Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #1021
Re: Transfery rywali w Premier League
Cepilek napisał(a):Ciekawi mnie czy gdybym nie rozreklamował na tym forum to narzekałbyś na jego transfer do Totków wspominając o naszej słabości...

Cytat:Nadal nie przyszedł następca Scholes'

Następcą Carricka jest Clev, w ostatnich dwóch meczach i na olimpiadzie gdzie liderował Brytyjczykom pokazał co potrafi. Czytałem rożne opinie i według wielu i według mnie po dwóch kolejkach to właśnie Tom jest najlepiej prezentującym się środkowym pomocnikiem razem z Yayami i Mopami. Statystyki też przemawiają za nim.

Czy środek złożony z Carricka Cleva i Kagawy wygląda źle? Sądzę że nie wiele gorzej o ile gorzej niż w City Nasri/Silva-De Jong Toure. A już na pewno lepiej niż w Chelsea gdzie póki Hazard czy Mata nie dostaną piłki gra wygląda chaotycznie a muszą się męczyć z Lampardem, Mikelem, Raulem.

Anderson Giggs i Scholes to także ciekawa ławka. Nie ma tak źle jak mówicie i nie będzie. Może i zastępcy dla Carricka brakuje ale w tym musi być jakiś plan. Anderson Cleverley nie wyglądali najgorzej jeśli chodzi o aspekty defensywne. W tych dwóch meczach to właśnie środek pola był naszą najsolidniejszą formacją pomijając bramkarza.

Jak byś uważnie śledził forum, wiedziałbyś, że od dłuższego czasu oczekuję, ze SAF wzmocni nasz środek pola, w którym zdecydowanie brakuje świeżej krwi. Mamy Carrick'a, który nie posiada konkurencji, mamy Andersona, który jest gruby i pewnie znów wyjdzie mu zaledwie pierwszy miesiąc dobrej gry, natomiast resztę przebimba, starego Scholes'a, dla którego będzie to ostatni sezon oraz który nie da rady grać w każdym meczu, tylko co dwa- trzy. Jest jeszcze Cleverley, który gra nieźle, ale nie wiemy, jak długo, nie wiemy, kiedy się znów połamie.

Reklamować transferu nie musiałeś, bo już wczoraj o nim wiedziałem.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
29-08-2012 20:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #1022
Re: Transfery rywali w Premier League
Jaroldz napisał(a):ale nie wiemy, jak długo, nie wiemy, kiedy się znów połamie.

A to musi się łamać?? Przecież poprzednią kontuzję to sprawił mu rywal bodajże z Boltonu, więc nie był to brak w jego przygotowaniu fizycznym.
Co do Dembele po prostu nie jestem przekonany, że to jest zawodnik, który może prezentować to co wszyscy niby widzą przez więcej niż jeden sezon. Zobaczymy co pokaże w Tottenhamie.

Jeżeli chodzi o Julio Cesara szkoda, że to nie był Artur Boruc, dobrze było by go zobaczyć na boiskach Premier League.
29-08-2012 21:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #1023
Re: Transfery rywali w Premier League
Wszędzie widzisz najgorsze strony, Clev z Andersonem muszą się połamać, Carrick też złapie coś a Scholes z Giggsem są za starzy, jak to brzmi Wink. Dostaliśmy Kagawę, Clev pokazuje na co go stać a stać na wiele, to naprawdę dużo. Sztab na pewno wie więcej od nas jakaś ewentualność musi mieć przygotowaną, wyobrażasz sobie żeby było inaczej?

Cytat:Jak byś uważnie śledził forum, wiedziałbyś, że od dłuższego czasu oczekuję, ze SAF wzmocni nasz środek pola

Co mam przez to rozumieć? Że to ma być powodem by robić ten transfer? Smile

Cytat:Reklamować transferu nie musiałeś, bo już wczoraj o nim wiedziałem.

Nie o to mi chodziło.

Jestem pewny że w lecie 2013 roku zawita do nas środkowy pomocnik, kupowanie połowy składu w jednym oknie nigdy nie kończy się dobrze w sezonie po nim następującym. Obecnie nie jest potrzebny na gwałt, naprawdę. Może rzeczywiście będzie to Mop (zawsze zapominam jak się pisze nazwisko Sad)
29-08-2012 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #1024
Re: Transfery rywali w Premier League
Czyli Mop to Fellaini? Bo się już zgubiłem. Inaczej, ten pan:
[Obrazek: f174cb466d6e35758c55914a3869c2ca.jpg] ?

Nazwisko nie jest tak trudne jak imię moim zdaniem. Marouane Fellaini. Toż to prawie jak stół z powyłamywanymi nogami. :-D
29-08-2012 22:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #1025
Re: Transfery rywali w Premier League
Hubercik napisał(a):Nie wiem skąd takie poruszenie tym zawodnikiem.

Może stąd, że w tamtym sezonie był czwartym najlepszym dryblerem w sezonie(jedyny środkowy tak wysoko w tym zestawieniu), potrafi dobrze połączyć ofensywę z obowiązkami defensywnymi(w tamtym sezonie tylko Cabaye miał więcej przechwytów, dodatkowo wykonywał średnio 3 udane wślizgi na mecz). Dobra technika, niezła gra głową, świetna koordynacja, i wszechstronność. To był mój wymarzony transfer i jestem rozczarowany tym że zasilił Koguty. Na pewno będę się baczniej przyglądał Belgowi, w koncu mecze tottków oglądam częściej niż Fulham. Kto wie - może za 2 lata przeniesie się do Nas...? Wink

PS. Polecam krótki tekścik http://www.eplindex.com/17781/cottagers ... lysis.html
30-08-2012 01:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #1026
Re: Transfery rywali w Premier League
Ja jestem przekonany, że Dembele jak się już zaaklimatyzuje to będzie wymiatał w Tottkach. Chyba że Wijasz-Bo-aż w ogóle położy tą drużynę, znaczy poustawia tak że nikt tam nie będzie dobrze grał. Swoją drogą, nie wiem czym sugerował się ten klub zatrudniając faceta, który kompletnie nie podołał prowadzeniu drużyny lepszej niż Tottki w EPL. Miał niby nabrać doświadczenia w ciągu kilku miesięcy na Stamford Bridge?... :plask: Nie mówię że to zły trener, ale potrzebuje więcej doświadczenia w Anglii żeby coś z niego było.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
30-08-2012 07:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #1027
Re: Transfery rywali w Premier League
Problem Boasa polega na tym że w Chelsea jak i w tych dwóch kolejkach próbuje grać coś do czego jego zespół się kadrowo średnio nadaje. Z prostego powodu że brakuje kogoś kto uporządkuje gre od tyłu, przez co wyglądać to może trochę chaotycznie póki piłki nie przejmie z przodu jakiś ciekawszy technik. Gdyby miał Modricia i w Chelsea i teraz na pewno to by wyglądało lepiej. Sandro i Parker dość średnio to potrafią, Lampard z Mikelem też. Dembele powinien dodać im płynności.
30-08-2012 13:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #1028
Re: Transfery rywali w Premier League
Dzisiaj WHU wypożycza Andy'ego Carrola, a za rok Newcastle zgłasza się do włodarzy LFC z propozycją kupna piłkarza za 700k funtów. LOL


Fan United od 1992 roku
30-08-2012 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #1029
Re: Transfery rywali w Premier League
Jako, że ostatni dzień okienka transferowego będzie dużo się działo. Na chwilę obecną potwierdzone:
De Jong z City do Milanu, Sinclair do City
Yoshida do Southampton
Oviedo do Evertonu
Richardson do Fulham
Park (ten z Arsenalu) na rok do Celty Vigo
Mbia, Granero do QPR
Bendtner w Juve (interes życia Tongue )
Magik środka pola naszych faworytów do spadku, Charlie Adam będzie pasował do drwali ze Stoke

Niepotwierdzony, ale prawdopodobny jest ten:
van der Vaart do HSV
31-08-2012 13:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #1030
Re: Transfery rywali w Premier League
No to mamy kilka ciekawych transferów w ostatniej chwili.

Tottki chyba sprowadzą Moutinho, w parze z Dembele będą mieli fajny środek, jeszcze chyba Lloris...
Liverpool opchnął Adama do Stoke
City opchnęło De Jonga do Milanu, a sprowadziło Maicona?! z Interu...
O co chodzi z City? Wygląda to tak jakby znowu kupowali, tylko dlatego że mają otwarte konto i mogą, trochę to wszystko dziwne. Może przestraszyli się Realu ?

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
31-08-2012 14:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #1031
Re: Transfery rywali w Premier League
Cytat:O co chodzi z City? Wygląda to tak jakby znowu kupowali, tylko dlatego że mają otwarte konto i mogą, trochę to wszystko dziwne

Z tego co czytałem wygląda na to że zwyczajnie przepisy w Anglii za bardzo im się dają we znaki. Chodzi o piłkarzy tam wychowanych, mieli ich zamało. Druga sparawa że prawdopodobnie i oni już nie za bardzo mogą udźwignąć tych tygodniówek(FFP?).
31-08-2012 16:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #1032
Re: Transfery rywali w Premier League
[Obrazek: article-2195901-14C220CD000005DC-39_468x302.jpg]

8-)

[Obrazek: article-2196275-14C5820D000005DC-805_468x286.jpg]

:plask:

Cytat:Pomocnik Marsylii Stephane Mbia przechodzi testy medyczne przed przejściem do Queens Park Rangers.

:!: :o

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
31-08-2012 19:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #1033
Re: Transfery rywali w Premier League
Naszła mnie taka myśl - skoro LFC poskąpiło kasy na Dempseya, to niech sobie w zamian sprowadzą Owena, biedny dalej bez klubu siedzi i twittuje cały dzień, by ktoś go w końcu zauważył.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
31-08-2012 22:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BeBaD Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #1034
Re: Transfery rywali w Premier League
QPR najbardziej zaimponowało transferami.
01-09-2012 12:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #1035
Re: Transfery rywali w Premier League
Hmm kończy się pewna epoka. Raz, że jutro Fergie zagra swój 1000 ligowy mecz. Dwa, że jeżeli transfer Llorisa się potwierdzi to Friedel w końcu usiądzie na ławce. Po około 300 spotkaniach z rzędu. To daje niewyobrażalną ilość 8 sezonów gry BEZ ANI JEDNEGO MECZU PRZERWY.

Szkoda, bo Amerykanin to wg mnie przynajmniej na wyspach bramkarz w top5 i broni bardzo solidnie i nie zdażają mu się WIELKIE klopsy. Nie wiem skąd ten pomysł transferu Llorisa, ale trochę przez ten transfer mniej lubię tego całego villasa-boasa. Takich rzeczy się nie robi takiemu zawodnikowi.

Chociaż zaraz będzie odpowiedź, że na boisku nie ma sentymentów. I chyba to zdanie powoduje, że piłka cieszy teraz w troche inny sposób niż kiedyś.
01-09-2012 12:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 27 gości