Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premier League 2008/09
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #106
Re: Premier League 08/09
Cytat:Cały czas wywyższacie się, używając zwrotów "loserpool" czy pisząc nazwę klubu, bądź też samych zawodników (w tym wypadku Gerrarda) z małej litery.

Wejdź na lfc.pl/forum i znajdź mi odniesienie do United nienapisane z małej litery lub nieprzemienione na "muły".

Wiem, że usprawiedliwienie w stylu "inni też tak robią" jest głupie.

Dla mnie taka napinka wogóle jest bezsensowna i dziecinna, kiedyś juz o tym pisałem.

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
08-08-2008 06:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #107
Re: Premier League 08/09
Tadam tadam tadam
teraz zabiera głos 'fanka United', która ma niecałe 16 lat więc zalicza sie do osób:
*kochających Ronaldo
*kibicujących United bo są obecnie najlepsi (choć i tak tacy nie są)
*czytających Bravo Sport i bazujących swoje zdanie właśnie na tym pisemku
I nie wiem jeszcze do ja jakich... w każdym bądź razie jestem sezonowcem a jak LFC w końcu wygra ligę to obiecuje, że zapałam miłością do Beniteza i całej spółki.

Zacznijmy od początku.
W Internecie zazwyczaj szaleją osoby w wieku 12-20 lat. Bynajmniej na forach tego typu. Akurat na Redcafe jest wiele starszych osób, przez co poziom wypowiedzi ma odpowiedni poziom i to jest tutaj wyjątkowe i cieszy, nie chce odbierać nic osobą młodszym, w moim wieku no ale w końcu my jesteśmy dzieci więc w obliczu 'starych i wiernych' głosu nie mamy.
Każdy fan od czegoś zaczyna, każdy zaczyna w innym wieku. Jedni z mlekiem matki inni przez Bravo Sport, przypomnij sobie o drogi fanie LFC jak ty zacząłeś? Dostałeś koszulke? Czy może Live odniosło wtedy jakiś znaczący sukces?
teraz to wszystko jest przesadzone właśnie przez internet, gdzie dzieciaki w wieku 12 lat zaczynają juz utożsamiać się z danym klubem, z wielu różnych powodów. W United na dzień dzisiejszy jest to Ronaldo, kiedyś był Becks i potrójna korona, ale wtedy nikt po takim sukcesie nie siadał przed monitorem i nie wypowiadał się przed innymi. Stąd nie było wrażenia że tyle tych dzieci jest. Żaden odnoszący sukcesy klub sie od tego nie wymiga. To samo było w szeregach The Reds gdy grał tam Dudek no i gdy zdobyliście CL.

Kolejna sprawa.
Nienawiść między klubami to błędne koło. Potęguje sie to od pokoleń(był o tym ostatnio artykuł na redcafe) Walczenie z nią jest jak walka z wiatrakiem. To są głęboko zakorzenione spory. My ciągle powtarzamy że to wy zaczęliście i nie chcemy być wam dłużni, a wy ze nie będziecie biernie patrzeć na to jak my was wyśmiewamy. I jedni i drudzy przezywają się wzajemnie, obrażają i drwią. Jeśli sądzisz że jesteś w stanie to zmienić pisząc tutaj swoje zdanie to mówiąc wprost naiwny jesteś. I zauważ, że czepiając się nas sam nie jesteś lepszy, może i używasz składnych argumentów ale wychodzi na to samo, problemy między nami były są i będą, to nieuniknione.
osobiście nie raz wyśmiewałam LFC, jego kibiców Beniteza, ale nie były to słowa typu 'Benitez jest be i trzeba go ukamienować".

Kolejna sprawa.
Jesteśmy zazdrośni, a żebyś wiedział. każdy chce by jego klub był najlepszy i nie uwierzę że ciebie od środka nie ściskało jak Giggs podnosił puchar CL. Na dzień dzisiejszy udowodniliśmy wystarczająco że mamy najlepszy zespół w Europie i na myśl że LFC jest od nas lepsze pod względem ilości tytułów w Anglii mnie ściska od środka. Chcę byśmy jak najszybciej zdobyli te trofea i was prześcignęli, to zwykła sportowa rywalizacja.

Uważamy się za lepszych od innych.
Każdy kibic uważa się za lepszego od swojego wroga i przeciwnika. A my po zakończonym sezonie mamy do tego prawo. Co mamy jeszcze zrobić by w końcu ostatecznie wbić wszystkim do głów że nastała era Manchesteru United? Wygraliśmy Cl, obroniliśmy Lige, wygraliśmy rok temu tarcze wspólnoty i teraz ja obronimy zapewne, gramy o miano najlepszej drużyny na świecie, kilkoro naszych piłkarzy było w jedenastce sezonu i 2007roku, nasz piłkarz zostanie uznany najlepszym według FIFY, CO JESZCZE?!

a i na koniec. Nie oceniaj tak pochopnie osób. Mam niecałe 16 lat, a nigdy w życiu nie czytałam Bravo Sport, kibicuje United od 2006r, więc bardzo krótko, w dodatku jestem dziewczyną a nigdy nie zauroczyłam się Ronaldo. I to ty mnie obrażasz podciągając mnie pod stereotyp sezonowca i kochanki Ronaldo.

peace&love panowie :roll:

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
08-08-2008 09:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #108
Re: Premier League 08/09
fanLFC napisał(a):Jestem kibicem Liverpoolu od bardzo dawna i doskonale pamiętam lata świetności klubu. Fakt, ostatnio wygląda to dość kiepsko, ale pragnę przypomnieć, że Manchester również nie zdobył tytułu mistrzowskiego przez wiele, wiele lat, a przerwa ta była nawet większa niż obecna Liverpoolu.
Co to ma do rzeczy? Żaden klub nie byłby w stanie osiągać sukcesy przez około 100 lat. Zawsze jednym idzie lepiej, drugim gorzej, bo inaczej byłby syf. Pech, że teraz kolej na was. :lol:
fanLFC napisał(a):Przeglądając to forum, miałem nadzieję, że znajdą się tu normalni ludzie, którzy potrafią podyskutować na poziomie. Ale niestety zawiodłem się. Większość z Was wywyższa się i nie okazuje żadnego szacunku dla rywala, w szczególności LFC. Bardzo, ale to bardzo mnie to zabolało. Owszem, nie lubię MU i mówię to otwarcie, ale bez przesady - mam szacunek dla każdego klubu, w przeciwieństwie do Was. Cały czas wywyższacie się, używając zwrotów "loserpool" czy pisząc nazwę klubu, bądź też samych zawodników (w tym wypadku Gerrarda) z małej litery. Świadczy to głównie o Waszej kulturze oraz godności. Nie wiem, co Wam da takie napinanie się, ale prawdę mówiąc - wydaje mi się, że nic. Żaden z zagorzałych kibiców, który pojawia się regularnie na The Kop tego nie przeczyta, wątpię nawet, że czytają to polscy fani LFC.
Człowieku, czy jak tam Cie nazywają jakbyś nie zauważył jest to Manchester United forum . Więc dlaczego mielibyśmy pisać o LFC tylko same dobre rzeczy? Skoro to się nawet mija z celem. :lol: Hipkoryta. :roll:
fanLFC napisał(a):Pewną część kibiców, a może raczej "kibiców" Manchesteru, stanowią osoby w wieku 13-16 lat,
Jak w każdym innym klubie.
fanLFC napisał(a):Wystarczy jeden gorszy sezon MU i 1/4 kibiców już się wykrusza.
No i bardzo dobrze.
fanLFC napisał(a):Podobnie jest z takimi klubami jak Real Madryt, Barcelona FC czy AC Milan. Są to kluby dość często opisywane przez "Bravo Sporty", czyli jedynie źródło wiedzy tychże osób.
Nie piełdoł, bo o LFC swoimi czasy również było głośno.
fanLFC napisał(a):Poczytałem sobie również Waszego bloga i powiem, że momentami śmiać mi się chciało.
Dobrze, że się nie posikałeś.
fanLFC napisał(a):jesteśmy najbardziej utytułowani w Anglii
Do czasu koleżko.
fanLFC napisał(a):mamy najlepszych kibiców w kraju
Kto Ci to powiedział? :lol:
fanLFC napisał(a):Owszem, gdybyście byli prawdziwymi fanami Manchesteru moglibyście pałać taką nienawiścią w stosunku do nas,
Czyli tylko 'prawdziwi' kibice mogą was nienawidzić? Kul. 8-)
fanLFC napisał(a):Przyznam, że denerwuje mnie ostatnio ciągłe przegrywanie z Manchesterem, ale potrafię przyznać z godnością - wygrał lepszy.
No i przyzwyczajaj się do tego.

Kisia92 napisał(a):a jak LFC w końcu wygra ligę to obiecuje, że zapałam miłością do Beniteza i całej spółki.
Jeśli kiedyś w przyszłości cudem LFC wygra ligę, to na pewno nie pod wodzą Beniteza. :shock:
Kisia92 napisał(a):Czy może Live odniosło wtedy jakiś znaczący sukces?
Nie licz na to, że kolega ma 30 lat. :lol:
Kisia92 napisał(a):był o tym ostatnio artykuł na redcafe
Redlogu.
Kisia92 napisał(a):podciągając mnie pod stereotyp sezonowca i kochanki Ronaldo.
Ja tam bym się cieszył. :mrgreen:
08-08-2008 10:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fanLFC Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 0
Post: #109
Re: Premier League 08/09
Witam serdecznie. Na wstępie dodam, że nie będę odpisywał panu (choć wydaje mi się, że do tego określenia jeszcze dłuuuuuuga droga) mateksa, bo wydaje mi się, że z nim dyskusji poprowadzić nie można. Przeglądałem forum już wcześniej i jego post przekonał mnie, że nie warto z nim dyskutować. Zapraszam więc do dyskusji wszystkich pozostałych. Może przeniesiemy ją do innego tematu ? Tak by nie robić bałaganu.



Oskar napisał(a): Jasne, udowodniliście to na Heysel!
Zapomniałeś jeszcze o Hillsborough, ale być może nie znasz tej historii. Zresztą, jaki jest sens wracania do tego ? Chyba wiesz, co zdażyło się w Monachium w 1958 roku ? No i po co do tego wracać ? Również mógłbym napisać coś na ten temat (oczywiście w Twoim stylu), ale nie mam zamiaru dyskutować tutaj o tragediach, jakie spotkały kluby. No chyba, że Ciebie to naprawdę interesuje i lubisz pośmiać się z tego, co miało miejsce na Heysel czy Hillsborough.

Oskar napisał(a):Daj choć jeden przykład że ktoś tutaj tak napisał.
Nie mówię, że chodzi o Wasze forum.

sebos_krk napisał(a):A ja myślę, że fanowi LFC brakuje trochę dystansu. W tym poście wylewasz swoje żale tak naprawdę.

Skoro tak mówisz, pewnie tak jest.

sebos_krk napisał(a):Tak jest wszędzie, tego się nie zmieni. Najgorzej w ostatnich latach chyba było jednak z Chelsea.
Dzięki temu, że Liverpool nie wygrywa ligi, a w mediach nie huczy od plotek na temat 50-milionowych transferów - takich kibiców nie mamy zbyt wielu. I to jest plus Wink Jeśli ktoś ma wątpliwości, proszę przeglądnąć jakieś fora internetowe (oczywiście nie klubowe) i porównać liczbę kibiców LFC i MU.

sebos_krk napisał(a):Aczkolwiek tak samo jak Liverpool, tak i United ma dużą grupę wartościowych fanów oglądających wspólnie mecze w pubach, organizujących wyjazdy na Old Trafford, kibicujących zespołowi nie tylko dla konkretnego zawodnika itp.
Dokładnie tak.

sebos_krk napisał(a):To jest forum kibiców jednego klubu, tak samo zresztą jak redlog. Nie oczekuj tutaj peanów na cześć Liverpoolu. Środowisko kibiców rządzi się swoimi prawami, nie mów, że u was tak nie ma. U was United zawsze darzy się szacunkiem? G prawda. Wiem, że nie.
Nie zawsze, ale nie oznacza to, że nie mamy szacunku do Manchesteru United. Ja osobiście jestem przeciwnikiem napinania się czy wywyższania w Internecie.

sebos_krk napisał(a):Tu raczej widzę nawoływanie o zmianę tych kibicowskich przyzwyczajeń z twojej strony.
Nie mam zamiaru do niczego nawoływać.


sebos_krk napisał(a):Nas nic nie boli. My się cieszymy, że obecnie na topie jest MUFC. Jeśli już ktoś ma kompleksy to fani Liverpoolu w ostatnim czasie.
No to co da wyśmianie rywala w Internecie ? Jaki jest cel Waszych działań ? No bo chyba nie powiecie mi, że historia, bo prawda jest taka, że połowa z tych napinaczy nawet jej nie zna. Skoro Was nic nie boli, to skąd takie zachowanie ? Przecież to Liverpool ma kompleksy i raczej ich "kibice" powinni się tak zachowywać.

pawlo napisał(a):Witam fana lfc (ja zawsze pisze male litery, nie wazne czy pisze o lfc czy united). Mam nadzieje, ze wniesie troche innego punktu widzenia w to forum, a moderatorzy umiejetnie opanuja durne docinki w strone kibica innej druzyny. Sam udzielam sie na kilku forach innych druzyn i zazwyczaj jestem traktowany bardzo poprawnie, wiec miloby bylo jakbysmy my pokazali sie z podobnej strony.
Czytając te słowa jest mi naprawdę bardzo miło. Cieszę się, że ktoś powiedział coś pozytywnego, bo podejrzewam, że takich postów może być niewiele.

Cytat:Wejdź na lfc.pl/forum i znajdź mi odniesienie do United nienapisane z małej litery lub nieprzemienione na "muły".

Wiem, że usprawiedliwienie w stylu "inni też tak robią" jest głupie.

Dla mnie taka napinka wogóle jest bezsensowna i dziecinna, kiedyś juz o tym pisałem.
Uwierz mi, że przeglądając tematy na forum lfc.pl, można znaleźć wpisów, w których widnieje nazwa Waszego klubu. Mało tego, pisana jest dużą literą. Owszem, określenie "muły" także można tam spotkań, jednak chciałeś nazwę klubu z dużej litery. Co do ostatniej części Twojego wpisu, mam podobne zdanie na ten temat. Możecie powiedzieć, że skoro tak uważam, powinienem iść na forum LFC i tam zapytać, co daje taka napinka. Zauważcie, że tak zachowują się młodzi. Trudno znaleźć starsze osoby, u których można zauważyć takie zachowanie. Tak naprawdę większość tych napinaczy, to dzieciaki, które podłapią jakiś tekst i potem rzucają nim na prawo i na lewo.

Kisia92 napisał(a):ażdy fan od czegoś zaczyna, każdy zaczyna w innym wieku. Jedni z mlekiem matki inni przez Bravo Sport, przypomnij sobie o drogi fanie LFC jak ty zacząłeś? Dostałeś koszulke? Czy może Live odniosło wtedy jakiś znaczący sukces?
Porażka z Widzewem, to sukces raczej nie jest. Byłem na meczu Widzew - LFC w 1983 roku. I tak się zaczęło.

Kisia92 napisał(a):Jeśli sądzisz że jesteś w stanie to zmienić pisząc tutaj swoje zdanie to mówiąc wprost naiwny jesteś. I zauważ, że czepiając się nas sam nie jesteś lepszy, może i używasz składnych argumentów ale wychodzi na to samo, problemy między nami były są i będą, to nieuniknione.
Nie wiem czemu wśród Was panuje przekonanie, że chcę zmienić relacje między LFC a MU. Może po moim poprzednim wpisie tak to zabrzmiało, jednak zapewniam, że nie mam takiego zamiaru. Gdybym chciał to uczynić, położyłbym się pod Anfield w koszulce Manchesteru i powiedział, że chcę zgody między kibicami...

Powiedzcie mi jedynie, co daje takie napinanie się i słowne pojedynki w Internecie ? Przecież większość z tych napinaczy nigdy nie była na stadionie swojego ukochanego klubu, nie należy też do żadnego FC, nie bierze udział w zlotach.

Wypowiedź Lucasa skomentuje później. Choć podejrzewam, że będzie to co z użytkownikiem na literkę "m".
08-08-2008 10:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #110
Re: Premier League 08/09
Denerwuje mnie rozmowa o tej większości. Ja nie mam zamiaru odpowiadać za każdego internautę mieniącego się kibicem United. Mogę mówić tylko za siebie i tak też będę czynił. Nazwy klubów staram się pisać z dużej litery, a przekręcanie ich nazw uważam troszkę za dziecinne(chociażby przez swoje lenistwo łatwiej mi napisać np. LFC). W każdym razie do tego typu pierdół nie zwykłem przywiązywać uwagi. Już dużo bardziej kole mnie w oczy, jak rzekomo fan United pisze o swojej drużynie Manchester United, bądź co gorsza zakłada jeszcze serwis o takiej nazwie.

Nie zmienia to jednak faktu, że nie widzę w drobnych złośliwościach "zwaśnionych" kibiców niczego złego. U nas brakuje dystansu do tego typu rzeczy. Można uciekać się do pewnych uszczypliwości wobec drużyny, której kibicuje kumpel, a później iść z nim na piwo.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
08-08-2008 12:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ŁukaSsZ Offline
Member
***

Liczba postów: 101
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #111
Re: Premier League 08/09
mateksa napisał(a):No to chyba nie pozdrowiłeś z tej strony nikogo.
Pocałuj się w dupę. Wink

Mój szacunek dla rywali jest, mija zawsze podczas meczy United. Wtedy Gerrard nie jest zarąbistym zawodnikiem a Liverpoolską ciotą, Torres nie jest jednym z najlepszych napastników świata, a małym śmiesznym chłopcykiem, a Babel jest ciągle Babelem. 8-) Nie lubię Liverpoolu, nie lubię Chelsea, czy Arsenalu, ale staram się doceniać rywali, choć mimo wszystko uważam, że Liverpool nie zasługuje na uznawanie go za walczącego o tytuł. Smile

Jedni mają 3:0 inni mają YNWA. Wink
08-08-2008 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Figlarz Offline
Member
***

Liczba postów: 94
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #112
Re: Premier League 08/09
Sorry, że tak z offtopem wchodzę (chociaż z drugiej strony to wy offtopujecie, a ja piszę na temat Big Grin ), ale mam pytanko dla znających się ;>

Na której stacji telewizyjnej można zobaczyć WSZYSTKIE mecze Manchesteru United ?

Domyślam się, że może to być Sky Sports, ale nie jestem pewien i dlatego pytam ;>
08-08-2008 16:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #113
Re: Premier League 08/09
Figlarz napisał(a):Domyślam się, że może to być Sky Sports
Raczej nie tylko, bo nasze spotkania pokazuje również Setanta Sports.

http://www.premierleague.com/page/UKAnd ... 06,00.html
Tu z tego co gdzieś wyczytałem są spotkania, które będą w C+.


Fan United od 1992 roku
08-08-2008 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #114
Re: Premier League 08/09
To ja spróbuje jeszcze raz nawiązać dyskusje z kibicem Liverpoolu.

ŁukaSsZ napisał(a):Pocałuj się w dupę.
I co dalej? Instruuj.

A teraz do sedna.
fanLFC napisał(a):Pewną część kibiców, a może raczej "kibiców" Manchesteru, stanowią osoby w wieku 13-16 lat, którzy "kibicują" drużynie, bo ta jest na fali czy gra tam Ronaldo.
Czy to wina United? Przecież nie damy żadnych ograniczeń, ani wymogów jakie spełniać musi kibic United. Odnosimy sukcesy, to zdobywamy nowych fanów, część zostanie z nami jak przyjdą chude lata, a pozostali zmienia 'barwy'. Też tak zaczynałem, 2001 rok gdzieś i okres sukcesów United, Beckham pierwszy idol, wszystko jak w bajce. Potem 4 lata z dupy i jakoś trwam dalej przy MU.

Po finale LM, też was Liverpoolczyków się namnożyło, jak grzybów po deszczu. I co, rozpaczałeś z tego powodu? Wiec nie wiem czemu nas atakujesz tym argumentem. Odpowiesz teraz?

fanLFC napisał(a):Tak Was boli, to, że najbardziej utytułowanym klubem jest LFC ? Prawda jest taka, że właśnie przez to się tak napinacie.
No chyba logiczne, że chcielibyśmy być najbardziej utytułowana ekipą w kraju. Ale nie gadaj, ze tylko temu sie napinamy. Jak was kiedyś prześcigniemy w liczbie tryumfów w lidze, to napinka, nienawiść będzie przecież trwać nadal. Tak jak pawlo napisał: Historia.
fanLFC napisał(a):Czemu Wasza nienawiść nie jest tak wielka w stosunku do Chelsea czy Arsenalu ? Bo to kluby, które mają znacznie mniej osiągnięć na koncie i nie są w stanie zagrozić Manchesterowi w walce o miano tej najlepszej.
Chelsea przemilczmy, z wiadomych względów. Od 3-4 lat tak naprawdę trwa miedzy nami a The Blues rywalizacja, wcześniej może Chelsea z nami walczyła o mistrza czy tam 2-3 miejsce, ale raz na ileś tam lat(nie znam przebiegu każdego sezonu). A czemu wy nas bardziej nienawidzicie niż Tottenham?
fanLFC napisał(a):Tak naprawdę Wasze teksty są pisane po to, by wnieść na szczyt Manchester, a inne kluby zmieszać z błotem, ośmieszyć.
Przesadzasz. Jak chwalimy nasza obronę, mówiąc że jest lepsza to co to ma wspólnego z mieszaniem z błotem rywali i ich ośmieszaniem.
fanLFC napisał(a):Na innych stronach klubowych (nie tylko poświęconych LFC) prawie każdy powie, że Wasze teksty są pisane pod MU.
Jak szło to przysłowie? Widzisz drzazgę w czyimś oku a w swoim belki(poprawcie, jak źle Tongue ). A wy piszecie pod kogo na swoich blogach? Subiektywnie?
fanLFC napisał(a):gdybyście byli prawdziwymi fanami Manchesteru moglibyście pałać taką nienawiścią w stosunku do nas
A mógłbyś to rozwinąć. Tzn, ze jak mieszkam w Polsce i nie jeżdżę na OT co tydzień, to już nie jestem tym prawdziwym kibicem?

I teraz będzie wersal 8-)

Sorry jeśli cię uraziłem, twoje uczucia i takie tam. Mea culpa, za ostro było.

I jeszcze tylko tak na koniec. Nienawidzę Liverpoolu przed meczem, w czasie meczu i po meczu. Czemu? Historia to raz, a dwa sprawy osobiste. Z dupy tego nie wziąłem, ani nie poszłem za głosem ludu(czytaj kibiców United), który mówi tych nie lubimy, z tych sie śmiejemy.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
08-08-2008 17:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #115
Re: Premier League 08/09
fanLFC napisał(a):Chyba wiesz, co zdażyło się w Monachium w 1958 roku ? No i po co do tego wracać ? Również mógłbym napisać coś na ten temat (oczywiście w Twoim stylu), ale nie mam zamiaru dyskutować tutaj o tragediach, jakie spotkały kluby. No chyba, że Ciebie to naprawdę interesuje i lubisz pośmiać się z tego, co miało miejsce na Heysel czy Hillsborough.

Co ma Heysel z Monachium współnego oprócz tego że doszło do tragedii? Dla mnie to dwie inne sytuacji. 1958 r. - Tragiczny wypadek.

Heysel 1985 r. - Kibice-zwierzęta Liverpoolu wszczeli burdy i pozbawili życia wielu osób, którzy po prostu wybrali się na mecz, a nie na śmierć.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
08-08-2008 17:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #116
Re: Premier League 08/09
ŁukaSsZ napisał(a):meczy
Meczy to koza.
fanLFC napisał(a):Wypowiedź Lucasa skomentuje później.
Czekam z niecierpliwością.
fanLFC napisał(a):Powiedzcie mi jedynie, co daje takie napinanie się i słowne pojedynki w Internecie ?
Kto powiedział, że jest to napinka? Z mojej strony czysta riposta.
08-08-2008 17:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #117
Re: Premier League 08/09
A nie lepiej założyć odzielny temat dlaurażonych kibiców przeciwnych drużyn (głównie Liverpool, Chelsea), którzy nie mogą pojąć, że w futbolu liczy się zdobywanie bramek (głównie...)? Przez jednego ćwoka, oj przepraszam za nabijanie się z Loserpoolu, znów sorry, Liverpoolu (trudno jest nie przekręcać, biorąc pod uwagę Wasze ostatnie 'zabójcze' sezony), zrobiliśmy(cie) cholerny OT. Mamy tu gadać o tym czego spodziewamy się po nadchodzącym sezonie PL, a nie o żalach kibica LFC, bo jego drużyna nie potrafi od 18-tu lat wygrać ligii.

fanLFC -- po jaką cholerę przyszedłeś tu na forum. Żeby się owyżalać, zwrócić na siebie uwagę? aktycznie na forach LFC trudno z kimkolwiek nawiązać normalną rozmowę (o czym podobno marzysz), ale tutaj też jej nie nawiążesz, jeśli na siłę będziesz próbował dociec, czemu nie lubimy Twojego favourite zespołu. Nie przekonasz fana żurku, żeby jadł pizzę, jeśli ten jej nie lubi i na odwrót. To tak jakbyś dyskutował, dlaczego ty wolisz kolor niebieski od czerwonego. Przecież niebieski nie jest czerwony, a czerwony jest fajniejszy...
No sorry, ale tak ta rozmowa wygląda. Zrobiliście tu zajebisty śmietnik. Nie ma co zaprzeczać, jeśli pytanie odnośnie transmisji meczów z następnego sezonu wygląda w temacie "Premier League 08/09", jakby było z całkowicie innej bajki.

Ja nie chcę wdzierać się w żadne dyskusje nie na temat najbliższego sezonu tutaj, bo byłbym strasznym hipokrytą. na PW odnoście tego posta też raczej nie odpisze, bo co miałem do powiedzenia, to napisałem.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
08-08-2008 17:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Figlarz Offline
Member
***

Liczba postów: 94
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #118
Re: Premier League 08/09
Dobrze prawi, polać mu !!!

Ale na poważnie - mnie też zaczyna wkurwiać ten DUŻY offtop. Teraz wszystko powinien zakończyć mod, usuwając te posty (łącznie z tym, który piszę) i karając warnem offtopowiczów (ja do nich nie należęBig Grin )...

Btw - myślicie. że bracia Da Silva będą często grali w meczach PL ???
08-08-2008 18:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #119
Re: Premier League 08/09
Figlarz -- Rafael od czasu do zcasu na ławkę będzie się łapał, a i kilka występów w meczach, gdzie wynik będzie nieważny załapie.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
08-08-2008 18:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #120
Re: Premier League 08/09
maju1309 napisał(a):gdzie wynik będzie nieważny
:shock: Gramy takie mecz?

Chyba, że w 37 bądź w 38 kolejce.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
08-08-2008 18:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości