Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #586
Re: Transfery rywali w Premier League
Po co nam napastnik?
09-01-2011 21:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jov Offline
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #587
Re: Transfery rywali w Premier League
Cytat:Nie do Tottenhamu, a do Chelsea Londyn przejdzie Steven Pienaar. Poinformował o tym na konferencji prasowej po zremisowanym 2:2 meczu z Liverpool FC David Moyes, menedżer Evertonu.

- Przyjęliśmy ofertę Chelsea. Pienaar nie ustalił jeszcze warunków z The Blues. Jednocześnie menedżer Stevena nie ma zgody na rozmowy z Tottenhamem, gdyż Hotspur zaproponowali mniej niż Chelsea - powiedział Moyes o sytuacji Pienaara, który z Evertonem jest związany kontraktem tylko do końca sezonu.
futbol.pl

No Smerfy się wzmacniają i to nie byle kim ...
17-01-2011 11:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #588
Re: Transfery rywali w Premier League
Dla mnie a za mnie Pienaar nie jest aż takim asem przestworzy. Widać, że już wujek Roman nie daje tyle kasy co kiedyś.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
17-01-2011 12:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #589
Re: Transfery rywali w Premier League
Podobno Luis Suarez jest bliski przenosin do Liverpoolu. Fajny atak mieliby wtedy na Anfield: Suarez- Torres.

Cytat:Luis Suarez jest bliski transferu z ekipy Eredivisie - Ajaxu Amsterdam do Liverpool FC - podaje holenderski De Telegraaf. The Reds chcą wzmocnić swój skład w trakcie zimowego okna transferowego, bowiem wyniki od początku sezonu są zdecydowanie poniżej oczekiwań. Poprawić je ma 23-letni Suarez.

W sobotę wieczorem przedstawiciele klubu z Anfield mieli kontaktować się z Ajaxem Amsterdam w sprawie transferu, rozmowy miały być kontynuowane w niedzielę. O podpis na kontrakcie zawodnika walczy także Tottenham, jednakże wydaje się, że Suarez preferuje przenosiny na Anfield, a to głównie z powodu obecności kilku hiszpańsko-języcznych kolegów.

Kontrakt zawodnika z Ajaxem kończy się latem 2013 roku, oferta zakupu ma opiewać na 25 mln euro (około 18 mln funtów).

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
17-01-2011 13:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #590
Re: Transfery rywali w Premier League
Mubinio napisał(a):Dla mnie a za mnie Pienaar nie jest aż takim asem przestworzy. Widać, że już wujek Roman nie daje tyle kasy co kiedyś.
No asem przestworzy nie, ale gracz bardzo użyteczny. Oprócz Maloudy nie mają nikogo konkretnego na skrzydła, więc taki Pienaar będzie jak znalazł. Bardzo chętnie bym go przygarnął do United.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
17-01-2011 13:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #591
Re: Transfery rywali w Premier League
Jaroldz napisał(a):Podobno Luis Suarez jest bliski przenosin do Liverpoolu. Fajny atak mieliby wtedy na Anfield: Suarez- Torres.

Cytat:Luis Suarez jest bliski transferu z ekipy Eredivisie - Ajaxu Amsterdam do Liverpool FC - podaje holenderski De Telegraaf. The Reds chcą wzmocnić swój skład w trakcie zimowego okna transferowego, bowiem wyniki od początku sezonu są zdecydowanie poniżej oczekiwań. Poprawić je ma 23-letni Suarez.

W sobotę wieczorem przedstawiciele klubu z Anfield mieli kontaktować się z Ajaxem Amsterdam w sprawie transferu, rozmowy miały być kontynuowane w niedzielę. O podpis na kontrakcie zawodnika walczy także Tottenham, jednakże wydaje się, że Suarez preferuje przenosiny na Anfield, a to głównie z powodu obecności kilku hiszpańsko-języcznych kolegów.

Kontrakt zawodnika z Ajaxem kończy się latem 2013 roku, oferta zakupu ma opiewać na 25 mln euro (około 18 mln funtów).

Ja nie wiem, co nie spojrzę na newsy transferowe innych zespołów to ceny jakieś śmiesznie niskie. Potem wracam do wieści z Old Trafford i widzę taką samą sumę... ale przy nastolatkach z Kambodży, albo chuj wie skąd.

Co do Pieneera, to dobry interes robi Chelsea. Bardzo uniwersalny zawodnik, idealnie uzupełniłby nasz skład.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
17-01-2011 16:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #592
Re: Transfery rywali w Premier League
Cytat:Darren Bent's £24 million whirlwind transfer to Aston Villa will be completed in the next 24 hours barring any last-minute hiccups according to ESPNsoccernet sources close to the shock Sunderland sale.

O prosze.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
17-01-2011 23:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #593
Re: Transfery rywali w Premier League
Ojoj. Tego się za cholerę nie spodziewałem. To Sunderland w ofensywie będzie miał przesrane lekko mówiąc.

Gdzie jest Groszek?
17-01-2011 23:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #594
Re: Transfery rywali w Premier League
IMO dobra decyzja Sunderlandu. Bent na pewno był ich głównym żądłem, ale już w tym sezonie Koty nie były uzależnione od jego osoby, a nadal w obwodzie pozostają Gyan i Welbeck. Ponadto dostali naprawdę dobrą kasę i zapewne sprowadzą kogoś do linii ataku, jako uzupełnienie składu. A mamony pewnie starczy na jakiś jeszcze jeden przyzwoity transfer.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
18-01-2011 07:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #595
Re: Transfery rywali w Premier League
Mam tylko nadzieję, że nie przyjdzie im do głowy kusić Welbecka do transferu definitywnego, bo się wkurzę ostro. IMO Bent nie jest tyle wart, więc jak to przejdzie to świetnie dla Czarnych Kotów. Za ten hajs można kupić wielu klasowych zawodników.

E: Swoją drogą patrzcie, jaki z Redknappa jest zaborczy skurczysyn. Gdy tylko na rynku pojawia się jakiś zawodnik, Redknapp po niego startuje. Przykład mamy teraz z Pienaarem. A sprzedać nie chce nikogo - a powinien wg mnie pozwolić odejść chociażby poczciwemu staremu Keanowi, żeby ten mógł jeszcze na starość pograć coś w 1. składzie innego zespołu. Niedługo im ławki nie starczy żeby wszystkich posadzić, a w sumie to już nie starcza. A młodzież gdzie? Danny Rose wydawał się cudownym talentem, ale teraz chce się ściągnąć 28-letniego Pienaara na jego miejsce. Nie rozumiem aż takiej zachłanności.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
18-01-2011 08:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #596
Re: Transfery rywali w Premier League
Keane miał odejść do Birmingham za 6 mln, ale wczoraj pisali, że nie potrafi się dogadać z klubem w sprawie indywidualnego kontraktu.

Jeśli chodzi o transfer Benta to jest bardzo zaskoczony, nie spodziewałem się, że odejdzie. Agbonlahor, Delfueneso, Carew, Heskey i Bent -nie za dużo tam napastników?



Mój Blog: Pod presją czasu
18-01-2011 09:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #597
Re: Transfery rywali w Premier League
RedLucas napisał(a):A mamony pewnie starczy na jakiś jeszcze jeden przyzwoity transfer.
Np. Owen'a ?

RedLucas napisał(a):IMO dobra decyzja Sunderlandu. Bent na pewno był ich głównym żądłem, ale już w tym sezonie Koty nie były uzależnione od jego osoby, a nadal w obwodzie pozostają Gyan i Welbeck.
Kurde, jak to się wszystko zmienia. Jeszcze pół roku temu każdy odradzałby sprzedaż Benta. Nie zapominaj, że Danny odejdzie za kilka miesięcy, na dodatek w chwili obecnej jest kontuzjowany. Dodajmy problemy Campbella i wychodzi na to, iż zostają na chwilę obecną z samym reprezentantem Ghany. Oczywiście to nie musi być kolosalny problem, bo Czarne Koty potrafią odnaleźć się w systemie z jednym napadziorem.

Wiadomo, takie pieniążki nie na co dzień trafiają się w tym klubie za sprzedaż piłkarza, na dodatek podobno sam Bent wydał pisemną prosbę na transfer.

Foster napisał(a):Agbonlahor, Delfueneso, Carew, Heskey i Bent -nie za dużo tam napastników?
Agbonlahor 0, Delfouneso 1, Carew 0, Heskey 3

Także większej ilości nigdy za wiele. I bierzmy pod uwagę odejście jednego z nich, a jeśli już to z całą pewnością padnie na Carewa.

A propo, Jean Makoun nowym piłkarzem The Villans.
18-01-2011 10:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #598
Re: Transfery rywali w Premier League
Mubinio napisał(a):Swoją drogą patrzcie, jaki z Redknappa jest zaborczy skurczysyn. Gdy tylko na rynku pojawia się jakiś zawodnik, Redknapp po niego startuje. Przykład mamy teraz z Pienaarem. A sprzedać nie chce nikogo

Bentley już odszedł. Kwestią czasu wydaje sie sprzedaż Keana, Corluki, Kranjcara czy dos Santosa. Myślę, że jak na stole pojawią się konkretne oferty za Bale'a czy Modica to i ta dwójka da dyla. Poza tym Tottenham robi się na prawdę solidną firmą, grającą najbardziej ofensywny futbol spośród pozostały czołowych drużyn EPL.

Co do Benta, to za otrzymany hajs Sunderland będzie sobie mógł pozwolić na zakup dwóch napastników (lub graczy usposobionych ofensywnie) na podobnym poziomie co Anglik. Dodatkowo skoro ten (rzekomo) poprosił o transfer to cała transakcja powinna wyjść obu stronom na dobre.

No i atrakcyjność ligi ponownie się zwiększy :-D

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
18-01-2011 10:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #599
Re: Transfery rywali w Premier League
Co do Bale czy Modrica nie byłbym taki pewien :roll: chociaż jeśli nie zakwalifikują się do LM to wszystko możliwe.
Kurcze :/ z jednej strony wolałbym ich w Lidze Mistrzów niż Shitty ale w takiej sytuacji wątpię czy dałoby radę wyciągnąć od nich Bale, którego bardzo chętnie zobaczyłbym na OT.
18-01-2011 12:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #600
Re: Transfery rywali w Premier League
Gwoli ścisłości - Bentley poszedł na wypożyczenie, a żaden z piłkarzy na razie nie odchodzi. Przepełni im się skład i będą burdy. Big Grin

A co do Owena - można im go sprzedać, dla mnie ten koleś i tak już NIGDY nie przekona SAFa do stawiania na niego, chyba, że bardzo mu odpowiada rola jokera w co trzecim meczu, to może zostać. A teraz i tak pierwszym z jokerów jest Hernandez. Ale w lecie najpóźniej Owen odejdzie - chyba, że kosztem 31-letniego kontuzjogennego zawodnika pozbędziemy się Welbecka, co byłoby wielką głupotą. I trzymać Machedę !

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
18-01-2011 12:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości