Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Futbol w TV - stacje i programy
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #256
 
Do posiadaczy Canal Plus.

Macie jakieś telewizory obsługujące HD? Chciałem się po prostu dowiedzieć, jak wygląda transmisja z Premier League w takiej jakości i czy ten dodatkowy program (C+HD) jest wykorzystywany co kolejkę...

capo di tutti capi

MUSC PL
22-01-2008 13:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #257
 
Spotkania w funkcji HD pokazują tylko jakieś szlagierowe, mecze niezapowiadające się jakoś super pokazują normalnie, bez żadnych bajerów. Jeśli jednak HD jest no to ładnie to wygląda, jednak bez żadnych rewelacji. Możliwe, że jeszcze muszę trochę mojego TV dobrze nastawić, bo mam go stosunkowo od niedawna, więc jeszcze nie wszystko rozpracowane Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
22-01-2008 15:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #258
 
Kuba_^^ napisał(a):Jeśli jednak HD jest no to ładnie to wygląda, jednak bez żadnych rewelacji.

Ano, Kubusiu, musiałbyś sprawdzić, czy twój TV ma funkcję "Full HD" lub "HD Ready". Nic nastawiać nie trzeba, to się widzi po prostu 8) "N" jest z tyłu pod względem oferty i komentarza, ale w zeszłym roku był to największy na świecie dostawca meczów LM w HD (pobili Sky), także w tej kwestii nie mogę na nich złego słowa powiedzieć Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
22-01-2008 18:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #259
 
Ciampel napisał(a):Ano, Kubusiu, musiałbyś sprawdzić, czy twój TV ma funkcję "Full HD" lub "HD Ready".

No muszę go tam jeszcze do końca obczaić, jakoś ostatnio czasu nie mam, teraz ferie, to może z moim staruszkiem usiądę i popatrzę. Dzięki Ciampelku Smile

Fajnie ze strony C+, że od ćwierćfinałów będą pokazywać FA Cup Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
22-01-2008 21:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #260
 
Kuba_^^ napisał(a):Fajnie ze strony C+, że od ćwierćfinałów będą pokazywać FA Cup

To zadna nowosc, tak jest juz kilka dobrych lat o ile sie nie myle :wink:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
23-01-2008 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #261
 
W sezonach 2005-2006, 2006-2007 i 2007-2008 CANAL+ zaprezentuje mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe i finałowe.

Tak dokladnie wiec to jest 3 sezon i jak na razie byc moze ostatni bowiem umowa byla wlasnie na 3 sezony choc pewnie ja przedluza.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
23-01-2008 12:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #262
 
Grzeho napisał(a):To zadna nowosc, tak jest juz kilka dobrych lat o ile sie nie myle

Wiem, ale nie wiedziałem na ile lat mają podpisaną tę umowę, woyteq już napisał, że prawdopodobnie jest to ostatni sezon, jednak liczę na to, że przedłużą umowę Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
23-01-2008 15:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #263
 
30.01 - 20:55 - Canal+Sport 2

Man UNITED vs Portsmouth Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
23-01-2008 22:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mikis95 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #264
 
Ej ludzie znacie jakieś kanały gdzie by można oglądac mecze Manchester United ? Chodzi mi o kanały niekodowane Big Grin Chodzi i o kanały w C+ Smile
27-01-2008 14:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #265
 
02.02 - 15.55 - Canal+

Tottenham- Man UNITED Smile

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
30-01-2008 22:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #266
 
Ludzie, sprawa jest.

Czy ktoś z Was rodziela sygnał z Cyfry+ na 2 TV, ale tak, zeby mozna było oglądać rozne programy?

Jesli tak to proszę o jakies szczegoły.

Wiem, ze będę potrzebował splitter, drugi dekoder i cos tam jeszcze co nazwy zapomniałem. Moze polecacie jakis splitter?

amor patriae nostra lex
31-01-2008 11:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #267
 
Man UNITED vs Man City 14:25 (10.02.2008) - C+Sport Wink

Zashi napisał(a):Czy ktoś z Was rodziela sygnał z Cyfry+ na 2 TV, ale tak, zeby mozna było oglądać rozne programy?

Nie.

Zashi napisał(a):Wiem, ze będę potrzebował splitter, drugi dekoder i cos tam jeszcze co nazwy zapomniałem. Moze polecacie jakis splitter?

Czy to konieczne? Generalnie wszędzie odradzają takich rozwiązań, bo to gra nie warta świeczki. Z reguły ten dekoder podłącza się w dużym pokoju, gdzie i telewizor zwykle jest największych rozmiarów. A co to za radocha oglądać coś na 13-calowym "pikusiu". Tym niemniej poszukaj tutaj.

capo di tutti capi

MUSC PL
03-02-2008 09:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #268
 
Ciampel napisał(a):A co to za radocha oglądać coś na 13-calowym "pikusiu".

No ja u siebie mam 21 calowe LCD, więc mi się będzie dosyc dobrze oglądać.

Juz prawie wszystkie wiem. Znalazłem forum gazetki SAT - Kurier. Wystarczyła troche poszperać. Jest tak jak pisałem wyzej. A splitter kupie tak od 150zł w górę. Wszystko zostałoby zrobione na dniach, ale niestety remont w domu - dosyc duzy - więc nie ma kasy na takie coś. A do tego przesiadka z UPC (jakies 50zł) na najwyzszy pakiet Cyfry (bodajze cos koło 145zł) bo innego nie chce :wink: Jak kupowac to juz wszystko 8)

amor patriae nostra lex
03-02-2008 18:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #269
 
Zashi napisał(a):No ja u siebie mam 21 calowe LCD, więc mi się będzie dosyc dobrze oglądać.

Nie wierzę natomiast, że w pokoju rodziców jest mniejszy niż 21 cali Wink Nieważne, rób, jak chcesz. W każdym razie zawsze to dodatkowe koszta.

A jeśli ktoś jest zainteresowany ofertą cyfry i ma zamiar oglądać tylko mecze, polecam multipakiet canal plus - cena stosowna i jak dla kibica wypas Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
03-02-2008 19:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #270
 
Czy nie orientuje się ktoś przypadkiem, czy na platformie "n" będzie gdzieś emitowany mecz z City? Z góry dzięki.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
05-02-2008 14:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości