Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kółko wzajemnej adoracji
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #3016
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Starzejesz się, taka kolej rzecz Big Grin

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
26-02-2014 20:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #3017
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Żaden kibic z Ciebie! Sezonowiec! Tylko jak wygrywali kibicował! Big Grin

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
26-02-2014 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #3018
RE: Kółko wzajemnej adoracji
To tak jak i ja Tongue

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
26-02-2014 21:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #3019
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Post El Polako i kolejny raz odnoszenie się do jakichś jebanych fragmentów mnie tak trochę zmobilizowały Wink

Z wami to chuj a nie dyskusja... Rozpisuję się jak tylko mogę a dwóch typów co mają o sobie chyba za duże mniemanie przyjdzie przypierdoli minusa za post i plusa dla kogoś kto jest przeciwko mnie, nie otworzy ryja konkretnie chyba, że trzeba wypomnieć słowo albo zdanie i na tym się kończy aktywność. Ruud przyjdzie, wyjebie to samo wiadro pomyj na shoucie a w temacie meczowym napisze tylko, że lga niemiecka słabsza... Nie dziwne, że z tego forum się bagno zrobiło... Jedyne co to w kółko pieprzenie, że gadam głupoty i minus i minus i minus... Może raczysz jeden z drugim powiedzieć dlaczego to są głupoty a nie zgrywasz omnibusa i jakiegoś pieprzonego sędziego co będzie oceniał co jest mądre a co nie bez wyrażenia jakiejkolwiek własnej opinii. Szkoda, że przez takich gości tracą na tym osoby, które naprawdę mają coś do powiedzenia jak chociażby RedLucas. Jedyny który potrafi powiedzieć coś merytorycznego i pisze w miarę regularnie. Foster ma co raz bardziej w dupie i wcale mu się nie dziwię.

No cóż, hermetyczne kółeczko, które się zamknęło, krytykowało wszystkich co mieli inne zdanie i nie pozwoliło nikomu do siebie wejśc aż tu nagle co chwilę ktoś z niego wypada aż została garstka... Powodzenia panowie. Oby tak dalej... A jak United znów będzie na fali to każdy wierny przyleci i się będzie szczycił, że on to nie zwątpił w nic ani w nikogo i będzie chciał odbudowywać forum na nowo..

Śmiech na sali. Aż mi głupio, że dałem się wciągnąć w tą dziecinadę z tymi minusami... Pousuwam wam, żeby fejm na forum się zgadzał i wiadomo było kto rację, kogo się słucha i kto tu jest lubiany a kto pieprzy głupoty bo ma po prostu inne zdanie. Chociaż z braku nowych użytkowników raczej nic wam z tego nie przyjdzie Wink Ratować tego nie ma sensu bo jak się nie zmieni sposób myślenia to żadne akcje promocyjne, reklamy ani konkursy nic tu nie zmienią... Z resztą i tak już nie ma czego ratować bo nie chodzi o sam fakt, że jest mało ludzi ale o poziom a ten jest tragiczny. Niestety także się do tego przyczyniłem...

W sumie to na wygląd ogółu wpływa tylko 4 typków, do reszty no offence, naprawdę fajnie było poczytać co mieliście do powiedzenia chłopaki ale teraz to się nie da tego czytać, więc... Nie będę sobie strzępił "klawiatury" żeby przeczytać jak jeden z drugim minusują bo raczyłem napisać cokolwiek...

P.S. Tak Krzysiu, to przez Ciebie, Twoje minusy spędzają mi sen z powiek i przyprawiają o depresję Big Grin Jesteś zwycięzcą, bohaterem rudego, już nie będzie musiał minusować za głupoty... masz tą swoją satysfakcję Wink Propsy Wielkoludzie Smile
26-02-2014 22:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #3020
RE: Kółko wzajemnej adoracji
O_o

Ps. Co znaczy propsy?

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2014 23:25 przez Kosma.)
26-02-2014 22:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #3021
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Dwutysięczny post. Wiedz, że coś się stało.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
27-02-2014 15:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #3022
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Akurat zgadzam się z Hubsonem. Powinny byc ewentualnie zostawione plusy, minusy wyczyszczone.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
27-02-2014 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #3023
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Czy jakis spec od prawa moglby mi powiedziec czy natarczywe dzwonienie firmy netia z ofertami pomimo prosb i zapewnien ze juz nie beda dzwonic podchodzi pod nekanie?
18-03-2014 14:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #3024
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Nie pasowało do żadnego tematu, a zakładać nowy bez sensu. Chciałem się Was poradzić. Zbieram się do kupna czytnika e-booków i najbardziej przemawia do mnie Kindle Paperwhite II. Zastanawia mnie tylko ta roczna gwarancja. Mimo wszystko trochę krótko. Ktoś z Was posiada albo słyszałem opinie z pierwszej ręki na temat żywotności Kindle'ów? Słabo byłoby wyłożyć +/- 5 stówek na urządzenie, które, zjebawszy się po roku, nie podlega gwarancji.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
12-05-2014 20:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Online
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #3025
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Wśród znajomych jeszcze nie słyszałem, żeby komuś Kundel się zepsuł. A niektórzy zaczynali od Classiców i do dzisiaj im działają. Sporo starszych modeli można też zobaczyć na mieście. A PW2 jak najbardziej polecam, świetny wybór.
12-05-2014 21:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #3026
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Roczną gwarancją nie ma się co przejmować, ponieważ i tak masz 2 lata odpowiedzialności sprzedawcy z tytułu niezgodności towaru z umową. Także wystarczy zachować dowód zakupu i w razie czego podbijasz do sprzedawcy z reklamacją. Gwarancja jest dobrowolna dlatego jedni dają rok, inni 5, inni 7 lat.
http://pieniadze.gazeta.pl/Gospodarka/1,...prawa.html


Fan United od 1992 roku
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2014 07:58 przez sebos_krk.)
13-05-2014 07:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #3027
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Kundel mi się zepsuł (wifi + resetowanie się) i mi wymienili bezproblemowo. Na następnym znalazłem małego dead pixela i też mi wymienili Smile

Gdzie jest Groszek?
13-05-2014 15:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #3028
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Krix napisał(a):Kundel mi się zepsuł (wifi + resetowanie się) i mi wymienili bezproblemowo. Na następnym znalazłem małego dead pixela i też mi wymienili Smile

Znaczy już po okresie gwarancji?

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
14-05-2014 06:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #3029
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Nie.

Gdzie jest Groszek?
14-05-2014 18:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #3030
RE: Kółko wzajemnej adoracji
(05-08-2014 21:55)BFPropsy napisał(a):  1. Intel - DPFI
2. buri - Pogoń Szczecin
3. Krzysiek - Niewiesz FC
4. RedLucas - Sępy
5. robaldo - EjDżej 44
6. Almatziol - Korf Utd FC
7. Zashi - FC Poznań United
8. BFPropsy - Oklahoma Badgers

Krix się waha. Potwierdzone info Smile

Może liczy na transfer do United.Cool

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
05-08-2014 22:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości