Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Crystal Palace (14.09.2013)
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #16
RE: PL: Manchester United - Crystal Palace (14.09.2013; 13:45)
DDG - AV, Evans, Ferdinand/Vidic, Evra - Fellaini, Carrick - Zaha, Kagawa, Nani - Welbeck.

I jestem content. Jeden wychowanek w składzie musi być, więc jak zabraknie Evansa [wciąż na niego czekam...], to będzie grał Welbeck. Niecałe 3 godziny do powrótu Premier League.
14-09-2013 09:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #17
RE: PL: Manchester United - Crystal Palace (14.09.2013; 13:45)
Zaha, jak wyjaśnił Moyes, nie zagra przeciwko Crystal Palace, bo rozegrał w ostatnim czasie mecze reprezentacji. Moyes coś kręci. Najpierw chodziły słuchy, że Kagawa nie gra, bo nie jest w dyspozycji fizycznej a teraz jak zagrali spotkania reprezentacyjne, to Zaha ma jeszcze czas.
14-09-2013 10:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #18
RE: PL: Manchester United - Crystal Palace (14.09.2013; 13:45)
Cepilek napisał(a):To kto obecnie u nas jest tymi najwazniejszymi zawodnikami nie liczac obroncow bo tam sprawa jest chyba jasna.
Na pewno nie jest nim zawodnik, który wciąż gra nierówno, a w dodatku w poprzednim sezonie był bardzo nieskuteczny. Welbeck ma wszystko by zostać czołowym zawodnikiem United, ale na chwilę nie ma żadnych podstaw by pisać o nim jako najważniejszym zawodnikiem.

Nie pojmę i nie zrozumiem, jeśli na prawej obronie wystąpi dziś Valencia bądź co gorsza Smalling. Po co w kadrze mamy Fabio? Jak drugi z braci da Silva ma wskoczyć na odpowiedni poziom, skoro nie gra?
Dziwne i niezrozumiałe jest też dla mnie zdegradowanie naszego najlepszego stopera w zeszłego sezonu do roli rezerwowego. Zdaje sobie sprawę, że Evans miał drobne problemy zdrowotne, ale to już za nim, także mam nadzieję, że dziś wyjdzie w pierwszym składzie.



Mój Blog: Pod presją czasu
14-09-2013 11:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #19
RE: PL: Manchester United - Crystal Palace (14.09.2013; 13:45)
Cytat:Nie pojmę i nie zrozumiem, jeśli na prawej obronie wystąpi dziś Valencia bądź co gorsza Smalling. Po co w kadrze mamy Fabio? Jak drugi z braci da Silva ma wskoczyć na odpowiedni poziom, skoro nie gra?
Bo z LFC był prawdopodobnie naszym najlepszym zawodnikiem grając na tej pozycji ?

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
14-09-2013 11:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #20
RE: PL: Manchester United - Crystal Palace (14.09.2013; 13:45)
Fajnie, że rozegrał dobre spotkanie. Jednak Valencia to jest skrzydłowy, a my w dalszym ciągu mamy problemy na tej pozycji. Antek powoli wraca do dobrej dyspozycji i niech grywa na swojej pozycji.
Skoro mając zawodnika na daną pozycję, gramy innym dla którego nie jest to nominalna pozycja, to lepiej sprzedać Fabio, niż marnować mu karierę...



Mój Blog: Pod presją czasu
14-09-2013 11:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #21
RE: PL: Manchester United - Crystal Palace (14.09.2013; 13:45)
Nie wiem czemu od razu sprzedawać. Lepiej chyba poczekać aż będzie w optymalnej dyspozycji. Jeśli na treningach widac, że nie jest gotowy to lepiej postawić na tych, co gwarantują poziom.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
14-09-2013 11:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #22
RE: PL: Manchester United - Crystal Palace (14.09.2013; 13:45)
Mecz do zapomnienia, a Younga do wywalenia - krótko i na temat. Więcej później.



Mój Blog: Pod presją czasu
14-09-2013 14:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #23
RE: PL: Manchester United - Crystal Palace (14.09.2013; 13:45)
Nooo jak zwykle nie mogłem meczu oglądać, bo byłem na wyjeździe, więc czekam z niecierpliwością na Wasze opinie i jakiś skrót! Smile

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
14-09-2013 14:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #24
RE: PL: Manchester United - Crystal Palace (14.09.2013; 13:45)
Januzaj to doskonały przykład no to, że powinno się stawiać na młodych zdolnych, a nie stawiać do usranej wieczności na ludzi, którzy są zwyczajnie słabi - za słabi. Przez te ponad dwadzieścia minut, które dostał pokazał więcej niż Anderson w ponad 60. Często pokazywał się partnerom do rozegrania, szedł na obieg, dryblował, nie bał się pojedynków jeden na jednego... Jeśli Moyes chce pokazać klasę i wychować 'swoje' pokolenie graczy United, to właśnie poprzez zdecydowane stawianie na młodych wyróżniających się. A tak poza tym Young pizda.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
14-09-2013 18:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #25
RE: PL: Manchester United 2-0 Crystal Palace (14.09.2013)
Taki sobie mecz do wejścia Januzaja i Mopa nie mogliśmy stworzyć czegoś ciekawszego bo albo Young się wywalał albo Roo czy Ando się motali. Generalnie mnie to nie dziwi w momencie gdy przeciwnik muruje bramkę a my nie mamy naszych najkreatywniejszych zawodników w postaci Welbza, Kagawy, Naniego, Fellainiego czy nawet Cleva który zawsze więcej wprowadzi tej małej gdy od Brazylijczyka.


Strasznie irytowali mnie Young i Roo który prócz zdobytej bramki i jednego genialnego podania generalnie podejmował złe decyzje. Mam nadzieję że w momencie gdy będziemy mieć wszystkich graczy dostępnych nie zagramy tym pierwszym i drugi też nie jest must be.

Brawo David za wpuszczenie Januzaja, graliśmy w przewadze brakowało nam kogoś kto przetrzyma piłkę Adnan był jak znalazł. Nie sądzę by był jeszcze gotowy na występy od pierwszej minuty ale jeśli zaliczałby kolejne minuty regularnie to w styczniu kto wie. On pokazał niewielką część swoich umiejętności dzisiaj.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2013 20:48 przez Cepilek.)
14-09-2013 20:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #26
RE: PL: Manchester United 2-0 Crystal Palace (14.09.2013)
A jak marudziłem, żeby dawać Januzajowi debiutować to było psioczenie Tongue
Young i Valencia do wywalenia na śmietnik.
14-09-2013 20:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #27
RE: PL: Manchester United 2-0 Crystal Palace (14.09.2013)
Undermine napisał(a):A jak marudziłem, żeby dawać Januzajowi debiutować to było psioczenie Tongue

Jakie psioczenie? Po prostu nie ma sensu wystawiać go odrazu do pierwszej jedenastki by zgasł po paru dobrych tygodniach jak Sterling czy Chamberlain niektórzy widzieli go więcej niż w tourne.
14-09-2013 22:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #28
RE: PL: Manchester United 2-0 Crystal Palace (14.09.2013)
Chelsea w plecy, City na remis, wszyscy faworyci do mistrzostwa mają problemy na początku sezonu, co jest nieco pokrzepiające.

W moim odczuciu Rooney zagrał nie najgorszy mecz i gdyby van Persie nie miał dziś bardzo rozregulowanego celownika to Wayne skończyłby mecz nie tylko z golem, ale i piękną asystą. Wiadomo, że Rooney potrzebuje czasu, ma ostatnio pecha do kontuzji, ale widać że się rozkręca i będzie lepiej. Nieporadność ofensywna w pierwszej części meczu była rezultatem fatalnej postawy skrzydeł i tragicznego wręcz Andersona na któtrego nie dało się patrzeć. Wracając do skrzydłowych, Young... gdyby nie ta chamska próba wymuszenia karnego, pochwaliłbym go za ogarnięcie sie po 30minutach totalnego piachu, ale nie mogę bo nienawidzę nurkowania i takie krętactwo u zawodników United wkurwia mnie jeszcze bardziej niż u rywali. Karnego w moim odczuciu być nie powinno, bo faul był przed polem karnym, ale sytuacja była niezwykle trudna do oceny dla arbitra, innego dnia Young wyleciałby z boiska bo jak widać mocno pracuje na swoją opinię u sędziów. W drugiej połowie Moyes bardzo pozytywnie zaskoczył wprowadzając Januzaja, który błysnął próbką swoich możliwości. To był jasny sygnał, że Szkot ma jaja i wielką wiarę w największą perełkę akademi United ostatnich lat. Ogólnie wejście obu Belgów ożywiło grę United co mogło się podobać. Dopisujemy 3 pkt i szykujemy sie na Bayer!

I jeszcze jedno... Myślałem, że Anderson może dać United więcej niż Cleverley ostatnio, więc posypuję głowię popiołem i w akcie pokuty stworzyłem to:

[Obrazek: v6rpbk_jpg.jpg]

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2013 22:39 przez Silvan.)
14-09-2013 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #29
RE: PL: Manchester United 2-0 Crystal Palace (14.09.2013)
Z ta najwieksza perelka sie nie rozpedzaj, Morrison i Pogba to ta sama skala talentu
14-09-2013 23:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #30
RE: PL: Manchester United 2-0 Crystal Palace (14.09.2013)
Pod względem umiejętności może tak, ale wydaje mi się, że charakter ma Januzaj wiele lepszy żeby zostać zawodnikiem klasy światowej. Morrison to olbrzymi talent, ale nei wierzę że kiedykolwiek będzie grał na poziomie jaki mógłby osiągnąć gdyby miał normalnie pod kopułą. W najlepszym wypadku będzie miał jeden dobry sezon, po którym kompletnie mu odbije, w najgorszym skończy w więzieniu zanim cokolwiek osiągnie. Pogba jest trochę lepszy pod tym względem, ale też z tendencjami do uderzeń sodówki.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
14-09-2013 23:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości