Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Newsy transferowe
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #106
Re: Newsy transferowe
sebos_krk napisał(a):A dzisiaj angielskie media donoszą o tym, że Chelsea chce wydać 40mln funtów na Torresa. Czyżby to miał być następca Drogby?
Nie sądzę jednak, aby Liverpool miał zamiar się aż tak osłabiać, mimo iż oferta jest bardzo atrakcyjna.

Kupili zawodnika, ktory nie gral wlasciwie na tym poziomie, nie gral dla duzego klubu, nie wygral nic za 20 milionow funtow + niezly Garcia. Zaplacili mu jakies 6 milionow funtow w papierkach badz przelewami. Ogolnie wydali na niego jakies 32 miliony funtow. Myslisz, ze oplacaloby sie zaakceptowac 8-milionowy zysk rok pozniej, gdy wiemy juz, ze Torres sie nadaje i do Premiership, i do LM?

maju1309 napisał(a):Znajomi "The Specjal One", bez których nie wyobrażał sobie Chelsea:
Lampard
Terry
Drogba
Makelele (oznajmił, że zostaje na rok)
Cech

o ile transfer Lamparda wydaje siębyć kwestią czasu to nad resztąmożna polemizować. Drogba od dawna powtarza, że jest mu źle w Londynie odkąd nie ma tam Mourinho. Terry ma problem. Czy wybrać Chelsea, czy Mourinho. Mam dziwne przeczucie, że wybierze Chelsea (Mourinho nie może z Interu robić istnej Chelsea, a poza tym w Interze mają klasowych stoperów). Makelele, napisałem wyżej. Transfer Cecha raczej nierealny.

Terry nie ma zadnego problemu z wyborem klubu. Ma problem z wlasnym ego, ktore nakazuje mu myslec, ze jest wiekszy od klubu, ze jest alfa i omega Stamford Bridge. On zostanie w Chelsea i wyjdzie z jeszcze trzydziestoma osmioma glupimi pomyslami typu "bede managerem", "dostane pomnik", "zamiast stadionu bedzie olbrzymi John Terry".

//jest funkcja edit//miko

jestem barmanem na tym dancingu
02-07-2008 04:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #107
Re: Newsy transferowe
Isaksson w PSV, a niejaki Jonas 'Spiderman' Guttierez w Newcastle. WBA kupiła jakiegoś Gianni'ego Zuiverloona, ryzykują dużo bo w FM jest chujowy, wiec nie wiem na co oni liczą :roll:

Liverpool powoli wywozi złom z AR. Dzisiaj czy tam wczoraj pocisnęli Le Mans Le Talleca, szkoda bo talent ma wielki :lol: A nie wiecie co tam z Nunezem, Millorem czy Millerem(nie wiem czy tak się to pisze, ale chodzi mi o tego ze śmieszną twarzą, co to kiedyś takiego gola Arsenalowi strzelił w ostatnich sekundach)? Aaa był jeszcze Sinama-Pongole Kto to tam jeszcze przyjechał w ostatnich latach rozwijać talent?

No i Kokoszka celem transferowym Zenita, pojedzie kurwa podbijać Rosje <świr>

Aha i podobno Barry dostanie klapsa od O'Neilla, za jakiś tam wywiad.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
02-07-2008 16:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rudii Offline
Member
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #108
Re: Newsy transferowe
Cytat:A dzisiaj angielskie media donoszą o tym, że Chelsea chce wydać 40mln funtów na Torresa

Zwykła plotka wyssana z palca. Liverpool go nigdzie nie puści. Zresztą sam Torres nie będzie chciał odejść. Do Liverpoolu przyszedł rok temu, więce zdecydowanie za wcześnie żeby odchodzić. Pozatym pierwszy sezon miał na Anfield bardzo udany, więc tym bardziej nie wątpie żeby przeszedł do The Blues.
02-07-2008 23:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #109
Re: Newsy transferowe
mateksa - gra to jedno, a "real" to drugie. Jeśli się nie myle Zuiverloon występował w SC Heerenven ta? jeśli nie, to znaczy, że to ktoś z podobnym nazwiskiem, bo tym nazwiskiem podniecał się głównie Iwanow przy relacjach z meczów holenderskich.

Wczoraj, jak nigdy potwierdzono mnóstwo transferów. No, ale w końcu wczoraj był 2. lipca...
podam najważniejsze:
Tito w Legii
Jo w City
Alves w Barcy
Tomasson w Feyenoordzie

no i Wisła wreszcie jest bliska transferu na miarę LM: Mohamed Kallon, były gracz Interu i Monaco oraz Regginy, 84 gole na europejskich salonach. Szkoda, że ma 29 lat, więc nie będzie inwestycją na przyszłość, ale jest za to bardzo doświadczony. O kogoś takiego chodzi.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
03-07-2008 09:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #110
Re: Newsy transferowe
No to jak by doszło do tego transferu to było by to naprawdę dużo wzmocnienie. Mam nadzieje iż jeszcze kogoś ściągną. Może teraz uda im się Krzynówka z Wolfsburga wyciągnąć?

Kosowski nie wróci do Wisły, ponieważ: Oficjalna strona internetowa Apoelu Nikozja poinformowała, iż zawodnikiem klubu może zostać Kamil Kosowski, z którym uzgodniono już szczegóły kontraktu indywidualnego.

Jo - wydali na niego sporo kasy i już niedługo się okaże czy dobrze zrobili....

Tito - nie znam zawodnika. Najbardziej rozśmieszyło mnie to co TVP1 napisało na telegazecie: Defensywny pomocnik, który wyróżnia się bardzo dobrą grą głową... Big Grin



Mój Blog: Pod presją czasu
03-07-2008 10:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #111
Re: Newsy transferowe
maju1309 napisał(a):mateksa - gra to jedno, a "real" to drugie.
:lol: :lol: :lol: Serio?

Co do tego tego Kallona, to na ewentualną pierwszą rundę UEFA Wiśle starczy.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
03-07-2008 11:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #112
Re: Newsy transferowe
sports.pl napisał(a):Takiej kasy na transfery w klubie z Bułgarskiej nie było już od bardzo dawna. Przez tydzień Lech wydał więcej kasy niż przez poprzednie sześć lat, czyli od powrotu do ekstraklasy!
Lech kupił niedawno Bośniaka Semira Stilicia za 500 tys. euro, Kolumbijczyka Manuela Arboledę za 450 tys. euro i Roberta Lewandowskiego za 380 tys. euro. Do tego trzeba doliczyć Tomasza Bandrowskiego, który został definitywnie wykupiony za 300 tys. euro z Energie Cottbus. Razem 1,63 mln euro, czyli prawie 5,5 mln złotych!

Klub z Bułgarskiej jeszcze nigdy tak nie zaszalał na rynku transferowym. Ostatnio zaledwie w ciągu kilku dni wydał o dwa miliony złotych więcej, niż przez ostatnie kilka lat. Do tej pory rekordowym transferem było sprowadzenie za 1,3 mln zł Krzysztofa Gajtkowskiego.

No cóż, widać przygotowanie do eliminacji Smile Na następny sezon również.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
03-07-2008 12:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #113
Re: Newsy transferowe
Foster -- a czemu def pomocnik nie może dobrze grać głową ? Tongue Def pomocnik to zawodnik o tyle ofensywniejszy od stopera, że od czasu do czasu włączy się do akcji ofensywnej. Więc to tak jakbyś powiedział, że śmieszne jest, to, że stoper może grać dobrze głową xDD Chyba, że zdanie samo w sobie cię rozśmieszyło ;]

A Aragones oficjalnie w Fenerbahce! Aż mi sięwierzyćnei chciało, jak czytałem (transfery.info), bo to co mówili o nim w trakcie EURO traktowałem z przymróżeniem oka.

PRZECZYTAJCIE, bo ciekawe

A co do Lecha to podejżewam, że klub wreszcie wyszedł na prostą finansową. Przecież nikt nie ukrywał w momencie fuzji z Amicą, że jest ona po to, żeby uregulować sytuację finansową, bo Amica stała bardzo dobrze z finansami. W jekimś z ostatnich PS podawali budżety wszystkich klubów z Ekstraklasy w ostatnich kilku latach. Wyobraźcie sobie, że kilka lat temu budżet Lecha wynosił raptem 5 mln złotych! A zgadnijcie, który klub w ostatnich latach ma największy budżet. Nie, nie to nie Wisła... Legia Big Grin Budżet Wisły na ten sezon szacuje się na 35 milionów zł, a Legii na 45 ;]

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
03-07-2008 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #114
Re: Newsy transferowe
maju1309 napisał(a):Foster -- a czemu def pomocnik nie może dobrze grać głową ? Tongue Def pomocnik to zawodnik o tyle ofensywniejszy od stopera, że od czasu do czasu włączy się do akcji ofensywnej. Więc to tak jakbyś powiedział, że śmieszne jest, to, że stoper może grać dobrze głową xDD Chyba, że zdanie samo w sobie cię rozśmieszyło ;]

No i ja to potwierdzam, bo sam gram na tej pozycji od niedawna, a gra głową idzie mi całkiem nieźle... Big Grin A klasa światowa to taki znak zapytania... Pirlo, Diarra, Fabregas, Makelele, Frings. Bardziej rzuty wolne.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
03-07-2008 18:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #115
Re: Newsy transferowe
paolo - też lubię grać jako def pomocnik, jednak z zasady gramy na małym boisku szkolnym i grywam, jako taki libero (dzisiaj w prof. futbolu takiej pozycji nie ma). Gra głową też nieźle, a wolne (nie chce się chwalić, chociaż chyba nie ma czym) z 35-tu metrów to niewielki problem. Jednak w żadnym klubie nie gram. Wg mnie strata czasu, bo mieszkam w małym mieście 90 km od W-wy, a skauting w naszym kraju jest tragiczny, więc szansa, że ktoś mnie wypatrzy jest niemal zerowa. Dodając, że w moim mieście drużyna gra w okręgówce szanse spadają do okrągłego zera. Ale to taki offtop.

http://transfery.info/news-full-7761.html , może to rozwiąże nasze problemy z przodu :?: Big Grin
Jednak niemal na pewno nie mamy co liczyć na vdV. http://transfery.info/news-full-7764.html , chociaż szczerze nie byłem zwolennikiem jego ew. transferu ;]

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
03-07-2008 18:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #116
Re: Newsy transferowe
maju1309 napisał(a):Jednak w żadnym klubie nie gram. Wg mnie strata czasu, bo mieszkam w małym mieście 90 km od W-wy, a skauting w naszym kraju jest tragiczny, więc szansa, że ktoś mnie wypatrzy jest niemal zerowa. Dodając, że w moim mieście drużyna gra w okręgówce szanse spadają do okrągłego zera. Ale to taki offtop.

Ja gram z kolegami w klubie jedynie w celu 'udowodnienia pobliskim miastom, że też potrafimy'. Niejedno już ośmieszyliśmy. A wybić się... W tym celu wyjechałbym do Niemiec, tam się opłaca grać nawet w III lidze.

Żeby nie było, że OT, to taką "sensację" wrzucę. http://www.transfery.info/news-full-7763.html IMO 75%, że to plotka.

Do tego:
Oficjalnie: Skerla w Jagiellonii i Oficjalnie: Domenech zostaje.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
03-07-2008 19:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woozi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #117
Re: Newsy transferowe
Cytat:Pomocnik Hamburger SV, Rafael van der Vaart, chciałby przenieść się do ligi hiszpańskiej i dołączyć do Realu Madryt lub FC Barcelona. Nad tymi klubami, włączając jeszcze włoski Juventus Turyn i angielskie Chelsea, Liverpool i Arsenal, Rafael rozważa w kontekście transferu.

Agent zawodnika powiedział dla dziennika The Sun, że van der Vaart nie opuścił jeszcze Hamburga, ponieważ "kocha ten klub", ale również dlatego, że Premier League nie jest wymarzonym kierunkiem Holendra i jeśli nie nadeszłaby inna oferta, wolałby pozostać w Niemczech.

- Rafael czeka, aż wielkie kluby, takie jak Real Madryt i FC Barcelona, zrobią jakiś ruch - dodał agent piłkarza. To bez wątpienia wyrażny znak dla dyrektorów sportowych obu drużyn, Predraga Mijatovicia i Txikiego Begiristaina.
05-07-2008 09:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
elmaggico Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #118
Re: Newsy transferowe
Van der Vart przypomniał o sobie podczas Euro, może trochę w cieniu Sneijdera , ale i tak grał znakomicie.
Pewnie czeka głównie na ofertę z Realu, aby mógł dołączyć do kolegów z kadry Big Grin
05-07-2008 09:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #119
Re: Newsy transferowe
woozi napisał(a):Chelsea, FC Barcelona, Real Madryt

Te kluby są chyba zainteresowane każdym lepszym zawodnikiem... Nie ma się co dziwić, że chcą też Van Der Vaarta.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
05-07-2008 16:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #120
Re: Newsy transferowe
Cytat: Mistrz Europy i król strzelców ligi hiszpańskiej Daniel Guiza przeszedł z RCD Mallorca do Fenerbahce Stambuł - ogłosił klub na oficjalnej stronie. Turecki klub zapłacił za 28-letniego napastnika 17,4 miliona euro.

Obecnie w Turcji piłkarze mają jak w raju. Widać, że znów myślą o zawojowaniu Champions League.
08-07-2008 19:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości