Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Owen Hargreaves
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
zaga92 napisał(a):McLaren

Big Grin

skoro Owen jest powołany na mecz reprezentacyjny to istnieje szansa, że zobaczymy go na Wembley. To bardzo ważny mecz dla Synów Albionu a kadra narodowa to nie klub, zawsze znajdzie się jakiś godny zastępca. :wink:
21-11-2007 17:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
zaga92 napisał(a):Jest np. sytuacja, ze Anglicy skromnie prowadza i McLaren chce zabezpieczyc tyly i wtedy dobrym zawodnikiem do takich zadan jest wlasnie Owen.

W takiej sytuacji niepotrzebne jest zabezpieczanie tyłów, bo wystarczy im remis.

Poza tym Owen nie jest dobrym zawodnikiem do takich zadań w chwil obecnej, bo co z tego, że dobrze się spisze jak znowu będzie tydzień czy dwa pauzował? Ale McClarena to nie obchodzi...
21-11-2007 18:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #48
 
No i w koncu Owen zaliczyl oficjalny debiut w barwach UNITED w Lidze Mistrzow, 3 min po wejsciu mogl juz strzelic gola dla Manchesteru, ale bramkarza Sportingu wyszedl zwyciesko z tego pojedynku. Mimo wszystko uwazam, ze w LM Owen zbyt duzo sobie nie pogra, a powod jest jeden, a raczej 2,3 albo 4. Tevez, Ronaldo, Nani i Anderson.

Under The Boardwalk - United Warriors
27-11-2007 23:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #49
 
Wojtek3 napisał(a):3 min po wejsciu mogl juz strzelic gola dla Manchesteru, ale bramkarza Sportingu wyszedl zwyciesko z tego pojedynku.

Wydaje mi sie, ze pilka zeszla mu po prostu, gdyby czysto w nia trafil na pewno umiescilby ja w siatce. Nie jest on rasowym napastnikiem i mozna mu to wybaczyc.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
28-11-2007 15:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
Z drugiej strony Rui Patricio jak na debiut naprawdę prezentował się chwilami przyzwoicie, miał dość dobry przegląd pola i nieźle grał nogami, Owenowi można ten strzał wybaczyć. Choć wejście miałby zajebiste, pierwszy kontakt z piłką i od razu "killerskie" uderzenie Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
28-11-2007 18:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #51
 
mam pytanie - co to znaczy, że "nieźle gral nogami"?


a co do OH - Carrick nas w zeszłym sezonie wniósł na wyższy poziom zapełnił lukę i wygraliśmy Premiership Wink Hargreaves w tym sezonie to człowiek, dzięki któremu wejdziemy na jeszcze wyższy poziom (a także za sprawą trzech pozostałych wzmocnień) i wygramy w tym sezonie Ligę Mistrzów Wink Owen Hargreaves jest gwarantem tego, mecz z Milanem się nie powtórzy Wink jeszcze pare tygodni takiej gry jak teraz i podobnym gwarantem będzie Anderson
29-11-2007 13:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #52
 
Dokladnie to co napisał Maciek , brakowało takiego Owenaz milaen bo Carick nie gra tak dpobrze w defensywie czy w odbiorze indywidualnym i gorzej asekuruje, wtedy było trzeba kogos przy kace postawic i byłby awans - tak to dzisaj widze, Carrick był jeszcze w dodatku zbytnio wolny dla brazylijczyka. Jeszcze jeden napastniki kadra bedzie juz kompletna, taka jaka chciałem od [aru lat gdy biegały pokraki w osobie djemby i kelebrsona.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
29-11-2007 14:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #53
 
W koncu mamy wiecej zawodnikow na srodek ( Carrick, Scholes, Anderson, Hargraves, Fletcher ) i to ma byc sukcesem na LM, bo rok temu podmeczeni Carrick i Scholes nie byli w stanie przeciwstawic sie Milanowi, no a Fletcher to nie ta klasa. Podzielam optymizm kolegow.

Under The Boardwalk - United Warriors
29-11-2007 19:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #54
 
Kolejny baaaaardzo dobry mecz Hargiego z rzedu Smile Z tego co mi sie wydaje, to Owen jest defensywnym pomocniekiem, a ja go dzisiaj widziałem głownie w ataku i na skrzydłach Tongue
Bramka cacy. Od dzisiaj nie tylko Ronaldo będzie wykonywac rzuty wolne :wink:

amor patriae nostra lex
13-04-2008 18:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wendland Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #55
 
Z meczu na mecz Owen gra lepiej i lepiej już w meczu z Romą pokazał że jest w formie nie dość że miał wtedy asyste to jeszcze wszędzie było Go pełno, a dziś w meczu z Arsenalem tylko to potwierdził a gola chyba każdy widział po prostu piękne wykonanie stałego fragmentu gry . niby def. pomocnik a zapierdzielał wszędzie tak jak wspomniał Zashi.
13-04-2008 18:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
Zashi napisał(a):Od dzisiaj nie tylko Ronaldo będzie wykonywac rzuty wolne

No chyba nie od dzisiaj... Przegapiłeś jakąś bramkę Owena? Tongue

Owen w ostatnich dwóch meczach zagrał na nietypowej dla siebie pozycji. Niby środkowy pomocnik, ale z ciągiem na skrzydło. Z Romą zagrał świetnie, dzisiaj nieźle. No i ta bramka. Błagałem, żeby to on uderzał tego wolnego i moje modły zostały wysłuchane 8)
13-04-2008 18:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fiend Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #57
 
Pejter napisał(a):Błagałem, żeby to on uderzał tego wolnego i moje modły zostały wysłuchane Cool

Mialem to samo Wink to byla idealna pozycja dla Hargo. Na szczescie Ronaldo tez to wiedzial i dal mu wykonac ten wolny Smile
Samo wykonanie rzutu wolnego oczywiscie pefrekcyjne. Lehmann mogl sie tylko przygladac Tongue

Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor
Glory Glory Man United !!!
13-04-2008 18:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
Hargreaves wydaje się, że z takich pozycji lubi strzelać, podobnie było z Fulham, rzut wolny dzisiejszy był niemal identyczny jak ten z Craven Cottage Wink Poza tym dobry występ Anglika, rzeczywiście grał dość dziwnie, bo często widzieliśmy go jako skrzydłowego. Brawo, kolejny dobry meczy Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
13-04-2008 18:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
Pejter napisał(a):Błagałem, żeby to on uderzał tego wolnego i moje modły zostały wysłuchane

Nie żebym się chwalił, czy coś, ale tez przeczuwalem, że da tak jak z Fulham. Pozycja była podobna, no i Ronaldo nie "wykonywal" wszystkich ruchów tak jak zawsze :wink:

Bardzo ładny gol Owena.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
13-04-2008 19:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #60
 
Ok, w wyniku kompromisu już ostatecznie możemy powiedzieć, że Ronaldo z dalszych odległośc (23m+) a zza pola karnego Hargreaves i inni Wink
13-04-2008 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości