Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sir Alex Ferguson
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #61
 
Wojtek3 napisał(a):600 tys
Tyś? Toż to w mig spłacim, a i na Cecota starczy.

Tongue

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
23-04-2008 12:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #62
 
Cytat:# 600 tys

Wydaje mi się, że być może w miejsce '#' miała być '3', więc wtedy już na Cecota by nie wystarczyło 8)
23-04-2008 18:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #63
 
milionów funtów.

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
23-04-2008 18:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #64
 
Kurde, gdybym miał moda, to bym w twoim poście odpisał, ale nie, zabrali mi... :cry:

[Oczywiście wiem, że chodziło o miliony Wink]

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
23-04-2008 22:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #65
 
http://www.manutd.pl/content.php?address=news&id=2032

:cry: Nie potrafię wyobrazić sobie tej chwili, nie potrafię wyobrazić sobie jakiegokolwiek innego trenera na ławce. Kto będzie mielić gumę jak krowa na pastwisku? Kto będzie się poprawiać sobie okulary po każdej bramce? A ch.. by to strzelił.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
25-05-2008 11:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #66
 
To jest wiadome, ze ta chwila kiedys nastapi.. ale tak jak Valvek nie umiem sobie tego wszystkiego wyobrazic bez Fergiego. Gdy on odejdzie, to pewna epoka przejdzie do historii. Jak ten czas szybko leci...

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
25-05-2008 11:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #67
 
Każdy fan UNITED nie umie sobie tego wyobrazić i taka jest prawda, ja nie wiem co to będzie jak Ferguson zrezygnuje z trenerki, chyba będzie jak żałoba w świecie piłkarskim. Nawet nie umiem sobie wyobrazić kogo innego na ławce trenerskiej w UNITED, dziwne takie jakieś :roll:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
25-05-2008 12:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #68
 
Valverde napisał(a):Kto będzie mielić gumę jak krowa na pastwisku?

Queiroz robi to już całkiem nieźle...

Valverde napisał(a):Kto będzie się poprawiać sobie okulary po każdej bramce?

A do tego czasu może i jemu się wzrok popsuje...

Ale nie chciałbym, żeby to on został następcą SAFa.
25-05-2008 19:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #69
 
Niektóre ćwoki z wylęgarni "talentów" pokroju mufc.pl czy devilpage to od lat opluwały Fergusona pisząc m.in. (około 3 lata temu), że Newcastle ma przed sobą lepszą przyszłość i takie tam mądrości, także pewien nie jestem, że każdy kto siebie nazywa kibicem United nie wyobraża sobie MU bez niego

Przy okazji serdecznie pozdrawiam wyżej wymienionych
25-05-2008 19:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #70
 
Kiedy przeczytałem że Sir Alex oznajmił iż najpóźniej za trzy lata odchodzi to mnie zmroziło.Mam jednak nadzieję że podobnie jak w 2002 roku skończy się na zapowiedziach,tym bardziej że kiedy patrzę na Fergusona to mam wrażenie że jest w stanie jeszcze co najmniej jakieś dziesięć lat pociągnąć.

CONCILIO ET LABORE
25-05-2008 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #71
 
Maciek - Jest duża różnica między ludzmi którzy uważają się za kibiców United a kibicami

Bez Fergusona nie można sobie dzisiaj wyobrazić United tak jak kiedyś bez Keano czy Beckhama ..ale z czasem każdy się przyzwyczaji do ich braku , zostanie pustka , której żaden inny trener nie wypełni Sad
25-05-2008 21:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #72
 
ja tak jak inni mam nadzieje że on znowu nas w konia robi
25-05-2008 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #73
 
bela napisał(a):zostanie pustka ,

Na dnie serca pozostanie zawsze ślad kiedy ciebie już nie będzie tu... Sad

CONCILIO ET LABORE
25-05-2008 22:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #74
 
No fakt ja też sobie tego nie wyobrażam. Alex Ferguson przychodząc do Manchester United w 1986 roku miał za zadanie zdominować erę FC Liverpool i zdobyć długo niezdobyte i tak bardzo upragnione Mistrzostwo Anglii. Początek nie był zadowalający ale zaufano mu i w końcu Fergi dał kibicom United radość ... radość której nie da się opisać słowami. Nasz ukochany klub wszedł w nową erę z takimi gwiazdami jak Eric Cantona,Ryan Giggs,Gary Pallister,Denis Irwin zdobywając w sezonie 1992/1993 tytuł Mistrza Anglii. Niedługo po nich pojawili się Paul Schols, Gary i Phil Neville'owie oraz David Beckcham. Ci młodzi gracze stanowili/stanowią siłę United w następnych kilkunastu sezonach. Pamiętny sezon 1998/1999 i "The Treble" czyli wygrana na trzech najwazniejszych frontach pokazały jakim doświadczonym trenerem jest, już wtedy, SIR Alex Ferguson. Kilka lat po "potrójnej koronie" mówiło się o odejściu Fergusona na zasłużona emeryturę. Jednak żona Fergusona,Cathy, namówiła Go do pozostania w klubie (za co wszyscy jej bardzo dziękujemy) a ten oczywiście się zgodził !!! Sezony 2004/2005 i 2005/2006 charakteryzowały się nieco słabszą grą United jednak SAF przetrwał ten ciężki okres i w sezonie 2006/2007 i 2007/2008 mógł świętować Mistrza Anglii a w tym drugim po raz drugi Ligę Mistrzów. Sir Alex Ferguson niedawno zaapelował, że pozostanie w klubie jako trener jeszcze przez 3 lata bo nie chce prowadzić klubu po 70-tce i chce swój czas poświęcić żonie. Fergi zawsze chciał żebyśmy My kibice United byli bardzo szczęśliwi z Niego i z Man United za wyniki i walkę do końca (czyt. MU - Bayern 99') dlatego jeżeli Alex będzie chciał odejść z United to nie możemy patrzeć tylko w przeszłość ale i spojrzeć w przyszłość na to że Alex będzie szczęśliwy ze swoją żoną tak samo jak i my byliśmy szczęśliwi jak SAF podnosił każdy jeden zdobyty Puchar. Zawsze będziemy o tobie pamiętać Alex, tego co dla nas zrobiłeś nie da się kupić, to można zdobyć tylko walką i miłością taką, jaką darzysz Nas i jaką My darzymy Ciebie !!!

we're FC United - we're going up
25-05-2008 23:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #75
 
SAF zdobył z MU: kilka mistrzostw, FA, LM, Carling Cup, CS, ale czy zdobył Superpuchar Europy bo Klubowych MŚ to na pewno nie więc dobrze by było gdyby w najbliższym sezonie uzupełnił swoją i tak już liczną kolekcję zdobytych trofeów
26-05-2008 07:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości