Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Newton Heath Haxball Club
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #796
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
To Fost, że zaangażowanym w grę powinno się być niezależnie od ostatnich (niekorzystnych) wyników spotkań. Tak jak Wiewiór. Tongue

Blog
13-07-2011 19:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #797
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
A czy ja kurwa nie byłem zaangażowany w grę? Odchodziłem i wracałem parę razy jak ten? Graliśmy słabo to powiedziałem, graliśmy dobrze powiedziałem. Gadka o tym, że to ostatni turniej była z tego co pamiętam jeszcze na samym początku turnieju.
Się dopierdalacie jak coś się Wam nie podoba to walić wprost, a nie jakieś kurwa bzdury...



Mój Blog: Pod presją czasu
13-07-2011 19:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #798
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Foster napisał(a):A czy ja kurwa nie byłem zaangażowany w grę? Odchodziłem i wracałem parę razy jak ten? Graliśmy słabo to powiedziałem, graliśmy dobrze powiedziałem. Gadka o tym, że to ostatni turniej była z tego co pamiętam jeszcze na samym początku turnieju.
Się dopierdalacie jak coś się Wam nie podoba to walić wprost, a nie jakieś kurwa bzdury...
Zaangażowanie w sensie chęć do dalszej gry.
Ja przecież powiedziałem wprost o co mi chodzi i osobiście nie uważam tego za bzdury. Tongue

Blog
13-07-2011 20:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #799
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Cytat:Zaangażowanie w sensie chęć do dalszej gry.
A co kurwa chciałem odejść w połowie tej ligi? Powiedziałem na początku że będzie to ostatni sezon bo mi się już powoli hax nudził.
Jednak skoro Was tak boli to co napisałem i tak Wam to przeszkadza to sobie weźcie kogoś innego i koniec sprawy, a nie porównuj mnie do tego śmiesznego człeka.



Mój Blog: Pod presją czasu
13-07-2011 20:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #800
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Okej bierzemy Breaka. Koniec tematu Fost? :-D

Ja napisałem to co mi się nie podoba, a brak zaangażowania/chęci kiedy drużynie się nie wiedzie to jedna z takich rzeczy i tyle. Tongue

Blog
13-07-2011 20:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #801
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Sorry za post, nie wiedziałem, ze tak wyjdzie, to miała być zwykła, seryjna uszczypliwość :roll:
Może się w końcu nauczę hamować :|

Gdzie jest Groszek?
13-07-2011 20:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #802
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
No już hamujcie chłopaki :-D

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
13-07-2011 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #803
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Cytat:Ja napisałem to co mi się nie podoba, a brak zaangażowania/chęci kiedy drużynie się nie wiedzie to jedna z takich rzeczy i tyle. Tongue
O czym Ty człowieku piszesz? To, że napisałem że gramy słabo nie oznaczało braku chęci do gry. Graliśmy słabo to napisałem, graliśmy dobrze to napisałem. Gdzie tu kurwa widzisz brak chęci gry?

Dla mnie nie ma problemu. Chcecie grajcie beze mnie i koniec sprawy.



Mój Blog: Pod presją czasu
13-07-2011 20:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #804
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Ale jakie hamujcie? Tongue Czy naprawdę tak trudno zaakceptować większą czy mniejszą krytykę? Czy nie można do tego podejść na luzie i po prostu normalnie pogadać o uwagach jakie ma do mnie ktoś inny? :lol:

A na przykład Fost - od razu się spiął. Rozumiem, że już jesteś na mnie obrażony i jak napiszę na gadu to mnie zjesz? Tongue

Foster napisał(a):Dla mnie nie ma problemu. Chcecie grajcie beze mnie i koniec sprawy.
No mówię, że bierzemy Breaka. Smile

Blog
13-07-2011 20:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #805
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Ej, to pokłóćcie się za dwa-trzy dni, a nie teraz, bo będę miał doła, że to ja wywołałem.

Gdzie jest Groszek?
13-07-2011 20:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #806
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Gdyby te uwagi miały jakąś podstawę to by nie było problemu. Tylko kurwa zarzucasz mi coś co nie miało miejsc, więc nie dziw się, że jak to napisałeś się spiąłem.

Cytat:No mówię, że bierzemy Breaka. Smile
No i sprawa załatwiona.



Mój Blog: Pod presją czasu
13-07-2011 20:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #807
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Nie chce być stronniczy, ale jednak muszę - Foster po prostu mówił jak było, graliście chujnie, mówił, że było chujowo, graliście dobrze, mówił, że było dobrze i wypowiadał się o całym zespole, nie wiem po czym Wrogu wnioskujesz, że nie miał chęci do gry ? Rozumiem gdyby olewał wszystko, nie ustalał terminu meczów, nie zjawiał się na nich, ale tak nie było. I żeby nie było z mojej strony nie ma żadnej chęci podlizania się kapitanowi Wink .

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
13-07-2011 20:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #808
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Widzę że to jakaś dłuższa dyskusja nam się szykuje. :-D

Od początku. Mój zarzut:
Cytat:To Fost, że zaangażowanym w grę powinno się być niezależnie od ostatnich (niekorzystnych) wyników spotkań. Tak jak Wiewiór.

Nie wiem gdzie (czy na forum, czy na czacie haxa), nie wiem dokładnie kiedy, ale kiedyś tam napisałeś że w drugiej edycji już nie będziesz brać udziału, a z tego co pamiętam było to w momencie gdy słabiej nam szło (a nie na żadnym początku tej edycji).

Foster napisał(a):Gdyby te uwagi miały jakąś podstawę to by nie było problemu. Tylko kurwa zarzucasz mi coś co nie miało miejsc, więc nie dziw się, że jak to napisałeś się spiąłem.
Podstawa jest oraz zarzucam coś co miało miejsce. Wink

Foster napisał(a):O czym Ty człowieku piszesz? To, że napisałem że gramy słabo nie oznaczało braku chęci do gry. Graliśmy słabo to napisałem, graliśmy dobrze to napisałem. Gdzie tu kurwa widzisz brak chęci gry?

kojot napisał(a):Nie chce być stronniczy, ale jednak muszę - Foster po prostu mówił jak było, graliście chujnie, mówił, że było chujowo, graliście dobrze, mówił, że było dobrze i wypowiadał się o całym zespole, nie wiem po czym Wrogu wnioskujesz, że nie miał chęci do gry ? Rozumiem gdyby olewał wszystko, nie ustalał terminu meczów, nie zjawiał się na nich, ale tak nie było. I żeby nie było z mojej strony nie ma żadnej chęci podlizania się kapitanowi Wink .

Przecież nie napisałbym swojego zarzutu po Twojej opinii na temat naszej gry. Z resztą, zarówno ja, jak i Red, Kris czy Robak piszemy po meczach nasze wrażenia i uwagi (głównie w shoucie). Nie raz też na gadu krytykowałem/chwaliłem drużynę, więc... czemu myślisz że mój zarzut wyciągam na podstawie jakiegoś tam Twojego komentarza krytykującego naszą grę?

Blog
13-07-2011 21:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #809
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Wrogu, pierdolisz strasznie. Skończ lepiej.

To, że Patryś się zastanawiał czy chce mu się grać w drugiej edycji akurat wtedy, gdy nam słabiej szło, to nic nie znaczy. Po prostu, jak każdy z nas (no może poza robakiem i kojotem) miał moment, że zaczynał mu się przejadać hax. Wtedy pewnie tydzień sobie odpoczął, nie wchodził na nasze wieczorne granie i po tygodniu wrócił pełen chęci do gry.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
13-07-2011 21:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #810
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Przecież mówię, że tak napisałem. Napisałem tak na samym początku, bo jeszcze przed startem II edycji naszej ligi stwierdziliśmy (Orły) że potem koniec. Jednak zaczęła się repra więc chciałem jeszcze pograć. Ale napisałem, że potem już nie będę grał, bo po prostu hax zaczynał mi się już nudzić. No ale Wróg wie lepiej...

Nie będę się zabijał o haxa. Grajcie sobie w tej drugiej edycji beze mnie i po problemie.



Mój Blog: Pod presją czasu
13-07-2011 21:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości