Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #106
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
panopticum napisał(a):Wiesz, to chodzi pewnie też o to, że nie lubimy jak gracze odchodzą z mniejszych klubów - gdzie się wypromowali - do większych. Zwłaszcza, jeśli drużynę tę darzy się sympatią, a tę do której przechodzi - nie. Z dobrem samego piłkarza ma to mniej wspólnego.

Oczywiście, ta zasada nie działa, kiedy ktoś chce przejść do nas.


Tzn. mnie się nie do końca o to rozchodzi. Smile Bardziej o to, że po prostu uważam, iż lepiej by zrobił czekając te pół sezonu czy nawet cały...
Zresztą nie jest tak, że nienawidzę Realu, a Borussie ubóstwiam. Wink O każdym młodym zawodniku, który nagle odnosi sukces grając w jakimś średniaku i któremu się zamarzyło iść do super klubu myślę to samo. Nie oszukujmy się- BVB jakimś mocarnym klubem w ostatnich latach nie było. Tak samo uważałem za głupie przejście Khediry po udanym mundialu do Realu, ale to już stare dzieje.
Chociaż tak jak napisałeś to na końcu: nie dotyczy to naszego klubu. 8-)

W każdym razie życzę Nuriemu powodzenia. 8-)


P.S. Można usunąć postawione piwo? Bo pojebało mi się i zamiast "cytuj" dałem piwo :plask:

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
10-05-2011 14:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kiryl11 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #107
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Milan po wygraniu mistrzostwa Włoch zaczyna szaleć na rynku transferowym. Potwierdził zakup dwóch obrońców, a mianowicie Taye Taiwo słynącego z atomowego uderzenia i doświadczonego Philippe Mexesa, który ma tworzyć pare stoperów wraz z Thiago Silvą. Byłym klubem reprezentanta Francji była Roma, a Nigeryjczyka Olympique Marsylia.

Prawde mówiąc to bardzo konkretnych transferów dokonali Rossoneri. Mexes uznana marka w europie. Taiwo jak dla mnie jeden z lepszych bocznych obrońców. Milan może nieźle namieszać w przyszłym sezonie w LM.
10-05-2011 15:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #108
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
No chyba sobie kpisz Smile Dla mnie obrona Milanu znowu będzie przeciętna, a Taiwo jest na podobnym poziomie co Abate czyli co najwyżej średnim. Mexes wyróżnia się chyba jedynie doświadczeniem.
10-05-2011 15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #109
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Dwa bardzo dobre transfery Milanu i- co najważniejsze- obaj zostali pozyskani za darmo :!:

Czytałem, że w ostatniej chwili Real zgłosił się po Taiwo, ale jego agent powiedział stanowcze "nie", gdyż były już piłkarz Marsylii chciał przejść na San Siro.

Mexes także będzie wielkim wzmocnieniem dla nowych mistrzów Włoch. O jego podpis starało się wiele klubów, a to Milan wygrał ten wyścig. Teraz władze czerwono- czarnych będą chciały pozyskać jeszcze jednego obrońcę oraz jakiegoś piłkarza do pomocy. Najprawdopodobniej będzie to Brazylijczyk Ganso, za którego będą musieli słono zapłacić. Mówi się o co najmniej 25 milionach euro.

Ciekawe też czy Milan zdecyduje się wykupić Ibrahimovicia :?:

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
10-05-2011 15:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rimas Offline
Member
***

Liczba postów: 99
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #110
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Z tego co wiem, musi Wink
10-05-2011 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #111
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Z tego co wiem to już to zrobił. Smile Tylko, że jest to wiadomość nie poparta dowodami. Zdałem się na słowo swojego kolegi z klasy. :?

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
10-05-2011 16:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #112
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
A nawet jeśliby nie musiał to Milan byłby głupi nie wykupując go.
Taiwo i Mexes to dobre transfery, za darmo i dobrzy grajkowie na lata.
10-05-2011 16:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #113
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Milan kupuje, ale też sprzedaje.

Cytat:Andrea Pirlo najprawdopodobniej przejdzie z AC Milan do Juventusu Turyn. Pomocnik, który spędził na San Siro ostatnie dziesięć sezonów, podpisał już ze "Starą Damą" kontrakt na trzy lata.

Agent 31-letniego piłkarza spotkał się w Turynie z przedstawicielami Juve i obie strony szybko doszły do porozumienia. Od dłuższego czasu spekulowano, czy ten transfer dojdzie do skutku i wygląda na to, że były piłkarz Interu i Brescii zmieni swojego pracodawcę.

Juventus, który na dwie kolejki przed końcem nie jest jeszcze pewien, czy w ogóle zagra w europejskich pucharach, szykuje duże wzmocnienia. Nie wiadomo także, czy z wypożyczenia wróci do Liverpoolu Alberto Aquilani.

sport.pl

Pirlo zawsze kojarzyłem z Milanem i nie powiem, dziwnie będzie się oglądać włoskiego pomocnika w koszulce Juventusu. Wprawdzie ostatnio nie grał w klubie z Mediolanu w pierwszym składzie, ale jednak co Pirlo to Pirlo. Czas pokaże, czy dobry ruch ze strony działaczy Rossonerich i Bianconerich.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
11-05-2011 14:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #114
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Cytat:Pomocnik Realu Madryt Lassana Diarra poważnie rozważa opuszczenie hiszpańskiego klubu, aby zwiększyć swoje szanse na znalezienie się w kadrze reprezentacji Francji na Euro 2012. Diarra w obecnym sezonie pełni głównie funkcję zmiennika Samiego Khediry i Xabiego Alonso. Ostatnio nie był brany pod uwagę przez selekcjonera Laurenta Blanca.

Jakby był do wzięcia za niską cenę, to można go brać do nas Smile

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
11-05-2011 14:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #115
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Zawodnik fajny, ale czy ja wiem, czy on jest nam potrzebny? A kupowanie w stylu "kupmy go, jest w promocji, ciul z tym, że na jego pozycji mamy Andersona, Carricka, Fletchera i Gibsona" jest bezsensowne. My powinniśmy rozejrzeć się za kimś pokroju Scholesa, żeby w niedalekiej przyszłości nie obudzić się z chujem w kaktusach.

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
11-05-2011 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
EsDe Offline
Member
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #116
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Akurat Lass jest graczem typu, którego nazywam "wczesnym Carrickiem". Potrafi pociągnąć do przodu, w dodatku świetnie radzi sobie w defensywie.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
11-05-2011 16:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #117
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
To prawda, ale w tym sezonie spuścił z tonu, co na pewno wiąże się z tym, że Jose woli Khedirę i Alonso. Zresztą, sam Lass nigdy nie był jakiś wybitny, a przecież z Realu chce odejść, bo siedzi na ławie. Jaka jest pewność, że u nas będzie grał częściej? Żadna.

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
11-05-2011 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #118
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Dokładnie. Zanim Lass przeszedł do Realu to wcześniej nic nadzwyczajnego nie miał. Później miał chwilowy wzrost formy, kiedy grał bardzo dobrze, ale później spuścił z tonu i teraz prezentuje się po prostu dobrze i nic więcej.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
11-05-2011 17:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rimas Offline
Member
***

Liczba postów: 99
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #119
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Po prostu dobrze... po prostu, a ty oczekujesz, że będzie grał super ultra mega zajebiście przez cały sezon? Abstrahując od tego, że zmiennik Fletchera nam w ogóle nie potrzebny, w ogóle...
11-05-2011 18:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomasson Offline
Member
***

Liczba postów: 207
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #120
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Mam nadzieję, że tego okienka nie prześpimy. Trzeba nabyć jakiegoś klasowego piłkarza, choćby dla zasady.

Diarra? Z piłkarskiego lumpeksu zwanego Realem Madryt wykopano już wielu dobrych piłkarzy, więc może i w tym przypadku będzie to strzał w dziesiątkę.

Nie chce mi się z Tobą gadać.
11-05-2011 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości