Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść?
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #76
 
Kieran nie jest aż tak uniwersalny jak John, poza tym O'Shea niejednokrotnie w minionym sezonie zagrał całkiem konkretny mecz, włożył nogę czy zdobył istotnego gola (właściwie jednego z najważniejszych w roku, na Anfield) i chętnie widziałbym go dalej w trykocie UNITED.

Przyjście Teveza (liczę w końcu na oficjalny werdykt) na pewno wymusi sporo korekt w linii ataku. Niepewna jest przyszłość Rossiego, sporo zespołów wykazuje zainteresowanie Sahą i Smithem. Donga bym w plotki transferowe w ogóle nie mieszał, bo on musi zostać dla kasy, w końcu sporo na nim zarabiamy, a i tak nie upomina się chłopak o swoje miejsce w składzie. Szkoda mi Alana, ale dużo wskazuje, iż to na niego padnie tym razem...

capo di tutti capi

MUSC PL
12-07-2007 19:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #77
 
Ciampel napisał(a):Szkoda mi Alana, ale dużo wskazuje, iż to na niego padnie tym razem...

Na nowym uaktualnieniu do FM'a jest już w Newcastle Big Grin

Co do Johna, to nie wyobrażam sobie odejścia Irlandczyka. Za kilka lat to może być ikona naszego klubu, mimo iż najlepszy nie jest. Ile razy ratował nas w ciężkich sytuacjach? Od wspomnianego wcześniej meczu z L'poolem, po mecz ze Suprsami, gdzie obronił sam na sam (fakt, że meczy wygrany już był) :wink: . Poza tym zawodnik jest związany z klubem mistrza Anglii i niejednokrotnie podkreślał, że odpowiada mu rola w drużynie.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
13-07-2007 11:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #78
 
KanT napisał(a):Co do Johna, to nie wyobrażam sobie odejścia Irlandczyka. Za kilka lat to może być ikona naszego klubu, mimo iż najlepszy nie jest. Ile razy ratował nas w ciężkich sytuacjach? Od wspomnianego wcześniej meczu z L'poolem, po mecz ze Suprsami, gdzie obronił sam na sam (fakt, że meczy wygrany już był) Wink . Poza tym zawodnik jest związany z klubem mistrza Anglii i niejednokrotnie podkreślał, że odpowiada mu rola w drużynie.

John nie odejdzie to fakt, jednak jego wystepy w tym sezonie zmaleja o polowe na pewno. Niestety tak jest...

Co do tego, ze nas tyle razy ratowal, wiecznie tego robil nie bedzie. Zawsze uwazalem i uwazal bede, ze John jest typowym przecietniakiem...

Under The Boardwalk - United Warriors
13-07-2007 17:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #79
 
Wojtek3 napisał(a):John nie odejdzie to fakt, jednak jego wystepy w tym sezonie zmaleja o polowe na pewno. Niestety tak jest...

Wojtku, dlaczego? Przecież nie sprowadziliśmy żadnego obrońcy, wręcz przeciwnie - ktoś z linii defensywnej być może odejdzie.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
14-07-2007 13:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #80
 
KanT napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):John nie odejdzie to fakt, jednak jego wystepy w tym sezonie zmaleja o polowe na pewno. Niestety tak jest...

Wojtku, dlaczego? Przecież nie sprowadziliśmy żadnego obrońcy, wręcz przeciwnie - ktoś z linii defensywnej być może odejdzie.

Nie sadze by gral zbyt duzo, w tamtym sezonie gral tylko wtedy gdy nasi byli kontuzjowani, albo wchodzil z lawki, jesli dobrze pojdzie w calym sezonie zaliczy 10-13 meczy...

Under The Boardwalk - United Warriors
14-07-2007 13:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #81
 
KanT napisał(a):Wojtku, dlaczego? Przecież nie sprowadziliśmy żadnego obrońcy

O'Shea większość swoich spotkań rozegrał w pomocy...

Na pewno John nie odejdzie. A to, że Alan jest w FM w Newcastle nic nie znaczy. Dajmy mu szansę...
15-07-2007 17:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #82
 
Pejter napisał(a):A to, że Alan jest w FM w Newcastle nic nie znaczy

Podobnie było w FM-ie, że dali Suazo do Milanu... Ale to nie jest od tego temat Wink

John O'Shea jest bardzo przydatnym zawodnikiem w drużynie, fakt, nie jest jakimś wybitnym piłkarzem, ma przeciętne umiejętności, ale ważne jest to, że jest uniwersalny i może grać na wielu pozycjach.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
15-07-2007 18:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #83
 
Pejter napisał(a):A to, że Alan jest w FM w Newcastle nic nie znaczy. Dajmy mu szansę...

Szefie luzik ja tylko tak przytoczyłem Tongue . Ja też uważam, że powinniśmy dać mu szansę, zresztą tyle razy sie wypowiadałem - znacie moje stanowisko.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
15-07-2007 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #84
 
Na odejście Smithy`ego się nie zanosi, bo Alan sobie z drużyną do Azji na Asia Tour poleciał. Mam nadzieję, że to znak, iż Alan zostanie w United.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
16-07-2007 12:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #85
 
Valverde napisał(a):bo Alan sobie z drużyną do Azji na Asia Tour poleciał. Mam nadzieję, że to znak, iż Alan zostanie w United.

No, a w dodatku odchodzą Heinze i Richardson - wystarczy.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
17-07-2007 20:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #86
 
KanT napisał(a):No, a w dodatku odchodzą Heinze

Z Heinze jeszcze nic pewnego....

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
17-07-2007 21:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #87
 
Coraz bardziej staje sie zwolennikiem odejścia Smitha. Ten zawodnik nic nie pokazuje na boisku! poza dwoma faulami i spalonym, niczego więcej od niego nie oczekuje :?

Smithy bierz się do roboty!

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
22-07-2007 16:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #88
 
KanT napisał(a):Ten zawodnik nic nie pokazuje na boisku!
No bo nie ma umiejętności, by coś pokazywać. Czym on może błysnąć? Wszystko, co potrzebuje dobry napastnik, stoi u niego na przeciętnym poziomie. Wykończenie akcji, ustawianie się, gra głową, w zasadzie to imponuje tylko siłą. Niestety taka jest prawda, mi się to nie podoba i mówię to z bólem, ale na ławce wolę Rossiego, niż Alana, który do gry na pewno nic nie wniesie. Smithy to taki dobry duch zespołu, znacznie przykłada się do budowania "team spirit" i to bardzo cenna wartość jak dla mnie, ale to, co pokazuje na boisku, nie przemawia do mnie.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
22-07-2007 22:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #89
 
Święta racja. Alan na pewno potrafi podnieść ducha zespołu, zapędzić wszystkich do walki, ale siła, zawzięcie i determinacja to właściwie jedyne cechy, którymi może imponować. O Anglika upomina się Southgate, ponoć ma dojść niebawem do jakichś rozmów. Po odejściu Roya na siłę chciano zrobić z niego klasowego snajpera/rozgrywającego, ale niestety prawda jest inna...

capo di tutti capi

MUSC PL
26-07-2007 08:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fokus Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #90
 
Tak wogóle 'wyrzut' to można uskutecznic, ale obierków z ziemniaków do kosza- tak nawiązując do nazwy tematu. Graczom Manchesteru można ładnie podziękowac za wysiłek włożony w grę w tym wspaniałym klubie.

Po odejściu Smitha, Rossiego i Richardsona nie uważam, aby nasza kadra miała się znacząco uszczuplic. Prawdopodobny jest jeszcze trasnfer Heinze oraz Silvestre' a.

[Obrazek: alzt5.jpg]
02-08-2007 18:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości