Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Giuseppe Rossi
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
qbus88 napisał(a):na pewno powinien wyleciec z ekipy Solskier i Schols... sa juz nie zbyt młodzi...

O ile Ole gra mało i niewiele wnosi do gry, to Scholes w ubiegłym sezonie był jednym z ojców naszego sukcesu. Wiek nie zawsze odgrywa kluczową rolę - wystarczy spojrzeć na Maldiniego (ukłon w kierunku Zashiego :wink: )

No i tak jak już wspomniane było - to legendy klubu z Old Trafford są.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
11-07-2007 11:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
KanT napisał(a):O ile Ole gra mało i niewiele wnosi do gry, to Scholes w ubiegłym sezonie był jednym z ojców naszego sukcesu. Wiek nie zawsze odgrywa kluczową rolę - wystarczy spojrzeć na Maldiniego (ukłon w kierunku Zashiego )

No i tak jak już wspomniane było - to legendy klubu z Old Trafford są.

Wyjoles mi to z ust KanT Tongue Mi sie wydaje, ze na niektorych pozycjach wiek w pewnym stopniu nawet pomaga niz przeszkadza. Paul, dzieki swojemu doswiadczeniu moze tak wspaniale podawac,strzelac, itp,itp. Z 20LEGEND jest o tyle gorzej, ze na pozycji napastnika istotna role odgrywa szybkosc, ktora niestety ucieka wraz z wiekiem.

Edit Kuba_^^: temat o Rossim Smile

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
11-07-2007 14:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
Tak głośno było o Rossim. Tydzień nie miałem żadnych informacji o United i myślałem, że być może już się wszystko rozstrzygnęło i Giuseppe odszedł z MU, a tymczasem nic się nie ruszyło do przodu i sprawa jego transferu stanęła z tego co widzę w miejscu.

Ja chcę, żeby został, choć będzie bardzo ciężko o jakieś w miarę regularne występy.
15-07-2007 18:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #49
 
Giuseppe Rossi zostaje na Old Trafford. Jest oficjalne potwierdzenie ze strony SAF'a ale i takze Davida Gilla. Takze wszystkie spekulacje na temat odejscia Gio do Parmy oraz Juve zostaly uciete. Mam nadzieje, ze Giuseppe nie zmarnuje swojej szansy, bo na 6-10 w sezoni na pewno masz szanse, takze w Premiership.

Under The Boardwalk - United Warriors
27-07-2007 18:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
Ten sezon będzie sezonem prawdy dla Rossiego. Jeśli tylko Alex da mu szansę, Giuseppe musi pokazać, na co go stać. Przyjście Teveza trochę skomplikuje sytuację Włocha, ale i tak ma duże szanse na grę. Ja na niego liczę.
28-07-2007 09:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Michal Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #51
 
Moim zdaniem powinien grać obok Rooneya w pierwszym składzie.Bardzo dobrze radził sobie na wypożyczeniach.Na szczęście zostaje na Old Trafford
28-07-2007 11:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #52
 
Pejter napisał(a):Przyjście Teveza trochę skomplikuje sytuację Włocha, ale i tak ma duże szanse na grę. Ja na niego liczę.

Widze Pejter że Ty liczysz na każdego z naszych napastników :roll:
Przyjscie Teveza wszystko komplikuje i jesli tak bedzie to Rossi i Saha bedą rezerwowymi, mamy wielu pomocnikow ktorzy smiało mogli by zagrac w napadzie,dlatego uważam że Rossi musi dostac szanse a Smith mi zwisa.
28-07-2007 19:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
Skull napisał(a):Widze Pejter że Ty liczysz na każdego z naszych napastników

Bo ja chcę mieć silną ekipę i chcę, żeby można było tasować napastnikami, a nie tak jak było w poprzednim sezonie.

Nie ukrywam jednak, że Rossi jest u mnie zaraz za Rooneyem i Tevezem.
29-07-2007 14:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #54
 
Pejter napisał(a):chcę, żeby można było tasować napastnikami

Jest Rooney,Saha,Solskjaer,Rossi i Smith ,jesli dojdzie Tevez to bedzie ich chyba zbyt wielu :| a jak już pisałem Smitha cenie najniżej dlatego jest u mnie skreślony ,oczywiscie i bez niego w takiej sytuacji to tasowanie jest jak najbardziej na miejscu 8)

Pejter napisał(a):Nie ukrywam jednak, że Rossi jest u mnie zaraz za Rooneyem i Tevezem.

U mnie ta kolejnosc jest nieco inna... Roo to wiadome :twisted:
Ale jako partnera widziałbym Sahe! o ile nie bedą go trapic kontuzje! Tevez to dobrze wygląda ,ale na wyspach jeszcze sie nie wykazał,wiec musi zdobyc moj szacunek i przez to jest tylko trzeci :roll: Rossi i Ole w jednej lini ,Smith z Dongiem równo w nastepnej :lol:
29-07-2007 23:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #55
 
Skull napisał(a):Ale jako partnera widziałbym Sahe! o ile nie bedą go trapic kontuzje! Tevez to dobrze wygląda ,ale na wyspach jeszcze sie nie wykazał,wiec musi zdobyc moj szacunek i przez to jest tylko trzeci Rolling Eyes Rossi i Ole w jednej lini ,Smith z Dongiem równo w nastepnej Laughing

Tevez praktycznie uratował "Młoty" przed spadkiem, kiedy w ostatnich kolejkach zdecydowanie wybijał się spośród swoich kolegów. Poza tym, jak już mówiłem, Argentyńczyk jest bardzo silny, zawsze wsadza nogę i jeśli się jeszcze do niego nie przekonałeś, to chyba to tylko kwestia czasu.

Z kolei wczoraj agent Giuseppe zasugerował coś o odejściu swojego klienta do Napoli ze względu na wcześniejsze słowa Fergusona, który rzekomo nie widzi go na Old Trafford. Znów wszystko się miesza. I zrobi nam się kolejna telenowela z prawnikami w roli głównej zapewne, tak jak w przypadku Teveza czy Heinze :wink:

capo di tutti capi

MUSC PL
30-07-2007 08:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #56
 
Ciampel napisał(a):Tevez praktycznie uratował "Młoty" przed spadkiem, kiedy w ostatnich kolejkach zdecydowanie wybijał się spośród swoich kolegów.

To prawda,był zdecydowanie liderem drużyny i dzieki jego bramce w ostatniej kolejce utrzymali sie,ale nie zapominaj ze przez reszte sezonu grał wręcz fatalnie.

Ciampel napisał(a):Poza tym, jak już mówiłem, Argentyńczyk jest bardzo silny, zawsze wsadza nogę i jeśli się jeszcze do niego nie przekonałeś, to chyba to tylko kwestia czasu.

Ja wiem jaki jest Tevez i nie trzeba mi wypisywac jego zalet, ogladałem wiele meczy z jego udziałem i uważam go za piłkarza z górnej półki,miałem na myśli raczej to że Saha udowodnił że w parze z Rooneyem jest cudowny i jeśli bedzie zdrowy to ta para najbardziej mi odpowiada,ale wiem że Tevez nie bedzie chcial pełnic roli rezerwowego tylko ze wszystkich sił bedzie sie starał wbic do pierwszego składu i pokazac na co go stac i gorąco mu tego życze jesli trafi do nas. Ale na chwile obecną to Saha jest pewniakiem jak dla mnie! Dobra koniec bo to temat o Rossim.

Sporo sie mówi o odejsciu Włocha,ale wątpie by odszedł on do Napoli tak jak sugerował jego agent :roll: Mysle ze Ferguson ma co do niego plany i z nim wiąże przyszłosc, Giuseppe musi tylko czekac na swoją szanse.
30-07-2007 12:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #57
 
Po tym, co powiedzial Ferguson, ze Rossi zostaje na Old Trafford i jak na razie nie odejdzie, jestem spokojny o przyszlosc Wlocha w UNITED. Watpie, aby teraz odszedl, Fergie po tych slowach z pewnoscia da mu szanse sie wykazac, tylko napastnik naprawde musi byc bardzo cierpliwy.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
30-07-2007 12:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #58
 
Kuba_^^ napisał(a):musi byc bardzo cierpliwy.

Ale swoją drogą ileż można być cierpliwym... Chłopak jest o rok-dwa młodszy od Rooney'a i nie dostaje szans, co prawda nie ma go co porównywać, bo póki co nie zasłużył jeszcze na takie porównania. Gra dobrze, ale prawdę powiedziawszy nie widzę go w przyszlości jako zawodnika, który ma zdobywać bramki w każdym meczu... I nie wjeżdżać na to, że United takiego zawodnika nie potrzebuje, bo od Rooney'a oczekuje się nieraz podobnych rzeczy ;]

IMO nie odejdzie, ale jeśli nie przekona swoimi umiejętnościami Fergusona może zapomnieć o grze w United.

Pomimo faktu, że jestem jego zwolennikiem, bo lubię młody zaciąg, to w jego przebicie wątpię.

Pozdrawiam.
30-07-2007 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #59
 
Mates napisał(a):Ale swoją drogą ileż można być cierpliwym...

No akurat Rossi nie powinien narzekac jesli o to chodzi!
Poznano sie na nim kiedy grał w rezerwach ,oczywiscie robil wszystko jak trzeba,dlatego Alex wystawił go na głębszą wode i wypożyczył go do Newcastle,mimo że tam nie miał wielu szans. Ale pobyt w Parmie mozna zaliczyc do udanych (swiadczy o tym zainteresowanie wielu klubów) dlatego ten sezon może byc przełomowy dla niego. Jesli bedzie mało grał,wtedy będzie mógł myślec nad przyszłoscią,narazie musi czekac,bo kazdy wie że lepsi mają pierszenstwo 8)
30-07-2007 17:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #60
 
Skull... Masz rację... Ja użyłem skrótu myślowego... Wink W Parmie pokazał się z niezłej strony, nawet strzelał karne co świadczy o dużym zaufaniu dla niego. Poza tym nie każdym interesuje się Milan (podobnież i oni byli nim zainteresowani). Mimo wszystko nie wróżę mu przyszłości na Old Trafford... NIestety, choć... kto wie?

Pozdrawiam.
30-07-2007 18:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości