Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Giuseppe Rossi
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Rossi po raz kolejny zdobywa bramkę w barwach Parmy. Jego zespół wygrał z Palermo na wyjeździe 3:4. Widać, że Włoch jest w znakomitej dyspozycji i mam nadzieję, że Sir Alex Ferguson to zauważa, bo mam nadzieję, że od przyszłego sezonu Giuseppe będzie dostawał co raz więcej szans w pierwszym składzie United.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
22-04-2007 21:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #32
 
Wygląda na to, że Giuseppe utrzyma AC w Serie A i Claudio Ranieri nie zostanie zwolniony ze swojej funkcji trenerskiej...

Kolejny już gol Włocha który potwierdza wspaniałą formę, pytanie tylko czy pokaże to samo po powrocie na Old Trafford, o ile taki powrót bedzie miał miejsce..

Under The Boardwalk - United Warriors
23-04-2007 08:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #33
 
Trochę przypadkowa bramka, ale ważne że wpadła.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
23-04-2007 08:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
To potwierdza wszystko co przewidziałem. Gio prezentuje się tak, jak w rezerwach United czyli rewelacyjnie. Teraz Newcastle pewnie oczy wytrzecszcza na widok bramek Rossiego. Pomyśleć, że nie dawali mu szansy gry w "Srokach"...

Rossi wróci do nas i napewno będzie dostawał więcej szans, bo nie wierzę, że Ferguson go sprzeda... to jest niemożliwe. Ten brylant był szlifowany przez naszą szkółkę już od dobrych kilku sezonów i Rossi ma szansę stać się następcom Dennisa Law.

[Obrazek: Ole201.jpg]
23-04-2007 08:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #35
 
Dwa kolejne trafienia młodego Włocha we włoskiej SERIE A, tym razem wpakował 2 gole AC Fiorentinie. Coś nieprawdopodbnego, czekam z niecierpliwością na powrót Rossiego na Old Trafford...

Under The Boardwalk - United Warriors
14-05-2007 07:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Mnie wystarczyłoby to, co pokazywał w rezerwach jeszcze, by dawać mu regularnie szansy gry u nas. Dobrze Sir Alex zrobił wypżyczając go, bo to oznacza nic innego,jak to, że zalezy mu na rozwoju Rossiego, a nie by trzymać go na ławie bez sensu jak np. Sahę (który przez kontuzje i s łabą formę teraz pokutuje).

Dlatego nie chce rzadnych Nanich, Tevezów czy innych buraków którzy efekciarstwo stawiają wyżej nad strzelanie bramek. Rossi jest nasz, nie trzeba na niego wykładać astronomicznych sum, a lepiej kasę przeznaczyć zamiast na napadziora, to na jakiegoś superklasowego pomocnika defensywnego.

[Obrazek: Ole201.jpg]
14-05-2007 08:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Wojtek3 napisał(a):tym razem wpakował 2 gole AC Fiorentinie

Messinie Wink

Rossi po raz kolejny strzelił dwie bramki, świetnie prezentuje się w Parmie i również czekam na powrót Włocha na OT no i oczywiście na częstsze występy w pierwszym składzie Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
14-05-2007 12:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
8 goli w 17 spotkaniach, jednak nie we wszystkich grał przez całe 90 minut. Z Messiną np. grał tylko do 53 minuty, a i tak wpakował te dwie bramki. Mam nadzieję, że Ferguson da mu szansę, bo jak nie to naprawdę okaże się głupcem.

P.S. Jak Rossi przechodził do Parmy to znajdowała się ona w strefie spadkowej, a teraz już 13 miejsce :shock:
14-05-2007 15:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Jestem pewien, że Fergie nie zmarnuje tego talentu. Nie poto wypożycza Rossiego, by potem nie dać mu szansy u nas.
Napewno znajdzie swoje miejsce przy Rooney'u i Smudge.
Nadchodzi wymiana pokoleń i to już całkiem niedługo.

Gio jest raczej spokojnym chłopakiem, więc niesądze, by byłu między nim a Fergim jakieś spory i niejasności. Rossi wie, że jest wypożyczony po to, by nabrać doświadczenia a potem wykorzystać je w meczach Premiership. Dla mnie wszystko idzie w dobrym kierunku i może )oby) Rossi stał się nowym Dennisem Law'em Smile

[Obrazek: Ole201.jpg]
14-05-2007 16:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
Rossi z każdym kolejnym spotkaniem mi bardzo imponował, no ale nadal mam małe wątpliwości, czy poradziłby sobie w lidze angielskiej - oby Ferguson pozbawił mnie dylematu już w nadchodzącym sezonie. Tymczasem lista klubów zainteresowanych Włochem stale się powiększa, zdementowano plotki ewentualnego transferu do Porto, inni "chcą" wysłać Giuseppe do Juventusu. Moim zdaniem taki generalny sprawdzian w wakacyjnych tygodniach by się przydał - Alex powinien wiedzieć, na czym stoi. Jeśli Rossi i na OT zaskakiwałby taką skutecznością, to nie trzeba by było wydawać zbędnych milionów na innego snajpera, z kolei w przeciwnym wypadku i w obliczu kontuzji Sahy, Solskjaera oraz słabej dyspozycji Smitha, wypadałoby się zabezpieczyć.

capo di tutti capi

MUSC PL
08-06-2007 22:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #41
 
Jesli chodzi o zainteresowanie ze strony Juve to chyba względem tego ze nowym trenerem został Ranieri ktory niedawno mial okazje trenowac włocha w Parmie. Jeszcze jakis tam młodzik namawia Giuseppe na przeprowadzke do Turynu.

Jednak patrząc na ostatnie wiadomosci ze swiata transferów to chyba Juve jest na 1 miejscu jesli chodzi o takie mega ploty,awansowali do Serie A i mysla ze kupią każdego...
Najbardziej smieszy mnie to że pisano o tym że Lampard jest blisko przejscia do nich,heh.

ALe nie bede juz robil off topka i nadaje o Rossim.

Ten młody Napastnik ma niewątpliwie wielki talent,pokazał to juz w rezerwach,ale niewiadomo co prezentował by w spotkaniach nieco wyższej rangi? Boje sie że jesli nie dostanie szansy na gre w pierwszym składzie to nas opusci...
Z drugiej strony nie wiem czy on znowu przystanie na kolejne wypożyczenie? Moze Sunderland? zobaczymy czy można na niego stawiac, jesli Solskjaer bedzie sie borykal z kontuzja byc moze zakonczy kariere i wtedy zwalnia sie miejsce dla Giuseppe!
08-06-2007 23:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
Słuchajcie, to nie jet tak, że w ciemno go bierzemy... widzieliśmy go w rezerwach, gdzie się sprawdził znakomicie. Występ w FA Cup może zaliczyć do udanych, bo strzelił 2 bramki w 1 spotkaniu. Teraz wymiatał w Parmie.

Popatrzcie jak wygląda sytuacja choćby Naniego. Przychodzi z innej ligi, nie widzieliśmy go jeszcze na Wyspach, nie poznał nawet choć trochę stylu jaki tam panuje. To samo Anderson to zawodnik atralcyjny, ale znany jedynie w Portugalii. Natomiast Rossi poznał grę na wyspach i tak samo jak ci 2 wyżej wymienieni gra w reprezentacji.

Rossi to naprawdę wspaniałe rozwiązanie problemów z napastnikami. Młodośc przemawia za nim i jego wyczyny... jak dla mnie dużo klarowniejszy mam obraz Gio niż Naniego i Andersona.

[Obrazek: Ole201.jpg]
09-06-2007 08:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
qbus88 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #43
 
:?: ja tam w sumie nie wiem o nim za dużo ale mysle (z tego co czytałem) że poźniej MU moze załować jego sprzedaży... na pewno powinien wyleciec z ekipy Solskier i Schols... sa juz nie zbyt młodzi...
10-07-2007 20:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #44
 
qbus88 napisał(a):na pewno powinien wyleciec z ekipy Solskier i Schols... sa juz nie zbyt młodzi...

To tak samo jakby z Lecha odszedł Reiss, z Milanu Maldini, z Juve Del Piero, z Realu Raul itp. itd.

To są ikony klubu. Poza tym: jakie pieniadze za nich dostałoby MU? Prawie zadne.. A tak nawiasem to pisze sie Scholes - chyba literke zjadłes :wink:

Z jednym sie zgodze: ManUtd moze załowac sprzedazy...

amor patriae nostra lex
10-07-2007 21:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #45
 
Zashi napisał(a):Z jednym sie zgodze: ManUtd moze załowac sprzedazy...

Nie w momencie kiedy przychodzi Tevez. Bo sprowadzajac Rossiego w tym momencie pieprza jego kariere. Bo byc w rezerwowym w Man UNITED przy ataku Rooney - Tevez i lawce Saha i Solskjaer oraz Smith bedzie ciezko pograc.

Szkoda mi go bedzie, w przyszlosci bedzie na pewno dobrym, wartiosciowym zawodnikiem...

Under The Boardwalk - United Warriors
10-07-2007 23:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości