Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premier League 2008/09
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #376
Re: Premier League 2008/09
Niestety Aston Villa po raz kolejny traci punkty...wygląda na to że na pierwszych 4 miejscach znów będą drużyny "Big four".
Villa za tydzień gra z Liverpoolem, potem grają z nami. Oba te mecze na wyjeździe... patrząc na ich obecną formę to wątpię, że w tych dwóch meczach ugrają choć punkt...



Mój Blog: Pod presją czasu
16-03-2009 06:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sir_matt Offline
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #377
Re: Premier League 2008/09
Spadek formy musiał kiedyś przyjść. Niestety nastąpiło to w momencie, kiedy zaczął wygrywać Arsenal. Do końca sezonu jeszcze jeszcze 10 kolejek, więc nie należy wszystkiego przesądzać. Jednak jeśli coś szybko się nie zmieni w grze Villans, to sprawa pierwszej czwórki będzie pozamiatana.

What a friend we have in Jesus ?
He's a saviour from afar
What a friend we have in Jesus ?
And his name is Cantona
16-03-2009 13:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #378
Re: Premier League 2008/09
To było do przewidzenia, że w końcu niektórym zacznie brakować pod koniec sezonu sił, co przekłada się na formę. Przez cały sezon ligowy O'Neill skorzystał tylko z usług 19 piłkarzy, odliczając bramkarza, 2 graczy, którzy zaliczyli tylko małe epizody, zostaje nam 16 grajków. Nie dziwne, że nie wytrzymali, taki Agbonlahor i Barry nie opuścili jeszcze ani jednego meczu, a A. Young, L, Young i Petrov zaledwie dwa.

Coś czarno widzę ich szanse na pierwszą czwórkę. Co w dalszej kolejności oznacza odejście Barry'ego, ale do tego to akurat jeszcze daleka droga.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
16-03-2009 14:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #379
Re: Premier League 2008/09
Szkoda, bo mogą już nie mieć więcej takiego sezonu. A zmieniłoby się sporo gdyby taka drużyna wdarła się do pierwszej 4. Choć ja ich jeszcze nie skreślam. No ale Arsenal ma jednak silniejszą drużynę więc łatwo nie będzie.
Ale mam nadzieję, że z nami Villa przegra Wink Ale z poolem niech walczy może chociaż punkt im zabiorą... Czasem następują takie zwroty złej lub dobrej passy w drużynie, może akurat teraz się Villa jeszcze obudzi.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
16-03-2009 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sir_matt Offline
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #380
Re: Premier League 2008/09
Dobra, czas ruszyć dupę i zacząć wygrywać. Został tylko 1 pkt przewagi nad Liverpoolem, który zmiażdżył dzisiaj Aston Ville 5:0. To potwierdza w jakim kryzysie są Villans i w jakim sztosie jest drużyna Beniteza. Musimy się ogarnąć i poukładać grę. Na dodatek wylecieli ze składu na najbliższy mecz Scholes, Rooney i Berbatov. Następne spotkanie w lidze gramy właśnie z chłopakami z Villa Park i musimy wygrać. Oj, zapowiada się nerwowa końcówka sezonu.

What a friend we have in Jesus ?
He's a saviour from afar
What a friend we have in Jesus ?
And his name is Cantona
22-03-2009 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #381
Re: Premier League 2008/09
No i proszę, kto by się spodziewał, że będzie tak ciekawa końcówka? Kto by się spodziewał, że Liverpool złapie wiatr w żagle? Podejrzewam, że niewiele osób. No i nie ma co ukrywać, że przed United cholernie trudne zadanie. W sumie cieszę się, że jest ta przerwa na reprezentacje, może nasi zawodnicy zdołają kompletnie zapomnieć o tych dwóch kompromitujących porażkach i zaczną grać na miarę oczekiwań.

Mamy tylko jeden punkt przewagi, na całe szczęście mamy jeszcze ten jeden mecz zaległy. No tak, tylko problem w tym, że trzech punktów Diabłom nie można jeszcze przypisywać, ten mecz z Wigan (o ile dobrze pamiętam) wcale nie będzie spacerkiem. Mi się wydaje, że problem tkwi w głowach zawodników. Trzeba ich zmotywować i ostrzec przed tym lekceważeniem rywali. Bo nie mogę oprzeć się wrażeniu, że do meczu z Fulham podeszliśmy bez 100% koncentracji.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
22-03-2009 20:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #382
Re: Premier League 2008/09
RedLucas napisał(a):No tak, tylko problem w tym, że trzech punktów Diabłom nie można jeszcze przypisywać, ten mecz z Wigan (o ile dobrze pamiętam) wcale nie będzie spacerkiem.

Źle pamiętasz, zaległy mecz gramy z Portsmouth Wink

Nam potrzeba teraz spokoju, dobrze, że będzie teraz przerwa spowodowana meczami reprezentacyjnymi.
A Liverpool? Spokojnie ich świetna passa nie potrwa długo Wink
Ich następnym przeciwnikiem jest Fulham, grają na Craven Cottage także... Big Grin



Mój Blog: Pod presją czasu
22-03-2009 21:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #383
Re: Premier League 2008/09
także prawdopodobnie wywiozą stamtąd 3 punkty? Wink

To, że my tam dostaliśmy to nic nie znaczy - przecież Fulham nie zagrało niczego porywającego w tym meczu. Liverpool jest w gazie - to trzeba im przyznać. Jeden, dwa takie mecze można jeszcze tłumaczyć ale 3 pod rząd i wszystkie z klasowymi drużynami to jakby nie patrzeć robi wrażenie. Oczywiście, dużo wynikało z tego, że i my i real graliśmy padake (nie wiem jak AV bo nie oglądałem) ale jak pokazał nasz wczorajszy mecz - błędy przeciwników też trzeba umieć wykorzystywać. Także nikt mi nie wmówi, że pool wygrał te 3 mecze przypadkiem. Oby tylko ich dobra forma odeszła tak szybko jak się skończyła Big Grin

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
22-03-2009 21:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #384
Re: Premier League 2008/09
Fulham to nie ogórki o czym jeszcze wspominałem przed naszym meczem w FA Cup. Nie mówię, że sprawią niespodziankę, ale na pewno stać ich na to. A jak dla mnie Fulham w pierwszej połowie było świetne.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
22-03-2009 22:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
M.T. Offline
Member
***

Liczba postów: 104
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #385
Re: Premier League 2008/09
RedLucas napisał(a):No i nie ma co ukrywać, że przed United cholernie trudne zadanie.
Trudne zadanie to ma Liverpool bo ma stratę. My mamy 1pkt przewagi i zaległy mecz. Trzeba się uspokoić i grać swoje, nie ma co się na nich oglądać. Jesteśmy w dużo lepszej sytuacji niż pool czy cfc więc nie przesadzał bym z tym 'cholernie' bo brzmi to przynajmniej jak byśmy kogoś gonili Big Grin
23-03-2009 18:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #386
Re: Premier League 2008/09
W następnej kolejce Liverpool-Arsenal, oba kluby w wysokiej formie, więc zapowiada się ciekawe spotkanie, liczę na małą pomoc ze strony Kanonierów w walce o mistrza w postaci chociażby remisu Wink

A jak uważacie, Shearer uratuje Newcastle przed spadkiem? Wink Ja jednakże nie widzę Newcastle na przyszły rok w PL, mimo szacunku jakim darzę Shearera, bo to, że był to piłkarz wybitny nie trzeba nikomu mówić, a jako trener od razu rzucono go na głęboką wodę.
14-04-2009 08:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #387
Re: Premier League 2008/09
Ja myślę, że sroki się w końcówce sezonu wezmą do roboty i jednak utrzymają w lidze. Trochę by ich brakowało w PL.
Do końca sezonu u siebie podejmują rywali do ogrania: Pompey, Boro, Fulham
Na wyjeździe może być trudniej: Spurs, Liverpool, Villa


Fan United od 1992 roku
14-04-2009 10:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #388
Re: Premier League 2008/09
United zostało "tylko" lub "aż" 7 spotkań.
U siebie mamy Portsmouth,Tottenham,Arsenal,City, a na wyjazdach Boro,Hull i Wigan. Najbardziej obawiam sie spotkań z Arsenalem i Boro/Wigan na wyjeździe. Boro walczy o utrzymanie w lidze i u siebie pokonało chociazby Liverpool,a Wigan także podkradł punkty faworytom.
Liverpool ma u siebie spotkania z Arsenalem, Tottenhamem i Newcastle, natomiast znacznie łatwiejsze zadanie na wyjazdach: West Brom, Hull i potencjalnie najgroźniejszy West Ham.
Chelsea ma teoretycznie najtrudniejsze zadanie. Wyjazdy na Arsenal, West Ham i Sunderland, natomiast u siebie groźny Everton, Fulham (Sad ) i Blackburn.
Na chwilę obecną zgadzam się z przedmówcą, co do szans na mistrzostwo. Będzie "cholernie ciężko". Liverpool odpadł już z FA Cup ( - 2 mecze), praktycznie odpadł z Ligi Mistrzów ( - 3 mecze).Ponadto ma łatwiejszych przeciwników i jest na ten moment w niezłej formie. Nie mam nic przeciwko,żeby United wymęczali zwycięstwo, czy to przez Machedę w ostatniej minucie, czy przez kiks bramkarza w ostatniej. Liczę na to,że uda nam się wygrzebać z dolka i pokażemy,kto rządzi w Anglii Smile I tak za ten sezon im dziękuję, bo nie wiem czy pamiętacie,żeby zdobywca ubiegłorocznej Ligi Mistrzów przeżywał taki sezon jak United w chwili obecnej. Kto z poprzednich zwycięzców LM zdobył 2(a nawet 3(CS)) trofea ,dodatkowo liczył sie na każdym froncie i miał przewagę w tabeli .Chłopacy grają już bodajże 56 mecz w sezonie, więc zniżka formy była nieunikniona.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
14-04-2009 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #389
Re: Premier League 2008/09
Cytat:PFA Players' Player of the Year contenders:

Rio Ferdinand - Manchester United
Steven Gerrard - Liverpool
Ryan Giggs - Manchester United
Cristiano Ronaldo - Manchester United
Edwin van der Sar - Manchester United
Nemanja Vidic - Manchester United

PFA Young Player of the Year contenders:

Gabriel Agbonlahor - Aston Villa
Jonny Evans - Manchester United
Stephen Ireland - Manchester City
Aaron Lennon - Tottenham Hotspur
Rafael - Manchester United
Ashley Young - Aston Villa

Wniosek 1 : nie zasłużyliśmy na tyle nominacji.
WNiosek 2 : brakuje przynajmniej Lamparda i mimo wszystko Torresa
Wniosek 3 : nikt nie zasłużył na nagrodę Piłkarza Roku, ale jeśli miałbym wybierać kto najbardziej to...Gerrard :|

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
14-04-2009 13:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #390
Re: Premier League 2008/09
Rzeczywiście dużo tych nominacji. Mi brakuje w nich Rooneya. Nie bardzo rozumiem co robi tam Giggs, dobra może przezywa 2 młodość, ale bez przesady byli w tym sezonie lepsi od niego w Anglii. Gdzie Torres? Niecierpie gnojka ale dobry jest. Gdzie jacyś piłkarze z Chelsea?
Z piłkarzy młodego pokolena typowałabym Evans ma duże szanse i zasłuzyłby na nagrodę.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
14-04-2009 13:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości