Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Newton Heath Haxball Club
Angelito Offline
Legenda Haxa :)
****

Liczba postów: 404
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 5
Post: #541
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Foster napisał(a):Wiewiór, miszczu. Do kogo się zwrócić z prośbą o hostowanie? Bo ci z Bayernu chyba nie mają nikogo, a u nas też krucho. Podaj proszę jakieś namiary na konkretne osoby.

Esde ? mucha ? zobaczymy jak będzie wyglądał host Interu to może od nich (na liście hostów jest ich człowiek)

RedCafe A vs Inter FC (niedziela) 22:00
11-06-2011 19:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #542
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Wkurwiłeś mnie wiew wystarczająco, żebym na razie sobie kadrę odpuścił. Mam nadzieje, że sobie poradzicie. Miałem wyjść już po pierwszym golu, ale nie było nikogo do zmiany, więc drugi gol nie może dziwić. Nie ma żadnego wytłumaczenia.
A jak chcecie sobie porozmawiać to spotkajcie się na żywo, bo ja prosiłem chyba kilka razy w tym temacie, że na meczu nie piszemy. Szczególnie jak się gra na obronie, a rywal to nie ogóras.

Miej te dwa gole na sumieniu. Dobranoc


Fan United od 1992 roku
12-06-2011 21:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #543
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Co się stało?



Mój Blog: Pod presją czasu
12-06-2011 21:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Angelito Offline
Legenda Haxa :)
****

Liczba postów: 404
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 5
Post: #544
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Za daleko wychodzisz jak ja gram na DM ... z Adisem tak nie robisz i ja nie wiem czy mam się cofać do bramki czy iść do przodu
,a co do rozmów - pisałem link do hosta Kaka/rav/Adis jeśli będziecie wbijajcie co zrobisz jak wchodzą osoby które nie są w naszej kadrze ping mi skacze do 400 czasami mi skoczy obraz to od razu piszę ,żeby wyszedł to jeszcze mi odpisuje zamiast wyjść bez niczego (prawda Wrogu :mrgreen: ) nie po to z drużyny przeciwnej goście wychodzą a wbijają "widzowie" i sobie mecz chcą obejrzeć
Jeszcze sporo meczy przed nami ochłoń i gramy dalej :-D

http://www.speedyshare.com/files/289417 ... replay.hbr - bo coś znowu w tabeli nie działa to macie do ściągnięcia
12-06-2011 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #545
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Wiewior napisał(a):a co do rozmów - pisałem link do hosta Kaka/rav/Adis jeśli będziecie wbijajcie co zrobisz jak wchodzą osoby które nie są w naszej kadrze ping mi skacze do 400 czasami mi skoczy obraz to od razu piszę ,żeby wyszedł to jeszcze mi odpisuje zamiast wyjść bez niczego (prawda Wrogu :mrgreen: ) nie po to z drużyny przeciwnej goście wychodzą a wbijają "widzowie" i sobie mecz chcą obejrzeć
Nie chciałem oglądać meczu, wszedłem tylko żeby zorientować się w sytuacji czy zaczęliście grać i w jakim składzie (kogo brakuje). A jak Ty Wiewiórku witasz się ze mną pisząc "Wróg won", to ja nie mogłem sobie po prostu pozwolić żeby Ci nic nie odpisać. Smile I wywołałeś tylko niepotrzebną, krótką dyskusję, zamiast grać dalej nie zwracając na mnie uwagi. ;]

Blog
13-06-2011 10:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #546
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
REDCAFE B
Nie wiem czy dzisiejszy mecz z Bayernem dojdzie do skutku. W dalszym ciągu nie otrzymałem odpowiedzi i jak widzę, naszym rywalom chyba nie specjalnie zależy na grze w tym turnieju. Bądźcie jednak po tej 21 dzisiaj dostępni, w razie gdyby jednak nasi przeciwnicy raczyli się pojawić.

Fcinter.pl vs Redcafe B
Środa, 21:00 - pasuje?



Mój Blog: Pod presją czasu
13-06-2011 10:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #547
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Pasi.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
13-06-2011 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Angelito Offline
Legenda Haxa :)
****

Liczba postów: 404
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 5
Post: #548
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Wróg Arsenalu napisał(a):wszedłem tylko żeby zorientować się w sytuacji czy zaczęliście grać i w jakim składzie (kogo brakuje). .... I wywołałeś tylko niepotrzebną, krótką dyskusję, zamiast grać dalej nie zwracając na mnie uwagi. ;]

Mecz jest do obejrzenia (ściągnięcia) po spotkaniu - TYLKO ADIS/KAKA/RAV mieli wejść nikogo innego nie chcę widzieć co mam się powtarzać cały czas :?: ping mi skacze do 400 :!: (w trakcie spotkania) sbs cały czas pyta czy dam rade grać - z interu wychodzi kilka osób (na testach gdy byli wszyscy na hoście nawet mucha narzekał na lagi) ,a Ty sobie wbijasz i siedzisz mnie krew zalewa bo piłka skacze - "Wróg won" i wychodzisz ,a może miałem napisać "przepraszam Cię Wrogu_Arsenalu ,ale mój ping wyraźnie skoczył w górę i nie potrafię w miarę normalnych warunkach kontynuować gry czy mógłbyś zatem opuścić host lub mam ja lub kapitan interu dać Ci kicka" nooo wybacz opierdalamy się na gg lecą różne wulgary to i na hax chciałem szybko to załatwić ;]

Sbs - mamy 2 mecze przed sobą i lider jeszcze przed rundą rewanżową może być nasz 8-)

od następnego spotkania link do meczu naszej kadrze będę podawał na gg
13-06-2011 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #549
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Foster napisał(a):Fcinter.pl vs Redcafe B
Środa, 21:00 - pasuje?

Pasuje Wink

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
13-06-2011 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #550
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Wiewiór napisał(a):a Ty sobie wbijasz i siedzisz mnie krew zalewa bo piłka skacze - "Wróg won" i wychodzisz
Ja na "won" nie wyjdę, nie wiem może Ty tak. Smile

Wiewiór napisał(a):a może miałem napisać "przepraszam Cię Wrogu_Arsenalu ,ale mój ping wyraźnie skoczył w górę i nie potrafię w miarę normalnych warunkach kontynuować gry czy mógłbyś zatem opuścić host lub mam ja lub kapitan interu dać Ci kicka"
Ale ja już Ci napisałem wcześniej co powinieneś zrobić:

Wróg Arsenalu napisał(a):I wywołałeś tylko niepotrzebną, krótką dyskusję, zamiast grać dalej nie zwracając na mnie uwagi.

Wiewior napisał(a):od następnego spotkania link do meczu naszej kadrze będę podawał na gg
:lol: Tylko sobie życie utrudniasz.

Poza tym przyniosłem Wam szczęście, bo jak byłem to Sneijder się speszył i pleckami wbił pierwszego gola do swojej bramki. A jak wyszedłem, to kilkanaście sekund później - jak obejrzałem później na powtórce - już przegrywaliście 1:2. 8-)

Wiew, na Twoim miejscu to bym zaczął trenować jako golkiper dopóki Sebos nie zmieni decyzji, bo marnować na bramie Adisa to grzech, a Ty jako DM... No powiedzmy, że wczoraj miałeś kiepski dzień i jeszcze te lagi. Tongue

Foster napisał(a):Fcinter.pl vs Redcafe B
Środa, 21:00 - pasuje?
Pewnie.

Blog
13-06-2011 16:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #551
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Pany! Jakby ten mecz z Bayernem nie doszedł do skutku, a wszystko na to wskazuje, to może byśmy sobie jakiś sparing A vs B zrobili?



Mój Blog: Pod presją czasu
13-06-2011 18:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #552
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Ja jestem na tak. Pytanie czy jest Kris? Bo dzisiaj Redziu - no nie oszukujmy się - bez formy. Wink

Blog
13-06-2011 18:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #553
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Weź skończ :plask:

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
13-06-2011 18:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #554
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
RedLucas napisał(a):Weź skończ :plask:
OK.
Lecz prawdy nie oszukasz. Wink

Blog
13-06-2011 18:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #555
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Ooo z tym "słabym" Interem wdupiliście, fajnie...

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
13-06-2011 18:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości