Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #61
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Guiza przecież przechodzi po ME do Fenerbahce... A z tym Berbatovem to raczej plota, wątpię żeby Barcelona sięgnęła po Dimitara, oni bardziej ponoć interesują się Adebayorem i Villą.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
25-06-2008 11:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #62
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
bob-sley napisał(a):Najlepszy strzelec hiszpańskiej Primera Division Daniel Güiza znalazł się na celowniku działaczy Arsenalu Londyn - informuje Daily Mail. 27 goli strzelonych w La Liga zrobiło duże wrażenie na Kanonierach i być może napastnik Mallorki niebawem zmieni klub.
Miał przecież podpisać kontrakt z Fenerbahce. Ciekawe.


Fan United od 1992 roku
25-06-2008 11:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bob-sley Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #63
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Dlatego mówiłem że to spekulacje chociaż ta informacja z Berbatov'em niepokoi mnie a z jednego prostego faktu .... Ramos chce pozyskać jednego z dwóch snajperów grających w Hiszpanii a mówię o Eto'o (Barcelona) i Villa (Valencia)

Na Villę Ramos potrzebuje około 25 mln euro i transfer Berbatova na Camp Nou dałby mu te pieniądze i dodatkową korzyść jaką byłoby nie wzmocnienie rywala z Anglii :/

Jeszcze gorzej prezentuje się sytuacja zainteresowania Ramosa Eto'o - wiadomo że Kameruńczyk w sumie jest an wylocie z Barcy bo go tam "nowa władza" nie chce a może to wykorzystać Tottenham któy chce czarnoskórego napastnika. Do czego zmierzam ... jeżeli Koguty wyjdą z taką propozycją to Berbatov trafi do Hiszpanii a chodzi mi o taki układ:

Eto'o + dopłata za Berbatova :/

Zarząd United musi się obudzić jeżeli zależy im na Bułgarze bo 27 mln euro to niecałe 14 mln funtów a Bułgar tych pieniędzy jest wart a nawet minimalnie większych Tongue
25-06-2008 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #64
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
bob-sley : Nie wiem jak to policzyłeś, że 14 niecałe mln funtów to 27 mln euro. Pała z matematyki!

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
25-06-2008 12:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mally Offline
Member
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #65
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
bob-sley napisał(a):bo 27 mln euro to niecałe 14 mln funtów
Jak to policzyłeś?
25-06-2008 12:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bob-sley Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #66
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
michał to oświeć mnie Tongue czekam na dokładne Twoje przeliczenie i jakbyś był na tyle uprzejmy to pokaż jak to zrobiłes Tongue z góry dzięki Wink

Ps. Z matmy miałem 2 na koniec szkoły średniej.
Ale maturę zdałem na poziomie rozszerzonym z polskiego i historii Tongue
Hajsik swój umiem liczyć a do niczego innego matematyka nie jest mi potrzebna

A poza tym zobaczyłem chujową tendencję na tym forum CZEPIANIE SIE o byle chuj Tongue
25-06-2008 12:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #67
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
27 mln euro = 21 mln Ł

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
25-06-2008 12:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bob-sley Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #68
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Widzę że michał85 ma Grupę Wsparcia Wink

pozdr dla GTW i kończmy tego offtopa Tongue
25-06-2008 12:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #69
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Żadne czepianie się, a zwrócenie uwagi na rażący błąd, który dla Ciebie był argumentem za.

Jak policzyć?
Ot pierwszy z brzegu sposób. Przeliczmy na złotówki.
(kursy wg NBP)

27 mln Euro = 90,72 mln ZŁ(27 x 3,36)

90,72 mln zł = 21,39 mln Ł (90,72 / 4,24)

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
25-06-2008 12:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bob-sley Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #70
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
To nie był argument główny za Tongue

A główny argument za sprowadzenie Berbatova na OT to jest wypowiedz SAFa że potrzebujemy doświadczonego napastnika bo młodzież mamy (campbell, Wellbeck, Roo też stary nie jest ) Tongue
25-06-2008 12:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mally Offline
Member
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #71
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
bob-sley napisał(a):CZEPIANIE SIE
Jak ktoś pisze głupoty to co ma się robić? Przyznać rację? :mrgreen:
bob-sley napisał(a):campbell, Wellbeck
Kurna kto? Przecież już Wigan ma lepszych napastników.
25-06-2008 12:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #72
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Żadna napinka, tylko zwrócenie uwagi na poważny błąd merytoryczny. A metoda jaką przedstawiłem jest jedną z wielu, ale wydawało mi się, że najprostszą (po chwili namysłu wiem, że tak nie jest, co jest tylko dla mnie nauczką, żeby podczas pracy nie klikać na forum Wink) jeśli ma się do dyspozycji jedynie kurs. Oczywiście mogłem rzucić linkiem do jakiegoś kalkulatora, bo pewnie w necie ich jest całkiem sporo, ale w pracy nie chce mi się tracić za dużo czasu na takie pierdoły Wink

Zresztą trochę zeszliśmy z tematu.

PS Mowa była o 27 mln, a nie 24. A jakby nie policzyć wychodzi owe 21 mln Smile

Cytat:Kurna kto? Przecież już Wigan ma lepszych napastników.
Proszę o nazwiska Big Grin Welbeck to jeszcze junior więc jego zostawmy, ale Frazier nie musi się niczego wstydzić stając w szranki z takimi napastnikami jak ci z WIgan. Zresztą jeśli nie damy mu szansy, to się nigdy nie przekonamy. A na pewno zasługuje...

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
25-06-2008 13:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mally Offline
Member
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #73
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
michal85 napisał(a):Proszę o nazwiska Big Grin
Heskey, Aghahowa i Bent na ten przykład.
michal85 napisał(a):Zresztą jeśli nie damy mu szansy, to się nigdy nie przekonamy. A na pewno zasługuje...
No kurna, przecież jak nie Ferguson to trenerzy mają z nim do czynienia na treningu. Jeżeli tam nie pokazuje niczego fajnego, to po co sprawdzać go w meczach o stawkę? Tongue Mi się wydaje, że Ferguson nie jest dupkiem i ma jakieś powody niewstawiania młodych do składu.
25-06-2008 13:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #74
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
mally napisał(a):
michal85 napisał(a):Proszę o nazwiska Big Grin
Heskey, Aghahowa i Bent na ten przykład.
michal85 napisał(a):Zresztą jeśli nie damy mu szansy, to się nigdy nie przekonamy. A na pewno zasługuje...
No kurna, przecież jak nie Ferguson to trenerzy mają z nim do czynienia na treningu. Jeżeli tam nie pokazuje niczego fajnego, to po co sprawdzać go w meczach o stawkę? Tongue Mi się wydaje, że Ferguson nie jest dupkiem i ma jakieś powody niewstawiania młodych do składu.
Po pierwsze : Ferguson nie jest nieomylny.

Po drugie : liczę jednak na to, że Fergie dobrze przyglądał się grze Fraziera. Wszyscy fachowcy byli nim zachwyceni, kibice go ubóstwiają i mówią o nim jako o przyszłej gwieździe reprezentacji Anglii. Oczywiście, na pewno trochę w tym przesady, ale gdziekolwiek Frazier zostaje wysłany tam zachwyca. Campbell pokazał, że ma duży talent, a ja zawsze twierdzę, że w pierwszej kolejności powinno się dać szansę swoim, szczególnie jeśli tak dobrze rokują.

PS Jaki Aghahowa i jaki Bent? Radzę uaktualnić swój skarb kibica Wink Pominę już to, że nie uważam wcale, żeby to byli lepsi napastnicy.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
25-06-2008 14:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mally Offline
Member
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #75
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
michal85 napisał(a):Ferguson nie jest nieomylny.
Nie jest, ale zna się bardziej niż Ty i nawet bardziej niż ja.
michal85 napisał(a):Wszyscy fachowcy byli nim zachwyceni, kibice go ubóstwiają i mówią o nim jako o przyszłej gwieździe reprezentacji Anglii.
Kirkland to niby kim miał być? Tongue Walcott to też niby wielki talent, świetny grajek, Wenger wydal na niego masę kasy, a tak naprawdę czym on zachwycał w Premiership?
michal85 napisał(a):ja zawsze twierdzę, że w pierwszej kolejności powinno się dać szansę swoim, szczególnie jeśli tak dobrze rokują
Naprawdę myślisz, że taki Campbell ma potencjał porównywalny do Naniego? Wiadomo też chciałbym masę wychowanków w kadrze, ale oceniając jakoś tam poniekąd obiektywnie nie ma na to szans, jeżeli chcemy utrzymać piłkarski poziom z zeszłego sezonu.
michal85 napisał(a):PS Jaki Aghahowa i jaki Bent? Radzę uaktualnić swój skarb kibica Wink Pominę już to, że nie uważam wcale, żeby to byli lepsi napastnicy.
No ciężko mi oceniać ich nowych zawodników skoro nie widziałem ich w akcji. Markus Bent to napastnik jak na Premiership najwyżej średni, a mimo wszystko moim zdaniem lepszy niż jakiś Welback.
25-06-2008 14:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości