Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #421
 
Bolton już sporo tego lata wydał, nie zdziwie się, jak w następnym sezonie wejdą do 8-9... wywalili 3/4 składu, robią mądre (moim zdaniem) transfery,mogą być taką rewelacją jak jeszcze troche solidnych zawodników zatrudnią


Gomes już jest wpisany w kadre Tottenhamu na przyszły sezon.

Romaric, o którym już wielokrotnie i od dłuższego czasu pisałem, przeszedł do FC Sevilla gdzie ma zastąpić Keitę.

Co ciekawe, przeglądając kadrę i transfery Realu Murcia na następny sezon, znalazłem tam Adriana Sikorę z Groclinu... albo mi z głowy to wypadło, albo o tym po prostu nie wiedziałem


Co do Lyonu to moim zdaniem na tę chwilę większe zagrożenie stwarzać mu będzie Bordeaux niż Marsylia. Laurent Blanc wyczyścił sobie kadre z zawodnikow wypalonych i ściągnął dwóch, świetnych piłkarzy w ich miejsce a to jeszcze nie koniec. Wypożyczył Gourcuffa z Milanu i wykupił Gouffrana z Caen (pogra sezon, góra dwa w Bordeaux)... w drodze są inne wzmocnienia w tym Silvestre, który mimo naszych zapowiedzi, chyba tam jednak trafi.


Juan Vargas przeszedł do Fiorentiny i tym samym klub ten wydał tego lata już najwięcej we Włoszech. 46 mln Euro robi wrażenie, szczególnie, że planowane są jeszcze następne zakupy. To duży sukces Fiorentiny bo o Vargasa walczyło wiele klubów z całej niemal Europy, wiadomo jednak było że przejdzie do innego klubu Serie A bo... sam to zapowiedział, że już troche po włosku mówić potrafi i nie chce mu się uczyć innego języka (transfer do Realu, który też się nim interesował, raczej by go do tego nie zmuszał ale...)
28-06-2008 10:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #422
 
tak sobie czytam stare posty o wielkosci i geniuszu anelki z linkami macka na jotubeBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

było warto wydac na niego 20 mln ojro, szczegolie na tego karnego :lol:

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
28-06-2008 16:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #423
 
Lyon wycofał się z transferu Ben Arfy,a sam Ben Arfa twierdzi, że nie ma zamiaru wracać do OL bo ma umowe z Marsylią... jest gorąco i... ciekawie


Deco przeszedł do Chelsea Londyn, 10 mln Euro za takiego zawodnika (niech się ktoś podejmie zliczenia wszystkich strat Deco na Euro2008) to raczej symboliczna złotówka.
30-06-2008 22:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #424
 
Maciek napisał(a):Lyon wycofał się z transferu Ben Arfy,a sam Ben Arfa twierdzi, że nie ma zamiaru wracać do OL bo ma umowe z Marsylią... jest gorąco i... ciekawie

Sprawa transferu Ben Arfy staje się coraz dziwniejsza.

CONCILIO ET LABORE
30-06-2008 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
budyń7 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #425
 
http://www.anglia.goal.pl/index.php?str ... kul=116022 tutaj wszystko jest
01-07-2008 07:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #426
 
Sunderland jest gotowy wyłożyć 12 milinów funtów na zawodnika Tottenhamu,Darrena Benta.Widać Roy Keane jest bardzo zdeterminowany by pozyskać napastnika, wcześniej mówiono o Andym Johnsonie a nawet Diego Forlanie.

Kolejne wzmocnienia szykuje VFL Wolfsburg,po ściągnięciu reprezentantów Włoch,Cristiano Zaccardo oraz Andrei Barzagliego, na celowniku Wilków znalazł się Javier Saviola.

Valencia odrzuciła opiewającą na 30 milinów Euro oferta Barcelony.Mowa oczywiście o Dawidzie Villi,za którego Nietoperze żądają 10 milionów więcej.

I jeszcze dobra wiadomość dla sympatyków Wisły,być może do Grodu Kraka ponownie powróci Kamil Kosowski.Doświadczenie Kosy zapewne przydałoby się w eliminacjach do Ligi Mistrzów.

CONCILIO ET LABORE
01-07-2008 15:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #427
 
Czy ja wiem czy taka dobra? Kosa miał byc tym który pomoże w awansie do Primera Division, a okazało się że był jednym z autorów spadku... Mają w Wiśle lepszych zawodników i moim zdaniem zupełnie chybiony byłby to pomysł by go zatrzymywać na następny sezon...niech go sobie Górnik Zabrze weźmie
01-07-2008 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #428
 
Maciek napisał(a):Czy ja wiem czy taka dobra? Kosa miał byc tym który pomoże w awansie do Primera Division, a okazało się że był jednym z autorów spadku... Mają w Wiśle lepszych zawodników i moim zdaniem zupełnie chybiony byłby to pomysł by go zatrzymywać na następny sezon...niech go sobie Górnik Zabrze weźmie
Jestem podobnego zdania. Pewnie znowu po pół roku gwiazdeczka podwyżkę by chciała i cyrki odstawiała.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
01-07-2008 22:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #429
 
Maciek napisał(a):Czy ja wiem czy taka dobra? Kosa miał byc tym który pomoże w awansie do Primera Division, a okazało się że był jednym z autorów spadku...

W Kaiselsrauten i Southampton Kosowski również sobie nie radził a po powrocie do Wisły,jesienią był jedną z czołowych postaci drużyny Macieja Skorży.Kamil być może po prostu dobrze czuje się w krakowskim klimacie.


Maciek napisał(a):Mają w Wiśle lepszych zawodników i moim zdaniem zupełnie chybiony byłby to pomysł by go zatrzymywać na następny sezon...

Tu też bym dyskutował jak wiadomo Kosowski to boczny pomocnik,a więc przeanalizujmy sytuację na skrzydłach w Wiśle.Marek Zieńczuk na dzień dzisiejszy jest nie do wygryzienia ze składu,natomiast Wojciech Łobodziński który został kupiony na miejsce Kosowskiego jakoś mnie nie przekonuje,były zawodnik Zagłębia jeden mecz gra kapitalnie po czym zalicza mniej więcej trzy występy słabe i pięć przeciętnych,słyszałem też coś że być może Piotr Brożek zostanie przesunięty do pomocy ale wątpię by sobie poradził na prawej stronie,ewentualnie na skrzydle może jeszcze zagrać niedoświadczony Rafał Boguski z którym wiążę duże nadzieję,ale czy aby na pewno stać go już na walkę o awans do Champions League?


WoLaK napisał(a):Pewnie znowu po pół roku gwiazdeczka podwyżkę by chciała i cyrki odstawiała.

No i właśnie w tym tkwi problem.

CONCILIO ET LABORE
01-07-2008 22:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #430
 
Cytat:niech go sobie Górnik Zabrze weźmie

A niech ich ręka Boska broni przed takimi pomysłami

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
02-07-2008 11:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #431
 
Feyenoord Rotterdam pozyskał reprezentanta Danii,napastnika Jon Dahla Tomassona.Poprzedni sezon spędził on w Villareal.Włodarze holenderskiego klubu nie muszą płacić sumy odstępnego.

Dosyć ciekawy transfer.Na pewno będzie on wzmocnieniem linii ataku ekipy z Holandii.


Paweł Strak w SV Ried!Podpisał on dwuletni kontrakt z Austriackim klubem.

PGE tym transferem osłabili się,i prędko muszą znaleźć jego następce.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
02-07-2008 17:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
toczokick Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #432
 
Legia pozyskala Tito no zobaczymy co dyrektor Trzeciak pokazeBig Grin
02-07-2008 18:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #433
 
PSV szybko wypełniło dziurę po odejściu Gomes do Spurs i sprowadziło Isaksson z City. Na pewno to dla niego dobre posunięcie, bo u naszego kochanego rywala zza miedzy większych szans w pierwszym składzie nie miał, ostatnio jako pierwszy bramkarz bronił Joe Hart i tak też z pewnością pozostanie, a na ławkę raczej wróci z wypożyczenia młody Schmeichel.

City sprzedało, ale także kupiło Jo z CSKA Moskwa. Ten transfer był już niemal pewny od dłuższego czasu, została tylko kwestia potwierdzenia, do której doszło dzisiaj.

Ostatnio dużo dyskutowała się na forum na temat Kosowskiego, który rzekomo miałby po raz kolejny wrócić do Wisły. Tym razem jak podaje oficjalna strona Apoelu Nikozja z Polakiem są już uzgodnione warunki kontraktu i Kosa jest bardzo bliski przejścia do właśniego tego klubu.

Jonas Gutierrez, argentyński napastnik, przeszedł do NUFC. Trudno mi coś o tym zawodniku powiedzieć, bo niewiele o nim słyszałem.

Kilka klubów natomiast bije się o Hakana Yakina, który jest bez kontraktu. Najgłośniej jak na razie mówi się o Fulham Londyn, ale Turek ze szwajcarskim paszportem otrzymał ponoć sporo ofert. Przydałby się niewątpliwie taki zawodnik Fulham, które w minionym sezonie walczyło do końca o utrzymanie, tylko czy Yakin będzie chciał przejść do takiego klubu? Nie chcę mi się jakoś wierzyć, żeby nie miał lepszych ofert od innych europejskich zespołów...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
02-07-2008 20:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #434
 
Tomasson kiedyś świetny atak w Feyenoordzie tworzył z mistrzem rzutów wolnych...pytanie do forumowiczów poniżej 17 roku życia - z kim?
02-07-2008 22:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #435
 
Pierre Van Hooijdonk, mam 16 latek Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
02-07-2008 22:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości