Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diabły na wypożyczeniach
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #301
RE: Diabły na wypożyczeniach
Realowi wcale nie potrzeba killera, oni tworzą tyle sytuacji między innymi dlatego że mają Benzeme. Nie potrzebny im napastnik który będzie stał jak kołek na lini spalonego i czekał na okazję a napastnika który zagra piłką i inteligentnie zrobi miejsce innym wybitnym piłkarzom którzy grają za nim. A w dodatku gdy przemawiają za nim gigantyczne umiejętności. Podobnie jest w BM z Lewandowskim.

Hernandez jeśli tam zostanie zawsze będzie rezerwowym, podobnie jak u nas i każdym innym dużym klubie. To nie piłkarz dla takiego klubu na 90/180 minutowe batalie, bardzo pożyteczny w konkretnych sytuacjach.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-04-2015 21:33 przez Cepilek.)
28-04-2015 13:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #302
RE: Diabły na wypożyczeniach
https://worldsoccertalk.com/2015/04/27/l...er-united/
28-04-2015 14:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #303
RE: Diabły na wypożyczeniach
Szkoda, ja bym go chciał znów widzieć w Diabełkiem na piersi. Cóż, LVG ma swoją filozofię i widocznie Chicharito do niej nie pasuje. Mam tylko nadzieję, że nie wpakujemy się w kolejnego Falcao, czyt. Cavani.

A skoro Chicharito ma odejść, to dobrze by było go wymienić na jakiegoś zawodnika. Ponoć Święci są nim zainteresowani, a skoro my chcemy Clyne'a to można by zrobić wymianę. Zawodnik za zawodnika, bez gotówki. Ewentualnie jakieś 5 mln dla Southampton, bo jednak Nathan bardziej w cenie niż Javier.



Mój Blog: Pod presją czasu
28-04-2015 15:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #304
RE: Diabły na wypożyczeniach
Cavani nie ma problemów z kolanami jak Falcao a 25 goli na sezon grając na skrzydle strzela. To tak
28-04-2015 16:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #305
RE: Diabły na wypożyczeniach
Matko, myślałem o Martinezie. Mój błąd...



Mój Blog: Pod presją czasu
28-04-2015 16:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #306
RE: Diabły na wypożyczeniach
Przecież Benzema rozgrywa mega sezon, w zeszłym też grał dobrze. Nie strzela 40 goli w sezonie bo od tego jest Ronaldo, ale Benzyna tam robi naprawdę fantastyczną robotę. Chica to przy nim półka niżej.

Cytat:Jeśli chcą go wykupić to mają czas do 30 kwietnia. I nie za 10, a za 20 mln euro.
Mogą olać klauzulę i zaoferować mniej.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
28-04-2015 19:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #307
RE: Diabły na wypożyczeniach
Mogą, ale wtedy nie mają pierwszeństwa i muszą się z nami dogadać.



Mój Blog: Pod presją czasu
28-04-2015 20:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #308
RE: Diabły na wypożyczeniach
Decydujące zdanie i tak będzie miał Groszek. Myślę, że jakby on chciał zostać w Madrycie, to puścimy go i za dychę.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
28-04-2015 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #309
RE: Diabły na wypożyczeniach
Angelo Henríquez - w brawach Dinamo Zagrzeb w 34 spotkaniach strzelił strzelił 25 bramek i zanotował 4 asysty. Szkoda, że jego los jest już przesądzony i chłopak po sezonie zostanie zakupiony przez Dinamo. Szkoda, bowiem wyraźnie widać, że po nieudanych wcześniejszych wypożyczeniach chłopak w końcu gra na miarę swojego potencjału.

Cała nadzieja w tym, że za rok dwa będziemy mieli szansę go odkupić (pewnie za ponad 20 mln) bo Angelo w wywiadach podkreśla że bardzo chciałby wrócić na Old Trafford i być ważnym elementem pierwszego zespołu.



Mój Blog: Pod presją czasu
04-05-2015 22:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #310
RE: Diabły na wypożyczeniach
Trzeba jednak pamiętać, jak niski jest ogólny poziom ligi chorwackiej. Są dwa, trzy silne zespoły. A reszta to ogórki. Dodatkowo Angelo gra w tym zespole, który w ogóle bije całą stawkę na łeb.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
04-05-2015 23:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #311
RE: Diabły na wypożyczeniach
Fakt, że dziurawiący tamtejszych bramarzy Kramaric ustępuje obecnie Vardy'emu w Leicester też swoje mówi.
Ciekawe, czy mimo wszystko United zachowało pierwokup.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
05-05-2015 00:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #312
RE: Diabły na wypożyczeniach




Chłopak zdaje się, że jest już gotowy, żeby przynajmniej pełnić rolę zmiennika Pogby.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
08-01-2017 14:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #313
RE: Diabły na wypożyczeniach
Osobiście jestem strasznie ciekawy, czy w ogóle dostanie realną szansę od Mou.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
08-01-2017 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #314
RE: Diabły na wypożyczeniach
Wierzę, że w naturalny sposób wejdzie w niszę pozostawianą w miarę wygaszania Roo (i Ibry, jeśli np. za rok częściej będzie dostawał wolne). Jasne, że będzie grywał czasem w środku, a czasem na lewym skrzydle, ale w Granadzie też zdarza grać mu się w ten sposób. W tym kontekście najgorsze, co mogłoby mu się przydarzyć, to przyjście do klubu Griezmanna. W te plotki jakoś nie chce mi się wierzyć, bo zwyczajnie nie współgrają z szeroko zakrojonymi poszukiwaniami następcy Carricka (na tyle szeroko, że mówi się o tzw. silnym murzynie do środka™ - co też mi się nie podoba, ale to inny temat), przyjściem Pogby etc. Jeśli już jednak, to wyjścia widziałbym może ze trzy:
- w dalszej, związanej z odejściem Ibry, perspektywie: traktowanie Martiala i Rasha jako pary napastników i ustawianie Griezmanna na lewym skrzydle,
- rezygnacja z Maty/Mikiego/Lingarda i ustawianie Griezmanna na prawym skrzydle,
- inne dzikie harce, zakończone degradacją któregoś z powyższych i pozbyciem się właśnie takiego Pereiry.
Nie muszę mówić, co z tych opcji uważam za najbardziej prawdopodobne; nie muszę też mówić, że Griezmann nie wydaje się być stworzony do gry na żadnej z tych pozycji, a nam ze wszystkich pozycji w ofensywie w trzyletniej perspektywie przydałby się chyba nowy napastnik (chyba że jakiś trochę bardziej typowy skrzydłowy?) - zarówno w kontekście pierwszej jedenastki, jak i ogólnej głębi składu, bo przecież nowych napastników w juniorach coś nie widać (a Wilson chyba nie da rady).

Tak czy owak, z tego człowieka rzeczywiście coś może być - i może to być pierwszy zagraniczny junior, który odpali w naszym systemie wypożyczeń od czasu Rossiego (?). Marnie nam to do tej pory wychodziło (no dobra, niby Rafael i Pogba - niewypożyczani, ofc - wyszli na ludzi, jeszcze dwa-trzy lata temu można by wskazywać do tego Januzaja...), a przecież nawet nie tylko granie, ale i sprzedawanie młodych to dochodowa polityka. Ktoś mógłby wręcz spytać: może idźmy tą drogą, a nie michałyzmami, które mają 0,2 poparcia w społeczeństwie, co jest tragedią jakąś okrutną? Big Grin

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2017 00:48 przez Intel.)
09-01-2017 00:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #315
RE: Diabły na wypożyczeniach
Griezmann sprowadzony by tu został na pozycję napastnika, tak gra teraz w Atleti i grał bardzo częstow poprzednim sezonie. Czy na tej pozycji by pozostał u nas to inna sprawa ale chyba jego kariera cały czas zmierzała by docelowo był ustawiany na szpic.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2017 04:58 przez Cepilek.)
09-01-2017 04:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości