Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #646
Re: Transfery rywali w Premier League
Nie wydaje mi się, aby Ci z Shitty byli aż tak nienormalni... mają przecież Teveza, Dzeko, Balloteliego, a i tak grają jednym Dzeko na szpicy, a Tevez dyla po skrzydle. Choć z drugiej strony z nimi to wszystko jest możliwe. Jakby "dziewczynka" tam poszła, to za pewnością zrobiłby się taki burdel, a kolejne burdy byłby kwestią czasu.
Transfer do Chelsea wydaje się wiele prawdopodobny. Drogba już swoje lata ma, a zastępcy jak nie było tak nie ma. Poza tym Didier już nie raz coś wspominał o powrocie do Francji, więc transfer do Chelsea jak najbardziej realny.
Swoją drogą jeszcze dość niedawno Bayern był zainteresowany Hiszpanem, jednak wątpię by chciał iść do Bundesligi. Może Juventus? Inter odpada, maja Eto'o, Milito, a teraz doszedł jeszcze Pazzini. AC Milan? W ataku mają spory ścisk, więc wątpię by jeszcze jego chcieli, no bo po co?



Mój Blog: Pod presją czasu
29-01-2011 11:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #647
Re: Transfery rywali w Premier League
Jeśli Torres rzeczywiście odejdzie z Anfield, to najbardziej prawdopodobny transfer to Chelsea.

Do Barcelony nie ma po co iść, bo jest tam niepotrzebny, City dopiero co kupiło kolejnego napastnika, więc ten kierunek też odpada. Do Realu wątpię, aby poszedł, Inter wczoraj kupił Pazziniego, więc oni raczej też go nie będą chcieli pozyskać, Milan ma ofensywę dobrze zmontowaną, więc na San Siro pewnie nie trafi.

Także jedyny kierunek, który mu wróżę po odejściu z L'poolu, to Stamford Bridge.

Co do Suareza, to nie po to wydawali ponad 25 milionów euro na niego, żeby Luis siedział na ławie. Pewnie będzie grał w ataku razem z niezadowolonym Torresem do końca sezonu, a od sierpnia to on zajmie miejsce Hiszpana.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
29-01-2011 12:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #648
Re: Transfery rywali w Premier League
Foster napisał(a):Nie wydaje mi się, aby Ci z Shitty byli aż tak nienormalni...

Oni są meganienormalni. Jak inaczej wytłumaczyć fakt, że za wysokiego napastnika grającego dobrze w powietrzu ogranego w PL sprowadza się podobnego zawodnika, tyle że nieogranego w PL? Mondzioły.

A Suarez - ja jestem bardzo ciekaw, czy się odnajdzie w tak szybkiej lidze. W sumie nawet bym się cieszył, Liverpool zasługuje na wyższe miejsce i na to, żebyśmy mogli z nimi toczyć wyrównane boje, bo IMO te mecze to największy smaczek całego sezonu.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
29-01-2011 14:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #649
Re: Transfery rywali w Premier League
Jaroldz napisał(a):Co do Suareza, to nie po to wydawali ponad 25 milionów euro na niego, żeby Luis siedział na ławie. Pewnie będzie grał w ataku razem z niezadowolonym Torresem do końca sezonu, a od sierpnia to on zajmie miejsce Hiszpana.

Albo jest jeszcze jedna opcja. W media została puszczona zasłona dymna, że odrzucili ofertę za Torresa, a tak naprawdę Hiszpan prowadzi już rozmowy z Chelsea i lada dzień tam trafi. Szczerze mówiąc, ta opcja wydaje mi się najbardziej prawdopodobna.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
29-01-2011 14:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #650
Re: Transfery rywali w Premier League
-Sunderland kupuje z PSG pomocnika Stephane Sessegnon'a. Kwota 7 mln. Może przyszedł jako następca Hendersona...

-Newcastle odrzuciło ofertę Totków za Carrolla. Tottenham ponoć wyłożył 23 miliony.

-Robbie Keane przechodzi testy medyczne w WHU. W grę wchodzi wypożyczenie

-Sunderland wypożyczył do końca sezonu pomocnika Interu Mediolan Sulleya Alego Muntariego

-Vela wypożyczony do West Brom.
30-01-2011 19:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #651
Re: Transfery rywali w Premier League
Andy Carroll - to jedno z najbardziej pożądanych nazwisk tego okienka w Anglii. Najpierw Spursi dawali za niego 25 mln, potem Live 30, obie oferty odrzucone. Dla mnie frajerstwo ze strony Newcastle. Chłopakowi wyszło pół sezonu życia, rywale łyknęli haczyk, a oni tego nie wykorzystują. Może i talent ma, ale nie potrafi tego pogodzić z życiem prywatnym. Nie zdziwię się jeśli chłopak znów zacznie balować i jego dalszy rozwój piłkarski zostanie zastopowany. A tak, 30 baniek mieliby w kieszeni i mogliby to przeznaczyć na solidne wzmocnienie składu.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
31-01-2011 15:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #652
Re: Transfery rywali w Premier League
Widać chyba myślą, że może kiedyś dostaną więcej - w co nie wierzę. Bo przecież nie byłoby to zbyt wielkie osłabienie w tym sensie, że z tyle kapuchy by sobie kupili kogoś równie dobrego, albo i lepszego. Zresztą jak czytam różne felietony pisane przez Angoli to dla nich Andy Carroll jest zawodnikiem, jak to się tam mówi, "decent". Czyli porządnym. Raczej większość jest zgodna, że nie jest to "star". A dawać 30 mln funtów za zawodnika tylko porządnego czy przyzwoitego to trochę przesada. Przy tym transfer Benta wygląda jak przecena w Media Markcie.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
31-01-2011 16:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #653
Re: Transfery rywali w Premier League
Bo ja wiem czy sfrajerzyli. Jak dla mnie naturalna decyzja, sprzedawać w połowie sezonu w ostatnich dniach okienka transferowego najlepszego strzelca zespołu to bezsens. Nawet za te 25 czy 30 baniek. Fakt cena kusi bo z kosmosu, ale myślę że Carroll nie zgubi formy w te niecałe 4 miesiące jakie zostały do zakończenia ligi. Tak może akurat przyczyni się do załapania Newcastle w miejscu premiowanym grą w Lidze Europejskiej, a po sezonie chętnych do transferu i tak nie zabraknie. Nawet jak te 20 baniek mieli by dostać to z pocałowaniem ręki.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
31-01-2011 16:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #654
Re: Transfery rywali w Premier League
O skurwisyny, podnieśli ofertę do 35 mln funtów :O

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
31-01-2011 16:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #655
Re: Transfery rywali w Premier League
Cytat:Konchesky wypożyczony do Nottingham
Myślałem, że po tym dobrym sezonie i finale LE Konchesky to jeden z lepszych bocznych obrońców w lidze, ale widać jak transfer do Looserpoolu potrafi załamać człowieka :-D

O'Hara wypożyczony do Wolves.
31-01-2011 17:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #656
Re: Transfery rywali w Premier League
To, co się wydarzyło podczas tego okienka transferowego, przeszło najśmielsze oczekiwania. Okienko na Wyspach było niesamowicie ciekawe, co zaowocowało niesamowitymi transferami.

Chelsea pozyska niemal na 100% Torresa. Co to oznacza :?: Ano to, że teraz będą mieć niesamowity duet napastników: Drogba- Torres, który będzie niszczył system.

Liverpool okazał się królem polowania, po tym, jak opchnął do Chelsea za gigantyczne pieniądze obrażonego na wszystko Torresa, a w zamian przemeblował sobie atak. Do LFC trafił Suarez oraz Carroll, dzięki czemu The Reds także będą mieli piekielnie silny atak.

Manchester City także zadbał o wzmocnienie ataku, pozyskując świetnego Edina Dżeko, który wraz z Tevezem ma stanowić o sile naszych rywali zza miedzy. Dżeko, Tevez, Balotelli- niesamowity atak, jak na City.

Pozostajemy my oraz Arsenal. Tutaj, nie ma o czym pisać. U nas pojawił się anonimowy dla większości ludzi Lindegaard, natomiast Wenger zakupił niejakiego Ryo Miyaichi'iego, który za parę lat ma być nowym Ronaldo.

Po tym okienku jedno jest pewne. Druga część sezonu będzie dla nas dużo cięższa, patrząc na wzmocnienia innych zespołów. Smutne jest też to, że pozostajemy w tyle i nawet taki Liverpool w końcu zdecydował się ruszyć na zakupy. A my wyczekujmy latem na Bebów, Stekelenburgów czy innych Obertanów.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
31-01-2011 17:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #657
Re: Transfery rywali w Premier League
Jaroldz napisał(a):Manchester City także zadbał o wzmocnienie ataku, pozyskując świetnego Edina Dżeko, który wraz z Tevezem ma stanowić o sile naszych rywali zza miedzy. Dżeko, Tevez, Balotelli- niesamowity atak, jak na City.

:lol: Pięknie to wygląda.

Co do tego, że Live ruszyło na zakupy, to całkowicie naturalne. Gdybyśmy my sprzedali Rooneya, też byśmy ruszyli do ofensywy na rynku.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
31-01-2011 17:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #658
Re: Transfery rywali w Premier League
@Jaroldz

Nie pośpieszyłeś się z tym postem? Jeszcze nic pewnego z Torresem i Carrollem, a ty piszesz tu o faktach dokonanych.

Tak, bardzo smutne jest to, że jesteśmy w tyle za Liverpoolem. Tyle, że my w przeciwieństwie do nich nie potrzebujemy wzmocnień. Poza tym sprzedaż Torresa za 42 mln i wydanie za Suareza + Carrolla łącznie za ok 60 mln to beznadziejny interes.

Dżeko, Tevez, Balotelli
Torres, Drogba
Suarez, Carroll (chociaż Liverpoolu nie ma co liczyć)
Berbatow, Rooney, Hernandez

Czy nasz atak wygląda gorzej od reszty czołówki? Zdecydowanie nie.

Nie ma co kupować nikogo na siłę. Można by było pokusić się o Adama, bo warto zapłacić te śmieszne grosze (w stosunku do jego umiejętności). Ferguson jednak sam zdecyduje, co zrobić i wypada to uszanować.

Na innych pozycjach dajemy radę. Na skrzydłach jest Nani, Giggs, przeżywający drugą młodość i do tego Park, który w tym sezonie gra bardzo dobrze. W Wigan zostaje Cleverley, więc jeśli rzeczywiście byłby problem z tymi skrzydłami to Ferguson ściągnąłby go z wypożyczenia. Na środku pomocy mamy Carricka, Andersona, Scholesa i Fletchera. Może żaden z nich nie prezentuje kapitalnej formy, ale każdy z nich gra solidnie.

O obronie nie ma co wspominać, bo tutaj mamy bogactwo.

Ogółem jest dobrze, więc o co ci chodzi?

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
31-01-2011 17:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #659
Re: Transfery rywali w Premier League
Generalnie to się zgadzam. Ale nie pisz, że na skrzydłach dajemy radę. Wyleciał Park i mieliśmy tylko dwójkę ludzi do gry. Tu na pewno w pierwszej kolejności potrzeba wzmocnień. No ale cóż, nic o tym nie słychać, może latem?

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
31-01-2011 17:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #660
Re: Transfery rywali w Premier League
Wypożyczenie Cleverleya wygasało w tym miesiącu, jednak Ferguson zdecydował, że zostanie ono przedłużone i Tom zostanie do końca sezonu w Wigan.

Nasuwa się podstawowe pytanie. Czy jeśli rzeczywiście mielibyśmy problem na skrzydle to Ferguson decydowałby się na taki ruch?

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
31-01-2011 17:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości