Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 4-0 AC Milan (10.03.2010)
marouane Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #16
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45)
Najbardziej prawdopodobne są dwie opcje, dzis Fergie mówił ze Giggs będzie raczej gotowy na Milan więc znajac życie jesli zagramy 4-5-1 to przesunie Ryan'a do środka jak to mialo miejsce w poprzednim sezonie i będzie tam grał z Fletchem i Rudym. Wole jego w środku niż Gibsona, Giggs pokazal sezon temu ze jest tam świetny.. Natomiast jesli wyjdziemy 4-4-2 to środek Fletch i Scholes a na skrzydłach Valencia i pewnie Park bądź Nani. Jednak pewnie znów zagramy 4-5-1.
25-02-2010 18:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #17
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45)
Czarno widzę drugą linię z Giggsem i Scholsem...Rozumiem, że Milan to nie taka wybiegana drużyna, ale desygnowanie do środka dwóch podstarzałych zawodników jest moim zdaniem bardzo ryzykowne.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
25-02-2010 19:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marouane Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #18
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45)
W którym miejscu wystawienie Giggsa w środku jest ryzykowne? Zwłaszcza obok Scholesa i Fletchera. Zresztą nie mamy zbyt wiekszego wyboru, jesli bedziemy grac 4-5-1. Przeciez Giggs juz wiele razy grał w środku i potwierdzał ze jest tam równie dobry Wink A Milan w środku szybkosciowców nie ma, zresztą w środku pomocy nie graja zazwyczaj sprinterzy, wiec mysle ze poradzą sobie z nimi.
25-02-2010 21:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #19
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45)
Orędownikiem Giggsa w środku byłem wtedy, kiedy niewielu sobie to wyobrażało Wink Chodzi tylko o to, żeby w drugiej linii nie było dwóch staruszków, którzy nie nadążą za każdą akcją i którzy nie są - delikatnie mówiąc - mistrzami w defensywie.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
25-02-2010 21:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marouane Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #20
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45)
Też prawda, ale wolisz tam Gibsona? Troche za mało doświadczenia i za małe umiejętnosci chyba.. sam strzał to nie wszystko
25-02-2010 21:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #21
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45)
Gibson to nie tylko strzał - Darron to siła, to dobre podania, to dużo mądrzejsza gra niż to co proponuje nam Anderson. Nie mówię jednak, żebym wypuszczał go na głęboką wodę - wystarczy zajrzeć stronę wcześniej aby zobaczyć moją wersję.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
25-02-2010 22:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45)
Ja też nie bardzo widzę inną możliwość niż tę proponowaną przez michała85 i Fostera(chodzi o wersje nr1). Jakby udało się prowadzić do 70 min wtedy może Gibon wejść, ale nie wierzę w jego grę od pierwszej minuty, pomimo że uważam go za bardzo zdolnego i wartościowego piłkarza(nie wiem co ludzie mają ze stwierdzaniem, że on umie tylko oddawać strzały z dystansu i nic poza tym :roll: ).
Mam nadzieję, że awansujemy spokojnie, ale wątpie by było to proste i przyjemne spotkanie, Milan dowiódł nie jeden raz, że potrafi sie mobilizować na trudne mecze, a my już potrafiliśmy przegrywać u siebie z prostszymi rywalami. Wierzę, w nasza mobilizację i skuteczną grę, ale czekam na ten mecz lekko zdenerwowana.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
25-02-2010 22:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #23
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45)
Ja bym celował w pomoc:

Scholes, Giggs, Fletcher, ale jeśli Ryan nie wyzdrowieje to z środkowych pomocników zostanie nam tylko Gibson(Carrick zawieszenie, Ando kontuzja). Boję się tylko, że Giba może się spalić w takim spotkaniu albo zwyczajnie nie sprostać Pirlo, Ambrosiniemu i spółce w środku pola. Bardziej martwi mnie brak Rio, bo to on w dużej mierze kierował naszą obroną na San Siro. Vidic wrócił i pewnie zagra z Milanem, ale Rio wg mnie lepiej dyryguje nasza obroną. Trochę się obawiam tego meczu, bo Milan to uznana firma, w składzie ma Pato i Ronaldinho w formie, rozkręca się Huntelaar. Słabą stroną jest obrona, co pokazało pierwsze spotkanie, ale w tym sezonie Milanowi u siebie wyraźnie nie idzie. Może dlatego mam tyle obaw, co do spotkania na OT. Jeden głupio stracony gol, niepotrzebne nerwy mogą doprowadzić do utraty kolejnych bramek, a o to z Pato, JKH i Ronniem z przodu nietrudno. Liczę jednak , że Rooney pierwszy strzeli gola, Włosi się podłamią, a potem Berba, a może nawet Owen dobije makaroniarzy. Z niecierpliwością wyczekuję przywitania Becksa.

There's only one David Beckham

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
26-02-2010 00:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #24
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45)
Nie wiadomo czy zagra, ponoć szału nie robi. No, ale w zawodnikach to Leonardo przebierać za bardzo nie może, bo nieszczególnie jest w czym.
Martwi mnie środek obrony, a konkretnie Evans. Ostatnio nie jest już tak pewny na tej pozycji, sadzi babole, a katastrofalnych skutków unikamy dzięki fartowi, albo gapowatości sędziego. Byle gówno nie strzeliło w wentylator w tym meczu. Najchętniej bym zobaczył klasyczną parę Vida-Rio, ale Ferdinand prawdopodobnie będzie leczył plecy.
Jakoś przed meczem na San Siro byłem bardziej pewny, teraz trochę się wszystko posrało. Mam nadzieję, że utrzymamy Old Trafford.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
27-02-2010 22:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #25
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45)
Ja odwrotnie, a co do Jonny'ego to nie przesadzajmy, aż tak źle nie było. Dostał po głowie, bo stał najbliżej akurat. Uważam, że i z West Hamem i Milanem spisywał się nieźle. Słabo zagrał przeciwko Evertonowi, ale Brown również nie błyszczał ( patrz: bramka Rodwella). Z dwojga złego wolę Vide/Rio plus Evans/Wes, niż grać tylko ostatnią dwójką.


A co do Becksa to myślę, że zagra. Powrót na stare śmieci, ogromne wydarzenie medialne, bo prasa już dziś zaczyna analizować jego występ na OT. W końcu Beckham to nadal ikona angielskiej piłki, więc na pewno Leonardo ugnie się presji i go wystawi, ewentualnie wpuści z ławy. Nawet moj profesor od filologii stwierdził, że będzie oglądał ten mecz ze względu na pojawienie się Becksa na angielskich boiskach po raz pierwszy, odkąd opuścił OT.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
27-02-2010 23:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #26
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45)
pan_opticum napisał(a):Martwi mnie środek obrony, a konkretnie Evans. Ostatnio nie jest już tak pewny na tej pozycji, sadzi babole, a katastrofalnych skutków unikamy dzięki fartowi,
22 lata, więc wahania formy moim zdaniem są usprawiedliwione. Nie ma sensu na zbyt długo go odsuwać od składu, bo na tej pozycji, żeby być w formie trzeba grać jak najwięcej i zdobywać doświadczenie.


Fan United od 1992 roku
28-02-2010 09:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marouane Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #27
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45)
Cytat:Brown również nie błyszczał ( patrz: bramka Rodwella).
Przy bramce Rodwella to właśnie Johny dał sie objechać jak junior. A co do Beckhama, to dla nas lepiej byłoby gdby zagrał.. Bo w tym wypadku pewnie na ławe powędrowałby Seedorf, a on jest znacznie groźniejszym zawodnikiem od Becksa, co zresztą udowodnił w pierwszym meczu.
28-02-2010 10:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
przemo_ppp Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #28
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45)
Witam, mam na imię Przemo, jestem kibicem Manchesteru United od 1997 roku!
Jade z kumplem do Manchesteru 10.03.2010 r.
POTRZEBUJEMY BILETY NA MECZ MANCHESTER - MILAN!!!!
Niestety nasz znajomy, ktory miał zatwić wejściówki nie zdołał ich kupić.
Bede ogromnie wdzięczny za pomoc w tej kwestii.
GLORY MAN UNITED!
GG: 11343598
tel. 664128577
05-03-2010 23:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #29
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45)
Cytat:"Nie najlepiej wyglądało jego kolano, kiedy wrócił w czwartek do klubu - wyglądało na spuchnięte. Wayne jest niepewny występu we środę, co jest dla nas dużym problemem" - powiedział Ferguson.

"Moim zdaniem nie powinien zagrać. Jego ochota do gry jednak spowodowała występ, on po prostu nie mógł powiedzieć 'nie'" - twierdzi menadżer United.

"Już w niedziele powiedział nam, że poczuł coś w kolanie. Jednak on chciał zagrać w reprezentacji."

"Capello wystawił najlepszy skład, bo chciał wygrać. Nie mogę go za wszystko obwiniać. Jestem rozczarowany raczej postawą Rooneya. Dlaczego nie zdecydował się zejść? Nie mogę w to uwierzyć" - zakończył Ferguson.
Nie dziwię się, że SAF nie jest zadowolony z postawy Rooneya.
Jestem jednak niemal pewny, że Anglik w środę wybiegnie w pierwszym składzie. Wayne to niesamowity walczak i na pewno nie pozwoli by mecz ten rozegrany został bez niego.


Skład? Na chwilę nie widzę innego wyjścia niż to:

Edwin
Rafael - Rio - Vidic - Evra
Valencia - Scholes - Fletcher - ?
Park
Rooney


? - Giggs? Jak wygląda jego ręka? Będzie w stanie zagrać w tym meczu? Mam nadzieję, że tak bo szczerze mówiąc nie chce w tym meczu oglądać Naniego.



Mój Blog: Pod presją czasu
06-03-2010 23:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #30
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45)
A czemu skład bez Berbatova ?, wtedy Park Ji Sung na lewą stronę.

NIe dopuszczam myśli że w tym meczu United zagra bez Rooneya. Wierze że wystąpi, skoro dzisiaj był oszczędzany.
07-03-2010 02:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości