wink Ale do tego jeszcze dużo czasu i jeszcze dużo się może zmienić, ot Liverpool może spaść za nich Wink
29-01-2009 16:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #268
Re: Premier League 2008/09
Szkoda, że Villa zremisowała, mogła łyknąć dzisiaj Liverpool lub Chelsea, a tam pewnie będzie remis. Ale i tak będą mieć tylko punkt 8-) Duzo chętniej widzę Ville w czołówce niż te tępaki z poolu.
Tottenham trochę zfrajerzył - wyrównali z 0:2 i dali sobie wbic gola w końcówce na 2:3. Szkoda.
Ktoś widział ich mecz? Jak grał Smolarek, bo pojawił się w 60 min?

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
31-01-2009 18:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #269
Re: Premier League 2008/09
Liverpool 2-0 Chelsea

Co by nie mówić zasłużone zwycięstwo Liverpoolu. Chelsea nie istniała. Niemniej jednak mecz bardzo nudny, ciągła walka, faule, auty, aż się oglądać nie chciało. Szkoda, bo mało brakowało do remisu. Liverpool dał z siebie wszystko. Nieustanny pressing, widać, że strasznie im zależało na zwycięstwie. Czuję, że może się to na nich odbić w następnym meczu. Swoją drogą Chelsea jest naprawdę kiepska w tym sezonie. No żeby nie stworzyć żadnej okazji to trochę przesada. Ogólnie mecz słaby i wygląda na to, że Liverpool może powalczyć o mistrza, choć szczerze to wątpię w to Wink

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
01-02-2009 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #270
Re: Premier League 2008/09
Piłkarze The Reds nie dali większych szans, co można było zauważyć w meczu, a także w statystykach strzałów: 25(9) Strzały (celne) 8(2). Ogólnie Chelsea nic nie pokazała w tym meczu. Ofensywa przeszła obok meczu, za to defensywa miała co robić, w szczególności Cech Big Grin
01-02-2009 19:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości