Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: AC Milan 2-3 Manchester United (16.02.2010)
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #16
Re: CL: AC Milan - Manchester United (16.02.2010; 20:45)
pan_opticum napisał(a):A jak Didzie piłka wypadnie wprost pod nogi Rooney`a, to strzelimy bramkę. Na chwilę obecną wciągamy ich nosem.

fidain napisał(a):Na pewno będziemy w tym dwumeczu faworytem ale to nie znaczy, że należy już oczekiwać losowania ćwierćfinałów.

:|

Ja nie napisałem, że należy srać w pory ale też nie popadałbym w hurraoptymizm. Owszem wciągamy ich nosem ale przegrywaliśmy już w historii z wieloma zespołami, które wciągaliśmy nosem. To jest piłka nożna Wink Poza tym Milan pokazał w tym sezonie, że w piłkę grać potrafi z tym, że ciągle uważam, że jak trafią na nasz dobry dzień to wygramy bez względu na ich formę ale jak zagramy słabo to mają szansę coś ugrać.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
04-02-2010 19:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
berba fan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: CL: AC Milan - Manchester United (16.02.2010; 20:45)
Należy spodziewać się ciężkiego meczu. Oglądałem 5 meczów z Milanem w ostatnich latach i United przegrało 4 z nich (na Old Trafford 3 lata temu Rooney zapewnił jedyne zwycięstwo już w doliczonym czasie, o ile pamiętam). Natomiast w 2005r, w tej samej fazie turnieju grali bez Shevchenko i bez problemu ograli nas w obu meczach... nie zdziwię się więc jak Milan będzie końcowym zwycięstcą.
05-02-2010 13:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #18
Re: CL: AC Milan - Manchester United (16.02.2010; 20:45)
No ja się zdziwię. Na moje jesteśmy faworytem w tym meczu. A tamte wyniki są historią. Nie idzie o to, by jej hołdować, lecz tworzyć nową. Np. taką, w której Milan dostaje srogie baty :twisted:
Mamy lepszy i młodszy skład, ale przede wszystkim mamy sir Alexa Fergusona. Średnio potrafię sobie wyobrazić by tak doświadczony menadżer poległ w boju z kompletnym żółtodziobem jakim jest Leonardo.
Na moje każdy inny wynik niż nasz sukces będzie czymś dziwnym.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
05-02-2010 13:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
berba fan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: CL: AC Milan - Manchester United (16.02.2010; 20:45)
Srogie baty, mówisz Wink Milan w ostatnich dwudziestu latach nie dostawał "srogich batów" od nikogo chyba... no, może poza Deportivo kilka lat temu (to był wyjątek, przyznaję). Zazwyczaj pokonuje rywali,a jeśli przegrywa, robi to minimalnie, "z honorem". Zobaczymy jak to będzie, ale Ja pozostanę przy swoim, przynajmniej do końca pierwszego meczu. Generalnie, pokonanie Milanu jest trochę jak pokonanie Reprezentacji Włoch - owszem czasami się zdarza, lecz zazwyczaj jest bardzo, ale bardzo trudne... prawie że nieosiągalnie Smile
05-02-2010 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #20
Re: CL: AC Milan - Manchester United (16.02.2010; 20:45)
Taki mały szczegół to to, że ostatnie 8 lat mieli Ancelottiego, wcześniej w latach 90 Capello a teraz mają Leonardo Wink No ale też myślę, że nie będzie pogromu w fazie pucharowej LM rzadko takie bywają.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
05-02-2010 15:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #21
Re: CL: AC Milan - Manchester United (16.02.2010; 20:45)
berba fan napisał(a):Srogie baty, mówisz
Bardziej normalna postawa niż przygotowywanie się na porażkę.
A skoro od dawna nie dostali srogich batów, to może czas wyzerować wynik. Oczywiście, cały czas mówimy o europejskich pucharach, bo na jesieni Inter rozjechał ich 4:0. Więc można.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
05-02-2010 15:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sir_matt Offline
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #22
Re: CL: AC Milan - Manchester United (16.02.2010; 20:45)
No można, z każdym można Smile. Na rozjazd nie liczę, ale myślę, że wygramy pewnie, jakieś 2:0.

What a friend we have in Jesus ?
He's a saviour from afar
What a friend we have in Jesus ?
And his name is Cantona
05-02-2010 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
berba fan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: CL: AC Milan - Manchester United (16.02.2010; 20:45)
Ja się na porażkę nie przygotowuję, nie to miałem na myśli. Jestem raczej świadomy klasy przeciwnika (a klasę Milan ma jak mało kto). Też mówię cały czas o LM, europejski wizerunek to dla Milanu bardzo ważna rzecz... czasami bardziej niż krajowy (przynajmniej tak mi się wydaje czasami)

fidain napisał(a):Taki mały szczegół to to, że ostatnie 8 lat mieli Ancelottiego, wcześniej w latach 90 Capello a teraz mają Leonardo Wink
Ja pamiętam ich także za czasów Arrigo Sacchi (z holendrami w składzie) Smile więc to wszystko sie nakłada na moje oczekiwania. Jeszcze raz mówię: nie nastawiam się na porażkę, ale także nie zdziwiłbym się... ja to nazywam realizm.
05-02-2010 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #24
Re: CL: AC Milan - Manchester United (16.02.2010; 20:45)
berba fan napisał(a):Ja pamiętam ich także za czasów Arrigo Sacchi (z holendrami w składzie)
Za czasów Sacchiego mieli jeden z najlepszych, jak nie najlepszy obok Barcy Johana C. zespół w historii piłki klubowej, teraz tak mocni to nie są, ale dwumeczu i tak się obawiam. Humor mi poprawiła na szczęście zwyżka formy naszej drużyny. Będzie trudno, ale są do przejścia przy obecnej grze diabełków. Jednakże może decydować dyspozycja dnia, jak to fazie pucharowej. Jedna bramka z przypadku i tworzy się problem.


Fan United od 1992 roku
05-02-2010 17:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
berba fan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: CL: AC Milan - Manchester United (16.02.2010; 20:45)
sebos_krk napisał(a):Za czasów Sacchiego mieli jeden z najlepszych, jak nie najlepszy obok Barcy Johana C. zespół w historii piłki klubowej
No mieli, mieli Smile Jeden z najlepszych na pewno.. choć byłem wtedy mały, pamiętam ich półfinał z Realem gdzie van Basten uratował w pierwszym meczu remis ale później w Milanie już ich rozwalili 5:0...
Osobiście sądzę, że byli lepsi od Barcelony Cruijffa...kiedy zagrali finał LM w 94 roku, Milan był już inny, bo zarówno van Basten jak i Gullit już nie grali, ale i tak pokonali Barcelonę aż 4:0
05-02-2010 19:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
axid Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #26
Re: CL: AC Milan - Manchester United (16.02.2010; 20:45)
zobaczymy, jak United pójdzie w lidze.
zwykle jest tak, że gramy seriami (choć w tym sezonie średnio)
i teraz serię mamy dość imponującą, jak na skład/sezon.
jeśli rozjedziemy Villę u nich, to wyjazd przewiduję na korzyść, bądź 0-0.
na Old Trafford myślę, że wywalczymy zwycięstwo..

Milan bez Anchelottiego to zupełnie inna drużyna.
nie rozumiem kompletnie odwoływania się do ich osiągnięć historycznych.
czy ktoś myśli tak o Nottingham Forest, Newcastle czy Benfice?
oczywiście, wciąż są czołówką światową, drugą drużyną Włoch
i nie doceniać ich to popełniać wieelki błąd, ale bez przesady -
era Milanu i Liverpoolu się skończyła, przynajmniej na kilka lat.
06-02-2010 23:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
BartMan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #27
Re: CL: AC Milan - Manchester United (16.02.2010; 20:45)
Generalnie we wloskiej prasie pisze sie duzo o formie Manchester United, a najwiecej o tym kto zatrzyma Rooneya. Prosciej ujmujac: wlosi sie na boja i to nie z powodu dwoch finalow w ciagu dwoch lat, ale wlasnie nasz aktualna forma daje im duzo do myslenia. Jak wszyscy zapewne wiecie Milan nie razi ostatnio swoimi wystepami (remis w ostatniej kolejce ze slaba bologna tylko to potwierdza), MU radzi sobie za to z kazdym jak leci. Podkreslam rowniez, ze MU od meczu z Aston bedzie mial 5 dni zeby przygotowac sie do wyjazdu na SS z kolei Milan bedzie ich mial tylko 3.

Dla mnie bedzie to juz 3 mecz na SS. Niestety dwa poprzednie konczyly sie albo remisem(0:0 rok temu z interem) albo porazka (3:0 w 2007). Jesli w tym roku po raz kolejny nie uda sie wywiesc 3 pkt to obiecuje, ze nigdy wiecej nie kupie biletow na San Siro Tongue
08-02-2010 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marouane Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #28
Re: CL: AC Milan - Manchester United (16.02.2010; 20:45)
Bartman gdzie kupowales bilety i za jaka cene? Big Grin bo ja tez sie wybieram na San Siro i jestem ciekawy jak to załatwiles : )
08-02-2010 18:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
BartMan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #29
Re: CL: AC Milan - Manchester United (16.02.2010; 20:45)
marouane- na stronie acmilan.it jest wystko wyjasnione, ale tak w skrocie: sprzedaz biletow dzieli sie na trzy etapy:
1. posiadacze abonamento w pierwszej kolejnosci (ok.40 tys biletow)
2.posiadacze karty Cuore Rossonero (kolejne ok. 30 tys)
3. tzw. sprzedaz wolna czyli cala reszta ludu, ktory nie legitymuje sie zadna z ww. kart. (m.in. ja)

sprzedaz wolna rozpoczyna sie przewaznie dwa tygodnie przed meczem i trwa do wyczerpania biletow.
Tym razem zaczela sie 1 lutego i potrwa az do wtorku 16 lutego czyli do dnia meczu.
Kazdego dnia wypuszczana jest okreslona ilosc biletow na rozne sektory.
Ja, oprocz swojego biletu kupilem dwa dla dziewczyny i znajomego w drugim dniu sprzedazy tj. 2 lutego w banku Intesa San Paolo. Bilety rozchodza sie w ciagu godziny od otwarcia banku czyli ok. 9:30 - 10:00 biletow juz nie ma.
Jeden bilet kosztowal mnie 55euro (drugi pierscien, sektor czerwony nr. 231). Cena bardzo przyzwoita jak na tak dobre miejsce. Rok temu na inter zaplacilem 90 euro za jeden (pierwszy sektor pomaranczowy, na wysokosci bramki), a dwa lata temu na milan 55euro, ale miejsce mialem w pierwszym sektorze za bramka.
Wg. mnie biletow moze juz nie byc w bankach i jedyny sposob to kontakt z osobami prywatnymi ktore zakupily bilety w celu ich odsprzedania za wieksza (nawet dwu, trzy krotnie) cene.
09-02-2010 13:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marouane Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #30
Re: CL: AC Milan - Manchester United (16.02.2010; 20:45)
Rozumiem.. ja znalazłem bilety na stronie onlinexpresstickets.com Wink były trzy kategorie biletów, ja wybralem najtansza jaka była czyli 60 funtów.. z kibicami przyjezdnymi z Manchesteru Big Grin reszta byla bardzo droga tzn 120 funtów w góre. Zastanawiam się tylko gdzie zawsze siedza przyjezdni na San Siro.. pewnie w jakims rogu na samej górze z ktorej nic nie widac hehe.
09-02-2010 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości