Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Newton Heath Haxball Club
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #961
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Ja grałem w drugiej połowie, więc wiesz... :roll:

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
24-07-2011 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #962
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
robaldo napisał(a):Ale napaleńcy :-D , tylko jakiś lepszy host by się przydał, bo ja to dzisiaj non-stop 150/200 i w górę... :?
No właśnie też zaproponowałem im, żebyśmy zagrali na innym hoście, więc może u Ciebie Robak? :mrgreen:

Adis napisał(a):Przegrać z Czerwonymi Żelkami? Jak to brzmi w ogóle... :?
Nazwa nie gra. Smile

Blog
24-07-2011 21:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #963
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
ale obciach. Tak sobie czytam na telefonie jaki byl wynik i jestem w szoku ze nie daliscie rady bo oni wczoraj wygladali raczej na takich co we trzech ich szlo ograc Big Grin jeden klose to za malo.


Fan United od 1992 roku
24-07-2011 21:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #964
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Wróg Arsenalu napisał(a):robaldo napisał(a):Ale napaleńcy :-D , tylko jakiś lepszy host by się przydał, bo ja to dzisiaj non-stop 150/200 i w górę... :?


No właśnie też zaproponowałem im, żebyśmy zagrali na innym hoście, więc może u Ciebie Robak? :mrgreen:

:roll:

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
24-07-2011 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #965
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
sebos_krk napisał(a):ale obciach. Tak sobie czytam na telefonie jaki byl wynik i jestem w szoku ze nie daliscie rady bo oni wczoraj wygladali raczej na takich co we trzech ich szlo ograc Big Grin jeden klose to za malo.
Wczoraj nie grali w swoim pełnym składzie, przecież jednego gościa który nie przyszedł zastępowała u nich Roxanne. Z resztą imo dobry mecz dzisiaj zagrali.

Blog
24-07-2011 21:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #966
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Jak nie pojadę jutro do Katowic to możemy grać.

Rzeczywiście obciach taki, że zaraz się pójdę pociąć...

Szkoda, że nie ma Krzysia i Łukasza, bo tak można by jeszcze jakoś inaczej pokombinować z ustawieniami, a tak mamy bardzo ograniczone pole manewru.



Mój Blog: Pod presją czasu
24-07-2011 22:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #967
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Foster napisał(a):Rzeczywiście obciach taki, że zaraz się pójdę pociąć...
:? jak już jesteście tacy nasi wielcy konkurenci to nie będę współczuł.

Wróg Arsenalu napisał(a):Wczoraj nie grali w swoim pełnym składzie, przecież jednego gościa który nie przyszedł zastępowała u nich Roxanne.
A Wy zagraliście w pełnym? :-D W sumie mogliśmy zrobić sabotaż i przegrać 0-10, żeby poszło na konto rcb


Fan United od 1992 roku
25-07-2011 07:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #968
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Ja w ogóle nie lubię grać takich mało przygotowanych meczów, z drużyną o mało motywującej nazwie, nie w pełnym składzie i jeszcze z TSem w uszach (choć i tak się nie dekoncentrowałem specjalnie, bo mówić nic nie mówiłem). W ogóle jakoś nie czułem atmosfery meczu reprezentacyjnego, ot, zwykły sparing. W każdym razie nie ma co się usprawiedliwiać, bo nas cisnęli mimo tego, że umiejętnościami im (tak sądzę) dorównujemy i każdy wynik prócz wygranej należy uznać za niezadowalający (choć to tylko spar jest).

A jakby co, rewanż mogę grać i tym razem postaram się zagrać lepiej.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
25-07-2011 08:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #969
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
sebos_krk napisał(a)::? jak już jesteście tacy nasi wielcy konkurenci to nie będę współczuł.
O co Ci kurwa chodzi? Pieprzysz jakiś rzeczy o konkurentach, inny szyldach... weź zluzuj trochę.

Wróg Arsenalu
Adis napisał(a):Ściągasz TeamSpeak 3, instalujesz, odpalasz, dajesz connect to server, wklepujesz dane
ts.rpgshop.com.pl:3180
wybierasz :
Kanał 47- Redcafe
Hasło- jak do hosta w haxie

Jak coś możemy dzisiaj grać, bo nie pojechałem do Katowic. O 20 jak wczoraj?

Intel napisał(a):(choć i tak się nie dekoncentrowałem specjalnie, bo mówić nic nie mówiłem)
No a właśnie po to mamy ts żeby mówić Wink Jeszcze założy Wróg i dzisiaj podczas meczu możemy się komunikować i wtedy nie będzie błędów jak wczoraj Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
25-07-2011 09:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #970
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Foster napisał(a):O co Ci kurwa chodzi? Pieprzysz (...)... weź zluzuj trochę.

Proponuje zacząć od siebie.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
25-07-2011 11:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #971
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Widzisz Foster, to Ty jesteś od pewnego czasu bardzo nerwowy na forum, zmieniłeś się w tym względzie, co wiele osób zauważyło, z tego co wiem. Więc nie dziwię się, że teraz tylko Ty reagujesz, bo każdy inny gracz doskonale wie, że nikomu w haxa nie życzę źle i ogólnie chyba nie jestem userem, który komuś wadzi.
W końcu to tylko internetowa zabawa, a Ty się spinasz. Zresztą sprawą z Intelem pokazałeś jak ważne jest to dla Ciebie. Więc o braku konkurencji to nawet nie wspominaj.
A pisać będę to, co będę chciał, nie czytaj po prostu.


Fan United od 1992 roku
25-07-2011 11:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #972
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Po prostu wkurza mnie takie pisane i tyle, zresztą nie pierwszy raz już zareagowałem na Twoją wypowiedź. Tyle.
Hax dla mnie nie jest najważniejszą rzeczą w życiu, ale jak się już w coś bawię, to chce fajnych dla siebie warunków, więc nie chciałem żeby Intel odchodził, proste.



Mój Blog: Pod presją czasu
25-07-2011 11:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #973
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
sebos_krk napisał(a):A Wy zagraliście w pełnym? :-D W sumie mogliśmy zrobić sabotaż i przegrać 0-10, żeby poszło na konto rcb
No to chyba tym bardziej można zrozumieć naszą porażkę, nie?

Intel napisał(a):z drużyną o mało motywującej nazwie
:lol: Przecież nazwa nie gra... A jak jacyś tam pro gracze nazwali by swoją drużynę np. Siuśki Ze Starej Puszki to też by Ci się nie chciało z nimi grać "bo mało motywująca nazwa"? Smile

Intel napisał(a):nie w pełnym składzie
Ale przecież to był po pierwsze tylko sparing - przygotowanie do sezonu - a po drugie nieobecność Reda i Krisa była szansą dla Ciebie i Kojota żeby dłużej zagrać, więc trochę nie rozumiem czemu nie jesteś zadowolony. :mrgreen:

Intel napisał(a):W ogóle jakoś nie czułem atmosfery meczu reprezentacyjnego, ot, zwykły sparing.
Intel to następnym razem posłuchaj przed meczem hymnu Ligi Mistrzów, może się wczujesz. Tongue Z resztą właśnie to miał być i był zwykły sparing, a nie przecież żaden mecz o punkty w lidze... To wszystko ma służyć zgraniu zespołu przed następnym sezonem.

Intel napisał(a):W każdym razie nie ma co się usprawiedliwiać, bo nas cisnęli mimo tego, że umiejętnościami im (tak sądzę) dorównujemy i każdy wynik prócz wygranej należy uznać za niezadowalający (choć to tylko spar jest). A jakby co, rewanż mogę grać i tym razem postaram się zagrać lepiej.
Gdyby nie te lagi... :mrgreen: Nie no dzisiaj w rewanżu (z innym hostem ) myślę że nasza gra będzie wyglądać lepiej.

Foster napisał(a):
sebos_krk napisał(a):jak już jesteście tacy nasi wielcy konkurenci to nie będę współczuł.

O co Ci kurwa chodzi? Pieprzysz jakiś rzeczy o konkurentach, inny szyldach... weź zluzuj trochę.
Sebos sam jeszcze tylko podsycasz rywalizację pomiędzy obiema kadrami...

Dzisiaj rewanż o 20, RCA też oczywiście jeśli będziecie, bo wczoraj tylko Kaka z Wiewiórem byli. Wink

Blog
25-07-2011 12:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #974
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Mój post był zabarwiony lekko humorystycznie (zwłaszcza część o nazwie), a komunikacja przez internet ma to do siebie, że bez emotikon za nic nie da się odczytać intencji współrozmówcy. Z kolei fragment o niepełnym składzie odnosił się do rozmowy Fostera z Sebosem na temat "obciachu". Ot, wina niechętnego korzystania z emotek i cytowania.

Lagi były konkretne - przy bramce pierwszej dla nich miałem ping 434/670 (chyba) i w mojej wersji akcji Wrogu wjechał z piłką do bramki. No cóż...

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
25-07-2011 13:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #975
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Intel napisał(a):Mój post był zabarwiony lekko humorystycznie (zwłaszcza część o nazwie), a komunikacja przez internet ma to do siebie, że bez emotikon za nic nie da się odczytać intencji współrozmówcy. Z kolei fragment o niepełnym składzie odnosił się do rozmowy Fostera z Sebosem na temat "obciachu". Ot, wina niechętnego korzystania z emotek i cytowania.
Dokładnie, masz piwko za to. Tylko ja właśnie dlatego też używam tych emotikonek, by inni lepiej mnie zrozumieli. Wink

Intel napisał(a):Lagi były konkretne - przy bramce pierwszej dla nich miałem ping 434/670 (chyba) i w mojej wersji akcji Wrogu wjechał z piłką do bramki. No cóż...
U mnie to wyglądało na mocny strzał któregoś z tamtych. Smile Nikt nie nagrywał, wiec nie zobaczymy jak to było.

Blog
25-07-2011 13:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości