Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kółko wzajemnej adoracji
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1426
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Anirin napisał(a):Lucas! :* So möchtest du Liebe machen...? :oops:
Naturlich :*
13-12-2008 16:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #1427
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Btw.

Anirin napisał(a):ostatnio zaczęły mnie interesować procesy fonetyczne w j. polskim

Fonetyka ujdzie, ale i tak FONOLOGIA ROX!

I teraz się ku*** zastanawiajcie o co chodzi :geek:

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
13-12-2008 23:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #1428
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Młody przestań się przypierdalać, bo to się nudne robi. Nie wiem o co ci chodzi. Akurat branka jest w ostatnim czasie jednym z lepszych userów tego forum. To, że tobie się nie chce czytać jej postów to wszystkich gówno obchodzi. Na forum wchodzę z zamiarem poznania ciekawych opinii, podyskutowania z kimś. Także nie psuj dobrej atmosfery tutaj panującej, bo na siłę nie wypada się do kogoś sapać, bo akurat branka wprowadziła ożywienie na forum i ma u mnie plusa. Nie karzę ci jej lubić, bo pewnego rodzaju konflikty istnieją na większości for. Jeśli masz jakieś ale to wyjaśnij to sobie na PW, ewentualnie w tym temacie.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
18-12-2008 20:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1429
Re: Kółko wzajemnej adoracji
muszeq napisał(a):ewentualnie w tym temacie.

Taki miałem zamiarem. Jeszcze nie zacząłem się przypierdalać, jak to zrobię mogę Cię poinformować. Posty Branki wnoszą co najwyżej niewiele do tematu. Bardzo nie lubię nabijaczy (nie nawiązuję teraz do Branki). Ale pisanie postów na siłę nie jest zjawiskiem pozytywnym. Bo co mnie jako usera obchodzą tak bezsensowne refleksje innych ? W postach Branki nie ma konkretów, tylko co by było gdyby, a co gdyby tamto nie było. Czyli bla bla bla. Jeżeli Branka podniesie poziom wypowiedzi chętnie podzielę się z nią spostrzeżeniami. Dlatego napisałem te 2-3 posty. Owszem, żeby wytknąć błędy. Każdy w miarę możliwości powinien dbać o poziom wypowiedzi na forum.


A ty drogi muszqu jako przykładny moderator powinieneś raczej, jak sam zauważyłeś, rozwiązać ten problem ze mną na pw bądź gg, zamiast robić niepotrzebny hałas.
18-12-2008 21:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #1430
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Napisałem to tutaj, bo chciałem, żeby branka też to przeczytała. Żeby nie myślała, że każdy ma o niej opinię taką jak ty. U mnie ma plusa za same chęci do pisania i nie uważam, żeby było to lanie wody. Lanie wody jest wtedy, gdy ktoś pisze ogólnie przyjęte fakty i nie wyraża własnego zdania. Ja w postach branki dostrzegam jej własne zdanie.

O nic mi nie chodzi. Możesz mieć opinię jaką chcesz. Nie rób tego jednak w tematach piłkarskich tylko tutaj. Tyle.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
18-12-2008 21:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1431
Re: Kółko wzajemnej adoracji
muszeq napisał(a):O nic mi nie chodzi. Możesz mieć opinię jaką chcesz. Nie rób tego jednak w tematach piłkarskich tylko tutaj. Tyle.

Zgadzam się. Ale jeżeli coś mi się nie podoba, to mówię o tym głośno, i następnym razem też tak zrobię jeżeli bd miał powód. Już w tym temacie.
18-12-2008 21:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1432
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Przeczytałam Wink
Kłocić się z nikim nie będę i jak powiedziałam forum traktuję rozrywkowo. MU kibicuję wiele lat, czyli odką canal pokazuje mecze(97?), jeździłam na mecze, spotykałam się z angielskimi fanami, myślę, że wiedzę o piłce mam sporą, choć na pewno nie tak jak znawcy tematu, czyli trenerzy, dziennikarze, itp.
Spotkałam się wielokrotnie z krytyką tego, że jestem kibicem - dziewczyną; w pubach często na mnie ludzie krzywo patrzą, że się emocjonuje meczami i że przychodzę w koszulce - mam to gdzieś, mam prawo kibicować MU tak jak faceci i mam nadzieję, że nie o to tutaj chodzi, bo w Anglii tego nie ma, tylko w Polsce to zauważyłam...I to na forach i w realu.

A jeśli moje wypowiedzi są mało konkretne to dlatego, że wypowiedzi odnoście sportu nie są dla mnie czymś wielce ważnym, tak subiektywnie. MU jest dla mnie ukochana druzyną i oglądam każdy ich mecz, jeśli tylko jestem w domu, ale są bardziej watościowe rzeczy do robienia, niż pisanie wielce naukowych postów o drużynie piłkarskiej. Wolę poświęcać swoje zasoby ludziom, którzy mają problemy z końmi, a którym jestem w stanie pomóć(przynajmniej w większości przypadków)i to mi daje radość, jak widzę gdy ktoś, kto bał się podejść do zwierzęcia bez bata, nagle po wspólnej nawiazuje z nim fajną relację. Lubię robić rzeczy, które przynosza efekty, a pisanie na forum piłkarskim nie przynosi nikomu żadnych efektów bo nie ma jak Wink Nikt nie pójdzie i nie sprzeda Naniego, bo ktoś opublikuje o tym post na forum MU. A jak napiszę długiego posta do kogoś, kto zajmuje się czymś o czym mowa w temacie(np w temacie o agresji u koni), to może mu pomogę(z relacji uzytkowników naszego forum jeździeckiego wygląda na to, że ludzie robią świetne rzeczy z ich zwierzakami, dzięki temu że sie im przedstawia inne, niz dotychczas znali spojrzenie na sprawę).
Dlatego nie będę pisać nie wiem czego tutaj - uważam, że moje posty nie są głupie i, że nie jest to nabijanie postów, bo w ogóle nie rozumiem idei nabijania postów - że co, to źle jak mam ich dużo? dla mnie to śmieszne, denerwowanie się że ktos dużo pisze.

W każdym razie - moge starać się pisać konkretniej, choć nie bardzo wiem o co chodzi z tym konkretyzmem. Piszę to co myślę. Poza tym pisze o piłce...o sporcie, o tym że biegają ludzie i kopią w piłkę. Czy moje wypowiedzi muszą być super inteligentne? Co z tego, że napisze super mądrego i konkretnego posta? Kto na tym skorzysta? Jakiś inny człowiek? Chyba nie...No może skorzysta tym, że będzie miał wiedzę i porównanie z tym, co myślą inni. Ale tak poza tym?

Dla mnie fora dzielą się na rozrywkowe, gdzie można sobie pogadac co się myśli(jak to) i edukacyjne(jak moje forum jeździeckie, gdzie stara się ludziom i zwierzętom pomagać, więc każde słowo jest ważne i wazne jest spotkanie się z ludźmi i pokazanie im o co chodzi, lub chociaż nagranie im filmu).
Jeśli na tym forum obowiązuje pisanie strasznie kokretnych i krótkich postów to ok, nie ma sprawy - tzn wtedy nie bedę pisać wcale, bo nie będę wiecznie myśleć o ograniczaniu swoich wypowiedzi - to nie esej akademici, tylko post na forum o piłce.
I jeśli ktoś odnióśł wrażenie, że nie traktuję piłki jako czegoś ważnego to się myli - po prostu jest tyle wartościowych rzeczy do robienia, że rozmowy o piłce dla mnie plasują się dość daleko w tyle i nie jest dla mnie takie ważne, czy ktos napisze super dokładnego i inteligentnego posta - jeśli dla was jest to ważne, to przepraszam za wprowadzenie zamieszania.

Ja chciałam tu być by zobaczyć co myślą inni, pogadac z ludźmi, któzy wpierają tę samą drużynę. Ale jeśli zamiast wspólnego kibicowania i np spotykania się by oglądac mecze(bo po to tu się zarejstrowałam, by się dowiedziec gdzie fani MU oglądają mecze), trzeba sie przekrzykiwać i pisać nie wiadomo co, to chyba to nie dla mnie :roll:

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
18-12-2008 22:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1433
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Branka pisząc tanie teksty o swojej krzywdzie może i wywołasz falę krytyki w moim kierunku, ale właściwie to nie dbam o to. Mam swoje zdanie i tyle. Skoro nie chcesz się kłócić, to pokaż że tak jest, zamiast pisać kolejnego niepotrzebnego posta.

Kończę temat, a jak będzie to się okaże. Jeżeli faktycznie jest tak jak napisałaś no to zajebiście, ale póki co tego nie widać. Liczę na miłą konwersację w ciekawszych tematach. Koniec . .
18-12-2008 23:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1434
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Niepotrzebnego?
Aha czyli moje posty sa niepotrzebne? A Twoje w stylu zaznaczenia czyjejś wypowiedzi i napisanaia jednego zdania, w stylu "tak długich postwów nikt nie będzie czytał" to jest potrzebne?

Poza tym o jakiej krzywdzie piszesz? Nie napisałam nic o żadnej krzywdzie. Masz naprawde chyba kłopty w czytaniu ze zrozumieniem. Albo trwasz w zaparte w czymś czego nie rozumiem.
Nie sądze by było to forum dla idiotów, żeby musiała pisac krótkie zdania pojedynczo złożone, bo mnie nikt nie zrozumie.

Nie wiem o co ci chodzi, naprawdę. to nie forum literackie, gdzie trzeba sie wznosić na wyżyny.

W porządku nie musze sie tu udzielać. Będe chodzić na mecze z kibicami z Worcławia i mam nadzieję, że będzie sympatyczniej i nikt nikomu nie bedzie nic musial udpowadniać, bo to jest głupie i śmieszne.

Ludzie, to tylko forum... Nigd nie zrozumiem kłótni na forach. I doczepiania się do ludzi, że cos piszą.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
18-12-2008 23:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #1435
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Ale czy ktoś ci karze się tu nie udzielać?

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
18-12-2008 23:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #1436
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Ludzie weźcie wyluzujcie bo radzio się wkurzy i zrobi rozpierd ;P

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
18-12-2008 23:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #1437
Re: Kółko wzajemnej adoracji
RAdzio to powinien jeszcze raz napisać. Na czerwono...

Coś dużo tych emocji, zupełnie niepotrzebnie. Ja np bardzo się cieszę jak na forum przychodzi taka osoba jak Branka. Mi się podoba to co pisze- ale to jest moje zdanie, każdy ma prawo do swojego. Pamiętajmy, że to jest forum, spotykamy się, żeby luźno sobie pogadać- nie musimy być nadzwyczaj poważni.
Podejdźmy do tego z dystansem. Nie widzę powodów, żeby tworzyły się tu jakieś konflikty.


Fan United od 1992 roku
18-12-2008 23:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1438
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Panowie, jak napiszecie, że to ja się niestosownie zachowuję to się przewrócę.
Zwróciłem Brance uwagę, nie jej pierwszej i nie ostatniej. Ale nie robię z tego afery i nie zamierzam. I w tym momencie gryzę się język :/
18-12-2008 23:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1439
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Dobra, zgoda. Postaram się wziąć słowa o niekonkretności wypowiedzi do siebie, ale proszę aby mi następnym razem wskazywano o jakie dokładnie zdania chodzi, jesli coś w moich postach wzbudza niesmak, a nie cytowano całą wypowiedź i pisano, że moje wypowiedzi mają poziom 12-latka, bo to jest niekonstruktywne obrażanie.
Emocje się u mnie pojawiły, bo nie lubię, gdy ktoś pokreśla moje wypowiedzi, ale nie napisze jasno o co chodzi. Poza tym nie lubię, gdy ktoś rozwiazuje konflikty publicznie, a nie na PW - nie ja to zaczęłam, dlatego się publicznie ustosunkowałam do krytyki, ale jak ktoś ma coś do mnie jeszcze, to zapraszam na priva Wink
A emocje obiecuję trzymać od teraz na wodzy.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
18-12-2008 23:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #1440
Re: Kółko wzajemnej adoracji
mlody_unw napisał(a):Panowie, jak napiszecie, że to ja się niestosownie zachowuję to się przewrócę.
Zwróciłem Brance uwagę, nie jej pierwszej i nie ostatniej. Ale nie robię z tego afery i nie zamierzam. I w tym momencie gryzę się język :/



Mój drogi to co zrobiłeś to żal każdy ma prawo do swobodnego wyrażania swoich poglądów, a to że Tobie się one nie podobają czy nie pasują nie oznacza, że można kogoś oskarżać o nabijanie czy też o poziom 12 latka. Chłopie od tego są moderatorzy i narzędzie do zgłaszania postów, a nie takie robienie konfliktów.

I proszę puśćcie to w niepamięć bo nic się stało Tongue więc CHILL i tyle ;P

P.S.
branka napisał(a):Poza tym nie lubię, gdy ktoś rozwiazuje konflikty publicznie, a nie na PW

Podpisuje się pod tym ;-) na privie to szybciej się załatwi i nie psuje się ogólnej atmosfery na forum.

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
18-12-2008 23:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości