Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United - sezon 2011/2012
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #31
Re: United - sezon 2011/2012
Foster napisał(a):Jeśli nie kupimy żadnego środkowego pomocnika, to nie będę zasmucony. Daliśmy radę w zeszłym sezonie to i w tym damy radę.

Owszem radę sobie możemy dać z każdym, ale w starciu z Barceloną będzie tak samo jak do tej pory Sad

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
01-08-2011 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #32
Re: United - sezon 2011/2012
Należy także dodać, że dawaliśmy radę, bo konkurencja wyjątkowo zawodziła w minionym sezonie. Mistrz Anglii był najsłabszy od kilku lat.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
01-08-2011 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #33
Re: United - sezon 2011/2012
Mistrz Anglii w zeszłym sezonie miał do pokonania znacznie więcej klasowych zespołów niż w latach poprzednich. Czy aby więc nie jest krzywdzące mówienie, że jest najsłabszy na przestrzeni ostatnich sezonów?

Fakty są takie, że kilku naszych kluczowych zawodników zmagało się w zeszłym sezonie z poważnymi urazami, a my pomimo tego zwyciężyliśmy. Prócz VdS nie straciliśmy żadnego kluczowego zawodnika, a na dodatek wzmocniło nas 5-ciu niezwykle solidnych i utalentowanych zawodników. A pokonanie tak dysponowanej Barcelony na Wembley nie byłoby możliwe z 5-cioma Sneijderami w składzie. Tutaj jest pole do popisu dla Fergiego - potrzebny są zmiany systemowe, zmiany w mentalności. Barca do takiego poziomu dochodziło przez lata pracy z młodzieżą i fajnie, że pokazała gdzie tkwi siła. A tkwi ona niekoniecznie w transferach.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
01-08-2011 14:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #34
Re: United - sezon 2011/2012
Hmm najepiej z Barceloną radziła sobie Chelsea bądź Inter. Te dwa kluby grają 3-ką w środku. Więc jest mniej więcej równowaga. My grając z Barcą mieliśmy na papierze 2 środkowych. Bądź co bądź z tego też się brała różnica. I transfery pokazują tylko, że Fergie nadal tak chce grać. I dobrze, bo budowanie zespołu na jeden mecz z Barceloną, który może się w dodatku wcale nie odbyć nie miało by sensu. Z resztą poza United nikt nie dotarł do finału 2x z rzędu, więc idąc tym tokiem to Barcelona odpadnie gdzieś po drodze i do konfrontacji pomiędzy naszym klubem z nimi może nie dojść. Ważne jest, żeby obronić Ligę i tutaj powiększać przewagę. A LM to bonusik.
01-08-2011 14:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #35
Re: United - sezon 2011/2012
Hubercik napisał(a):Z resztą poza United nikt nie dotarł do finału 2x z rzędu
Valencia i Juventus.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
01-08-2011 15:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #36
Re: United - sezon 2011/2012
Jeszcze Milan i Ajax. Włoskie kluby docierały do finału nawet 3x z rzędu (93-95, 96-98).

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
01-08-2011 16:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #37
Re: United - sezon 2011/2012
robaldo napisał(a):Owszem radę sobie możemy dać z każdym, ale w starciu z Barceloną będzie tak samo jak do tej pory Sad
Nawet zakup Twojego ukochanego ( Wink ) Sneijdera nic tu nie da, bowiem jeśli dalej będziemy wychodzić na Barcelonę dwójką w środku to będzie jak dotychczas.



Mój Blog: Pod presją czasu
01-08-2011 18:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #38
Re: United - sezon 2011/2012
Foster napisał(a):Nawet zakup Twojego ukochanego ( Wink ) Sneijdera nic tu nie da

Zobaczymy :x :-D

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
01-08-2011 18:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #39
Re: United - sezon 2011/2012
Ojoj... chyba za bardzo się zdałem na slowa ktoregoś z ekspertow w finale w 09...

Mea culpa sorry ;f
01-08-2011 20:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #40
Re: United - sezon 2011/2012
michal85 napisał(a):Ja bym się nie zdziwił gdyby Ferguson zaczął ustawiać Cleverley'a podobnie jak Wenger Wilshere'a. Jack przecież też zaczynał na skrzydle, później był ofensywnym pomocnikiem, a teraz gra dużo głębiej. Tom z Barcą pokazał, że potrafi tak grać, więc kto wie...


Ja również zwróciłem na to uwagę. Bardziej podobał mi się Tom jako ten bardziej defensywny niż jako rozgrywający(bodajże w pierwszym meczu).

Cytat:Na chwilę obecną kadra mi się bardzo podoba. Na pewno jest kilka znaków zapytania, ale chciałbym, żeby kilku z tych młodych chłopaków miało okazję się pokazać.

Dla mnie również jest ok, ale w sumie nadal nie mamy rozgrywającego. Jest Ando i jest Giggs(który pewnie w tej roli sprawdzi się lepiej od Brazylijczyka, ale jak wiemy grać to on co tydzień nei będzie). Mam również nadzieję, że nasi młodsi gracze dostaną szansę na pokazanie się. Nie oglądam raczej gier rezerw, więc nie jestem w temacie, ale mam nadzieję że przynajmniej w CC obejrzę Pogbę, Ravela(jak będzie mógł grać), czy Will Keane'a.

W ataku niesamowity ścisk i coś czuję że na dniach któryś z naszych napadzirowów może opuścić klub(transfer bądź wypożyczenie). Osobiście pozbyłbym się Doiufa, który nic ciekawego nie pokazał, to nie jest jednka poziom United, a gościu ma 23 lata już. Macheda mógłby pójść na jakieś wypożyczenie, ale niech nei wybiera się do Serie A. Fajnie jakby się ogrywał w EPL.

Jak nie ściągniemy zadnego gracza - nie będę płakał. Może Ando nam jakoś wystrzeli, Ryan pewnie poradzi sobie na środku pomocy z mocniejszymi rywalami. Na innych pozycjach mamy wszystko obsadzone, więc nic, tylko czekać na nowy sezon :tuptup:
01-08-2011 21:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #41
Re: United - sezon 2011/2012
Hubercik napisał(a):Ojoj... chyba za bardzo się zdałem na slowa ktoregoś z ekspertow w finale w 09...

Mea culpa sorry ;f

W historii Ligi mistrzów jeszcze nikt nie zdobył tego trofeum 2 razy z rzędu. Do tej pory mógł tego dokonać Ajax, Milan no i Manchester United. I o tym za pewne mówili eksperci.
02-08-2011 01:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #42
Re: United - sezon 2011/2012
Hubercik napisał(a):Hmm najepiej z Barceloną radziła sobie Chelsea bądź Inter. Te dwa kluby grają 3-ką w środku. Więc jest mniej więcej równowaga. My grając z Barcą mieliśmy na papierze 2 środkowych. Bądź co bądź z tego też się brała różnica. I transfery pokazują tylko, że Fergie nadal tak chce grać. I dobrze, bo budowanie zespołu na jeden mecz z Barceloną, który może się w dodatku wcale nie odbyć nie miało by sensu. Z resztą poza United nikt nie dotarł do finału 2x z rzędu, więc idąc tym tokiem to Barcelona odpadnie gdzieś po drodze i do konfrontacji pomiędzy naszym klubem z nimi może nie dojść. Ważne jest, żeby obronić Ligę i tutaj powiększać przewagę. A LM to bonusik.

Nie zapomnij też o Realu Madryt który sprawił problemy Barcelonie. A jaki jest wspólny czynnik tych drużyn w starciu z Barca? Mourinho! Na dzień dzisiejszy jest to jedyny człowiek który tak ułoży zespół aby mógł rywalizować z Barcą.
04-08-2011 18:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #43
Re: United - sezon 2011/2012
El Polako napisał(a):Nie zapomnij też o Realu Madryt który sprawił problemy Barcelonie

W jednym meczu na 4

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
04-08-2011 19:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #44
Re: United - sezon 2011/2012
Tomassen napisał(a):El Polako napisał(a):Nie zapomnij też o Realu Madryt który sprawił problemy Barcelonie



W jednym meczu na 4

Lol :O

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
04-08-2011 19:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #45
Re: United - sezon 2011/2012
Vidic wypada na 4-5 tygodniu, Rafael już po operacji do gry będzie za 10 tygodni. Rio tylko na 2. Evra cały i zdrów, a Antoś i Fletcher dobrze radzą sobie na treningach - takie informacje przekazał dziś Ferguson.



Mój Blog: Pod presją czasu
19-08-2011 13:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości