Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pre-season Tour 2011/2012
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #76
Re: Pre-season Tour 2011/2012
No oni rzeczywiście strasznie tam rotują w tej Barcy. Dla mnie logiczne jest, że przyjście Cesca skończy się odejściem po jednym/dwóch sezonach Thiago. Zresztą Cesc im jest naprawdę na tę chwilę zupełnie niepotrzebny. Z mojej strony EOT.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
31-07-2011 13:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #77
Re: Pre-season Tour 2011/2012
Całkiem dobrze zaprezentowaliśmy się w tym meczu. W pierwszej połowie ostrożna gra w defensywie pozwoliła De Gei na brak groźniejszych interwencji. Wspaniała, błyskawiczna akcja Welbecka i super wykończenie Naniego dało nam prowadzenie. W ogóle Nani rozkurwiał system w tym meczu, miotał jak chciał. Young również kilka razy dał popis umiejętności, najbardziej spodobała mi się siatka na którymś tam cieciu z Barcy. W drugiej połowie Katalonia niestety zaczęła grać swoje i zaczynaliśmy się gubić. Bramka Thiago ładna, akurat to trzeba mu przyznać. Dobrze, że ostatecznie Owen pokazał kto tu jest debeściak i również elegancko trafił do siatki. Niby w drugiej połowie padło więcej bramek, ale i tak co chwilę ziewałem, a pod koniec to już oglądałem na słuch ;D

Ogółem Tour można uznać za udany. SAF powinien być zadowolony z postawy swoich podopiecznych. Ciekawe, czy Cleverley, Macheda lub Welbeck znajdą swoje miejsce na ławce w nadchodzącym sezonie. Miejmy nadzieję, że chociaż jeden z nich będzie otrzymywał regularne szanse, bo prezentowali się bardzo dobrze.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
31-07-2011 20:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #78
Re: Pre-season Tour 2011/2012
paolo napisał(a):Całkiem dobrze zaprezentowaliśmy się w tym meczu. W pierwszej połowie ostrożna gra w defensywie pozwoliła De Gei na brak groźniejszych interwencji. Wspaniała, błyskawiczna akcja Welbecka i super wykończenie Naniego dało nam prowadzenie. W ogóle Nani rozkurwiał system w tym meczu, miotał jak chciał. Young również kilka razy dał popis umiejętności, najbardziej spodobała mi się siatka na którymś tam cieciu z Barcy. W drugiej połowie Katalonia niestety zaczęła grać swoje i zaczynaliśmy się gubić. Bramka Thiago ładna, akurat to trzeba mu przyznać. Dobrze, że ostatecznie Owen pokazał kto tu jest debeściak i również elegancko trafił do siatki. Niby w drugiej połowie padło więcej bramek, ale i tak co chwilę ziewałem, a pod koniec to już oglądałem na słuch ;D

Ogółem Tour można uznać za udany. SAF powinien być zadowolony z postawy swoich podopiecznych. Ciekawe, czy Cleverley, Macheda lub Welbeck znajdą swoje miejsce na ławce w nadchodzącym sezonie. Miejmy nadzieję, że chociaż jeden z nich będzie otrzymywał regularne szanse, bo prezentowali się bardzo dobrze.

Myślę, że Clev jak i Welbeck zostaną już w tym sezonie włączeni do kadry i w końcu SAF da im szansę w United. Dzisiaj czytałem wypowiedź Fergusona, który powiedział, że Tom ma wielkie szanse na to, aby zacząć sezon w pierwszym składzie.

Natomiast nie wiem co z Machedinho. W kadrze mamy wielu napastników, jest Roo, Chicha, Berba, Owen oraz Welbeck, który świetnie się spisuje. Włoch będzie miał małe szanse na regularne występy i chyba najlepszym rozwiązaniem byłoby wypożyczenie do jakiegoś klubu Premiership.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
31-07-2011 21:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #79
Re: Pre-season Tour 2011/2012
Na ten moment nawet Owen jest wyżej niż Włoch. Póki Owen będzie w United najlepszą decyzją podjętą przez Federico może być kolejne wypożyczenie, najlepiej do jakiegoś beniaminka tudzież Wigan lub ogólnie jakiegoś klubu Premiership.
31-07-2011 22:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #80
Re: Pre-season Tour 2011/2012
Z Machedą nie ma problemu, ciągle to bardzo młody zawodnik.
Bardzo podobała mi się gra Welbecka. Jak wchodzi na boisko to przepycha innych jak boiskowy gangster. Fajnie, że z Barcą zarówno Welbeck jak i Cleverley zaliczyli po asyście. Danny mógł zdobyć gola. Evans się ogarnął, każdy kto wątpił w chłopaka teraz dostanie pasem po dupie.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
31-07-2011 23:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #81
Re: Pre-season Tour 2011/2012
Hubercik napisał(a):Na ten moment nawet Owen jest wyżej niż Włoch.
Nawet? Ja wciąż liczę, że Michael będzie dawał drużynie więcej niż w poprzednim sezonie, jak tylko złapie formę i uniknie kontuzji to może powalczyć z Berbą o miejsce w hierarchii, a nie z Machedą czy Welbeckiem. Jednak sezon jest długi i wyczerpujący, mamy dopiero 2 sierpnia, więc możemy sobie co najwyżej pogdybać.


Fan United od 1992 roku
01-08-2011 11:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #82
Re: Pre-season Tour 2011/2012
A jak dla mnie Welbeck powinien zacząć ten sezon jako drugi napastnik. A przynajmniej powinien być wykorzystywany w podobny sposób co Hernandez(a wiemy, że Meksykanin będzie na początku sezonu pauzował) w drugiej części sezonu. Ten chłopak ma coś magicznego w sobie, coś co dzieli piłkarzy dobrych od wybitnych...

Liczę, że Danny w tym sezonie zagra ok. 30 meczów, a Tom nie mniej niż 20. Szykuje się fajny sezon, o ile faktycznie nie będziemy się bali stawiać na swoich. A myślę, że warto Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
01-08-2011 12:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #83
Re: Pre-season Tour 2011/2012
Napewno warto. Pytanie, czy Ferguson sobie na to pozwoli? Wszystko zależy też od sytuacji jaka się wytworzy w tabeli.
01-08-2011 14:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #84
Re: Pre-season Tour 2011/2012
Jeśli są wystarczająco dobrzy, bądź utalentowani, to na pewno dostaną szansę. Fergie jest najlepszy we wprowadzaniu młodych talentów, daje się ogrywać Tomowi i Danny`emu, otwarcie mówi, że widzi ich w pierwszym składzie, a jednak jeszcze są jakieś dygoty nie wiadomo skąd. Pewnie z bliska ciężko dojrzeć jak dobrzy są Tom i Danny.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
01-08-2011 15:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #85
Re: Pre-season Tour 2011/2012
panopticum napisał(a):jednak jeszcze są jakieś dygoty nie wiadomo skąd. Pewnie z bliska ciężko dojrzeć jak dobrzy są Tom i Danny.

Może po prostu SAF działa stopniowo, aby sodówka nie uderzyła do głowy ? Chociaż fakt, trochę już to trwa.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
01-08-2011 20:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #86
Re: Pre-season Tour 2011/2012
Dzisiaj kilku naszych zawodników zagra w charytatywnym spotkaniu z Olympique Marsylia

Ukryty tekst:
Siedmiu zawodników Manchesteru United wyleciało do Monako, gdzie wieczorem weźmie udział w charytatywnym spotkaniu przeciwko ekipie Olympique Marsylia. Drużynę gości poprowadzi sir Alex Ferguson, który towarzyszy swoim podopiecznym.

Spotkanie zostało zorganizowane przez byłego bramkarza OM, Pascala Olmetę. W składzie przyjezdnych kibice będą mogli oglądać Ji-sung Parka, Patrice'a Evrę, Paula Pogbę, Chrisa Smallinga, Phila Jonesa, Danny'ego Welbecka i Toma Cleverleya.

Francuskie media podają, że bramkarzem w ekipie gościnnie prowadzonej przez Fergusona będzie były zawodnik "Czerwonych Diabłów" i reprezentacji "Trójkolorowych", Fabien Barthez. W Monako miał także wystąpić Eric Cantona, jednak nie mógł dotrzeć i jego miejsce w składzie zajmie David Ginola. Nieoficjalnie podaje się także, że w meczu wystąpią inni znani Francuzi - David Trezeguet i Ludovic Giuly.

Didier Deschamp powołał na specjalny mecz 20-osobową kadrę Olympique, w której zabraknie dwóch największych gwiazd zespołu, Mathieu Valbueny i Andre Ayewa. Dochód ze spotkania zostanie przekazany dla organizacji charytatywnej "Un sourire, un espoir pour la vie" [Uśmiech nadzieją dla życia], której współzałożycielem jest właśnie Pascal Olmeta.

Kadra Olympique: Mandanda, Bracigliano - Azpilicueta, Fanni, Diawara, Morel, Nkoulou, Sabo, Mbow - Mbia, Cisse, Lucho, Diarra, Cheyrou, Kabore - J. Ayew, Remy, Amalfitano, Gadi, Omrani.

Zawodnicy Man Utd: Evra, Smalling, Jones - Park, Pogba, Cleverley - Welbeck

Możliwi goście: Barthez, Ginola, Giuly, Trezeguet.
Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45. Linki do spotkania jak zawsze tutaj



Mój Blog: Pod presją czasu
02-08-2011 17:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #87
Re: Pre-season Tour 2011/2012
Ale się narobiło tych meczów "specjalnych" w ostatnich latach...
Jak nigdy ;o
02-08-2011 17:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #88
Re: Pre-season Tour 2011/2012
Treze zobaczyć z naszymi to super, nie przegapię
02-08-2011 18:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #89
Re: Pre-season Tour 2011/2012
niezła postawa Cleva pogby i Welbecka reszta grała piach porażka 8-2 troche dziwnie wygląda nawet w taki meczu Tongue
03-08-2011 08:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #90
Re: Pre-season Tour 2011/2012
Widziałem pierwszą połowę i Cleverley był najlepszy na boisku. Asysta, ładna bramka, a do tego kilka ciekawych akcji i ogólnie dojrzała gra w środku pola. Welbeck również bardzo groźny, a gol i asysta mówią same za siebie. Oby tylko kontuzja nie okazała się groźna.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
03-08-2011 08:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości