Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radamel Falcao
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #16
RE: Radamel Falcao
Człowieku jakie Ty masz porównania... lojalność działa także w drugą stroną. Skoro Juve chciało zaraz wrócić i zaraz zatrzymać ich to na pewno nie obniżyliby im pensji do przeciętnej pensji Serie B. Oni pokazali swoją lojalność, zostali mimo trudności, a mogli odejść do zespołów gdzie z całą pewnością dostaliby jeszcze większą kasę, ale tego nie zrobili.

Wróćmy jednak do Falcao bo to temat o nim, a nie o Juventusie.
Ciekaw jestem czy w kolejny mecz Radamel wyjdzie już w pierwszym składzie. Nasza obecna dwójka napastników nie powala, jednak Rooney bronią statystyki, zaś van Persiego nie broni nic. Jestem ciekaw czy LVG posadzić Holendra, czy utrzyma się obecny stan rzeczy. Mam tylko nadzieję, że nie wyjdziemy całą trójką, bo w meczu z QPR to nie wyglądało dobrze.



Mój Blog: Pod presją czasu
16-09-2014 14:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #17
RE: Radamel Falcao
Myślę, że przy takich przypadkach jak Buffon i Del Piero działa coś takiego jak przywiązanie do klubu, to stara generacja. Obaj to urodzeni zwycięzcy, zapewne ambicje wtedy mieli ogromne [przecież ogólnie to Mistrzowie Świata], ale zostali w Serie B dlatego, że podtrzymali im pensję. Yhm, tell me more.
16-09-2014 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #18
RE: Radamel Falcao
Niektóre media donoszą, że ustaliliśmy już kontrakt z Falcao - 260 tys funtów/tygodniowo + 44 mln funtów za transfer.

Tak patrzę i się zastanawiam, czy Radamel jest tego wart? Na chwilę obecną nie pokazał nic szczególnego więc robienie z niego jednego z najlepiej opłacanych zawodników w zespole jest trochę nie na miejscu. Falcao rozegrał na razie tylko 5 spotkań (3 od początku, 2 z ławki) w których strzelił jedną bramkę i zaliczył dwie asysty. Do tego dochodzą jego problemy z kolanem... nie zagrał z Chelsea, z City też będzie niedostępny. Czy naprawdę jest sens wydawać tak wiele kasy na tego zawodnika? Na chwile obecną, podkreślam, na chwilę obecną moim zdaniem nie.



Mój Blog: Pod presją czasu
31-10-2014 21:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #19
RE: Radamel Falcao
Kawał piłkarza, ale przy Rooney'u, RvP i ogólnej tendencji do grania jednym napastnikiem... bez sensu. Nasz najlepszy mecz nie licząc parodystów z QPR rozegraliśmy z jednym napadziorem.

Problem w tym, że raczej nie możemy się wycofać z dealu. Myślę, że Mendes już o to zadbał.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
01-11-2014 17:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #20
RE: Radamel Falcao
Wszystko właściwie powiedzieliście. Piłkarz klasa, ale najemnik, kwota i tygodniówka duża, mamy Roo i RVP, ze zdrowiem może być różnie, obecnie za dużo jeszcze nie pokazał, najmłodszy też nie jest. Sporo tych "przeciw", niemniej może nam w pojedynkę wygrać wiele meczów.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
01-11-2014 17:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #21
RE: Radamel Falcao
W takich chwilach ciągle mam w pamięci kwejka z groteskowym porównaniem wydanych przez Indie pieniędzy, co pozwoliło im polecieć w kosmos, i wydanych przez United pieniędzy latem i...? Rozbieżność wzrośnie.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
02-11-2014 20:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #22
RE: Radamel Falcao
Szczerze? Pomału mam dość tego gościa. Facet pobiera tygodniówkę z kosmosu, Monaco żąda za niego jeszcze bardziej astronomicznej kwoty, a tymczasem mamy z niego ZERO pożytku.

"Van Gaal tells MUTV that Falcao has a new injury and is at least two weeks away from a first-team return."

Zdobył jednego gola. Chwała mu za to. Jednak jak na gościa który przychodził do klubu jako strzelecka ikona nie pomógł nam ani w starciu z Chelsea, ani z City, nie pomoże też z Arsenalem. Po co trzymać bezużytecznego grajka który w dodatku kosi taki hajs? Mam nadzieję, że na wypożyczeniu się skończy, bo Radamel ma już swoje lata na karku, urazy nie goją się na nim jak na psie, a przecież teraz pauzuje ponoć z powodu łydki - tymczasem też jego kolano to bomba zegarowa. Wyciągając go z Monaco za 60 milionów będziemy idiotami wszech czasów.

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
20-11-2014 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #23
RE: Radamel Falcao
Nie wiem czy jest wart takiej forsy, ale wstrzymałbym się z takimi określeniami:
Szymcio napisał(a):bezużytecznego

Wielkiego wrażenia na mnie nie zrobił, ale to były jego początki po kontuzji i w United, a do tego przytrafiają mu się ostatnio drobne urazy i przez to nie może pokazywać ogromnych umiejętności, które niewątpliwie posiada. Falcao to rzeczywiście może być bomba - dlatego z niecierpliwością czekam aż odpali Smile

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
20-11-2014 20:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #24
RE: Radamel Falcao
Inna kwestia, że gdy wchodził z ławki to wyglądał najlepiej z trójki napastników. Poza tym widać było, że mu się chce, że biega. Van Persie do meczu z Chelsea gdzie kapitalnie przytrzymywał i przyjmował piłki raczej w moim mniemaniu był takim człapakiem z przodu, zwłaszcza gdy brakło Welbza i pauzował Rooney.
20-11-2014 23:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #25
RE: Radamel Falcao
Ogólnie ten transfer od początku był absurdalny. Ja bym liczył na opchnięcie Robina za jakąś grubą kasę i pozostawienie dwóch świetnych napastników - Falcao i Roo.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
21-11-2014 01:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #26
RE: Radamel Falcao
Noi co z tym Falcao? van Gaal ciągle na niego chucha i dmucha, daje mu grać jedynie ogony i raz po raz stwierdza, że nie jest gotowy na więcej. Rok się kończy, a Kolumbijczyk dalej ma właściwie zerowy wpływ na grę United. Ciekawi mnie, czy jeżeli Kolumbijczyk odpali w styczniu/lutym i zacznie ładować bramki to czy będzie zasługiwał na to żeby go wykupić, mimo kilku miesięcy statystowania na treningach i okładania kolan lodem?...

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
17-12-2014 13:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #27
RE: Radamel Falcao
http://sport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/pr...05152.html Ktoś wie coś więcej na ten temat? Bo na stronach o MU nic nie widziałem na ten temat.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
12-01-2015 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #28
RE: Radamel Falcao
W trakcie meczu mówili, że podobno jego żona rodziła i był z nią w szpitalu.
12-01-2015 19:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #29
RE: Radamel Falcao
Sirius napisał(a):W trakcie meczu mówili, że podobno jego żona rodziła i był z nią w szpitalu.
Raczej tak było, w komentarzach też tak czytałem. Pismaki szukają sensacji
12-01-2015 20:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mgc Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 0
Post: #30
RE: Radamel Falcao
To zdjęcie Falcao opuszczającego Old Trafford przed meczem zostało podobno zrobione kilka/naście tygodni temu i ten wpis to ściema.
Falcao i Rojo mieli oglądać mecz w loży prywatnej.

A przecież Van Gaal wyjaśnił po meczu, że Falcao nie załapał się do meczowej 18 bo w ostatnich 5 meczach grał od początku, a inni zawodnicy też muszą pograć.
12-01-2015 22:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości