Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Newsy transferowe
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #496
Re: Newsy transferowe
A ja wam mówię, ze się skończy na tym, że kupimy jakiegoś młodziaka, którego mało kto zna.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
26-05-2010 06:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pavllik Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 39
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #497
Re: Newsy transferowe
Myślę że sprosta to oczekiwaniom kibiców jak i pokładanych w nim nadziei. Suarez ciekawy zawodnik tylko że nie będzie z nim jak z Alvezem z Middlesbrough co strzelał bramki na zawołanie w holenderskiej a przyszedł do PL i nie pokazał niczego nadzwyczajnego. Tylko nie można porównywać jego drużyny do MU też to się liczy. No i Benzema ciekawy młody zawodnik myślę że dałbym rade w PL z Roo byłby to atak marzeń ale trzeba czekać na rozwój sytuacji.
26-05-2010 06:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #498
Re: Newsy transferowe
Pavllik napisał(a):No i Benzema ciekawy młody zawodnik myślę że dałbym rade w PL z Roo byłby to atak marzeń ale trzeba czekać na rozwój sytuacji.

Jak zawodnik, który nie jedzie na Mistrzostwa Świata ma tworzyć duet z Roo? Jak dla mnie ten sezon pokazał, że Benzemie jeszcze dużo brakuje i na pewno nie jest to jakiś zawodnik o niebiosa lepszy od Berbatova. Nawet taki zdolniacha jak Cisse się załapał. Poza tym chyba się uparł, żeby zostać w Hiszpanii i dopóki Real nie kupi żadnego napastnika to Francuz nawet nie będzie myślał o przeprowadzce.

Ważniejszą sprawą jest wzmocnić linię pomocy.
26-05-2010 08:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #499
Re: Newsy transferowe
Jeszcze rok temu obsrałbym się ze szczęścia na myśl przejścia na OT Benzemy. Minął rok, który pokazał że nie taki z niego kozak jak wszyscy myśleli, no chyba że albo: a) real to nie jest jednak klub dla niego, b) z powodu kontuzji i dopiero pierwszego sezonu poza Francją nie pokazał jeszcze w pełni swoich umiejętności.
Suarez to ciekawa opcja, ale napadziorów mamy do groma. Co prawda ilość nie pokrywa się do końca z jakością ale...póki co w tym wszystkim jeden konkretny kreatywny ofensywny pomocnik załatwiłby sprawę. Zresztą tak w tej chwili uważa chyba każdy.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
26-05-2010 08:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pavllik Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 39
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #500
Re: Newsy transferowe
Konkurencja w realu to nie konkurencja w lyon więc nie ma o czym mówić... chyba sprawa jest jasna... ja uważam ,że berbatov nie jest w stanie zapewnić odpowiedniej ilości bramek w sezonie jak zawodnik który kosztuje podobną ilość mln Ł. A co do pomocnika to przydałby się ktoś z półki wysokiej jak nie najwyższej nie młoda gwiazda tylko człowiek który może od razu zrobić robotę w środku pola... niczym schools
26-05-2010 12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #501
Re: Newsy transferowe
Jeśli Berbatov nie zapewnia dwunastoma trafieniami, to co powiesz na 8 trafień Benzemy?

Pavllik napisał(a):niczym schools

szkoła dobra rzecz Wink
26-05-2010 12:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #502
Re: Newsy transferowe
Pavllik napisał(a):Konkurencja w realu to nie konkurencja w lyon więc nie ma o czym mówić...

Jak ktoś jest zajebisty poradzi sobie wszędzie, trzeba tylko nosa i konkretnej głowy by ocenić czy dany piłkarz to gwiazda jednego sezonu czy prawdziwy talent. Głowę i nos SAF ma i rzadko zwykł się mylić więc poczekajmy, spokojnie.

Tomek91 napisał(a):szkoła dobra rzecz Wink

Minimum wysiłku i google by starczyło :lol:

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
26-05-2010 15:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pavllik Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 39
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #503
Re: Newsy transferowe
Na pewno w szkole nauczą mnie pisać nazwisk Big Grin a do google nie chce mi się zaglądać myślę ,że nic wielkiego się nie stanie jak przekręci się nazwisko. Zobacz ile zagrał meczy Berbatov (43) a ile Benzema (22) robi delikatną różnice a 4 bramki na 19 meczów to jest chyba mało. Widocznie nos go delikatnie zawiódł z tym transferem. Moim zdaniem napastnik jest niezbędny do powrotu na miejsce lidera PL.
26-05-2010 16:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #504
Re: Newsy transferowe
Nasi napastnicy w tym sezonie strzelili łącznie 41 bramek, a to wcale nie jest mała ilość. Głównie potrzebny nam AM. Sam Fletcher nie będzie nam trzymał tego środka pomocy.

Dlaczego Benzema nie grał? (Pomijając kontuzje?) Bo nie wywalczył sobie miejsca w pierwszym składzie. Jeśli byłby megarpzechujem na treningach to grałby i kosztem Higuaina, ale facet się zupełnie nie sprawdził.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
26-05-2010 16:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #505
Re: Newsy transferowe
Pavllik napisał(a):Na pewno w szkole nauczą mnie pisać nazwisk Big Grin a do google nie chce mi się zaglądać myślę ,że nic wielkiego się nie stanie jak przekręci się nazwisko

Ale chyba uczą co to jest i kiedy jest używana wielka litera? Bynajmniej mnie uczyli. Chyba się stanie, zwłaszcza, że rzecz tyczy się zawodnika klubu, któremu kibicujesz :?

Czary napisał(a):Nasi napastnicy w tym sezonie strzelili łącznie 41 bramek, a to wcale nie jest mała ilość

Z czego Roo 26 :roll:

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
26-05-2010 16:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pavllik Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 39
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #506
Re: Newsy transferowe
No właśnie sam Roo strzelił 63% nie chce się z nikim sprzeczać wyraziłem swoje zdanie ,że prócz pomocnika przyda się napastnik i tylko tyle a tu każdy czepia się mnie za coś nowego Smile
26-05-2010 16:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #507
Re: Newsy transferowe
Mnie rozwaliło to, że Real za DiMarię daje 40 milionów. Jeszcze niedawno taką sumę płaciło się za gracza światowej klasy o uznanej marce. Rację miał Fergie, że rynek oszalał.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
26-05-2010 17:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #508
Re: Newsy transferowe
pan_opticum napisał(a):Mnie rozwaliło to, że Real za DiMarię daje 40 milionów. Jeszcze niedawno taką sumę płaciło się za gracza światowej klasy o uznanej marce. Rację miał Fergie, że rynek oszalał.

Racja, z tym że sami się troche przyczyniliśmy do tego szaleństwa.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
26-05-2010 17:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pavllik Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 39
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #509
Re: Newsy transferowe
Od nas się zaczęło Smile rozpętaliśmy I Wojnę Światową na rynku światowym Wink w sumie tej kasy był warty CR
26-05-2010 17:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #510
Re: Newsy transferowe
Takie tam gadanie. To był Cristiano Ronaldo, najlepszy ofensywny zawodnik świata. A to jakiś Di Maria. Jakoś transfery Figo i Zizou nie poprzewracały tak wszystkiego. Rynek zdestabilizowały Real i Barcelona przede wszystkim, wykorzystując swoją uprzywilejowaną pozycję w lidze hiszpańskiej i wiążące się z nią profity.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
26-05-2010 18:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości