Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ole Gunnar Solskjaer
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #16
 
Ja nie wiedziałem, nie wiem czy wy też, ale Ole przeszedł niedawno małą operacje kolana i nie zagra najprawdopodobniej do konca tego miesiaca. To duzo oslabienie. Larsson za 10 dni odchodzi do siebie...Zostają do pierwszego skladu Rooney i Saha, ale na zmienniku Smith...hmm...

amor patriae nostra lex
02-03-2007 23:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Kolejna kontuzja Ole, niestety ma on w ostatnich latach dużego pecha. Trzeba będzie sobie jakoś poradzić bez niego. Po odejściu Larssona są Rooney, Saha, Smith, ewentualnie Dong - ma go kto zastąpić.

P.S. Tak jak chcieliśmy, Ole uczcił swoje urodziny strzeleniem gola w meczu z Reading Tongue
02-03-2007 23:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #18
 
W takiej sytuacji Rossi bylby niezastąpiony. SAF go wypożyczyl a teraz jest potrzebny jak nigdy. Dong? Czyzby szykował sie debiut w barwach MU i to w meczu ligowym? Oczywiscie jeszcze nie z L'poolem ale w tym miesiacu moze. :roll: Ehh...

amor patriae nostra lex
03-03-2007 00:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Pejter napisał(a):Smith, ewentualnie Dong

Ostatnio ci dwaj panowie sa w wysmienitej formie. W meczu rezerw strzelili wszystkie 3 bramki(2 Smith i 1 Dong). Mysle,ze godnie zastapia Ole i Henka, ale niemniejednak kontuzja 20Legend jest dla nas duza strata, oby wrocil jak najszybciej do skladu, bo na pewno nam sie przyda.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
03-03-2007 00:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #20
 
Dziś poraz kolejny szanse dostaje po kontuzji Baby Face Killer i po 6 min od wejścia na boisko strzela kolejną bramke dla UNITED! Coś wspaniałego, przez ostatnie 7 min na Old Trafford rozbrzemiała pieśń " Ole, Ole, Ole, Ole.. ".

Podziękowanie Ole dla kibiców...

[Obrazek: beztytuubv5.th.png]

Under The Boardwalk - United Warriors
31-03-2007 18:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Zawsze bardzo się cieszę, gdy Ole strzela bramki. Wsumie to nie wiem dlaczego, mam jakąś słabość do tego piłkarza, szanuję go za to, co zrobił dla United i co robi nadal. Tradycyjnie dziękuje kibicom po strzeleniu każdej bramki, co również miło się ogląda Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
31-03-2007 21:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Człowiek legenda. Wchodzi z ławki i zawsze piłka jakoś go znajdzie, a Ole wie, jak to wykorzystać. Dziś pokazał to po raz kolejny.

Czytałem, że po tej bramce stał się najskuteczniejszym zawodnikiem w Premiership. Strzela gola co 93 minuty bodajże.
31-03-2007 23:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #23
 
11 gol Solskjaer'a dla UNITED w tym sezonie. Coś nieprawdopodobnego, podnieść się po takiej kontuzji i strzelać tyle goli, 20 LEGEND!

Zaczął od meczu z Charltonem na wyjeździe a sezon sie jeszcze sie nie skonczył..

Under The Boardwalk - United Warriors
01-04-2007 08:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Co do Solskjaera to mam nadzieję, że nie zakończy kariery po tym sezonie i w przyszłych latach równie skutecznie będzie nękał naszych wrogów.

Godny wzór do naśladowania... 20 Legend wrócił na dobre i wciąż pisze swoją historie na naszych oczach...

[Obrazek: Ole201.jpg]
06-04-2007 17:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Ja przeczuwam, że jeszcze jeden sezon zagra w United, bo gra na poziomie, dostaje szanse od Fergusona, więc nie pozostaje nic innego jak z tego korzystać. Tylko niestety łapią go za często te kontuzje, które często są na jakiś dłuższy okres czasu... Gdy już zaczyna strzelać to dostaje urazu :? Miejmy nadzieje, że już do końca tego sezonu tak nie będzie 8)

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
06-04-2007 21:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #26
 
Kuba_^^ napisał(a):Gdy już zaczyna strzelać to dostaje urazu Confused Miejmy nadzieje, że już do końca tego sezonu tak nie będzie Cool


Zgadzam się z Tobą Kuba_^^.Gdy Ole się rozkręca niespodziewanie łapie go kontuzja(kolana najczęściej :roll: ).Jednak Ole jest na tyle doświadczonym zawodnikiem że wie że musi uważać na swoje nogi bo on już swoje latka ma.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
08-04-2007 09:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #27
 
Wczoraj Solskjaer zagrał ponad 25 min i zaprezentował sie w miare dobrze i miał bardzo duży wkład w gola strzelnego przez Johna O'Shea. Po jego strzale David James ' wypluł ' piłke i dopadł do niej John.

Możemy sie tylko cieszyć z dyspozycji Ole w tym sezonie. 11 bramek i asysty Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
08-04-2007 09:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #28
 
Master napisał(a)::twisted: Jest znakomitym napastnikiem. Gdy by nie jego wiek i kontuzje bylby podstawowym zawodnikiem Manchesteru po Christiano Ronaldo. Po prostu ŻYWA LEGENDA Manchester United !!!!!!!!!!!!

Boże, przebacz mu, bo nie wiem co czyni..

CRISTIANO RONALDO, CRISTIANO!!

Po drugie - Ole raczej nie bylby podstawowym bo nie wytrzymalby takiego tempa w tym wieku. Zreszta gdyby Saha byl zdrowy to ja wolałbym stawiac na Francuza. 20Legend jest raczej takim egzekutorem wskakujacym z lawki na boisko.

amor patriae nostra lex
10-04-2007 11:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Zashi napisał(a):20Legend jest raczej takim egzekutorem wskakujacym z lawki na boisko.

Tak.Ole jest teraz takim jokerem w kadrze Fergusona.Z reszta przedtem tez nim byl. 20LEGEND wnosi do zespolu duzo potrzebnego doswiadczenia i spokoju. Mlodsi pilkarze moga brac z niego przyklad.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
10-04-2007 11:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Zashi napisał(a):CRISTIANO RONALDO, CRISTIANO!!

Wersja "Christiano" w angielskim jest jak najbardziej dopuszczalna, przynajmniej z takimi informacjami się spotkałem.

Ole nigdy nie zawodzi, a jak już wspomniałem, najbardziej lubi grać właśnie w takich meczach o stawkę. Dzisiaj ma wielką szanse ponownie wybawić cały Manchester, o ile Fergie na niego postawi, nad czym według mnie nie ma co się zastanawiać. Norweg doskonale wie, że to może być ostatnia szansa w jego karierze na powtórzenie sukcesu z 1999 roku, dlatego determinacja, upór i zawziętość prawdopodobnie będą dzisiaj jego dewizą.

capo di tutti capi

MUSC PL
10-04-2007 18:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości