Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #1036
Re: Transfery rywali w Premier League
To Levy pociąga za sznurki, Lloris jest ruchem przyszłościowym. Teraz może mieć parę klopsów ale to jest absolutna czołówka bramkarzy i jego transfer jeśli nie już to w następnym sezonie się spłaci.

Kadrowo Tottki wyglądają lepiej od Chelsea, są bardziej zbalansowani a nie jak w Chelsea masa dobrych piłkarzy na jedną pozycje a w środku dziura. Oby Boas nie spalił tego.
01-09-2012 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #1037
Re: Transfery rywali w Premier League
Zgadzam się. To Tottenham wyszedł najlepiej na tym oknie. Owszem, sprzedali dwóch piłkarzy stanowiących o sile w zeszłym sezonie, ale za to załatali te dziury ze zdwojoną siłą. Za Modricia dostali taką kasę, że mogli sobie na to pozwolić. Lloris, Dempsey, Dembele, wcześniej Siggurdson to naprawdę dobre transfery.

Ciekawe transfery przeprowadziło także QPR. Wszyscy zawodnicy doświadczeni, pozwalający z łatwością (o ile się wkomponują i zaaklimatyzują) utrzymać się w lidze, bo widmo spadku zajrzało im głęboko w oczy po pierwszej kolejce.
01-09-2012 13:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
FanaticMU Offline
Member
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
Post: #1038
Re: Transfery rywali w Premier League
Po takich transferach w naszej lidze angielskiej bedzie jeszcze ciekawiej... Tylko czy menadżer Tottenhamu da sobie radę nawet z takim składem? Wink
01-09-2012 18:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #1039
Re: Transfery rywali w Premier League
Jeśli chodzi o Tottenham(który w ostatnich latach naprawdę polubiłem) to dobre ruchy, poza sprzedażą Van der Vaarta, to uważam za decyzję nietrafioną. O ile sprzedaż Modrica - wiadomo, on naciskał to zupełnie nie wiem co kierowało osobami które podjęły decyzję o sprzedaży Holendra.
A przed AVB wielki sprawdzian, jak nie da sobie rady w Spurs, to chyba tylko powrót do Portugalii mu zostanie.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
03-09-2012 07:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #1040
RE: Transfery rywali w Premier League
[Obrazek: boruc-signing148-382346_478x359.jpg]
W końcu Artur trafił do Premier League! Umowa do końca sezonu.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
22-09-2012 20:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #1041
RE: Transfery rywali w Premier League
Patrząc na to co robił Davis w meczu z nami jak kiepsko rozgrywał piłkę z obrońcami to przyda się Boruc, który te zagrania ma nogami dużo lepsze. Jestem ciekaw jego formy, no i niestety Southampton musi teraz zostać w Premiership bo jakoś nie wydaje mi się, żeby po sezonie ktoś go chciał, więc dobrze by było, żeby jego klub się utrzymał.
22-09-2012 21:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #1042
RE: Transfery rywali w Premier League
No to biedne wątroby piłkarzy Southampton...

A tak poważnie, to nigdy nie przepadałem za Borubarem, więc będzie przeze mnie przemawiać lekki sarkazm. Dziwnie się mu potoczyła kariera. Taki genialny bramkarz a ciągle ma problemy ze znalezieniem klubu i w końcu trafił do Premier League. Do beniaminka, który ma charakter a jednocześnie brakuje mu doświadczenia, żeby to przekładać na rezultaty. Czy Artur doda tego doświadczenia? Chyba nie, bo rywal na pozycji bramkarza jest jeszcze starszy. Szkoda mi Daviesa. Troszkę podobna sytuacja jak z Friedelem i Llorisem, ale oczywiście dużo mniejszego kalibru. Ja od pierwszego spotkania w sezonie kibicowałem Southampton, bo grają bardzo fajnie, ale nie łapią punktów. Dzisiaj zaliczyli swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie i oby to był dobry nawyk. Nie obchodzi mnie czy z Borucem czy bez.
22-09-2012 21:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #1043
RE: Transfery rywali w Premier League
A ja się stałem fanem Southampton bo Boruc to najlepszy polski bramkarz i z charakterem. Zawsze go ceniłem bardziej niż inne współczesne polskie gwiazdki,
22-09-2012 22:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #1044
RE: Transfery rywali w Premier League
Jak informuje Sky Sports, agenci Demby Ba dzisiaj wieczorem spotykają się z działaczami Chelsea i będą rozmawiać na temat przenosin napastnika Newcastle na Stamford Bridge.

Niezły transfer zrobiłaby Chelsea kupując Ba za zaledwie 7,5 mln funtów.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
30-12-2012 19:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #1045
RE: Transfery rywali w Premier League
Dla mnie gość przereklamowany i jeśli tam przejdzie, to kariery nie zrobi. Wspomnicie moje słowa Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
30-12-2012 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #1046
RE: Transfery rywali w Premier League
Boruc jeden z najbardziej przereklamowanych piłkarzy* ostatnich lat. Jego poziom pokazuje to, że ma problem z załapaniem się na ławkę w Southampton. A niektórzy go widzieli w 2008 roku w Barcelonie, lol.

Co do Demby Ba to nie zgadzam się. Jest dobrym napastnikiem, 8 baniek to okazyjna cena ale zgadzam się z RedLucasem - nie sądzę, żeby zrobił tam karierę.

*polskich
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-12-2012 21:50 przez Under.)
30-12-2012 21:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1047
RE: Transfery rywali w Premier League
Cytat:Daniel Sturridge został piłkarzem Liverpoolu
Po udanym wypożyczeniu w Boltonie wydawało się, że będzie z niego świetny grajek. Później przyszła zniżka formy i ławka. Jak na Liverpool to ciekawy transfer. Mówi się, że dali za niego 12 mln funtów.



Mój Blog: Pod presją czasu
02-01-2013 17:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #1048
RE: Transfery rywali w Premier League
RedLucas napisał(a):Dla mnie gość przereklamowany
Problemem Chelsea jest, że aktualnie w napadzie też mają przereklamowanego i przepłaconego grajka Tongue
Foster napisał(a):
Cytat:Daniel Sturridge został piłkarzem Liverpoolu
Jak na Liverpool to ciekawy transfer.
Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że w ataku był Suarez i długo, długo nic.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
02-01-2013 17:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #1049
RE: Transfery rywali w Premier League
Dla mnie Sturridge to przeciętniak. Jak Chelsea weźmie teraz Ba za 7 to zrobią złoty interes.
02-01-2013 19:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #1050
RE: Transfery rywali w Premier League
Złoty interes owszem, ale mi najzwyczajniej w świecie żal Srok. Musieli wypuścić znakomitego grajka za śmieszne pieniądze, które w dodatku rozejdą się jeszcze na prowizję dla wszelakich agentów i samego piłkarza. No ale cóż, ktoś widać za mało w FM'a grał i się jeszcze nie nauczył, że klauzule transferowe, szczególnie te dot. kwoty sprzedaży, to zło.

A co do Liverpoolu, to w West Hamie już pewnie szykują szafke dla Sturridgea, zaraz obok tej należącej do Carolla. Tyle powiem.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
02-01-2013 19:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości