Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Giuseppe Rossi
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #76
 
Również jestem zawiedzony jego odejsciem,gdy to rano zobaczylem byłem w szoku i wziołem to za zwykłą plote,naprawde trudno mi to zrozumiec,nie winie Fergusona ,bo nie wiem co spowodowało tę sprzedaż,może Rossi sam chciał odejsc,ale jak patrze na Smitha ktory zapewne zostanie to mi sie płakac chce,bo Giuseppe był wielkim talentem! Do tego jak nie pozyskamy Teveza (Ferguson zapewnial,ale w sprawie Włocha zrobił podobnie) wiec teraz juz niewiem w o wierzyc?????? jesli z Carlosem nie wyjdzie to w ataku totalna lipa! co gdyby Roo doznal kotuzji? na Sahe mozemy liczyc,ale tylko gdy jest zdrowy,bardzo żadko...
Wiec co ma grac Smith ????? Jestem nieco wkurzony,dla mnie kupno 3 zawodnikow i sprzedanie takiego talentu to tak jakby kupno 2 ,wiec dalej musimy sie wzmacniac...
01-08-2007 11:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fokus Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #77
 
Mówicie, że Ferguson postąpił dobrze? Dla mnie to jest jakieś nieporozumienie. Zakładając, że przyjdzie Tevez i będziemy grali 4-4-2, to Rossi byłby 1 rezerwowym do wejścia. Jestem przekonany, że w ten sposób rozegrałby masę spotkań w sezonie. Manchester będzie walczył na 4 frontach- każdy piłkarz ma swoją wytrzymałosc. O ile Rooneya trudno zajeździc, o tyle może przytrafic się mu jakiś uraz, a już napewno defensorzy w Premiership będą polowac na nogi Teveza, zakładajac, że ten bedzie grał w United. Więc o co to gadanie, że 'odszedł bo by nie grał'. Chcecie przykładu? Dlaczego w tamtym seoznie graliśmy Ronaldo lub Giggsem w ataku i beznadziejnie beznadziejnym Smithem? Bo nie mielismy wartościowego zmiennika dla Rooneya i Sahy, który zresztą co rusz jest kontuzjowany. Jestem przekonany, że Saha w następnym sezonie conajmniej ze 2 razy 'umrze', więc nie pokładam w nim za wielkich nadzieji. Apropos młodzieży w United, kto z pokolenia Richardsonów jest wprowadzany sukcesywnie z minimalną chocby szansą na grę? Nikt. Mówie o naszych wychowankach, żeby nie było, że Pique przekreślam :wink:

[Obrazek: alzt5.jpg]
01-08-2007 13:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #78
 
Fokus napisał(a):Mówicie, że Ferguson postąpił dobrze?

Nie powiedziałem tak, ale uważam, że to była na pewno przemyślana decyzja. Uwierzcie mi, Ferguson to nie jest trener z pierwszej łapanki. Rossi to nie musiałby wcale grać w pierwszym zespole. Spójrzcie... na tournee co prawda przeciwko kitańcom, ale współpraca na linii Roo-Cris w ataku układała się dobrze. Na jedno skrzydło Nani, na drugie Giggs, a rezerwowy skrzydlowy - Eagles.

Fokus napisał(a):beznadziejnie beznadziejnym Smithem

Ciekawe jak grałby każdy z zawodników po prawie rocznej przerwie. To cud, że jeszcze gra, a Wy wymagacie cudów w pierwszym spotkaniu po powrocie.

Nie uważam, że strata Rossi'ego jest okrutną stratą, ale w przekroju całego sezonu może to wyjść jego brak.

Pozdrawiam.
01-08-2007 13:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fokus Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #79
 
Mates napisał(a):
Fokus napisał(a):Mówicie, że Ferguson postąpił dobrze?

Nie powiedziałem tak, ale uważam, że to była na pewno przemyślana decyzja. Uwierzcie mi, Ferguson to nie jest trener z pierwszej łapanki. Rossi to nie musiałby wcale grać w pierwszym zespole. Spójrzcie... na tournee co prawda przeciwko kitańcom, ale współpraca na linii Roo-Cris w ataku układała się dobrze. Na jedno skrzydło Nani, na drugie Giggs, a rezerwowy skrzydlowy - Eagles.

Fokus napisał(a):beznadziejnie beznadziejnym Smithem

Ciekawe jak grałby każdy z zawodników po prawie rocznej przerwie. To cud, że jeszcze gra, a Wy wymagacie cudów w pierwszym spotkaniu po powrocie.

Nie uważam, że strata Rossi'ego jest okrutną stratą, ale w przekroju całego sezonu może to wyjść jego brak.

Pozdrawiam.

Zacznę od tego, że Ronaldo jest zwyczajnie zbyt kreatywnym zawodnikiem aby miał grac w ataku :wink: A skończe na tym, że nie zauważyłem obniżki formy Smitha po kontuzji, aniżeli tego, który 'zahcwycał' nas przed urazem. Smith miał dobry okres jak w kilku spotkaniach był próbowany na DM. Dobrze pogrywał wtedy z Chelsea i Spurs- zsotał wybrany w tych meczach MOTM. W ataku jest tak cienki, że szkoda wogóle pisac. Brak instynktu strzelckiego, kiedy trzeba podawac pilke on strzela i na odwrót. Zresztą, czy on w jakimkolwiek sezonie strzelił ponad 10 bramek?

Edit Kuba_^^: Na przyszlosc korzystaj w 'cytowania selektywnego' Wink
01-08-2007 13:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #80
 
Fokus napisał(a):Zresztą, czy on w jakimkolwiek sezonie strzelił ponad 10 bramek?

W pierwszym sezonie strzelił 10 bramek, a w drugim już grał na DM, więc czego od niego wymagać? Ale dobra, to temat o Rossim.

Właśnie pojawiła się informacja, że, tak jak przewidywałem, to Rossi chciał odejść, bo chciał grać w pierwszym składzie. Tego Ferguson mu nie mógł zapewnić, zważywszy na to, że ma przyjść Tevez, a jest jeszcze chociażby Saha. Na pewno w tym sezonie nie mógł być od razu zawodnikiem pierwszego składu, a że nie chciał o to walczyć... Więc nie zwalajcie wszystkiego na Fergusona, bo wina leży po obu stronach. Rossi miał w tym sezonie dostać szansę na wykazanie się w United. Wolał pójść do Villarreal.

Jest jednak bardzo dobra wiadomość - Rossi ma klauzulę w kontrakcie, dzięki której United może go odkupić. Coś w stylu pierwokupu. Tylko czy wtedy Diabły będą go jeszcze chciały, skoro się "zdygał"... Mam jednak nadzieję, że jeżeli w Hiszpanii jego talent się rozwinie to i on będzie chciał wrócić do Manchesteru i klub będzie go chciał.
01-08-2007 14:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #81
 
Pejter napisał(a):Jest jednak bardzo dobra wiadomość - Rossi ma klauzulę w kontrakcie, dzięki której United może go odkupić. Coś w stylu pierwokupu

To jedyna pozytywna wiadomosc tego transferu,tyle że jesli bedzie dobrze sobie radzil to jego cena wzrosnie (patrzcie Forlan) ,jesli tak bardzo chcial regularnie grac to mozna go bylo wypozyczyc na ten jeszcze jeden sezon...
01-08-2007 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #82
 
Zobaczymy, co bedzie w przyszlosci, czy bedzie jeszcze potrzeba sciagnac Rossi'ego do UNITED. Zreszta jestem ciekaw jak poradzi sobie w Villarreal, bo Primera Division jest mu zupelnie obca liga. Jesli Gio bedzie sie tam prezentowal dobrze no to bedzie mozna rozwazyc mozliwosc sprowadzenia go na Old Trafford, choc uwazam, ze Diably beda mialy zawsze takich napastnikow, ktorzy beda lepsi od Wlocha i to oni beda mieli miejsce w pierwszym skladzie.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
01-08-2007 14:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #83
 
Mates napisał(a):Rossiemu na pewno poniekąd zabrakło "jaj", bo by tak łatwo się nie poddał. Poprosiłby Alexa by dał mu szansę, jeszcze jeden sezon. Myślicie, że gdyby nie takie "pogawędki" w klubie byłby nadal Fletcher czy O'Shea, którzy de facto dopiero w poprzednim sezonie pokazali jak są ważnymi piłkarzami.

Zabrakło, zabrakło. Sam w ogóle nie komentował w prasie swojej przyszłości i ten czynnik też mógł swoje zrobić. Jednak czasu nie cofniemy i Rossi na chwilę obecną jest zawodnikiem Villarealu, a następny rok będzie dla niego sezonem prawdy.

I nie róbcie z Fergusona potwora, dobrze Mates to zaznaczył. Gdzie tu porównywać Pique i Rossiego? Obaj grają na zupełnie innych pozycjach, które są w United mniej lub bardziej oblegane. W ataku jest tłok, a oliwy do ognia dolewa ewentualny transfer Teveza - do tego miejsca jest tylko jedno, bo pozycja Rooneya jest niezagrożona. W obronie - poza Ferdinandem - nigdy nie dokonywaliśmy jakichś nadzwyczaj kosztownych zakupów i wszyscy mają również to na względzie, stąd przyszłość Pique czy Evansa rysuje się bardziej kolorowo, zważywszy także na fakt, że Neville'owi, Ferdinandowi czy Vidicowi lata lecą...

Sprawdzi się w Hiszpanii, będzie można go ściągnąć z powrotem. Jeśli natomiast nie pokaże nic wartego uwagi, to po raz kolejny wyjdzie na jawa "nos" trenerski Fergusona.

capo di tutti capi

MUSC PL
01-08-2007 15:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #84
 
Kuba_^^ napisał(a):choc uwazam, ze Diably beda mialy zawsze takich napastnikow, ktorzy beda lepsi od Wlocha i to oni beda mieli miejsce w pierwszym skladzie

Tak tylko na tych lepszych trzeba sypac grubą kase,do tego żeby zdobywac trofea to bardzo ważną role odgrywa ławka rezerwowych bo są takie rzeczy jak kontuzje ,zawieszenia czy brak formy ,a na zmiennika Rossi nadawał sie w sam raz!
01-08-2007 16:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #85
 
Skull napisał(a):Tak tylko na tych lepszych trzeba sypac grubą kase,do tego żeby zdobywac trofea to bardzo ważną role odgrywa ławka rezerwowych bo są takie rzeczy jak kontuzje ,zawieszenia czy brak formy ,a na zmiennika Rossi nadawał sie w sam raz!

Jest tylko jedna kwestia wątpliwa. Sam Rossi chciał grać regularnie, rola zmiennika, którą proponował mu Sir Alex, Włochowi po prostu nie odpowiadała. Stąd niebawem przeprowadza się do Hiszpanii. Czy jego brak okaże się kluczowy w następnym sezonie? Nie sądzę, ale wszystko wyjdzie w praniu. Też czuję lekki niedosyt, jednak kupno Teveza diametralnie zmieniłoby moje poglądy na temat obecnego ataku UNITED.

capo di tutti capi

MUSC PL
01-08-2007 16:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #86
 
Skull napisał(a):a na zmiennika Rossi nadawał sie w sam raz!

Sam nie wiem... Przypomnijcie sobie jego debiut w Premiership, bramka... Ale... Potem nie grał już kompletnie nic, po prostu asystował na boisku, został wypożyczony do Parmy, pokazał się z dobrej strony, ale czy to na pewno tyle, by ułożyć na barkach tak młodego zawodnika tak wielką odpowiedzialność? Ławka rezerwowych w Manchesterze United to nie łatwe zadanie, a jeśli zawodnik sam chciał odejść, znaczy, że nie chciał walczyć. Wcale nie jest powiedziane, że Tevez do nas dołączy, a wtedy Rossi miał by na pewną większą szansę na pokazanie się.

Stchórzył i tyle...
Pozdrawiam.
01-08-2007 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #87
 
"Przespałem się" z tą informacją, głowa mi się "ochłodziła", zatem mogę spokojniej spojrzeć na transfer Gio. Wypowiedź Fergusona o tym, iż Rossi może wrócić do United, rzuca zupełnie inne światło na jego odejście. Akurat dla MUFC jest to rozwiązanie drogie - odkupienie Rossiego będzie pewnie kosztowało klub z 10 milionów funtów, ale finanse nie są tutaj najważniejsze. Nikt w klubie nie zaufał Giuseppe i to mnie najbardziej boli - przecież on nawet nie dostał poważniejszej szansy na grę - 5-6 meczów w krótkim odstępie czasu... Nie dostał nawet tego. Mimo mojej ogromnej sympatii do Włocha, ufam Fergusonowi. A zagrywka z klauzulą mówiącą o możliwości powrotu GR to spryt nad spryty. Wierzę w transfer Teveza, chociaż żal i pewne rozczarowanie pozostanie.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
01-08-2007 18:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #88
 
Rossi troszke stchorzyl, nie podjal sie wyzwania walki o pierwszy sklad w tak wielkim klubie, ale coz, to byl jego wybor. Chce po prostu grac w pierwszym skladzie, rozwijac swoje umiejetnosci. Ja tylko mam nadzieje, ze sprawa z Tevezem sie wyjasni po mysli i Argentynczyk dolaczy do UNITED, bo jesli nie, to sytuacja na napadzie bedzie troszke skomplikowana. Gdyby Carlitos nie dolaczyl do Diablow, Gio z pewnoscia mialby o wiele wiecej szans na pierwszy sklad :roll: To tylko gdybanie...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
01-08-2007 19:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #89
 
Mates napisał(a):Sam nie wiem... Przypomnijcie sobie jego debiut w Premiership, bramka... Ale... Potem nie grał już kompletnie nic,

W tym momencie przestalem czytac Twojego posta.

Klauzula ktora umozliwia powrot Rossiego do UNITED to czysty pic na wode. Juz widze jak go kiedys odkupujemy, totalne nieporozumienie, na miejscu Wlocha nie wracalbym na OT, gdy bylby w lepszej formie niz przed odejsciem.

Pieknie sie zrobi gdy Tevez do nas nie bedzie mogl dolaczyc tego lata...

Under The Boardwalk - United Warriors
01-08-2007 20:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #90
 
Wojtek3 napisał(a):Pieknie sie zrobi gdy Tevez do nas nie bedzie mogl dolaczyc tego lata...
Wtedy do ataku pojdzie chyba Ronaldo bo Smith jest slaby a Saha troche pogra i zlapie kontuzje. Moze nam brakowac Rossiego.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
01-08-2007 21:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości