Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Polska
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #121
Re: Ekstraklasa S.A.
dende napisał(a):Co powiedział?
A co było w wywiadach. On to jest taki piłkarz, że liga polska jest dla niego za słaba. W Bełchatowie grać nie będzie. Ba, Palermo jest dla niego okresem przejściowym i klubem, w którym raz, dwa zauważą go możni europejskiej piłki. Szybko mu ostudzili gorącą głowę. Eh, te nasze podboje Europy.
Nie dziwię się, że po kilku występach w Wiśle się obraził i "zakończył karierę".


Fan United od 1992 roku
23-12-2008 10:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #122
Re: Ekstraklasa S.A.
Pierdolnijmy z grubej rury:

Przegląd Sportowy 22.XII.08 napisał(a):Jeśli Łukasz Garguła wybierze Legię, to wtedy zastąpi w Warszawie Rogera - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".
Wszystko wskazuje na to, że miniona runda w polskiej ekstraklasie była ostatnią dla Rogera Guerreiro. Warszawska Legia znalazła kupca na Brazylijczyka z polskim paszportem - to konkretna oferta z Dynama Moskwa. Ale do transakcji dojdzie tylko pod jednym warunkiem: na grę w barwach Legii zgodzi się Łukasz Garguła. Tymczasem pomocnik Bełchatowa wciąż się waha - wybrać Legię czy Wisłę?

Przegląd Sportowy 23.XII.008 napisał(a):Pomyślał, pomyślał i zdecydował - Łukasz Garguła już wie, w jakim chce zagrać klubie. Tak jak pisaliśmy w minionym tygodniu, reprezentant Polski odejdzie z Bełchatowa do Wisły Kraków.
Na początku 2009 roku obie strony usiądą do ważnych negocjacji, bo choć jeden z najlepszych pomocników ekstraklasy wstępnie zaakceptował warunki Białej Gwiazdy, to gra toczy się o coś jeszcze - pieniądze dla jego obecnego klubu, GKS.

Wisła zaproponuje bełchatowianom kwotę w granicach 200-300 tysięcy euro.

Brałem to ze strony internetowej, bo nei chciałem przepisywać tekstów z gazety. W gazetach napisali, że Dynamo Moskwa jest w stanie zapłacić za Rogera 2 mln euro. To ja kurwa putam: Czemu 1/4 z tego (choć można by i połowę) nie wydać na Gargułę?
Cytat:Wisła zaproponuje bełchatowianom kwotę w granicach 200-300 tysięcy euro.
No śmiech na sali! Nawet Grzelak kosztował 600 tys euro. Czyli drugie tyle... Ludzie coś tu musi być na rzeczy - jeszcze w lecie GKS chciał za Gargułę 1,7 mln euro :roll:

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
23-12-2008 11:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #123
Re: Ekstraklasa S.A.
maju napisał(a):No śmiech na sali! Nawet Grzelak kosztował 600 tys euro. Czyli drugie tyle... Ludzie coś tu musi być na rzeczy - jeszcze w lecie GKS chciał za Gargułę 1,7 mln euro :roll:

Mu się kończy po sezonie kontrakt, więc to jest ostatnia szansa by dostać jakieś pieniądze. Garguła nie przedłużył kontraktu, więc albo go teraz sprzedają za tyle ile dają Legia czy Wisła, albo w po sezonie odejdzie za darmo....


Matusiak dostał za swoje, zagrał parę dobry meczy, strzelił tam kilkanaście bramek w lidze i już myślał że jest gwiazdorem. W Palermo pokazali mu jego miejsce w szeregu, Herenven zresztą również... Kiedyś powiedział że liga Polska jest dla niego za słabo, a teraz wylądował nie w Ekstraklasie a w I lidze :lol: MA to na co zasłużył... mi go tam wcale nie jest szkoda

Frankowski - fajnie że wraca, po nieudanej przygodzie w Ameryce wraca na stare śmiecie. Ma 35 lat więc nie ma co liczyć że będzie strzelał bramkę za bramką, ale wiadomo to jest lis, więc tam parę bramek ustrzeli. Dobry ruch Jagiellonii Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
23-12-2008 11:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #124
Re: Ekstraklasa S.A.
Franek w końcu jest za Jagiellonią, więc to także był plus w negocjacjach.

Wisły kupują Garguły, a tu takie jajca!

Super Express napisał(a):Sebastian Abreu, jeden z najlepszych napastników w historii urugwajskiego futbolu, może trafić do Legii! To byłby wielki transferowy hit, bo tak skutecznego piłkarza nad Wisłą jeszcze nie było - czytamy w "Super Expressie".
Abreu, który nosi przydomek "El Loco", czyli "Szaleniec", w trakcie kariery strzelił w oficjalnych meczach ponad 260 bramek. Obecnie jest piłkarzem River Plate, a wcześniej reprezentował m.in. Defensor Sporting Club, Deportivo La Coruna, Gremio Porto Alegre, UAG Tecos, Nacional Montevideo, Cruz Azul, Club America CF Monterrey, San Luis F.C., Tigres UANL i Beitar Jerozolima.

Kilka dni temu trener Jan Urban rozmawiał na ten temat z Karolem Glombem, menedżerem reprezentującym Urugwajczyka. Szkoleniowiec Legii pamięta Abreu jeszcze z Hiszpanii. "El Loco" grał tam w Deportivo La Coruna, które kupiło go wtedy z argentyńskiego San Lorenzo za 10,5 miliona dolarów.
Rozmowy na temat przyjścia Abreu do polskiej ligi mają się zacząć po świętach, kiedy z urlopu wróci Mirosław Trzeciak, dyrektor sportowy Legii. Na jego biurku leży już wstępna oferta.

Co ważne, Abreu jest do wzięcia za darmo, ale... Urugwajczyk nie zgodzi się grać w Legii za drobne. Jego oczekiwania mogą sięgnąć 400 tysięcy euro netto rocznie i to może być problem, bo Legia tak dużo nie płaci. Niewykluczone jednak, że udałoby się trochę obniżyć tę kwotę.

Gdyby się okazało, że to prawda, to: "Jeee! Gol!" będą nawet często krzyczeć kibice Legii. Właśnie dzięki niemu. Co prawda można argumentować, że w barwach Beitaru grał przeciwko Wiśle, ale jednak co Abreu to Abreu i IMO nie zawiedzie.

Ale to tylko spekulacje, tylko spekulacje...

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
23-12-2008 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #125
Re: Ekstraklasa S.A.
No i skąd te rewelacje pochodząWink. Oprócz Rogera, z Legii ma też odejść Chinyama (za 3 mln euro gdzieś go mają opchnąć). Przydałby się jakiś napadacz. Pensja nie byłaby chyba jakimś strasznym problemem, zwłaszcza że listę płac zwalnia Edson.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
23-12-2008 16:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #126
Re: Ekstraklasa S.A.
pan_opticum napisał(a):listę płac zwalnia Edson.
Który do tej pory z kasy klubowej co roku zabierał 250 tys euro...

A skąd ty wiesz o Chinyamie? Jeśli to prawda to nie jest najfajniej. Można wieszać psy na nim, że nieskuteczny (ile on ma sytuacji na mecz, a ile bramek na mecz?), że samolubny, ale póki co najlepszy (do współki z Brożkiem) strzelec naszej ligi, więc zadanie jednak spełnia i co najważniejsze jest w drużynie od 1,5 roku, czyli zna się dobrze z zesołem.

A to info o Abreu traktowałbym z przymróżeniem oka, bo to podaje Super Express... A poza tym aż tak szczęśliwy to bym nie był. Wystarczy tylko popatrzeć na jego statystyki w ostatnich kilku sezonach. Zbyt skuteczny on wtedy nie był. Najlepiej mu szło we własnym kraju. Chyba jednak wolę Chinyamę.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
23-12-2008 16:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #127
Re: Ekstraklasa S.A.
A mi się zdaje, że w związku z niepowodzeniem z transferem Garguły, Roger zostanie w Legii.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
23-12-2008 16:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #128
Re: Ekstraklasa S.A.
Roger zostanie, bo w polskiej lidze nie ma już dobrych rozgrywających do wzięcia. W ogóle to pisali w "PS", jeśli Roger odejdzie, to Garguła przyjdzie, jeśli nie, to Roger zostanie. Na dzień dzisiejszy cena za Rogera spadła o milion minimum, mimo wszystko po EURO był gorącym kąskiem ael władze Legii myślały, że może zawojują PU, a Roger strzeli/asystował będzie przy bramkach i cena się podbije, a tu lipa.
23-12-2008 20:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #129
Re: Ekstraklasa S.A.
Właściwie nie pamiętam gdzie czytałem to o Chinyamie, to może być jedna z wielu plotek. Ale gdyby on odszedł to w Legii nie byłoby już ani jednego napastnika z prawdziwego zdarzenia. Teraz pojawiają się też jakieś plotki o Musze, o czymś pewnie trzeba pisać skoro okienko się otwiera.

Cytat:Który do tej pory z kasy klubowej co roku zabierał 250 tys euro...
Przecież i tak nie dadzą El Loco 400 tysięcy netto rocznie, bądźmy poważni. Na pewno da się tę sumę zbić. Chodziło mi o to że mogą sypnąć trochę groszem skoro z listy płac odpadł ktoś kto pobierał takie sumy.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
23-12-2008 22:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #130
Re: Ekstraklasa S.A.
Cytat:Półtoraroczny kontrakt, roczna pensja 300 tys. euro - na Łazienkowskiej jest gotowa umowa dla 33-letniego reprezentanta Polski. - Chciałbym grać w Legii - deklaruje Jacek Krzynówek.

- Chcę odejść z Wolfsburga. Do Legii? Proszę bardzo - mówi nam Krzynówek. - Ale mnie o nic nie pytajcie, pogadajcie z Magathem. On o wszystkim decyduje. Mogę do niego pójść i powiedzieć: "Chcę nowego trzyletniego kontraktu z Wolfsburgiem". Odpowie: "Nein". Tak samo zresztą, jak na pytanie, czy mogę odejść do Bayernu albo rozwiązać kontrakt już teraz.

link link

Wiadomo, lepiej by było gdyby ściągnięto młodych zdolnych, ale na Krzynia nie ma co kręcić nosem. Kolejny oldboj by wracał z zagranicznych wojaży?Smile

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
17-01-2009 13:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #131
Re: Ekstraklasa S.A.
Heh no możliwe,bo nie ma jak w domu Big Grin a tak na poważnie mówiąc to z polskich drużyn bardzo kibicuje Wiśle Kraków, bujam się czasem na mecze i mocno wierze, że oni znów wygraja OE

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
21-01-2009 21:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #132
Re: Ekstraklasa S.A.
Janczar napisał(a):OE

O ile się nie mylę to nasza liga już nie nazywa się Orange Ekstraklasa, tylko tak jak w temacie Ekstraklasa S.A.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
21-01-2009 21:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #133
Re: Ekstraklasa S.A.
Janczar, Wisła na tronie? Teraz rządzą Lech i Legia (kolejność przypadkowa)... czasy Wisły pomału się kończą, chociaż czołówka to nadal jej etykietka.
21-01-2009 22:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #134
Re: Ekstraklasa S.A.
Cytat:Jacek Krzynówek otrzymał od trenera VfL Wolsfurg Felixa Magatha zgodę na wcześniejsze rozwiązanie obowiązującego do końca czerwca kontraktu.

- Rozmawiałem z Magathem. Stwierdził, że jeśli Jacek będzie miał satysfakcjonującą go ofertę z klubu spoza Niemiec, on nie widzi problemu, aby usiąść i porozumieć się - mówi Adam Mandziara, agent zawodnika.

A więc teoretycznie na wiosnę Krzynówek mógłby występować w Legii Warszawa, która najmocniej stara się o pozyskanie tego gracza.
więcej

Mamy 10 dni do końca okienka transferowego ;D W tym czasie może się wiele zmienić. Na lepsze lub gorsze. Zawodnik jednak niejednokrotnie wyrażał chęc gry w Legii, a skoro po długofalowych rozmowach Magath zgodził się na transfer to teoretycznie może być już tylko lepiej. Problemem może być aspekt finansowy, bo nie dość, że mamy bessę (na której zapewne N już zdążyło stracic) to na dodatek groszy w VFL Krzynówek nie zarabiał.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
22-01-2009 11:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #135
Re: Ekstraklasa S.A.
muszeq napisał(a):
Janczar napisał(a):OE

O ile się nie mylę to nasza liga już nie nazywa się Orange Ekstraklasa, tylko tak jak w temacie Ekstraklasa S.A.

Ale każdy wie o co chodzi Wink

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
22-01-2009 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości