Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hip-Hop, Rap, Reggae
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #196
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
Chada odpowiedział Doniowi Smile

[flash=560,315]http://www.youtube.com/v/SqnhQDufHtE[/flash]

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
30-10-2011 11:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #197
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
Polecam skład ze Szwecji - Looptroop Rockers. Są świetni. W sumie to wszystkie ich kawałki mi się podobają, więc daje linka już z wpisaną ich nazwą zespołu na YT ( dla leniwych Wink ) : http://www.youtube.com/results?search_q ... ckers&aq=f

Do tego jeszcze polecam francuską grupę Hocus Pocus, taki jazz hip-hop Smile .

Tutaj jeden z ich kawałków : http://www.youtube.com/watch?v=vPUeW1EO9yw

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
01-11-2011 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #198
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
mucha napisał(a):Chada odpowiedział Doniowi Smile
I Doniu jest lepszy od Chałwy, jakie to słabe że prawilniacy , prawdziwi reprezentanci rapu nie potrafią ułożyć lepszych panczy od gimnazjalistów w 2 miesiące od disu Donia. Dioxowi z Tetem nie wyszło i próbuje z Doniem.
01-11-2011 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #199
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
Zawsze jak wrzucę coś, to ktoś odpowiada na co innego :cry: . No nic, mam nadzieję, że ktoś się jeszcze moimi propozycjami zainteresuje :roll: .

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
01-11-2011 19:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #200
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
samcro napisał(a):I Doniu jest lepszy od Chałwy, jakie to słabe że prawilniacy , prawdziwi reprezentanci rapu nie potrafią ułożyć lepszych panczy od gimnazjalistów w 2 miesiące od disu Donia. Dioxowi z Tetem nie wyszło i próbuje z Doniem.

Mnie tam się podoba pojazd po Doniu. Z takimi pajacami trzeba prostymi środkami Wink

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
01-11-2011 19:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #201
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
mucha napisał(a):Mnie tam się podoba pojazd po Doniu. Z takimi pajacami trzeba prostymi środkami Wink
No ale komu się podobają teksty o opierdalaniu lachy starej ? to jest wulgarne że aż strach.
Wiadomo że Doniu teraz to komercja jak stąd do los angeles lecz czy to zwalnia z powinności pisania kawałka na poziomie?
http://glamrap.pl/images/stories/f2/CHA ... 10_285.jpg tu też zacna historia.
Imho Donia to słuchałem w gimnazjum z 8 lat temu jak było ascetoholix jeszcze dalej nie. A Chady utworów słucham dzisiaj i niektóre mi się podobają ale wolałbym słuchać o czymś innym niż mele w kanapkach. Ale teledysk Chada nakręcił przekozaki, jak dostosuje kawałek do tego to pierwszy pochwalę.
01-11-2011 19:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #202
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
Mnie się podoba sposób, w jaki Chada to zrobił. Bez żenującego tłumaczenia się, jak ma to w przypadku nuty Donia, tylko ostry rozpierdol w swoim stylu. Inaczej się nie da, jak jakiś pajac wrzuca na ciebie, bo usłyszał jakieś żenujące plotki na twój temat. Mówię o ostatnich czterech wersach zwrotki Chady.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
01-11-2011 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #203
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
kojot ja ci odpowiem tak że byłem na koncercie i Looptroopów i Hocus Pocus Wink

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
01-11-2011 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #204
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
Domyslam sie, ze na kempie Wink? Wlasnie z tamtad ich znam, znaczy brat byl i mi polecil. Sa po porstu zajebisci Smile

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
01-11-2011 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #205
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
Jak dla mnie Chada sam zaczął w kawałku "A pamiętasz jak?" ale nie musiał kończyć. Raz dał odczuć gościowi co o nim sądzi, a skoro odpowiada na odpowiedź to znaczy, że to co Doniu nagrał go zabolało.

Ja jednak nie jestem zwolennikiem takich utworów. Hip hop miał łączyć a takie kawałki tylko dzielą. Jeżeli beefy to tylko te na freestyle'u bo one są prowadzone w miarę przyjacielskich stosunkach.

Zdecydowanie bardziej wolę kawałki takie jak:
Bez Cenzury - Reprezentuje Siebie
Pyskaty - Bez granic
A pamiętasz jak - bodajże z inicjatywy Małolata.

Kilku gości reprezentujących inny styl w rapie nagrywających razem kawałki to jest to, a nie jakieś idiotyczne wyzywania się. Teraz już nie można słuchać Pariasu i Peji bo jakiś konflikt między nimi na to nie pozwala.

A w sumie to wrzuce taki chilloutowy max kawałek, który kiedyś mi kumpel pokazał. Francuski aczkolwiek nie przepadam za zagraniczną muzyką Smile

http://www.youtube.com/watch?v=JwBwIyePedA
01-11-2011 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #206
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
Hubercik napisał(a):Jak dla mnie Chada sam zaczął w kawałku "A pamiętasz jak?" ale nie musiał kończyć. Raz dał odczuć gościowi co o nim sądzi, a skoro odpowiada na odpowiedź to znaczy, że to co Doniu nagrał go zabolało.

Jasne. A jak by nie odpowiedział to ludzie by pisali, że się zgasił. Zrobił to na tyle dobrze, że nie tłumaczył się z wyssanych z palca argumentów tej pseudoraperzyny tylko spuścił mu ostry liryczny wpierdol.

Hubercik napisał(a):Ja jednak nie jestem zwolennikiem takich utworów. Hip hop miał łączyć a takie kawałki tylko dzielą. Jeżeli beefy to tylko te na freestyle'u bo one są prowadzone w miarę przyjacielskich stosunkach.

To, co robi Doniu ciężko zaliczyć do hip hopu, a przynajmniej ja nie chcę kojarzyć jego twórczości z hip hopem.

Tymczasem robi się ciekawie, bo przed dwoma godzinami Doniu odpowiedział Chadzie. Tutaj link: http://www.youtube.com/watch?v=yD61FY43b8k&hd=1

Zapowiada się fajny beef. W sumie Doniu, chwalony za rzucanie argumentów, wszedł na ten sam styl, co Chada i nie obyło się bez ostrych wrzutów. Ale argument o tym, że Chada pisał dwa miesiące jedną zwrotkę jest trochę żałosny. Po jakim czasie Doniud odpowiedział na "A pamiętasz jak?" :lol:

Cóż, na razie 2:1 dla Donia, zobaczymy, co na to Chada. Może być ciekawie, choć perspektywa długiego beefu strasznie mnie nie jara, bo w końcu dojdzie do tego, ze obaj będą żałośni. Jedno jest pewne, Doniu wyjdzie na tym lepiej. Czy ktoś pamiętał o nim jeszcze parę miesięcy temu? No właśnie... Jakoś trzeba sobie przywrócić popularność Wink

Od razu mówię, że nie jestem fanem Chady. Lubię jego utwory, co prawda nie wszystkie, bo jego gangsterski styl czasem jest nieco męczący. Ale w beefie stoję za nim, bo dla mnie Doniu to zwykły pionek, który się sprzedał. Ciekawe czy włączy się w to Pih. Mam nadzieję, że nie będzie się taplał w błocie. To mój zdecydowany faworyt w polskim rapie, ale biorąc pod uwagę jego relacje z Chadą, może się w to włączyć.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
01-11-2011 23:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #207
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
mucha napisał(a):Jasne. A jak by nie odpowiedział to ludzie by pisali, że się zgasił. Zrobił to na tyle dobrze, że nie tłumaczył się z wyssanych z palca argumentów tej pseudoraperzyny tylko spuścił mu ostry liryczny wpierdol.

No dobra. Ale to też takie gadanie. No to jak nikt nie skończy to się w chuj czasu powinni dissować. A ktoś skończyć musi wiadomo. Chada raz dał odczuć co myśli. Brak reakcji z jego strony wcale nie musiał oznaczać, że przegrał, wręcz przeciwnie.

W sumie można się śmiac ale od czegoś zacząć się musiało.
W moim przypadku wtedy na topie była mezokracja meza i to od tego kawałka wleciałem dalej. Później Mój rap, moja rzeczywistość peji aż w końcu totalne zajaranie się ostrym, które utrzymuje się po dziś dzień.

Co do Donia to jest dla mnie bardzo marnym wykonawcą jakiejkolwiek muzyki. Poprostu nie trafia w moje gusta.

Natomiast Owal w przeciwieństwie do meza miał dobry materiał na początku a później dopiero się popsuł. Dlatego szacunek za pierwsze utwory jest, natomiast teraz raczej nie ma czego szukać już w tej muzyce.
01-11-2011 23:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #208
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
Nie wiem czy mi się jebie coś w oczach, czy samcro w ciągu kilku minut napisał i zaraz usunął dwa posty. Z resztą, ja już swoją opinię wyraziłem. Widzę jednak, że ty wolisz czytać komentarze hejtujące Chadę i wyrażać swoją opinię na ich podstawie :lol:

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
01-11-2011 23:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #209
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
Śmieszne jest to że popowa pizdeczka swoimi dissami zjadła dupą 3 mejnstrimowców Smile
Jebać to ile Chada i HiFi wydali dobrych płyt, ich diss jest na tak żenującym poziomie że nie wiadomo czy sie śmiać czy płakać Smile

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
02-11-2011 07:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #210
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
mucha napisał(a):Lubię jego utwory, co prawda nie wszystkie, bo jego gangsterski styl czasem jest nieco męczący. Ale w beefie stoję za nim, bo dla mnie Doniu to zwykły pionek, który się sprzedał.

Najgłupsze podejście do kwestii dissów. W beefie się nie stoi za nikim, beef ocenia się obiektywnie kto wygrał, bo to zamkniety etap w 'karierze'. Tak samo jak nikt nie potrafi przyznać że Mezo nagrał naprawde zajebiste tracki na Mesa (chociaż i tak przegrał bo trafił na najlepszego w polsce) bo to przecież Mezo. Tak samo teraz 'prawilniacy' stoją po stronie Chady i nawet jak wypuścił gówno zwane Sześciogwiazdkowym Skurwielem to i tak przyznają mu wygraną Smile

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
02-11-2011 07:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości