Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Manchesterem City?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 3.57% 1 3.57%
Johny O'Shea 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidić 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Darren Fletcher 35.71% 10 35.71%
Anderson 0% 0 0%
Ji Sung Park 0% 0 0%
Ryan Giggs 50.00% 14 50.00%
Dymitar Berbatow 0% 0 0%
Wayne Rooney 3.57% 1 3.57%
Antonio Valencia 0% 0 0%
Michael Owen 7.14% 2 7.14%
Razem 28 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 4-3 Manchester City (20.09.2009)
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #31
Re: Manchester United vs Manchester City (20.09.2009; 14:30)
Jutrzejsze derby zapowiadają się bardzo ciekawie. City jak na razie w tym sezonie punktów nie zgubiło, ale przed meczem z United Tottenham też był bezbłędny Wink A, że historia lubi się powtarzać to wszystkie znaki na niebie wskazują na to, że to United wyjdzie z tego zwycięsko i obym się nie mylił Wink

Dobrą wiadomością dla nas jest fakt, że City ma duże problemy kadrowe. Brak Adebayora, który załatwił sobie przerwę własną bezmyślnością cieszy mnie chyba najbardziej. Mimo to podopieczni M.Hughesa wydają się pewni swego. Kilka przedmeczowych wypowiedzi wyraźnie na to wskazuje, ale już od dłuższego czasu na linii City-United toczy się wojna słowna, nie mówiąc już o nieskończonych skargach Teveza pod adresem Fergusona już po odejściu do the Citizens.

No właśnie Tevez, zanosiło się na to, że nie zagra, a jednak teraz okazuje się, że jego szanse na występ nie są aż takie małe. Na pewno wiele osób z niecierpliwością czeka na jego powrót na OT, tym razem w barwach odwiecznego rywala. Na pewno będzie on niesamowicie zmotywowany, ale nie zanosi się na to by był witany przez kibiców brawami, a przez byłych kolegów traktowany ulgowo. Ciekawe czy tak nakręca się na to spotkanie, że podobnie jak Adebayor pomyli piłkę z głową, oby obyło się bez takich incydentów.

Co do składu United to raczej nie zanosi się na jakieś wielkie rotacje, ja widziałbym to tak:

Foster
O'Shea-Vidic-Rio/Evans-Evra
Valencia-Fletcher-Giggs-Nani
Berbatov-Rooney

ewentualnie:
Foster
O'Shea-Vidic-Rio/Evans - Evra
Valencia-Carrick-Fletcher-Giggs-Nani
Rooney


No i czas, żeby w końcu Chelsea jakieś punkty zgubiła, prestiżowe derby z Tottenhamem wydają się być dobrymi okolicznościami ku temu Wink
19-09-2009 14:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #32
Re: Manchester United vs Manchester City (20.09.2009; 14:30)
Mam nadzieję, że zobaczę United w takim ustawieniu:

Foster
O'Shea-Vidic-Evans-Evra
Valencia-Fletcher-Anderson-Nani
Rooney-Berbatow

a jak SAF chce 4-5-1 to widzę to tak:
Foster
O'Shea-Vidic-Evans-Evraa
Valencia-Fletcher-Anderson-Giggs-Nani
Berbatow
19-09-2009 18:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #33
Re: Manchester United vs Manchester City (20.09.2009; 14:30)
http://tinyurl.com/mdejcf

Na rozluźnienie przed derbami. Pamiętne "en na chuja on broni" :lol:

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
19-09-2009 22:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #34
Re: Manchester United vs Manchester City (20.09.2009; 14:30)
Cholernie ciekawie zapowiada się jutrzejsze spotkanie.
City od początku sezonu jest w gazie i na mecz z lokalnym rywalem, Mistrzem Anglii będzie solidnie zmotywowane. Na nasze szczęście Hughes ma spore problemy kadrowe, szczególnie jeśli chodzi o zestawienie ofensywy swojego zespołu.
Nam na szczęście nikt nie doszedł do listy kontuzjowanych i osobiście widziałbym to tak:
Foster
O'Shea- Rio-Nemanja-Evra
Valencia-Fletcher-Giggs-Nani
Berbatow-Rooney

Co do obrony i ataku to chyba nie muszę tłuamczyć, ale środek pola- Fletcher niesamowita forma od początku sezonu, on musi tam być; Andi zasługuje chyba na mały odpoczynek a Carrick nie jest w formie.
Mecz będzie niesamowicie ważny, twardy i zacięty. Będzie zapewne wyglądał jak ten ostatni z Arsenalem- z dużą ilością fauli.
Liczę na wygraną Diabłów 2:0

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
19-09-2009 22:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #35
Re: Manchester United vs Manchester City (20.09.2009; 14:30)
half time:
Zagadka za sto punktów: Ile jeszcze Foster musi puścić szmat, żeby media w UK przestały z niego robić kolejnej "nadziei angielskiej bramki"?

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
20-09-2009 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #36
Re: Manchester United vs Manchester City (20.09.2009; 14:30)
zapewne w chuj... nie jest to godny następca Edwina co dopiero mówic o graniu regularnie w pierwszym składzie czy reprezentacji. Trza szukać nowego keepera nie ma to tamto!

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
20-09-2009 14:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bati10 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #37
Re: Manchester United vs Manchester City (20.09.2009; 14:30)
Jak SAF znowu go będzie bronił po meczu to się wkurwie ...
20-09-2009 14:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #38
Re: Manchester United vs Manchester City (20.09.2009; 14:30)
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! Tak jest!

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
20-09-2009 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #39
Re: Manchester United vs Manchester City (20.09.2009; 14:30)
master Fletcher i master Giggs, znów myślałem ze będzie pogadanka o żenującym Vidicu i rewelacyjnym Rio Wink ale chyba tym razem sobie podarujemy ?

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
20-09-2009 15:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #40
Re: Manchester United vs Manchester City (20.09.2009; 14:30)
Niesamowity mecz! Fletcher potwierdził, że należy do czołowych środkowych pomocników Premier League, tym bardziej szkoda zeszłorocznego finału. Festiwal błędów w wykonaniu United, najpierw Foster, potem Ferdinand, ale i tak wszystko zakończył Owen. Zaimponował mi w dzisiejszym spotkaniu, walczył o piłkę, harował i zdobył zwycięską bramkę w ostatnich sekundach meczu. Wydaje się, iż tym samym uciszył wszystkich krytyków swojego transferu. Ja sam w niego nie wierzyłem ("dziadek w ataku?!"), ale dzisiejszym spotkaniem potwierdził, że jest światowej klasy zawodnikiem. Niezły mecz Giggsa, który naprawdę kilka razy świetnie schodził ze skrzydła w pole karne. Bez błysku O'Shea, słabo Ferdinand, jeszcze gorzej Foster. Jedynie Vida i Evra zagrali na swoim poziomie. Anderson przyzwoicie, za to najsłabiej Berba, który seryjnie marnował stuprocentowe sytuacje. City nie zagrało wybitnego spotkania, ale zdobyło 3 bramki, co źle świadczy o naszej defensywie. W drugiej połowie nie mieli nic do powiedzenia, oddali 3 strzały i zdobyli 2 bramki.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
20-09-2009 15:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #41
Re: Manchester United vs Manchester City (20.09.2009; 14:30)
Pewnie moja ocena naszej gry będzie za wysoka, bo mam teraz pustkę w głowie, ale było zajebiście! Takich derbów to już nie było bardzo, bardzo długo. Pierwsza połowa raczej słaba, mocny początek, lecz potem przeważało City. Druga połowa to już rewelacyjna nasza gra! Szczególnie po stracie drugiej bramki. No a po tej bramce Owena, to była taka euforia, że głowa mała Big Grin No i jak tu nie kochać United? Wink

Oceny:

Foster - znów mu się upiekło i znowu nikt nie będzie pamiętał o jego błędzie.

O'Shea - niewidoczny.
Rio - po co to było? Poza tym okej.
Vidić - solidnie, ale to jeszcze nie szczyt formy.
Evra - bardzo aktywny Smile

Park - on niech lepiej przypomni sobie, jak się gra w piłkę na wysokim poziomie, a dopiero potem pokaże się na boisku.
Fletcher - nie był to oszałamiający występ, jednak poprzednimi zasłużył sobie na te dwie bramki Big Grin
Anderson - kolejne bardzo dobre zawody, jednak tak jak ktoś wspominał, w końcówce opadł z sił.
Giggs - AMAZING! Dziś MOTMa nie przyznaję, bo bym musiał dać Ryanowi i Darrenowi Tongue

Rooney - szału nie było, ale bardzo cieszy bramka.
Berbatow - powinien ten mecz skończyć z dwoma bramkami, lecz Given rozegrał dziś świetną partię.

MANCHESTER is RED!

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
20-09-2009 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #42
Re: Manchester United vs Manchester City (20.09.2009; 14:30)
Cytat:master Fletcher i master Giggs, znów myślałem ze będzie pogadanka o żenującym Vidicu i rewelacyjnym Rio Wink ale chyba tym razem sobie podarujemy ?
Problemem Rio jest to, że nie jest takim drwalem jak Vidić. Serb by wyciął Belklamy'ego i każde by piał z zachwytu. Zresztą uczynił to i dzisiaj...

Co za mecz. Masakra...

Foster - przestań chłopie kombinować. Jedna dobra interwencja i jeden babol [ 5 ]

O'Shea - on grał ? [ 6 ]
Rio - jak się nie ma czucia piłki to po kija próbować takich trików ? Wróci do formy i będzie dobrze [ 5.5 ]
Vidić - jak zawsze musiał kogoś wyciąć. Ok [ 6.5 ]
Evra - aktywny [ 7 ]

Park - pierwsza połowa żałosna, druga troszkę lepsza. Rozumiem, że jest przydatny w defensywie, ale tego typu rozwiązania moglibyśmy zostawić na wyjazdy [ 5 .5 ]
Anderson - zmęczony już chyba w okolicach 70 min. Szkoda, że nie zdjęliśmy go wcześniej, ale ogólnie kolejny bardzo poprawny występ [ 7.5 ]
Fletcher - MOTM [ 9 ]
Giggs - pierwsza połowa średnia, ale druga... [ 8 ]

Rooney - w pierwszej połowie świetny, był niemal wszędzie, ale w drugiej odrobinę gorzej [ 8 ]
Berbatov - jak on mógł skończyć ten mecz bez bramki? DObry występ... [ 7 ]

Valencia - ok [ 6.5 ]
Owen - a nie mówiłem ? Smile [ 7 ]

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
20-09-2009 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #43
Re: Manchester United 4-3 Manchester City (20.09.2009)
To rzeczywiście, Vidic musi dążyć do takiej finezji jak Rio, podawać piłkę do przeciwników, gubić krycie czy odwracać się plecami do strzelającego ( vide bramka Bellamiego) dopiero wtedy pozbędzie się swojej"drwalowatości" i michał85 zapieje z zachwytu Smile

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
20-09-2009 15:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #44
Re: Manchester United vs Manchester City (20.09.2009; 14:30)
Choć w drugiej połowie mniej więcej od około 60' totalnie gra toczyła się na połowię City, to wyglądało, to prawie identycznie jak w ostatnim meczu Polaków z Irlandczykami . Podopiecznych Hughes'a satysfakcjonował remis, ale od czego w United jest Flecher Nie grał jakiś porywających zawodów, można byłoby wręcz przyczepić się do jego gry, ale egzekutor z niego dziś był pierwsza klasa 8-) Idiotyzm Rio i cudowny Owen Ta końcówka była lepsza niż z AV, niż gonienie wyniku z Tottenhamem! To było coś cudownego Big Grin

Powrót Teveza obył się praktycznie bez większego echa. Sam nie wiem czego oczekiwałem. Buczenie przy każdym kontakcie z piłką , hmmm nie było, to porównywalne do powrotu Figo na Camp Nou :|

Foster od początku było mu pod górkę, w 1 czy tam 2' wraz z Vidą na spółkę mogli nam przysporzyć beznadziejne rozpoczęcie meczu, przy pierwszym golu zachował się wręcz jak junior, przy drugim bez szans, przy trzecim po części dał ciała jednak i tak nikt nie przebije głupoty Rio Sad
Obrona cała ogólnie cieniutko. Giggs druga połowa jak za starych dawnych lat. Ach jak on ich mijał Big Grin

Manchester is RED! What a GAME!

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
20-09-2009 15:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #45
Re: Manchester United 4-3 Manchester City (20.09.2009)
Kula napisał(a):master Fletcher i master Giggs, znów myślałem ze będzie pogadanka o żenującym Vidicu i rewelacyjnym Rio Wink ale chyba tym razem sobie podarujemy ?

Tak, darujmy. Pomówmy o Benie <333

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
20-09-2009 15:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości