Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłkarze, którzy odchodzą
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Ale on POTWIERDZIL PO MECZU ZE TO PRAWDA ZE CHCE ODEJSC :? wiec nie ma na co liczyc

ja mam nadzieje ze MU kupi Simao, Carricka i jeszcze napad jakos wzmocni, wwtedy byloby dobrze... a poki co to sie tylko oslabiamy i nic wiecej :cry:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
02-07-2006 19:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #17
 
Nie skreslaj Ronaldo - widziales wywiad gdy to mowil? Ja nie, a prasa pisze duzo i gesto o transferach - przewaznie bzdur. Ja licze ze zostanie.

amor patriae nostra lex
11-07-2006 22:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
A tak przy okazji to Sylvan Ebanks-Blake został sprzedany do Plymouth jedynie za 200 tys. funtów Sad. No cóż w sumie to go szkoda, bo rokował nadzieje, ale napastników to faktycznie mamy kilku lepszych. . .
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
16-07-2006 23:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
redbox Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Roy_v_beck napisał(a):A tak przy okazji to Sylvan Ebanks-Blake został sprzedany do Plymouth jedynie za 200 tys. funtów Sad. No cóż w sumie to go szkoda, bo rokował nadzieje, ale napastników to faktycznie mamy kilku lepszych. . .
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Mamy ich wystarczająco dużo.Co więcej, być może jeszcze jakiegoś ściągniemy.

A co do Ronaldo, to jestem przekonany, że zostanie.Man Utd nie sprzedałby kogoś tak wartościowego.Mam nadzieję, że jak wróci z urlopu to nie będzię żadnych spięć z Rooneyem Wink
17-07-2006 06:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
onet.pl napisał(a):- Ruud van Nistelrooy chce grać w naszym klubie - powiedział prezydent Bayernu Monachium, Karl-Heinz Rummenigge w wywiadzie udzielonym "Bildowi".
Niezłe jajca, ale to onet napisał więc chyba to jedynie tylko plotki . . .

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
20-07-2006 16:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
To prawda Roy_V :wink: A dzis przeczytalem (dosc wiarygodnie) Ze chca nam dac za Ruuda Pana Hargravesa Smile byloby suuuper ! nieprawdaz:>

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
20-07-2006 20:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
redbox Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
KanT napisał(a):To prawda Roy_V :wink: A dzis przeczytalem (dosc wiarygodnie) Ze chca nam dac za Ruuda Pana Hargravesa Smile byloby suuuper ! nieprawdaz:>

Ruud na pewno trafi do Realu i nie widzę potrzeby, by przejmować się newsami z onetu Smile Nawet jeśliby to była prawda, to ja bym nie chciał Owena w składzie...
20-07-2006 20:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
No z tego co jest na Onecie trudno coś wywnioskować. TEraz piszę, że Real potrzebuje jeszcze 3 zawodników, ale nie wymienia wśród nich naszego Ruuda. Jedynie trener Capello mówi, że negocjuje z Van Nistelrooyem. Mnie martwi w sumie jedynie kwota. 14mln, za takiego napastnika. To dosyć mało.

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
20-07-2006 20:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
redbox Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Roy_v_beck napisał(a):No z tego co jest na Onecie trudno coś wywnioskować. TEraz piszę, że Real potrzebuje jeszcze 3 zawodników, ale nie wymienia wśród nich naszego Ruuda. Jedynie trener Capello mówi, że negocjuje z Van Nistelrooyem. Mnie martwi w sumie jedynie kwota. 14mln, za takiego napastnika. To dosyć mało.

Przyszedł do nas za 19 mln.Ma już trzydziestkę na karku i pewnie najlepsze lata za sobą.Wydaje mi się, że 14 mln to dość niezła suma...
20-07-2006 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
redbox napisał(a):
Roy_v_beck napisał(a):No z tego co jest na Onecie trudno coś wywnioskować. TEraz piszę, że Real potrzebuje jeszcze 3 zawodników, ale nie wymienia wśród nich naszego Ruuda. Jedynie trener Capello mówi, że negocjuje z Van Nistelrooyem. Mnie martwi w sumie jedynie kwota. 14mln, za takiego napastnika. To dosyć mało.

Przyszedł do nas za 19 mln.Ma już trzydziestkę na karku i pewnie najlepsze lata za sobą.Wydaje mi się, że 14 mln to dość niezła suma...

Jeżeli Ruud odejdzie za niższą kwote niż 12 mln Ł będe bardzo zawiedziony, ale 14 mln Ł to dość korzystna oferta, bo tak jak powiedział redbox, RvN nie jest już takim młodym i dobrym napastnikim jakim był gdy do nas trafiał i kilka sezonów temu.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
21-07-2006 15:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Nie no, 14 mln to dobra cena za takiego zawodnika, pomimo tego, że swój wiek już ma i nie jest aż tak skuteczny jak na początku przygody związanej z MU. Zdaje mi się, że jednak Holender odejdzie do Realu.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
21-07-2006 16:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Cytat:Ferguson wyznał również, że Ruud van Nistelrooy już rok temu chciał opuścić Old Trafford.

”Ruud był zdecydowany odjeść już przed finałem Pucharu Anglii z Arsenalem w 2005 roku. Później prosił o zezwolenie do odejścia poprzez swojego przedstawiciela, a teraz pisemnie prosił o zgodę”.

”Szczerze mówiąc nie ma sensu trzymać go na siłę, jeśli chce odejść”.

”Jeżeli serce piłkarza nie jest oddane klubowi, to trzeba podjąć decyzję. Nie jestem w stanie wytłumaczyć, dlaczego on chce odejść, albo dlaczego jego serce nie jest oddane. Mogę jedynie powiedzieć, że piłkarz poprosił o transfer i my to zaakceptowaliśmy”.
:o Smutno czyta się takie rzeczy, jest mi przykro, że Ruud tak postępuje. United zrobiło dla niego tak wiele, ale jeśli chce, to niech odchodzi.
23-07-2006 14:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #28
 
Wracajac do tematu z Ruudem. Tez sie zdziwilem co do tego: najpierw 14 mln funtow, a teraz 15 mln € ?? Bez sensu...Moze cos w tym jest ukryte. Jakis dodatkowy zawodnik?

Teraz bedzie atak w naszej druzynie, jakiego od dawna oczekiwalem: Rooney - Saha.

amor patriae nostra lex
27-07-2006 11:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
żenua powiedziałbym (to tak po francusku Big Grin)
Przecież to coś dziwnego, jeśli taki Van Nistelrooy kosztuje mniej niż Carrick, który naprawde nic wielkiego jeszcze nie osiągnał. Ech, nasz zarząd naprawde nie umie robic transferów. Całą drużynę za bezcen by sprzedali.

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
27-07-2006 11:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Nie ma w tym nic dziwnego... Carrick ma 26 lat, a Ruud 30. Carrick jest Anglikiem, a za Anglików kluby Premiership muszą płacić znacznie więcej, niż są warci. 14 mln funciaków to naprawdę spora kasa.
27-07-2006 12:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości