Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka ręczna
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #121
Re: Piłka ręczna
Michelle napisał(a):Minh, co Ty gadasz? Byłam w Kielcach w sobotę, w niedzielę niestety nie mogłam, a w środę to wiadomo - LM. Naprawdę, nie mówię tego jako kibic Wisły, ale atmosfera w Chemiku była zdecydowanie lepsza niż w Kielcach. Wpadnij kiedyś na Świętą Wojnę do Płocka i do Kielc, dopiero porównuj, proszę :*.

Wiadomo, że ja przez pryzmat telewizora komentuje, a tam lepiej było słychać kibiców kieleckich ;*

Michelle napisał(a):Pomyśl... Smile Mimo wszystko Witek zachował się dobrze, bo powiedział, że zrobi wszystko, żeby Wisła wygrała. I naprawdę robił co mógł, trzeba mu to przyznać. Nikt nie jest zadowolony, że tam odchodzi, ale kulisy wszystkiego są inne Wink.

No właśnie ja nie za bardzo się wczytywałem więc nie wiem Wink Polska liga od święta tylko, ale się zdziwiłem, że z Wisły do Vive :o

Czemu Wichary tak mało gra? Seier rewelacyjny IMO nie jest.
31-05-2009 21:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Michelle Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 314
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 1
Post: #122
Re: Piłka ręczna
Seier jest rewelacyjny jak złapie rytm. Ta sama sytuacja co z Wichurą. Marcin nadal ma na mecze zakładane opatrunki na tę rękę kontuzjowaną. I nie gra wcale tak mało, a jak gra to popisuje się świetnymi paradami. Ja bym raczej zapytała: Czemu Wichary nie jest powołany do reprezentacji?
A właśnie, Minhu, jak oceniasz powołania?

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not - Kurt Cobain

Twitter: @mchabowska
michalinachabowska.pl
HandballPlanet.com
31-05-2009 21:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #123
Re: Piłka ręczna
Kotliński jest rewelacyjny jak będzie miał dzień konia a ma nawet często ;p Dla mnie nie Seier nie jest bramkarzem na miarę klubu, który chce zaistnieć w LM. Widziałem go w paru meczach i nie zaimponował mi za bardzo. Za to Malcher mi się bardzo podoba w bramce. Młody, świetne warunki, tylko tego szaleństwa w oku brak tego czegoś co ma Wichura chociażby. Ale Malcher ma przyszłość. W ogóle Polska dobrymi bramkarzami stoi.

Kadra jak to kadra. Zawsze będą jakieś kontrowersje. Mi się nie podoba powołanie dla Piwki czy też Żółtaka. Nie są rewelacyjni, no ale może Wenta widzi coś w nich na treningach czego my nie dostrzegamy na meczu, a przynajmniej ja ;p Brakuje mi Wusztera, którego uważam, za świetnego obrotowego. I szkoda mi trochę Jurkiewicza. Tak go powołuje ten Wenta i powołuje a nie pamiętam czy kiedykolwiek zagrał więcej niż 15 minut w meczu Big Grin Ale raczej dobra kadra.

Btw, Thw Kielw dwumeczu przegrało 1 bramką z Ciudad Real :o Odrobić 5 bramek straty, przegrywając w połowie drugiego meczu 1 bramką to naprawdę niezły wyczyn.
31-05-2009 21:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szPJeg Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #124
Re: Piłka ręczna
Cytat:Sorry Miśka, ale Chemik to nie to samo
Drogi Minhu opiszę Ci moją reakcję na Twoje twierdzenie za pomocą emotikonek - :shock: . Wpadnij kiedyś na Chemika na mecz z Kielcami to zobaczysz jak wygląda najlepsza publika w polskiej ekstraklasie. Dziękuje.
Cytat:Wiadomo, że ja przez pryzmat telewizora komentuje, a tam lepiej było słychać kibiców kieleckich ;*
Ty nawet nie domyślasz się co Polsat za cuda wyczynia z wyciszaniem płockich kibiców, by chociaż było komentatora słychac. Za to w Kielcach niepotrzeba żadnych "wyciszaczy". Wszystko jasne w sprawach słyszalności w tv?
Cytat:Za to Malcher mi się bardzo podoba w bramce.
To Twoje zdanie i wypada mi je uszanowac, jednak wg mnie Malcher to dopiero 4-5 bramkarz w ekstraklasie. Pamiętasz jego grę na MŚ w Chorwacji? Chyba każdy wolałby jak najszybciej o niej zapomniec, wyszedł mu jako - tako chyba jeden mecz. Dla mnie bramkarzem nr 2 w kadrze powinien byc Wichary. Pamiętasz jego mecze na Olimpiadzie? To właśnie na Igrzyskach mogliśmy powiedziec, że mamy dwóch bardzo dobrych bramkarzy, na MŚ mieliśmy jednego znakomitego i jednego średniaka.
Cytat:Btw, Thw Kielw dwumeczu przegrało 1 bramką z Ciudad Real Odrobić 5 bramek straty, przegrywając w połowie drugiego meczu 1 bramką to naprawdę niezły wyczyn.
Przypomina mi się jeden mecz Płocka (wtedy Petrochemii) z Kielcami (wtedy Iskrą) w finale Mistrzostw Polski. Mecz decydujący o mistrzostwie, a my (Płock) od bodajże 15 min. gramy w 6 po tym jak jeden z naszych (bodajże Niedzielski) dostaję karę krzyża. Wtedy wygraliśmy w dogrywce, pomyśl co to musiała byc za drużyna.
31-05-2009 22:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #125
Re: Piłka ręczna
To na czym mam opierać swoją opinię jak nie na oglądaniu telewizji skoro nie mogę pojechać do Płocka tudzież Kielc na mecz? Mam zakładać, że Polsat nienawidzi Płocczan i ich wycisza? Poza tym, to zdanie o Chemiku trochę źle napisałem bo chciałem porównać dwie hale a nie doping ;p Śmiesznie wyszło ;p

szPJeg napisał(a):To Twoje zdanie i wypada mi je uszanowac, jednak wg mnie Malcher to dopiero 4-5 bramkarz w ekstraklasie. Pamiętasz jego grę na MŚ w Chorwacji? Chyba każdy wolałby jak najszybciej o niej zapomniec, wyszedł mu jako - tako chyba jeden mecz. Dla mnie bramkarzem nr 2 w kadrze powinien byc Wichary. Pamiętasz jego mecze na Olimpiadzie? To właśnie na Igrzyskach mogliśmy powiedziec, że mamy dwóch bardzo dobrych bramkarzy, na MŚ mieliśmy jednego znakomitego i jednego średniaka.

Dla mnie bramkarzem numer 2 powinien być Kotliński po tym sezonie Wink Ale Malcher jest bardziej perspektywiczny, dobrze gra w lidze, ma świetne warunki fizyczne no i ma przyszłość w przeciwieństwie do zawodnika Vive. Młody jest to jeszcze się może dużo nauczyć a gdzie ma zbierać doświadczenie jak na na MŚ i ME? Smile

Btw, rozumiem, że Chemik to stara hala, z tradycjami, przywiązanie itd, ale naprawdę przydałoby się chyba zbudować nową Big Grin No no umówmy się, nie spełnia raczej wymogów europejskich. Już nawet Warszawianka, której nie ma w Ekstraklasie ma lepsze szatnie Wink Ale nawierzchnie Chemik ma bardzo fajną, jedną z najlepszych na której miałem przyjemność grać Wink
31-05-2009 22:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Michelle Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 314
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 1
Post: #126
Re: Piłka ręczna
Cytat:Dla mnie bramkarzem numer 2 powinien być Kotliński po tym sezonie Wink
Kotliński nie ma polskiego obywatelstwa, Minhu Tongue. On jest Białorusinem, aczkolwiek stara się o obywatelstwo polskie.

Cytat:Btw, rozumiem, że Chemik to stara hala, z tradycjami, przywiązanie itd, ale naprawdę przydałoby się chyba zbudować nową
Minh, skarbie, co się z Tobą dzieje? Sad Przestałeś grać i już się tak żeś cofnął? Nowa hala w Płocku będzie stała za jakieś 18 miesięcy, czy nawet mniej Smile. Jest właśnie w trakcie budowy Smile.

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not - Kurt Cobain

Twitter: @mchabowska
michalinachabowska.pl
HandballPlanet.com
31-05-2009 22:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szPJeg Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #127
Re: Piłka ręczna
Cytat:Mam zakładać, że Polsat nienawidzi Płocczan i ich wycisza?
Nie, Polsat lubi płockich kibiców, zwłaszcza Krzysiek Wanio Big Grin Po prostu wyobraź sobie co u nas musi byc doping, hałas itp., że Polsat musi stawac na głowię by komentator był słyszalny. O to mi chodziło.
Cytat:Btw, rozumiem, że Chemik to stara hala, z tradycjami, przywiązanie itd, ale naprawdę przydałoby się chyba zbudować nową
O to się nie martw - już budują Smile Za kilkanaście mięsięcy ( 16?) będzie gotowa I uwierz mi - o niebo lepsza od kieleckiej. Big Grin
Pozdrawiam.
31-05-2009 22:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Michelle Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 314
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 1
Post: #128
Re: Piłka ręczna
Cytat:Mam zakładać, że Polsat nienawidzi Płocczan i ich wycisza?
Cytat:Nie, Polsat lubi płockich kibiców, zwłaszcza Krzysiek Wanio Big Grin
Paweł, "I Polsat też! I Polsat też, przyjacielem Wisełki jest!" Big Grin A Wanio jest spoko, do znajomej ostatnio na meczu w Płocku, jak koło niego przechodziła: "to co? Wisła!" Big Grin

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not - Kurt Cobain

Twitter: @mchabowska
michalinachabowska.pl
HandballPlanet.com
31-05-2009 23:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #129
Re: Piłka ręczna
Michelle napisał(a):Kotliński nie ma polskiego obywatelstwa, Minhu Tongue. On jest Białorusinem, aczkolwiek stara się o obywatelstwo polskie.

O kurewka, ale gafa :oops: A myślałem, że Polak cały czas

Michelle napisał(a):Minh, skarbie, co się z Tobą dzieje? Sad Przestałeś grać i już się tak żeś cofnął? Nowa hala w Płocku będzie stała za jakieś 18 miesięcy, czy nawet mniej Smile. Jest właśnie w trakcie budowy Smile.

Miśka ja czasu nie mam na to. Ale zawitam na jakiś meczyk na nowej hali Big Grin Masz mi załatwić bilet! Big Grin I to na Świętą Wojnę!

szPJeg napisał(a):Nie, Polsat lubi płockich kibiców, zwłaszcza Krzysiek Wanio Big Grin Po prostu wyobraź sobie co u nas musi byc doping, hałas itp., że Polsat musi stawac na głowię by komentator był słyszalny. O to mi chodziło.

Mea culpa, źle zrozumiałem Twojego posta a i umiejętność logicznego myślenia mi się wyłączyła po paru godzinach matmy Wink

szPJeg napisał(a):O to się nie martw - już budują Smile Za kilkanaście mięsięcy ( 16?) będzie gotowa I uwierz mi - o niebo lepsza od kieleckiej. Big Grin

No ja myślę Big Grin

Jakby nie patrzeć do Płocka mam bliżej, bo i znajomych mam tam właśnie z meczów ręcznej Wink Tak więc w finale byłem za Wisłą, no ale Kielce były lepsze (i wracamy do punktu wyjścia... Big Grin)

szPJeg, grywałeś w ręczną coś kiedyś ? Może w Wisełce albo Petrochemii? Big Grin
31-05-2009 23:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szPJeg Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #130
Re: Piłka ręczna
Albo jak prosił policjantów by nas wypuścili z kieleckiej hali Big Grin
Cytat:szPJeg, grywałeś w ręczną coś kiedyś ? Może w Wisełce albo Petrochemii?
Grywac nie grywałem ale aktywnię uczestniczę w życiu kibicowskim płockich fanów szczypiorniaka.
31-05-2009 23:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Michelle Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 314
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 1
Post: #131
Re: Piłka ręczna
Kielce się zbroiły, uzbroiła się i Wisła Smile. Czterech klasowych graczy zza granicy w tym niejaki Vegard Samdahl. Jeżeli pamiętacie mecz Polska-Norwegia (tak, bramka Siódmiaka w ostatnich minutach) na ostatnich MŚ to i tego zawodnika będziecie kojarzyć. Poza Norwegiem do Płocka dołączyło dwóch Rosjan - Kuzalev i Peshkov i Szwed - Backstrom. Zawodnicy naprawdę światowej klasy.

nafciarze.pl napisał(a):1. Joakim Bäckström (Szwecja), grający na pozycji lewoskrzydłowego, ostatnio w zespole szwedzkiej ekstraklasy H 43 Lund. Ma 23 lata, 180 cm wzrostu, 80 kg wagi. Jego największym osiągnięciem jest złoty medal na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w 2007 roku, na których został wybrany MVP imprezy. Rozegrał trzy spotkania w reprezentacji swego kraju.

2. Dimitri Kuzelev (Rosja), były obrotowy reprezentacji swojego kraju, w której rozegrał 60 spotkań. Ma 36 lat, 195 cm wzrostu i 105 kg wagi. W swej karierze grał w zespołach: CSKA Moskwa, GWD Minden, a ostatnio w duńskim Arhus GF, będąc najskuteczniejszym zawodnikiem (143 bramki).

3. Alexey Peskov (Rosja), grający na pozycji prawo rozgrywającego. Ostatnio był zawodnikiem słoweńskiego Celje Pivovarna Lasko. Ma 26 lat, 200 cm wzrostu i 100 kg wagi. Największymi osiągnięciami Rosjanina jest zdobycie Pucharu EHF i Pucharu Zdobywców Pucharów oraz cztery tytuły Mistrza Rosji z zespołem Chehovskie Medvedi. Nowy rozgrywający Wisły wystąpił także w 30. spotkaniach reprezentacji swojego kraju.

4. Vegard Samdahl (Norwegia) - środkowy rozgrywający i kapitan reprezentacji Norwegii jest kolegą klubowym Dimitria Kuzeleva i drugim pod względem skuteczności zawodnikiem Arhus GF, z którym zdobył brązowy medal. W przeszłości reprezentował barwy zespołów: Viking Stavanger oraz IFK Skovde, z którym trzykrotnie sięgał po mistrzostwo Szwecji. Ma 31 lat, 188 cm wzrostu i 91 kg wagi. Wystąpił w 36 spotkaniach reprezentacji Norwegii.

Co ciekawe o transferach tych rozpisują się także skandynawskie media Smile
Minhu, skarbie? :*

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not - Kurt Cobain

Twitter: @mchabowska
michalinachabowska.pl
HandballPlanet.com
24-06-2009 12:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #132
Re: Piłka ręczna
Miśka, wiesz jaki ja mam stosunek do pilki recznej Wink Nie jestem jakimś fanem czy coś, po prostu lubie pooglądać i pograc Wink Oczywiscie o Samdahlu i Peskovie slyszalem, ale o reszcie już tak nie bardzo :oops: Ale jakby nie patrzeć CV mają niezle. Ciekawa bedzie liga w przyszlym roku. Moze zaczne ogladac ? Big Grin Mam nadzieje, ze zaproszenie do Plocka nadal aktualne :*
24-06-2009 19:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #133
Re: Piłka ręczna
Cytat:Karol Bielecki zdradził na antenie Polskiego Radia, że jest zmuszony zakończyć karierę sportową. Zawodnik stracił oko w wyniku groźnej kontuzji, jakiej nabawił się w trakcie towarzyskiego meczu z Chorwacją 11 czerwca.
...


Fan United od 1992 roku
19-06-2010 07:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #134
Re: Piłka ręczna
Dramat zawodnika i Polskiej reprezentacji...



Mój Blog: Pod presją czasu
19-06-2010 09:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Matti888 Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #135
Re: Piłka ręczna
Stracił oko!? A liczyłem, że wszystko będzie dobrze... W jednej chwili stracił tak wiele...
19-06-2010 09:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości