Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #1051
RE: Transfery rywali w Premier League
Podobno Newcastle sprowadzi Odemwinge z WBA, żeby zastąpić Dembę Ba, to jednak nie jest ten sam kaliber zawodnika. Sturridge w Liverpoolu może odżyć, choć raczej nie od razu. Nie zgadzam się, że gość jest przereklamowany. Chelsea po prostu, nie jest klubem piłkarskim tylko prostytutką Ambarmowicza i nie jest w stanie wprowadzać młodych zawodników do składu, jedyne co im się udaje to kupowanie gotowych produktów. Poza tym Torres kaleczył bardziej okrutnie od Sturridga, który zgubił gdzieś formę, ale grał bo przecież miał metkę 50 milionów. Daniel to dobry napastnik i dobrze, że uciekł z tego klubu! tylko nie wiem czy obrał dobry kierunek, ale to się jeszcze okaże. W Liverpoolu przynajmniej ma zagwarantowane, że będzie dużo grał, a to generalnie najważniejsze. Ba to właściwie sprawdzona marka, myślę że da sobie radę u Smerfów.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-01-2013 20:08 przez Silvan.)
02-01-2013 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #1052
RE: Transfery rywali w Premier League
Z 7 milionów aż 3 mają trafić do Newcastle. Pazery z tych agentów. Mam wrażenie, że w przypadku Chelsea to zaledwie uzupełnienie składu a w przypadku Liverpooolu... No cóż. Już im niewiele pomoże. Transfer z serii tych desperackich.

Ciekawe też czy transfer Demby do Chelsea przekreśla te spekulacje o Falcao. W przypadku Abramowicza nie jestem taki pewien.
02-01-2013 20:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #1053
RE: Transfery rywali w Premier League
allfanmu napisał(a):Ciekawe też czy transfer Demby do Chelsea przekreśla te spekulacje o Falcao. W przypadku Abramowicza nie jestem taki pewien.

Też się nad tym zastanawiałem, ale Atletico zwyczajnie nie zgodzi się na sprzedaż Falcao w trakcie sezonu, w którym są w stanie wepchnąć się pomiędzy Barcelonę, a Real. Jednak w lecie już raczej nie uda im się utrzymać takiego zawodnika, moim zdaniem koniec końców wyląduje w Chelsea.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-01-2013 20:40 przez Silvan.)
02-01-2013 20:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #1054
RE: Transfery rywali w Premier League
Cytat:że klauzule transferowe, szczególnie te dot. kwoty sprzedaży, to zło.

Chyba, że takie jak w Hiszpanii Big Grin
02-01-2013 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #1055
RE: Transfery rywali w Premier League
Z potwierdzonych:
Chamakh do West Hamu (i tu się zgadza - kolejny w lesie), ale także Joe Cole (z kim on będzie grał?).
Holtby z Schalke do Tottenhamu, ale nie teraz tylko od lata.
Potwierdzone także od dawna znane Debuchy do Newcastle a do Chelsea Ba.
Z mniej ważnych Ben Haim do QPR (tonący brzytwy się chwyta - nie wiem na co im Izraelczyk) oraz Espinoza do Wigan z MLS.
04-01-2013 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #1056
RE: Transfery rywali w Premier League
W WHU to jeszcze w lecie zrobią miejsce Downingowi Big Grin

Gdzie jest Groszek?
04-01-2013 23:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #1057
RE: Transfery rywali w Premier League
Przy zachowaniu proporcji oczywiście - to te transfery WHU(Cole, Chamakh) i QPR(Ben Haim, Granero i paru innych letnich) przypomina mi trochę Odrę Wodzisław.
04-01-2013 23:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #1058
RE: Transfery rywali w Premier League
Sie nie martwcie o Newcastle, odszedł Carroll wynaleźli Cisse, Cisse złapał kontuzję to z rękawa wyciągnęli Dembe Ba - zaraz znajdą kolejnego fenomenalnego napastnika Wink Chociaż fakt, że ta klauzula to jakieś nieporozumienie. No, ale na Carrollu zrobili biznes życia to teraz wszystko się wyrównało, jak zawsze w naturze.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
05-01-2013 01:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #1059
RE: Transfery rywali w Premier League
Lasq napisał(a):Sie nie martwcie o Newcastle, odszedł Carroll wynaleźli Cisse, Cisse złapał kontuzję to z rękawa wyciągnęli Dembe Ba - zaraz znajdą kolejnego fenomenalnego napastnika

Chyba na odwrót z tym Cisse i Ba Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
05-01-2013 07:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #1060
RE: Transfery rywali w Premier League
Sprzedaż Demby Ba może pomóc Cisse odbudować formę. Ostatnimi czasy to Ba był centralną postacią pierwszej linii "Srok", a Cisse stał raczej z boku. Teraz odpowiedzialność za zdobywanie bramek przejdzie na barki Cisse. No chyba, że niezniszczalny Ameobi złapie życiową formę Smile

A Demba Ba w Chelsea? Jakoś mi się to nie widzi. Gdzie w ogóle miejsce w składzie dla niego? Chelsea przecież nie zacznie grać dwójką napastników. Gdzie wtedy miejsce dla Oscara, Hazarda czy Maty, którzy czują się najlepiej grając za plecami napastnika? A chyba nikt nie wierzy w to, że Benitez przestanie stawiać na Torresa. Transfer za niewielkie, jak na standardy Chelsea, pieniądze. Napastnika i tak musieli sprowadzić, bo Torres nie miał konkurencji. Myślę, że to niezły interes (choć podobno cały transfer ma kosztować dużo więcej, doliczając prowizje dla agentów), bo i Torres poczuje oddech na plecach i w razie co będą mieli solidnego gracza na pozycji napastnika. Ale tak na dobrą sprawę, czy ktoś wierzy, że Demba Ba jest w stanie wygryźć Hiszpana i na stałe zagościć w pierwszym składzie? Szczerze wątpię. Bliżej mu raczej do klocków w stylu Darrena Benta czy Carltona Cole'a niż do ligowej czołówki napastników.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
05-01-2013 11:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #1061
RE: Transfery rywali w Premier League
Ponoć szef Sevilli przyleciał do Londynu negocjować transfer Negredo do Spurs... Ciekawe.

Gdzie jest Groszek?
10-01-2013 18:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #1062
RE: Transfery rywali w Premier League
Adebayor wyjedzie na PNA, więc to rozsądny transfer.
A w Sevilli Negredo zastąpi Teodorczyk! Przynajmniej jeśli czyta się GW Wink
10-01-2013 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #1063
RE: Transfery rywali w Premier League
Undermine napisał(a):GW
Jak się czyta Gówno Wyborcze to raczej tylko, żeby się pośmiać a nie, żeby było tam coś realnego.
11-01-2013 00:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #1064
RE: Transfery rywali w Premier League
Dlatego między innymi tak a nie inaczej sformułowałem tego posta
11-01-2013 11:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #1065
RE: Transfery rywali w Premier League
A tymczasem Ba może mieć następcę. Jak podaje Sky Sports za prezydentem Olympique Marsylia, kwota za Loica Remy`ego została ustalona i francuz ma zielone światło na rozmowy kontraktowe z Newcastle. Dobry wybór.
13-01-2013 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości