Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premier League 2008/09
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #391
Re: Premier League 2008/09
michal85 napisał(a):Wniosek 1 : nie zasłużyliśmy na tyle nominacji.
WNiosek 2 : brakuje przynajmniej Lamparda i mimo wszystko Torresa
Wniosek 3 : nikt nie zasłużył na nagrodę Piłkarza Roku, ale jeśli miałbym wybierać kto najbardziej to...Gerrard :|

Niestety, ale się zgadzam. Nie wiem, co w tej klasyfikacji robi Rio - nic specjalnego w tym sezonie nie pokazał. Vidić zgadzam się, ale Rio nie. To samo tyczy się Ronaldo, który owszem zdobył 15 bramek w lidze, ale to nie jest "ten" Ronaldo. W liście nominowanych brakuje mi oprócz Torresa i Lamparda, kogoś z dwójki Drogba/Anelka. Co do wyboru Young PFA Player of the Year to tu też ciężki orzech do zgryzienia Agbonlahor/Young. Rafael mógłby kandydować,ale kontuzja mu przeszkodziła. A Evans start miał niezły, ale potem radził sobie przeciętnie. Obiektywnie PFA powinien pójść do Torresa, w obecnej sytuacji Gerrard. Subiektywnie - Giggs albo v.der Sar.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
14-04-2009 13:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #392
Re: Premier League 2008/09
Może nie brak Torresa, ale jednak brak Franka Lamparda dziwi mnie najbardziej. Dziwi mnie obecność Giggs'a, owszem wyróżnia się ale czy zasługuje aż tak ważną nominację?

Stephen Ireland, ma chyba największą szansę na tytuł Smile
14-04-2009 13:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #393
Re: Premier League 2008/09
Giggs miał kilka fantastycznych meczów i ja przez kilka tygodni stawiałem właśnie jego, a nie Vidica, jako faworyta do zgarnięcia nagrody. Szczerze powiedziawszy Vidić mnie w tym sezonie nie zachwycał tak jak Rio w poprzednim. Może dlatego, że po prostu uwielbiam oglądać Anglika w akcji jak jest w formie...(w tamtym sezonie zasłużył sobie w 100% na nominację, a jej nie dostał. Nawiasem mówiąc gdyby grał w tym sezonie tak jak w ubiegłym, to byłby murowanym faworytem do zwycięstwa w tym plebiscycie). Wracając do Giggsa - na przestrzeni całego sezonu tych świetnych meczów w lidze było jednak za mało.

W każdym razie zapomniałem dodać, że nagroda dla młodego piłkarza roku w moim mniemaniu powinna wpaść w ręce Irelanda. Evans, Agbonlahor, a nawet Lennon mają bardzo dobre sezony, ale nikt z nich nie ma takiego wpływu na wyniki osiągane przez swoją drużynę jak łysiejący pomocnik lubujący się w różowych kolorach Wink

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
14-04-2009 13:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #394
Re: Premier League 2008/09
No to mamy mase nomiacji i pewnie nie zgadniemy żadnej z tych nagród, hehe. Bo z młodych pewnie nasz zaden nie wygra, a w starszych typuje Gerrarda.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
14-04-2009 14:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #395
Re: Premier League 2008/09
truered napisał(a):To samo tyczy się Ronaldo, który owszem zdobył 15 bramek w lidze, ale to nie jest "ten" Ronaldo.
Ale ciągle jeden z najlepszych. A nominacje idą do tych co najlepiej pykają, nie biorąc pod uwagę tego czy gra tak jak umie, lepiej niż umie, gorzej niż umie. Zasłużył, nawet jeśli wpienia.

Wracając do tematu Shearera, to będę trzymał za niego kciuki. To wielki zawodnik, legenda Newcastle, jeden z najlepszych napadziorów jacy biegali po angielskich boiskach. Miło byłoby widzieć kogoś takiego na ławce trenerskiej. Zaczął słabo, ale trenerski żółtodziób prowadził słabe Sroki przeciwko Czelsi prowadzonej przez Hiddinka. To się musiało tak skończyć. Chociaż ze Stoke tylko remis...

A jak będą grali padakę, to się wkurwi i wybiegnie na boisko by wyszarpać punktyWink.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
14-04-2009 14:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #396
Re: Premier League 2008/09
No i kryzys AV trwa dalej, jeśli dobrze od meczu u siebie ze Stoke City, w którym stracili bramkę na 2:2 w ostatnich minutach, "The Villains" nie potrafią zdobyć całej puli. Kolejno przegrali z Liverpoolem, z nami, potem remisy z Evertonem i teraz 1:1 z West Hamem. Rozpędzony Arsenal chyba wybija im z głowy eliminacje Ligi Mistrzów.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
19-04-2009 14:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #397
Re: Premier League 2008/09
Cytat:Już w czwartek na spotkaniu przedstawicieli klubów Premiership prezes Boltonu ma poddać pod glosowanie projekt zakładający rozszerzenie ligi do 36 zespołów, wśród których znalazłyby się także szkockie Celtic Glasgow i Glasgow Rangers.

Projekt Phila Gartside zakłada stworzenie dwóch silnych lig liczących po 18 zespołów – Premier League 1 i Premier League 2. Szkockie kluby na początku miałyby grać w rozgrywkach niższej ligi, z której po każdym sezonie do najwyższej klasy rozgrywkowej awansowałyby po dwa zespoły.

Takiemu rozwiązaniu sprzeciwiają się obecnie najsilniejsze angielskie kluby – Manchester United, Chelsea Londyn, Liverpool FC i Arsenal Londyn, a swoje poprawki chce zgłosić prezes Crystal Palace, który chciałby bylic i Rangers zapłacili za możliwość rywalizacji z najlepszymi. Plan Gartside ma jednak również swoich zwolenników.

Wierzycie w to? Dla mnie pomysł równie dziwny, co pomysł na dodatkową kolejkę poza Anglią :|
20-04-2009 14:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #398
Re: Premier League 2008/09
Posrany pomysł, ile można grać tych meczy:/. Celtic i Rangersi po mojemu mogliby wejść do Premier League, ale nie należy wprowadzać więcej kolejek. Z jednej strony podkręcanie wymogów a z drugiej federacje międzynarodowe przymierzają się jak przekopać Anglię.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
20-04-2009 15:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #399
Re: Premier League 2008/09
pan_opticum napisał(a):Posrany pomysł, ile można grać tych meczy:/.

Skoro PL1 miałoby liczyć 18 drużyn a nie jak teraz 20 to o ile umiem liczyć meczy byłoby mniej Wink

Pomysł dziwny i trochę szokujący ale to może wynikać z tego, że jesteśmy przyzwyczajeni to takiej a nie innej Premier League. Żeby napisać coś więcej na ten temat trzeba by mieć jakieś konkretniejsze informacje. Bo z tego cytatu powyżej wiadomo tylko tyle, że Championship ma się teraz nazywać Premier League 2 i ma w niej grać 16 zespołow angielskich + Celtic i Rangers. No i w PL1 byłoby 2 drużyny mniej (to akurat jest pozytyw dla top4).

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
20-04-2009 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #400
Re: Premier League 2008/09
Ja jestem na nie. Szkoci mają swoją ligę i niech tam grają. Dlaczego mają zabierać 2 miejsca dla innych dobrych angielskich drużyn, które zasługują na grę w wyższej lidze.

Co do podziału, to może coś w tym jest. Jeśli mniej meczy, to dobrze.
20-04-2009 17:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #401
Re: Premier League 2008/09
Też jestem raczej na nie chociaż nie ukrywam, że z chęcią zobaczyłbym jakby poradziły sobie Celtic i Rangers w lidze angielskiej. Oczywiście jedynie w ramach eksperymentu. Uważam, że drużyny te mimo, że grają nie najgorzej w europejskich pucharach to nie poradziłyby sobie i miałyby trudności z utrzymaniem się w pierwszej lidze a co dopiero mówić o walce o czołowe lokaty. To są zespoły, które dobrze grają w lidze gdzie przeciwnicy są mniej więcej pokroju polskiej Ekstraklasy oraz w pucharach gdzie wystarczy zagrać kilka dobrych meczy. W lidze Angielskiej imho zostaliby zajechani fizycznie.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
20-04-2009 17:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #402
Re: Premier League 2008/09
Tylko, że to są bogate zespoły, więc bardzo szybko dokupiłyby dobrych zawodników, którzy nigdy nie zdecydowaliby się zagrać w Szkocji, ale w Premiership za to bardzo chętnie.


Fan United od 1992 roku
20-04-2009 17:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #403
Re: Premier League 2008/09
Możliwe. Dlatego piszę, że chętnie zobaczyłbym taki eksperyment. Chociaż to raczej z czystej ciekawości niż z jakiś racjonalnych powodów.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
20-04-2009 17:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #404
Re: Premier League 2008/09
Chudy napisał(a):Ja jestem na nie. Szkoci mają swoją ligę i niech tam grają. Dlaczego mają zabierać 2 miejsca dla innych dobrych angielskich drużyn, które zasługują na grę w wyższej lidze.
Bo to Zjednoczone Królestwo i skoro Walijczycy mogą, to Szkoci też. Ja myślę że liga dzięki temu byłaby ciekawsza.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
20-04-2009 18:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #405
Re: Premier League 2008/09
To po co walczyli o osobną reprezentacje ?
20-04-2009 19:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości