Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(30.01) Manchester UNITED vs Portsmouth 2:0
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
No i znowu Cris nam mecz wygrał. I to w jakim stylu! Szybko strzeliliśmy dwie bramki, no a potem juz pełna kontrola spotkania. Szkoda, ze Rooney w dalszym ciągu jakoś drogi do bramki znaleźć nie może, zaczyna mnie to troszkę martwić. Mam nadzieje, że szybko wróci do strzeleckiej formy. No bo ile może go wyręczać Ronaldo? 8)

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
01-02-2008 12:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #17
 
marcelo napisał(a):Mam nadzieje, że szybko wróci do strzeleckiej formy. No bo ile może go wyręczać Ronaldo?

Mi to jakoś szczególnie nie przeszkadza do póki ktoś inny strzela i zapewnia nam 3pkt,napewno gorzej by było jakby go Ronaldo nie wyręczył. No ale z drugiej strony jakby Rooney poprawił skutecznosc to wygrywalibyśmy znacznie więcej :roll:

Ostatnio sie już przyzwyczailem że strzela Ronaldo i ewentualnie Tevez 8)
01-02-2008 12:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #18
 
bardzo dobry mecz, najgrozniejsza sytuacja do chcec wymuszenia karnego przez byłego lossespola- Barosa. Moglismy wygrac wiecej, ale nie zawsze sie tyle wygrywa, widziałem wielka łatwosc w grze,wielki polot itp szkoda ze nie strzleił anderson bo mogła byc wspaniała bramka, tak samo nani , zauwazyłem ze Ronaldo coraz czesciej podaje co jak wiemu nie było jego mocna strona.

teraz wyjazd na tottenham, licze na 3 punkty.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
01-02-2008 15:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości