Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hooligans
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Zashi, pod jakim względem uważasz że kibice Legii wykazali sie największym idiotyzmem ? To ze mają najlepszych kibiców w Polsce i Europie Środkowej swiadczy o tym że są idiotami ? Jak każdy klub ze Wschodu Europy tym bardziej ze stołeczny posiada w swoich szeregach liczne grono chuliganów, ale powiedz mi kiedy osatnio na Łazienkowskiej doszło do takiej sytuacji żeby była powazna zadyma na meczu ?

Legia jest nie lubiana w Polsce i czesto są prowokowani lub zaczepiani przez kibiców innych klubów, coś o tym wiem bo byłem na nie jednym meczu Legii, a też dostałem ostry wpierd** od kibiców Cracovii, więc zanim będziesz rzucał obelgami przyjrzyj sie dokładnie rzeczywistości.

Co do kibiców Lecha to co oni może są świeci ? O czym ty gadasz, nie raz widziałem zadyme z udzialem kibiców Lecha, fakt z enie mają takich fanów jak legia, Arka, Zagłębie ale chuliganke tez mają.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
11-09-2006 18:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #32
 
Manchesterowiec napisał(a):Zashi, pod jakim względem uważasz że kibice Legii wykazali sie największym idiotyzmem ? To ze mają najlepszych kibiców w Polsce i Europie Środkowej swiadczy o tym że są idiotami ?
Już z tymi "najlepszymi" w Polsce można polemizować, a z "najlepszymi" w Europie Środkowej to że Cie poniosło Smile Trudno sprecyzować kto ma najlepszych kibiców, bo wszystko zależy od kryteriów...

Nie można wszystkich kibiców "wrzucac do jednego worka", bo Ci co demolowali miasto w Warszawie po meczu to nie są kibice, tylko zwykli chuligani! Taka sytuacja może sie powtórzyć w każdym wiekszym mieście... W Polsce policja jest znienawidzoną przez wszystkie grupy młodzierzowe i wystarczy tylko jakiś zapalny moment i awantura jest gotowa...
Bez wątpienia trzeba tępic huliganów na stadionach, ale możliwe jest to tylko przy odpowiednim kodeksie karnym! Skoro jeszcze niedawno nagranie wideo nie było dowodem w sprwie to w jaki sposob mozna bylo kogos ukarać? Polska jest upośledzonym państwem, bo ludzie czują sie bezkarni i to się niezmieni dopóki nie będzie ostre o stanowcze prawo karne.
11-09-2006 18:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #33
 
Manchesterowiec napisał(a):Zashi, pod jakim względem uważasz że kibice Legii wykazali sie największym idiotyzmem ?
A powiedz mi czy jacys (anty)kibice zniszczyli swoje miasto w takim stopniu?
Mi nie chodzi o fanow Legii ktorzy przychodza na mecze i normalnie dopinguja swoje druzyne, mi chodzi o tym debili, nie tylko z Legii, ale takze Lecha, Wisły czy Pogoni, ktorzy przychodza aby sie bic. Chuligani - ciekawe czy cos wiedza o swoim klubie. Ciekawe czy znaja chociaz kilku pilkazy.

Manchesterowiec napisał(a):To ze mają najlepszych kibiców w Polsce i Europie Środkowej swiadczy o tym że są idiotami ?
:lol: A zes pojechal Wink Kazdy mowi, ze ma najlepszych kibicow i w Polsce trudno ocenic - trzeba by odpowiedni kryterium.

amor patriae nostra lex
11-09-2006 19:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #34
 
Zashi napisał(a):
Manchesterowiec napisał(a):Zashi, pod jakim względem uważasz że kibice Legii wykazali sie największym idiotyzmem ?
A powiedz mi czy jacys (anty)kibice zniszczyli swoje miasto w takim stopniu?
A Ty dalej nie ruzumiesz że "dymili" zwykli chuligani którzy w tym momencie utozsamiali sie z kibicami Legii, a tak naprawde nimi nie są. Owszem byli też fani Legii którzy troche za dużo wypili i nie ma co sie dziwić, a że hasło "policja Nasz wróg" przewazylo to chyba nikt się nie dziwi. Jeśli dalej tego nie rozumiesz, to moze kiedyś zmienisz zdanie jak dojdzie do podobnych ekscesów w innym mieście... Zresztą jakbyś uważnie śledził sytuacje z "celebracji" tytułów przez fanów w innych krajach to byś wiedział, że do takich sytuacji dochodzi częściej.
11-09-2006 20:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Zashi napisał(a):
Manchesterowiec napisał(a):Zashi, pod jakim względem uważasz że kibice Legii wykazali sie największym idiotyzmem ?
A powiedz mi czy jacys (anty)kibice zniszczyli swoje miasto w takim stopniu?

Normalnie jak z dzieckiem... :roll: Na starówce gdy Legia śwtęiowała mistrzostwo doszło do zwyczajnego starcai z policją nie kibiców Legii a zwykłych wandali którzy znaleźli sobie pretekst do zadymy, wśród nich było tylko kilkunastu chuliganów związanych z Legią.

Zashi napisał(a):mi chodzi o tym debili, nie tylko z Legii, ale takze Lecha, Wisły czy Pogoni

O ile sie nie myle przed chwilą Lech był święty...

Zashi napisał(a):A zes pojechal Kazdy mowi, ze ma najlepszych kibicow i w Polsce trudno ocenic - trzeba by odpowiedni kryterium.

Sprawdź sobie ktorzy kibice zostali uznanymi za najlepszych w Polsce poraz kolejny w plebiscycie który jest co roku, zresztą nie oszukujmy sie doping, atmosfera, oprawy gdzie masz lepsze ?

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
11-09-2006 21:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Ja osobiscie nie wiem do konca co sadzic. Z jednej strony Manchesterowiec ma racje, przy lazienkowskiej jest swietna oprawa i wogole, mniej tez robia "zadym" i chyba przyznam mu racje ze sa najlepszymi kibicami w europie srodkowej( o ile jakies kraj pominalem, niemcy? ) Jednak kibice krakowsiej Wisly tez swietnie dopinguja... Dla mnie najlepszymi kibicami swiata sa kibice United :wink:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
12-09-2006 12:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #37
 
Manchesterowiec napisał(a):
Zashi napisał(a):mi chodzi o tym debili, nie tylko z Legii, ale takze Lecha, Wisły czy Pogoni

O ile sie nie myle przed chwilą Lech był święty...

Nie fani Lecha, tylko antyfani. Chuligani - ktorzy jak ktos powiedzial - utozsamiaja sie z jakas grupa spoleczna, w tym wypadku mysla ze sa kibicami jakiegos klubu.


Manchesterowiec napisał(a):
Zashi napisał(a):A zes pojechal Kazdy mowi, ze ma najlepszych kibicow i w Polsce trudno ocenic - trzeba by odpowiedni kryterium.

Sprawdź sobie ktorzy kibice zostali uznanymi za najlepszych w Polsce poraz kolejny w plebiscycie który jest co roku, zresztą nie oszukujmy sie doping, atmosfera, oprawy gdzie masz lepsze ?

Poczekaj jak dokoncza budowe stadionu Lecha tow tedy nad oprawa pogadamy Smile


Moze konczac temat z mojej strony:
Nie ma nic do fanow innych druzyn (chociaz wedlug stereotypow powinienem niektorych nienawidziac), uwazam tylko, ze nalezy tepic tych chuliganow. Nie pozwalac im wchodzic na mecze itp.
Co robia poza stadionem w jakims miejscu, gdzie nie ma postronnych osobo - nie insteresuje mnie, niech tylko dadza innym spokoj w dopingowaniu swojej druzyny.

amor patriae nostra lex
12-09-2006 17:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Na początku trzeba oddzielić fanów danej drużyny od chuliganów, których bardziej interesuje bójka niż mecz.

Z tym, że chuliganka nadaje smaczek polskiej lidze się nigdy nie zgodzę, bo to po prostu głupota. Fakt, polska liga jest na niskim poziomie, ale takie zachowania antykibiców wcale jej nie uatrakcyjniają. Może komuś się to podoba, ale obiektywnie patrząc ma to same negatywne strony.

Wysokie kary dla klubów nie mają sensu. Moim zdaniem to nie ich powinno się karać a właśnie chuliganów i to bardzo surowo. Bo co może zrobić klub? Zwiększyć ochronę na stadionie, ceny biletów? Chuligani i tak będą robić swoje i karanie klubów w ogóle nie pomoże.
12-09-2006 18:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Zashi napisał(a):Nie fani Lecha, tylko antyfani. Chuligani - ktorzy jak ktos powiedzial - utozsamiaja sie z jakas grupa spoleczna, w tym wypadku mysla ze sa kibicami jakiegos klubu.

Kilak postów wyżej pisałeś coś, że kibice Legii wykazali sie największa glupotą itp itd,a tu piszesz nie fani Lecha tlyko chuligani ? Sam gubisz sie w tym co mówisz i starasz sie poprawiać, :? za mało jeszcze wiesz na temat chuliganki i kregu kibicowania, ale jestes jeszcze młody niedoświadczony Wink

Zashi napisał(a):Poczekaj jak dokoncza budowe stadionu Lecha tow tedy nad oprawa pogadamy Smile

Stadion będzie ładny, ale wątpie, że to pomoże w organizowaniu takich opraw jak mamy na Łazienkowskiej Wink

Dodam jeszcze, że zgadam sie z drugą częscią postu napisanego przez Pejtera, a mianowiscie żeby nie powtarzać zacytuje:

Pejter napisał(a):Wysokie kary dla klubów nie mają sensu. Moim zdaniem to nie ich powinno się karać a właśnie chuliganów i to bardzo surowo

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
12-09-2006 19:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
Teraz coś dla niedowiarków:

Podoba mu się Warszawa, Legia, a najbardziej jej kibice. Luiz Antonio Godoy Alves Junior bo o nim mowa jeszcze dwa tygodnie temu był dla kibiców Legii jedną wielką zagadką. Teraz jest ich nadzieją na to, że warszawski klub wreszcie będzie miał rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia. Junior w imponującym tempie wyrasta na gwiazdę naszej ekstraklasy.

- Koniecznie napiszcie o kibicach. Takich fanów to ja jeszcze na oczy nie widziałem. Może jeden, góra dwa kluby w Brazylii mają porównywalnych. Są niesamowici - kręci głową.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
19-09-2006 13:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
Polecam poniższy artykuł :!:

Arka - może wpuścić kibiców, którzy posiadają karnety. Paradoksem jest to, że cały czas te abonamenty może sprzedawać i to będzie robić. Więc jaka to kara? Wisła Kraków za wtargnięcie swoich fanów na murawę i pobicie piłkarzy Arki, najpierw została dotkliwie ukarana, a potem prawie wszystkie grzechy jej darowano. Natomiast kibice Legii, których wspaniałe zachowanie i oprawy robią wrażenie w całej Europie, znów dostali po tyłkach.

Oczywiście zachowanie fanów mistrzów Polski w Gdyni było dalekie od ideału. Jakaś kara się należała, a niektórzy muszą się nad sobą poważnie zastanowić. Wszystko można przełknąć, odcierpieć, ale pod jednym warunkiem. Sprawiedliwej oceny sytuacji.

Nikt tu nie próbuje usprawiedliwiać zachowania niektórych kibiców. Jednak jak zwykle cierpią na tym niewinni. Chodzi o fanów niepełnosprawnych, których zakaz wydany przez Komisję Ligi również dotyczy. Czym ci ludzie, dotknięci przez los, dla których jeżdżenie za swoją ukochaną drużyną jest czasem sensem życia, narazili się panom z Komisji Ligi? Dlaczego jej wiceprzewodniczący nie chce przyjąć do wiadomości, iż niepełnosprawni nawet jakby chcieli nabroić, z przyczyn wiadomych tego nie zrobią?

Piłka nożna dla kibiców - wielokrotnie słyszymy to na polskich stadionach. Kiedyś narzekaliśmy, że PZPN potrafi tylko stadiony zamykać, zamiast pomyśleć co zrobić, aby na nich było bezpieczniej. Od kiedy Orange Ekstraklasa przeszła pod skrzydła Ekstraklasy S.A., jest jeszcze gorzej. Tylko kary i kary, żadnego dialogu. Dla kogo piłkarze mają grać? Dla siebie? Dla trenerów? Dla prezesów? Oni wszyscy NIC nie znaczą bez kibiców. Szczególnie tych, których los nie oszczędził...

Pozostaje nam pytanie... gdzie tu sprawiedlowiść ?

źródło Legia.net

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
21-09-2006 21:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
Coraz częściej dostrzegam kompletną niesprawiedliwość na świecie, teraz czytam o tym, co Komisja Ligi (z wielkiej litery...?) wyprawia. Naprawdę 'meksyk'. Osobiście nie kibicuję jednej wybranej drużynie z polskiej Orange, ale wydaje mi się, że Legia została bardzo pokrzywdzona tą decyzją. Te argumenty, które wypisała legia.net naprawdę mają wartość i widać, jak bardzo źle postąpili ci z komisji... Cała Polska. :x
22-09-2006 14:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aveko Offline
Member
***

Liczba postów: 59
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Valverde napisał(a):
Manchesterowiec napisał(a):
Aveko napisał(a):
Red napisał(a):Tylko prawda jest taka, że jak bilety są po 5 zł to na stadiony wbija dzicz

Jesli mozna rozwin myśl bo nie wiem jaka jest twoja definicja słowa "dzicz".

Manchesterowiec - no to było ustawione pod kibiców Górnika a nie pod was Smile

Przeniosłem tą rozmowe tutaj.

Red ma troche racji, bo gdy bilety są po 5 zł to każdy moze iść na takie spotkanie, żule, brudasy nie wspominając o chuliganach, bo przecież 5 zł każdy ma, a gdy bilety byłyby chociaż po te 30 zł nie doszłoby do tego co sie działo po meczu Górnik - Legia.
Za 30 zł nie byłoby nawet 2000 kibiców na meczu. Na takim Śląsku naprawdę niewielu ludzi stać na taki wydatek. Aby uniknąć rozrób na meczach wystarczy egzekwować zakazy stadoionowe, ogółem takie zaostrzenia przepisów, jak w Anglii. No, ale w Polsce to niemożliwe.

Ladnie sie zdziwilem po powrocie na forum.
1. I tak by sie takie cos stało i tak. Po ostatnim meczu rundy w Zabrzu kibice zawsze wbiegaja na murawe by dostac od pilkarzy pamiątki, a tym razem wbiegła tez Legia by swietowac i kazdy wie do czego doszło.
2. Przy ustalaniu cen biletow patrzy sie na przecietnego kibica a nie boi sie czy nie przyjdzie jakis zul. Jesli chodzi o chuligana - on zawsze tą kwote uzbiera by wejsc. A 30 złotych to jest niemalze oburzajaca kwota za taki poziom sportowy.
3. To co sie wydarzylo wtedy bylo naturalna konsekwencja tego co sie dzieje w Polsce. Brak konsekwencji ze strony wszystkich ktorzy powinni zajac sie karaniem chuliganów.

Górnik Zabrze & Manchester United
1997 - 2007
To juz 10 lat zwyciestw i porazek Smile
27-02-2007 19:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #44
 
Na meczach nie wolno odpalac rac, ale...na stadionie Lecha Poznań moze pewna grupa kibiców poniewaz przeszli oni szkolenie pirotechniczne za kilka(naście?) tysiecy zlotych. Wydaje mi sie ze to jedyna taka grupa w Polsce. chociaz moze sa inne...

amor patriae nostra lex
27-02-2007 21:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
Ja akurat mieszkam blisko Katowic i 80% ludzi kręcących się po Jaworznie to Gieksiarze. Jażdżą na mecze i naprawdę sieją rozpiernicz w autobusach. Vlep jest masa i ogólnie no jak ktos za Legią lub wisła... to niech się z tym nie ujawnia...

[Obrazek: Ole201.jpg]
12-03-2007 23:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości