Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
rimas Offline
Member
***

Liczba postów: 99
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #871
Re: Transfery rywali w Premier League
Aś kurwa bystry. Poza kurwami masz jeszcze coś ciekawego do powiedzenia, czy na tym kończy się zasób twych słów? Wink
29-07-2011 09:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #872
Re: Transfery rywali w Premier League
Hubercik napisał(a):Tak, w tym sezonie nas zdetronizują. Grają fantastyczną piłkę, a Balotelli zdjada Rooneya z Berbą razem na śniadanie. Yaya Toure jest lepszy niż nasz cały środek... itd itd...
Ale argumenty czapki z głów.

Hubercik napisał(a):ale w przyszłym sezonie przecież nie będą aż taką dużą siła.
Wróżka się znalazła.

Jak Aguero wystrzeli to mogą byc jeszcze większą siłą. I Dzeko wreszcie przepracuje okres przygotowawczy i będzie groźniejszy więc wszystkie argumenty są za tym że trzeba ich się obawiać. Klapki z oczów. Nienawisc do City zasłania wam świat.
29-07-2011 09:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #873
Re: Transfery rywali w Premier League
Chris Eagles zawodnikiem Boltonu. Fajnie będzie go widzieć na boiskach PL.



Mój Blog: Pod presją czasu
29-07-2011 10:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #874
Re: Transfery rywali w Premier League
RedLucas napisał(a):Czyli co, jesteśmy tak samo słabi jak City?

A może City jest tak mocne jak my skoro tak lubicie tą drużynę?? :shock:

samcro napisał(a):Hubercik napisał(a):
Tak, w tym sezonie nas zdetronizują. Grają fantastyczną piłkę, a Balotelli zdjada Rooneya z Berbą razem na śniadanie. Yaya Toure jest lepszy niż nasz cały środek... itd itd...Ale argumenty czapki z głów.

Jeżeli myślisz, że pisałem tutaj serio to gratuluję.

Wszyscy bronicie tego City jakby było niewiadomo jakim klubem. O looserpoolu nikt nie pisze, a jakby nie bylo wzmocnili sie i to bardzo. Ale u nich nie ma szejkow to pewnie nie ma nawet tematu jakiego kolwiek osiagniecia w przyszlym sezonie.
Nie najezdzajcie na mnie tylko dlatego, ze odbieram szanse komus, komu teorertycznie wszyscy powinnismy zyczyc jak najgorzej. Ale dobra jak macie wieszac na mnie psy, to najlepiej nic nie piszcie i ja tez juz nic nie zmierzam do kolejnego transferu City.

Co do Eaglesa to ciekawy transfer ze strony Boltonu. Mam nadzieje, ze chlopak bedzie tam kluczową postacią.
29-07-2011 10:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #875
Re: Transfery rywali w Premier League
Hubercik, zaakceptuj po prostu fakt, że niestety City będzie rosło w siłę i ich trzecia pozycja na mecie ostatniego sezonu to nie przypadek.

Mają świetnego bramkarza, defensywę, która prezentuje wysoki poziom, dzięki czemu np. stracili mniej goli od nas. Do tego cały czas się wzmacniają kupując klasowych piłkarzy, jak ostatnio Aguero. A to pewnie nie koniec jeszcze.

Za rok, dwa czy też trzy zdobędą w końcu mistrzostwo Anglii. To kwestia czasu.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
29-07-2011 11:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #876
Re: Transfery rywali w Premier League
Hubercik napisał(a):A może City jest tak mocne jak my skoro tak lubicie tą drużynę?? :shock:

Nie, wszyscy jesteśmy fanami Barcelony, bo po finale Ligi Mistrzów 99% forum ostatecznie stwierdziło, że jest to najsilniejsza obecnie drużyna na świecie i nie będziemy jakimś szejkom kibicować.

Hubercik napisał(a):Wszyscy bronicie tego City jakby było niewiadomo jakim klubem. O looserpoolu nikt nie pisze, a jakby nie bylo wzmocnili sie i to bardzo. Ale u nich nie ma szejkow to pewnie nie ma nawet tematu jakiego kolwiek osiagniecia w przyszlym sezonie.

Nikt nie pisze o naszych przyjaciołach z Merseyside? Piszą, piszą - zajrzyj sobie do innych tematów. A że nie piszą, że będą groźni, to chyba jasne, skoro ostatni sezon był dla nich słabiutki (choć po przyjściu ich ukochanego i wielbionego Króla coś tam się poprawiło), a jakichś topowych nazwisk nie ściągnęli (Downing, Adam czy Henderson to dobrzy zawodnicy, ale mam wątpliwości, czy mają teraz skład na pierwszą czwórkę). Poza tym, już kilka razy przerżnęli w sparingach.

City jest mocne, mają dobry skład, zespół jest budowany raczej mądrze i osobiście wcale bym się nie zdziwił (podobnie jak moi poprzednicy), gdyby już teraz postraszyli faworytów w CL i przynajmniej obronili miejsce sprzed roku.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
29-07-2011 11:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #877
Re: Transfery rywali w Premier League
Hubercik napisał(a):A może City jest tak mocne jak my skoro tak lubicie tą drużynę?
Ty widzisz różnice między sympatią, a docenieniem kogoś? Czy dla ciebie to jedno i to samo? :roll:

Hubercik napisał(a):O looserpoolu nikt nie pisze, a jakby nie bylo wzmocnili sie i to bardzo.
Nikt teraz nie pisze bo zarzucił ktoś temat City. Tak czy siak to Liverpool na razie wygląda marniej od nich.

Hubercik napisał(a):Nie najezdzajcie na mnie tylko dlatego, ze odbieram szanse komus, komu teorertycznie wszyscy powinnismy zyczyc jak najgorzej.
"Najeżdżamy" na ciebie bo piszesz głupoty i dalej w to ślepo brniesz. A nasze antypatie schodzą akurat na bok, bo to jest warunek dobrej dyskusji. Zawsze można się pośmiać z tych gamoni i napisać wiele z przymrużeniem oka, ale fajnie czasami obiektywniej podejść do rozmowy.

Hubercik napisał(a):Ale dobra jak macie wieszac na mnie psy, to najlepiej nic nie piszcie i ja tez juz nic nie zmierzam do kolejnego transferu City.
Nie będziesz mi tu decydował kiedy i jak mam pisać. Mam ochotę to piszę. Jeżeli już wysuwasz do mnie teksty to raczej zastanów się nad sobą bo to chyba ty starasz się na siłę wszędzie coś napisać byleby jakoś zaistnieć na forum. Myślę, że bardziej docenia się tu jakość postów, a nie ich ilość. Przemyśl to.
29-07-2011 11:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #878
Re: Transfery rywali w Premier League
Wyrażam swoje opinie to wszystko. Ja poprostu stoję przy swoim. Nie narzucam wam tego. Zamiast odpuscic i dac zweryfikowac to boisku to tez na sile udowadniacie swoje racje. Ja tutaj wrogow nie szukam, a City doceniac nie zamierzam bo na to nie zasluzyli w moim mniemaniu. Wy tez nie zmuszajcie mnie zebym ich docenil bo po co...

Z resztą to co dla Ciebie jest czyms waznym dla mnie tez moze byc glupota ale nie musze tego komentowac przy okazji wieszajac na Tobie psow. Szanujmy sie, bo poza różniącymi się poglądami nie zawadziłem wam niczym, więc też się trochę ogarnijcie. Po raz kolejny wzywam, żeby boisko pokazało to kto miał rację i skończcie już to.
29-07-2011 12:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #879
Re: Transfery rywali w Premier League
Tymczasem Q.P.R. pozyska DJ Campbell'a z Blackpool.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
29-07-2011 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karim Kashin Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #880
Re: Transfery rywali w Premier League
Dobry transfer QPR, Campbell świetnie się zaprezentował w PL w minionym sezonie. Mogą mieć niezłą drużynę. Sprowadzili już Gabiddona i Dyera. Ci zawodnicy mają już raczej za sobą szczyt kariery, ale w utrzymaniu się w lidze powinni wydatnie pomóc.
29-07-2011 12:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #881
Re: Transfery rywali w Premier League
Jak odejdzie Tevez nie zdziwie się jak polecą w tabeli.A Aguero...ciekaw jestem czy strzeli chociaż połowę tego co nasz Javier w minionym sezonie.

Hubercik napisał(a):Po raz kolejny wzywam, żeby boisko pokazało to kto miał rację

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
29-07-2011 13:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #882
Re: Transfery rywali w Premier League
Ruuuuuuuuuud napisał(a):Jak odejdzie Tevez nie zdziwie się jak polecą w tabeli.A Aguero...ciekaw jestem czy strzeli chociaż połowę tego co nasz Javier w minionym sezonie.

Hubercik napisał(a):Po raz kolejny wzywam, żeby boisko pokazało to kto miał rację

Nie rozumiem z góry odbierania klasy takiemu piłkarzowi jak Aguero. Chłopak naprawdę jest napastnikiem z najwyższej półki. Od sezonu 2006.2007 do minionego strzelał dla Atletico kolejno 6,19, 17,12, 20 goli. Zaliczał także dużo asyst. W sezonie 2008/2009 zaliczył ich aż 12.

Myślę, że w City spokojnie strzeli co najmniej 15 bramek. To napastnik klasy Twata, a ten radzi sobie w PL świetnie. W dodatku Sergio jeszcze się rozwija, w City będzie miał dobrych asystentów. W aklimatyzacji także będzie miał mu kto pomóc. Chociażby Zabaleta czy nasz de Gea.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
29-07-2011 13:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #883
Re: Transfery rywali w Premier League
Chyba nawzajem będą sobie pomagać. Nie wiem czemu De Gea miałby występować jako bardziej "zadomowiony".

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
29-07-2011 13:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #884
Re: Transfery rywali w Premier League
Jaroldz napisał(a):Nie rozumiem z góry odbierania klasy takiemu piłkarzowi jak Aguero.

Czy ja coś takiego napisałem? Wyraziłem tylko wątpliwość czy będzie wystarczająco skuteczny.Zgadzam się, że to napastnik klasy Twata, ale prezentujący inny styl gry.Dlatego wątpie, że tak zajebiście sie wpasuje w zespół i angielską piłkę od pierwszego sezonu.Oczywiście mogę się mylić.W tym wypadku też czas pokaże kto ma racje.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
29-07-2011 13:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #885
Re: Transfery rywali w Premier League
robaldo napisał(a):
samcro napisał(a):Tevez blisko wypożyczenia do Interu

Bardzo dobrze. Niech wszyscy idą teraz do Interu, to wtedy łatwiej puszczą Sneijdera :-D

Odejście Teveza do Interu nie ma nic wspólnego z pozycją Sneijdera i jego ewentualnym odejściem no chyba że Tevez stanie się rozgrywającym i mózgiem drużyny, ale nie liczył bym na to Smile




Hubercik napisał(a):A może City jest tak mocne jak my skoro tak lubicie tą drużynę?? :shock:

aha czyli nie można darzyć sympatią słabych drużyn? Jeśli drużyna jest mocna tzn że trzeba ją od razu lubić? genialny jesteś

Nikt nie lubi City z wiadomych powodów ale mamy na tyle klasy(przynajmniej niektórzy) że potrafimy dostrzec że City jest mocniejsze niż kilka sezonów temu i dalej się rozwija dzięki kasie szejków i może być konkurentem w walce o trofea. Sympatia nic tu nie ma do rzeczy.
29-07-2011 15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 57 gości