Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wygląd strony
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #106
 
Ciampel napisał(a):Prace trwają pełną parę, mamy nadzieję, że się nie zawiedziecie. Z pewnością na początku głosy będą podzielone, ale z czasem każdy się przyzwyczai, zresztą w moim odczuciu liczy się głównie zawartość merytoryczna serwisu, a pod tym względem narzekać nie można.

Jesli bedzie to metamorfoza typu jak zmiana ostatnio baneru na gorze na stronie to darujcie sobie moze 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
21-07-2007 16:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #107
 
Wojtek3 napisał(a):Jesli bedzie to metamorfoza typu jak zmiana ostatnio baneru na gorze na stronie to darujcie sobie moze

A ty daruj sobie ironię, bo dobrze wiesz, że nie będzie to tego typu metamorfoza 8)
21-07-2007 17:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #108
 
Wojtuś, jak Ty kochasz wjeżdżać mi na ambicje 8)

Nie będzie to zmiana kosmetyczna, korekcie został poddany cały tuning strony, już nie zobaczymy straconych newsów, błędów z komentarzami czy innych tzw. bugów. Jak mówiłem wcześniej, na pewno wiele osób będzie narzekać, ale prawda jest taka, że tak widoczna zmiana przyciągnie do serwisu setki nowych użytkowników. Poza tym mam wrażenie, że już sporo czytelników podbieramy z DP czy MS, o czym świadczy liczba wejść mająca tendencję rosnącą.

capo di tutti capi

MUSC PL
21-07-2007 19:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #109
 
Czekam juz 4 lata na rozwoj serwisu i mam nadzieje, ze tym razem uda sie zrobic krok do przodu. Szkoda, ze bez mojej pomocy choc deklaruje sie do dzialu z plikami, zawsze moge cos podrzucic.

Wiem, ze latwo sie mowi, ale - zrobcie to tak, zeby bylo proste i schludne, zadnych bajerow, pierdol, ciekawostek w rogu itp pierdol. Prosty serwis, z boku pare odnosinkow do tabeli w sezonie, skladu, histrorii klubu i forum i tyle. Nabyc mnostwo redaktorow i prowadzic schludnie, pomoge Wam, no worries guys!

Czekam z niecierpliwoscia! :mrgreen:

Under The Boardwalk - United Warriors
21-07-2007 21:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #110
 
Będzie ok Wojtuś :wink:

Sam najlepiej wiesz, że każdy daje z siebie 100% Smile. W kwestii nowego serwisu podzielam - na początku wiele osób będzie na "nie", ale z czasem się przekonacie i ManUtd.pl na nowo będzie niepodzielnie królować w Polsce :mrgreen:

Cytat: Poza tym mam wrażenie, że już sporo czytelników podbieramy z DP czy MS, o czym świadczy liczba wejść mająca tendencję rosnącą.

A wiesz, że sam dzisiaj sobie tak myślałem Smile

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
25-07-2007 19:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
besty Offline
Member
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #111
 
'Czytelinków' z ms i dp? Dobry zart :wink:

Wojtek3 - hehe uciekinier zawital :lol:
29-07-2007 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mojo Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #112
 
Byłem raczej zwolennikiem poprzedniej szaty graficznej tej strony ale coż... tutaj admin decydujeSmile
28-08-2007 16:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #113
 
Nowy dizajn strony jest naprawdę przyjemny dla oka i bardzo funkcjonalny. Nareszcie poczyniliście spory krok naprzód Smile

Wciąż jednak martwi mnie ubogość działu z felietonami. Znacznie odbiegacie pod tym względem od innych serwisów...

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
07-12-2007 14:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Slayer Saves Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #114
Nowy Design
ManUtd.pl - Nowy Design

To jest moja wizja nowego wygladu strony ManUtd.pl
Jestem fanem Manchesteru of... jakis 10 lat. Czasami odwiedzam polskie strony o Manchester United, jest kilka stron ktore maja ladny design, ale jest tez ManUtd.pl, ktora (takie jest przynajmniej moje zdanie) jest swietna strona, ale chyba potrzbowalaby nwego wygladu. Wiec pomyslalem ze podziele sie moja wizja z innymi ludzmi.
To jest Wersja 1 (pierwsza) - szybka praca, przygotowanie tego layout'a nie zajelo mi duzo czasu. Nie wlozylem tez zbyt wielkiego wysilku w ten design, nadal uwazam ze kilka rzeczy musi byc zmienionych. nie ejstem profesjonalista, poprostu normalnym gosciem ktory nie jest za dobry w projektowaniu stron. I dlatego tez chcialbym uslyszec wasze opinie na temat tego projektu.
:arrow: Wysylajcie wasze sugestie, opinie i pomysly ne temat tego szablonu, mozecie mowic co powinienem zmienic.
Zakladam iz beda ludzie ktorym ten design sie podoba, beda i tacy co maja negatywna opinie na temat tego szablonu. Mile widziana konstruktywna krytyka. Idea



Glory Glory Man United!!
24-05-2008 05:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pier Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 37
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #115
 
Mi się ogolnie podoba, zmieniłbym tylko czcionki.
24-05-2008 07:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #116
 
Dziwię się, że kogoś jeszcze obchodzi los naszej strony, bo w ostatnim czasie po prostu kulejemy w każdym pojedynczym elemencie. Cóż mogę powiedzieć. Prace nad nowym designem są prowadzone, co prawda w tempie ślimaczym, ale za "grubą" kasę, więc, Slayer, miło, że się starasz, ale Twój projekt raczej nigdy nie ujrzy światła dziennego ze względów powyższych.

Sam lay całkiem diabelski (barwy), ale czcionka w ogóle nie komponuje z resztą. Innym kwestiom się raczej nie przyglądałem Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
24-05-2008 08:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Slayer Saves Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #117
 
Pier napisał(a):Mi się ogolnie podoba, zmieniłbym tylko czcionki.
No, tez tak myslalem zeby czcionki zmienic...

Ciampel napisał(a):Dziwię się, że kogoś jeszcze obchodzi los naszej strony, bo w ostatnim czasie po prostu kulejemy w każdym pojedynczym elemencie. Cóż mogę powiedzieć. Prace nad nowym designem są prowadzone, co prawda w tempie ślimaczym, ale za "grubą" kasę, więc, Slayer, miło, że się starasz, ale Twój projekt raczej nigdy nie ujrzy światła dziennego ze względów powyższych.

Sam lay całkiem diabelski (barwy), ale czcionka w ogóle nie komponuje z resztą. Innym kwestiom się raczej nie przyglądałem Wink

No coz, jak jest strona MU to warto ja wspierac...
To jest jeden z nielicznych takich web layout'ów jakie zrobilem, wiec ja jestm poprostu n00b... dobrze slyszec ze jakies tam prace sa prowadzone 8)
Mysle ze it tak cos z czcionka porobie, tak dla siebie, no i jakby co to wysle tu link do kolejnej pracy.

Dzieki za komentarze!
24-05-2008 09:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #118
 
Ciampel napisał(a):Dziwię się, że kogoś jeszcze obchodzi los naszej strony, bo w ostatnim czasie po prostu kulejemy w każdym pojedynczym elemencie

Oj, obchodzi, obchodzi i myślę, że każdy forumowicz chętnie pomógłby w czymś, w celu uatrakcyjnienia strony. Choćby w galerii zawodników :wink:

A co do projektu- według mnie całkiem sympatyczny. Rzeczywiście czcionki trzeba by zmienić, jednak sam lay naprawdę niezły. Pracuj dalej :wink:

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
24-05-2008 14:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #119
 
Slayer super sprawa, uderz z tym do Pejtera bo on zna sie na tych klockach, super robota Smile

Under The Boardwalk - United Warriors
24-05-2008 14:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #120
 
Mi się to nawet podoba :wink: Jeśli prowadzicie jakieś prace nad designem czy innymi rzeczami związanymi ze stroną to może warto przerobić to razem w grupie? W końcu to strona dla nas, dla fanów. Każdy mógłby jakoś pomóc, dać jakiś pomysł. Z chęcią pomógłbym zrobić jakąś galerie, uaktualnić działy i stworzyć śpiewnik co kiedyś był próbowany. Tylko jaki jes wasz problem, że wy nie możecie lub nie umiecie wrzucić tego na stronę?

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
24-05-2008 15:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości